(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

3748 Los(e)
  • 3748 Los(e)

Met schildpad belegd theekistje, 19e eeuw, met ojiefgebogen deksel, op vier ivoren pootjes 16 x 9, h. 11 cm. [1] ...[more]

Tien kleine notitieboekjes en albums, 19e eeuw [10] ...[more]

Kristallen parfumflacon, 19e eeuw, met gouden dop [1] ...[more]

Vier objets de vertu, 19e eeuw, w.o. agaten cachet [4] ...[more]

Album met poezieplaatjes, 19e eeuw [1] ...[more]

Diverse objets de vertu, w.o. lakzegels [zkj] ...[more]

Portretminiatuur en drie ronde doosjes, vroeg 19e eeuw [4] ...[more]

Vier lederen boekomslagen [4] ...[more]

Japan, vier laque dienbladen, ca. 1900. Gesigneerd [4] ...[more]

Ivoren schaakspel, 19e eeuw, in houten kistje ...[more]

Rusland, ikoontje met zilveren rizza en Mexico, kurk snijwerk [2] ...[more]

Ikoon en bronzen éénlichts kandelaar in vorm van duivel [2] ...[more]

Antiquarisch werk; 'Parafrasis' door Erasmus, Amsterdam 1622 (voorblad mist) ...[more]

Omberdoos. Hierbij divers, w.o. crucifixen [1 + ds] ...[more]

Mahoniehouten schrijfkist, eind 19e eeuw [1] ...[more]

Divers barsteen en sluiting voor juwelen [zkj] ...[more]

Diverse bijous [zkj] ...[more]

Divers cameeën, 20e eeuw [zkj] ...[more]

Diverse exotische schelpen [ds] ...[more]

Paar eikenhouten deurpanelen met gestoken mannenkop. 32 x 33 cm. [2] ...[more]

Opgezette vlinders onder glazen stolp h. 52 cm. [1] ...[more]

Twee toneel- en twee verrekijkers, ca. 1900 [4] ...[more]

Diverse objets de vertu [zkj] ...[more]

Drie kamera's en statief in foedraal [4] ...[more]

Diverse vlaggen en een wimpel ...[more]

Blauw gelakt houten trommel met stokken diam. 30, h. 22 cm. Herkomst: Uit het bezit van een Duitse baron [3] ...[more]

Matrozenpakje en twee matrozen shirts, ca. 1930 [4] ...[more]

Groen fluwelen jacquard, Jugendstil 120 x 160 cm. [1] ...[more]

Trijp, Art Deco 42 x 200 cm. [1] ...[more]

Gebronsd metalen sculptuur in Art Nouveau stijl; Dame met bloemen in haar, op zwart marmeren voet h. 52 cm. incl. voet [1] ...[more]

Twee bronzen sculpturen, 20e eeuw; vrouwenhoofden [2] ...[more]

Stenen en albasten sculptuur, 20e eeuw [2] ...[more]

IJzeren ajour mand [1] ...[more]

Vier kunstobjecten, 20e eeuw, w.o. kwarts object door Ans Hey [3] ...[more]

Los 1048

Divers [2 dzn]

Divers [2 dzn] ...[more]

Messing jaarpendule onder stolp. Hierbij drie stuks divers h. 31 cm. [4] ...[more]

Paar bronzen boekensteunen in Empire stijl, 20e eeuw h. 24, br. 17 cm. [1] ...[more]

Bronzen sculptuur; Meisje op rotan stoel; afwerend…. h. 15 cm. [1] ...[more]

Divers, w.o. portretminiatuur en Villeroy & Boch, jasperware plaquette [ds] ...[more]

Portretminiatuur; Napoleon [1] ...[more]

Koperen-bronzen sculptuur, 20e eeuw; Saxofoonspeler h. 31 cm. [1] ...[more]

  • 3748 Los(e)