- 20th century decorative arts (162)
- Antique and classic furniture (270)
- Archeology and pre-colombian objects (61)
- Asian artifacts (278)
- Chandeliers and mirrors (69)
- Chinese and japanse porcelain (200)
- Clocks (34)
- Coins (11)
- Crockery and glassware (155)
- Design furniture (53)
- Dutch private collection of asian artifacts (58)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (159)
- European sculptures and works of art (281)
- Jewellery (279)
- Modern art from private collections (200)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (388)
- Persian rugs (56)
- Plated objects and objets de vertu (320)
- Silver (261)
- Silver jewellery (38)
- Tribal art (267)
- Uhren (72)
- Fine Art (869)
- Silver & Silver-plated items (619)
- Asian Art (433)
- Furniture (392)
- Ethnographica & Tribal Art (328)
- Decorative Art (321)
- Jewellery (279)
- Kitchenalia (152)
- Japanese Works of Art (103)
- Vintage Fashion (76)
- Watches & Watch accessories (72)
- Carpets & Rugs (56)
- Clocks, Watches & Jewellery (34)
- Coins (11)
- Fine Art & Antiques (3)
3748 Los(e)/Seite
Kurkentrekker, 18e eeuw, met tonvormige trekken en huls. Mt. SP in ovaal l. 8 cm. [1] ...[more]
Met schildpad belegde lepeldoos, 19e eeuw, het deksel met parelmoeren ruit, de randen met ivoor. Met
Met schildpad belegde lepeldoos, 19e eeuw, het deksel met parelmoeren ruit, de randen met ivoor. Met sleuteltje ...[more]
Met schildpad belegd theekistje, 19e eeuw, met ojiefgebogen deksel, op vier ivoren pootjes 16 x 9,
Met schildpad belegd theekistje, 19e eeuw, met ojiefgebogen deksel, op vier ivoren pootjes 16 x 9, h. 11 cm. [1] ...[more]
Met been belegde houten bijouskist, 19e eeuw, met metalen montering en bolpootjes 23 x 13, h. 10 cm.
Met been belegde houten bijouskist, 19e eeuw, met metalen montering en bolpootjes 23 x 13, h. 10 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten theekist het deksel met afgeschuinde zijden en ringen als oor. Interieur met twee
Twee portretminiaturen, 19e eeuw; gravures, elk in fijnhouten lijst Herkomst: Uit het bezit van
Ronde mahoniehouten koffiemolen, 19e eeuw, met koperen greep en molen h. 34, diam. 21 cm. [1]
Ronde mahoniehouten koffiemolen, 19e eeuw, met koperen greep en molen h. 34, diam. 21 cm. [1] ...[more]
Schildpad doosje, brillenkoker met bril en lorgnet,, 19e eeuw. Hierbij twee zilveren brillen in etui
Schildpad doosje, brillenkoker met bril en lorgnet,, 19e eeuw. Hierbij twee zilveren brillen in etui [8] ...[more]
Tien kleine notitieboekjes en albums, 19e eeuw [10] ...[more]
Houten lepeldoosje en parelmoeren tafelbel, eind 19e eeuw. Hierbij diverse objets de vertu [2 + zkj]
Houten lepeldoosje en parelmoeren tafelbel, eind 19e eeuw. Hierbij diverse objets de vertu [2 + zkj] ...[more]
Vuurverguld metalen vaas, ca. 1900, met horizontale banden van afwisselend bladranken en-relief
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw, met gouden dop [1] ...[more]
Vier objets de vertu, 19e eeuw, w.o. agaten cachet [4] ...[more]
Album met poezieplaatjes, 19e eeuw [1] ...[more]
Diverse objets de vertu, w.o. lakzegels [zkj] ...[more]
Portretminiatuur en drie ronde doosjes, vroeg 19e eeuw [4] ...[more]
Ivoren balboekje, 19e eeuw met zilveren beslag. Hierbij diverse objets de vertu [1 + zkj] ...[more]
