- Nur Lose mit Abbildungen
2102 Los(e)/Seite
Houten staand man figuur, Afrika, h. 70 cm. ...[more]
Stel Yoruba beelden met touw sieraad op voet verdeeld in vakken, Nigeria, h. 43 cm. ...[more]
Houten spelboard met gaten voor schelpen en/of steentjes, zgn. Mankala, Indonesie, h. 13, br. 87, d.
Houten spelboard met gaten voor schelpen en/of steentjes, zgn. Mankala, Indonesie, h. 13, br. 87, d. 15 cm. ...[more]
Gestoken houten masker met spleetogen en open mond, Tsogho, Gabon, l. 39,5 cm. Wooden carved mask
Houten Baoule vruchtbaarheids beeld van staand vrouw figuur met gestileerde haren, Ivoorkust, h.
Houten Baoule vruchtbaarheids beeld van staand vrouw figuur met gestileerde haren, Ivoorkust, h. 49 cm. ...[more]
Houten beeld van staande man met offerschaal, Afrika, h. 49 cm. ...[more]
Houten gestoken sculptuur staand figuur, Luena, Angola, h. 51 cm. Wooden carved sculpture of
Lot van 2 bronzen oliebranders, armband als asbak en 3 offercontainers, w.o. als vogel, India.
Lot van 2 bronzen oliebranders, armband als asbak en 3 offercontainers, w.o. als vogel, India. ...[more]
Houten Baoule beeld van staand vrouw figuur met metalen ogen, Ivoorkust, h. 40 cm. ...[more]
Houten Luena beeld van staand vrouw figuur, Angola, h. 38 cm. ...[more]
Terracotta Koma masker van vrouw met gezicht versierselen, Ghana, h. 22 cm. ...[more]
Houten Lobi beeld van staand figuur met koperen ringen, Burkino Faso, h. 38 cm. ...[more]
Terracotta voorouderbeeld, West Afrika ...[more]
Houten Fang hoofdtooi masker met man figuur op gevlochten hoofddeksel, Gabon, h. 37 cm. ...[more]
Houten gestoken sculptuur, van staand figuur, Dogon, Mali, h. 39,5 cm. Wooden carved sculpture of
Houten Ejagham hoofdtooi masker met beschilderd gezicht op stro hoofddeksel, Nigeria, h. 26 cm.
Houten Ejagham hoofdtooi masker met beschilderd gezicht op stro hoofddeksel, Nigeria, h. 26 cm. ...[more]
Houten gestoken tweelingsculpturen, Yoruba, Nigeria, h. 32 cm. Wooden carved twins sculpture,
Houten gestoken tweelingsculpturen, Yoruba, Nigeria, h. 32 cm. Wooden carved twins sculpture, Yoruba, Nigeria, h. 32 cm. ...[more]
Houten gestoken Pende masker, met textiel en raffia, Congo, l. 23 cm. Wooden carved Pende mask, with
Stel houten Luena beelden van man en vrouw met hoofddeksel, Angola, h. 30 cm. ...[more]
Houten Pende masker met gestileerde baard met gevlochten stro, Congo, h. 35 cm. ...[more]
Houten Tshokwe masker met rasta's van touw, Angola, h. 16 cm. ...[more]
Afrikaanse Mangbetu bijl met houten greep, Congo, h. 39 cm. ...[more]
Stel Baoule sculptuur van man en vrouw met katrollen, Ivoorkust, h. 41 ...[more]
Stel Baoule man en vrouw figuren met versiering van touw en doppen van noten en bolle buik met
Stel Baoule man en vrouw figuren met versiering van touw en doppen van noten en bolle buik met glasvenster, Ivoorkust, h. 31 cm. ...[more]
Lot van 3 houten Teke figuren van staande mannen, Congo. ...[more]
Lot van 2 Chokwe Angola kammen en een houten katrol ...[more]
Geweven Kuba in lijst, Congo
Geweven Kuba in lijst, Congo ...[more]
Lot van 7 porseleinen kommen, vijzel en 2 rijstlepels, Japan 20e eeuw. ...[more]
Stel polychroom houten gestoken sculpturen van tijgers, India, h. 140, br. 130, d. 33 cm. (defecten)
Aardewerk pre-Columbiaanse-stijl vruchtbaarheidsbeeldje van zittend vrouwenfiguur, h. 30 cm. (
Gelakt houten reiskoffer, China, h. 27, br. 69, d. 41 cm Wooden travel box, China, h. 27, w. 69,
Gelakt houten reiskoffer, China, h. 27, br. 69, d. 41 cm Wooden travel box, China, h. 27, w. 69, d. 41 cm. ...[more]
Serie van 3 beschilderde emaille borden met decor van vrouwen, Perzie, ca. 1970, diam. 25 cm. Set of
