(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

2102 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 2102 Los(e)

Houten staand man figuur, Afrika, h. 70 cm. ...[more]

Houten Baoule vruchtbaarheids beeld van staand vrouw figuur met gestileerde haren, Ivoorkust, h. 49 cm. ...[more]

Houten beeld van staande man met offerschaal, Afrika, h. 49 cm. ...[more]

Houten Luena beeld van staand vrouw figuur, Angola, h. 38 cm. ...[more]

Terracotta Koma masker van vrouw met gezicht versierselen, Ghana, h. 22 cm. ...[more]

Terracotta voorouderbeeld, West Afrika ...[more]

Houten gestoken tweelingsculpturen, Yoruba, Nigeria, h. 32 cm. Wooden carved twins sculpture, Yoruba, Nigeria, h. 32 cm. ...[more]

Stel houten Luena beelden van man en vrouw met hoofddeksel, Angola, h. 30 cm. ...[more]

Houten Tshokwe masker met rasta's van touw, Angola, h. 16 cm. ...[more]

Afrikaanse Mangbetu bijl met houten greep, Congo, h. 39 cm. ...[more]

Stel Baoule sculptuur van man en vrouw met katrollen, Ivoorkust, h. 41 ...[more]

Stel Baoule man en vrouw figuren met versiering van touw en doppen van noten en bolle buik met glasvenster, Ivoorkust, h. 31 cm. ...[more]

Lot van 3 houten Teke figuren van staande mannen, Congo. ...[more]

Lot van 2 Chokwe Angola kammen en een houten katrol ...[more]

Geweven Kuba in lijst, Congo ...[more]

Lot van 7 porseleinen kommen, vijzel en 2 rijstlepels, Japan 20e eeuw. ...[more]

Gelakt houten reiskoffer, China, h. 27, br. 69, d. 41 cm Wooden travel box, China, h. 27, w. 69, d. 41 cm. ...[more]

Onbekend, onduid. ges. r.o., Indonesische man met haan, doek 60 x 45 cm. ...[more]

Jongedame met bloem, schildering op papier, India, 18 x 12 cm. Girl with flower, painting on paper, India ,18 x 12 cm. ...[more]

Lot van een porseleinen kanarie, gemerkt Napels, h. 13 cm. en een porseleinen pauw, h. 7 cm. (defecten) ...[more]

Lot van 3 Royal Copenhagen sculpturen van vissen, w.o. Forel en Baars en een keramieken sculptuur van zalm. ...[more]

Lot van 6 sculptuurtjes van vogels, w.o. uil en ijsvogel. (1x snavel defect) ...[more]

Lot van 8 porseleinen vogels, w.o. vink en winterkoninkje, gemerkt Beswick Engeland. Lot of 8 pottery birds, mark Beswick England. ...[more]

Lot van 9 porseleinen vogels, w.o. vink en winterkoninkje, gemerkt Beswick Engeland. Lot of 9 pottery birds, mark Beswick England. ...[more]

Lot van 2 porseleinen luipaarden, gemerkt Beswick Engeland. lot of 2 pottery leopards, mark Beswick England. ...[more]

Bronzen sculptuur van boerin met mand en emmer, ges. P. Ballieux, h. 30 cm. ...[more]

Stel porseleinen vazen met relief decor van mythologische voorstelling, w.o. Poseidon en Venus, h. 20 cm. (1x schilfer) ...[more]

  • 2102 Los(e)