Bronzen inktstel, ca. 1900, met drie inktpotten te openen met drukknop 22 x 13 cm. [1] ...[more]
Vier lederen boekomslagen [4]
Vier lederen boekomslagen [4] ...[more]
Japan, vier laque dienbladen, ca. 1900. Gesigneerd [4] ...[more]
Pijp met meerschuim kop, 19e eeuw; in etui (kop beschadigd). Hierbij kistje en blad [4] ...[more]
Ivoren schaakspel, 19e eeuw, in houten kistje ...[more]
Rusland, ikoontje met zilveren rizza en Mexico, kurk snijwerk [2] ...[more]
Ikoon en bronzen éénlichts kandelaar in vorm van duivel [2] ...[more]
Antiquarisch werk; 'Parafrasis' door Erasmus, Amsterdam 1622 (voorblad mist) ...[more]
Omberdoos. Hierbij divers, w.o. crucifixen [1 + ds] ...[more]
Mahoniehouten schrijfkist, eind 19e eeuw [1] ...[more]
Gebronsd metalen sculptuur, eind 19e eeuw, op serpentijnen voet (licht beschadigd) h. 45 cm. [1]
Gebronsd metalen sculptuur, eind 19e eeuw, op serpentijnen voet (licht beschadigd) h. 45 cm. [1] ...[more]
Ovaal notenhouten dienblad, 19e eeuw. Hierbij twee beursjes en twee onderscheidingen Dit lot wordt
Divers barsteen en sluiting voor juwelen [zkj] ...[more]
Divers cameeën, 20e eeuw [zkj]
Divers cameeën, 20e eeuw [zkj] ...[more]
Diverse exotische schelpen [ds]
Diverse exotische schelpen [ds] ...[more]
Paar verguld en gestoken ornamenten, 18e/19e eeuw en ornament, 20e eeuw l. ca. 60 cm. Herkomst:
Paar eikenhouten deurpanelen met gestoken mannenkop. 32 x 33 cm. [2] ...[more]
Opgezette vlinders onder glazen stolp h. 52 cm. [1] ...[more]
Twee toneel- en twee verrekijkers, ca. 1900 [4] ...[more]
Diverse objets de vertu [zkj]
Diverse objets de vertu [zkj] ...[more]
Drie kamera's en statief in foedraal [4] ...[more]
Sinar technische camera met Schneider Kreuznach Symmer-S 5.6/240mm lens op Schlansky Rorhstativ
Diverse vlaggen en een wimpel
Diverse vlaggen en een wimpel ...[more]
Blauw gelakt houten trommel met stokken diam. 30, h. 22 cm. Herkomst: Uit het bezit van een Duitse
Blauw gelakt houten trommel met stokken diam. 30, h. 22 cm. Herkomst: Uit het bezit van een Duitse baron [3] ...[more]
Matrozenpakje en twee matrozen shirts, ca. 1930 [4] ...[more]
Groen fluwelen jacquard, Jugendstil 120 x 160 cm. [1] ...[more]
Trijp, Art Deco 42 x 200 cm. [1]
Trijp, Art Deco 42 x 200 cm. [1] ...[more]
Gebronsd metalen sculptuur in Art Nouveau stijl; Dame met bloemen in haar, op zwart marmeren voet h.
Gebronsd metalen sculptuur in Art Nouveau stijl; Dame met bloemen in haar, op zwart marmeren voet h. 52 cm. incl. voet [1] ...[more]
Twee bronzen sculpturen, 20e eeuw; vrouwenhoofden [2] ...[more]
Stenen en albasten sculptuur, 20e eeuw [2] ...[more]
Roy Jongeling, bronzen lamp; 'Spriro'. Gesigneerd en gedateerd '99 l. 80 cm. [1] ...[more]
Vier kunstobjecten, 20e eeuw, w.o. kwarts object door Ans Hey [3] ...[more]
Messing jaarpendule onder stolp. Hierbij drie stuks divers h. 31 cm. [4] ...[more]
Paar bronzen boekensteunen in Empire stijl, 20e eeuw h. 24, br. 17 cm. [1] ...[more]
Bronzen sculptuur; Meisje op rotan stoel; afwerend…. h. 15 cm. [1] ...[more]
Divers, w.o. portretminiatuur en Villeroy & Boch, jasperware plaquette [ds] ...[more]
Portretminiatuur; Napoleon [1]
Portretminiatuur; Napoleon [1] ...[more]
Koperen-bronzen sculptuur, 20e eeuw; Saxofoonspeler h. 31 cm. [1] ...[more]
Paar verguld metalen sculptuurtjes, eind 19e eeuw (één hand mist) h. 18 cm. [2] ...[more]
3748 Los(e)/Seite