Serie van 3 beschilderde emaille borden met decor van vogels, Perzie, ca. 1970, diam. 17 cm. Set
Onbekend, onduid. ges. r.o., Indonesische man met haan, doek 60 x 45 cm. ...[more]
Jongedame met bloem, schildering op papier, India, 18 x 12 cm. Girl with flower, painting on
Jongedame met bloem, schildering op papier, India, 18 x 12 cm. Girl with flower, painting on paper, India ,18 x 12 cm. ...[more]
Stel porseleinen sculpturen van vogels w.o. Rosenthal en Hutschenreuther, h. 21 en 15 cm. A pair
Lot van een porseleinen kanarie, gemerkt Napels, h. 13 cm. en een porseleinen pauw, h. 7 cm. (
Lot van een porseleinen kanarie, gemerkt Napels, h. 13 cm. en een porseleinen pauw, h. 7 cm. (defecten) ...[more]
Porseleinen groep van muzikant met viool, Gemerkt Germany, h. 29 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Lot van 4 porseleinen zalmen, gemerkt Beswick en 3x genummerd 1032, 1246 en 1390. lot of 4 pottery
Kaiser porseleinen sculptuur van valkenier, h. 26 cm. Kaiser prcelain sculpture of a falconer, h. 26
Kaiser porseleinen sculptuur van valkenier, h. 26 cm. Kaiser prcelain sculpture of a falconer, h. 26 cm. ...[more]
Lot van 3 Royal Copenhagen sculpturen van vissen, w.o. Forel en Baars en een keramieken sculptuur
Lot van 3 Royal Copenhagen sculpturen van vissen, w.o. Forel en Baars en een keramieken sculptuur van zalm. ...[more]
Porseleinen Ludwigsburg sculptuur van een fruithandelaar, gemerkt met een CC logo Ludwigsburg 1762/
Lot van 4 Royal Copenhagen sculpturen van vissen, w.o. Forel en Baars en een sculptuur van vis.
Lot van 4 Royal Copenhagen sculpturen van vissen, w.o. Forel en Baars en een sculptuur van vis. ...[more]
Lot van 9 porseleinen vliegende vogels, gemerkt Beswick en genummerd. (3x gerestaureerd) Lot of 9
Porseleinen Meissen sculptuur van dame met mopshonden, "Order of the Pug", gemerkt onderzijde,
Lot van 3 porseleinen uiltjes, gemerkt Beswick en 2x genummerd 1046, 2026. lot of 3 pottery owls,
Serie van 6 porseleinen borden met decor van Napoleon, gemerkt Napels, diam. 27 cm. ...[more]
Lot van een porseleinen aap, 2 roofvogels, maanvis en een fazant, gemerkt Beswick en genummerd.
Lot van 6 sculptuurtjes van vogels, w.o. uil en ijsvogel. (1x snavel defect) ...[more]
Reiswekker in vergulde kast bezet met parels en edelstenen, gevat in foedraal, h. 15 cm. Travel
Lot van 8 porseleinen vogels, w.o. vink en winterkoninkje, gemerkt Beswick Engeland. Lot of 8
Lot van 8 porseleinen vogels, w.o. vink en winterkoninkje, gemerkt Beswick Engeland. Lot of 8 pottery birds, mark Beswick England. ...[more]
Lot van 9 porseleinen vogels, w.o. vink en winterkoninkje, gemerkt Beswick Engeland. Lot of 9
Lot van 9 porseleinen vogels, w.o. vink en winterkoninkje, gemerkt Beswick Engeland. Lot of 9 pottery birds, mark Beswick England. ...[more]
Lot van 2 porseleinen luipaarden, gemerkt Beswick Engeland. lot of 2 pottery leopards, mark
Lot van 2 porseleinen luipaarden, gemerkt Beswick Engeland. lot of 2 pottery leopards, mark Beswick England. ...[more]
Lot van 2 damast tafellakens en 17 servetten met gestileerd geweven decor, ca. 1925. ...[more]
Bronzen sculptuur van boerin met mand en emmer, ges. P. Ballieux, h. 30 cm. ...[more]
Stel biscuit urnvazen met medaillon van putto en bladeren rand met deksel geflaneerd door 2
Groen porseleinen amfora dekselvaas met maskerons en verguld decor van bloemen, gemerkt Dresden,
Albasten buste van dame met sjaal, ges. Guliemo Pugi (1850-1915), h. 27 cm. Albast buste of a
Stel porseleinen vazen met relief decor van mythologische voorstelling, w.o. Poseidon en Venus, h.
Stel porseleinen vazen met relief decor van mythologische voorstelling, w.o. Poseidon en Venus, h. 20 cm. (1x schilfer) ...[more]
2102 Los(e)/Seite