- 20th century decorative arts (162)
- Antique and classic furniture (270)
- Archeology and pre-colombian objects (61)
- Asian artifacts (278)
- Chandeliers and mirrors (69)
- Chinese and japanse porcelain (200)
- Clocks (34)
- Coins (11)
- Crockery and glassware (155)
- Design furniture (53)
- Dutch private collection of asian artifacts (58)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (159)
- European sculptures and works of art (281)
- Jewellery (279)
- Modern art from private collections (200)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (388)
- Persian rugs (56)
- Plated objects and objets de vertu (320)
- Silver (261)
- Silver jewellery (38)
- Tribal art (267)
- Uhren (72)
- Fine Art (869)
- Silver & Silver-plated items (619)
- Asian Art (433)
- Furniture (392)
- Ethnographica & Tribal Art (328)
- Decorative Art (321)
- Jewellery (279)
- Kitchenalia (152)
- Japanese Works of Art (103)
- Vintage Fashion (76)
- Watches & Watch accessories (72)
- Carpets & Rugs (56)
- Clocks, Watches & Jewellery (34)
- Coins (11)
- Fine Art & Antiques (3)
3748 Los(e)/Seite
Piet Roovers (1924-1997) Abstracte compositie inkt en gouache, gesign. r.o., '60, 38 x 44 cm. [1]
Piet Roovers (1924-1997) Abstracte compositie inkt en gouache, gesign. r.o., '60, 38 x 44 cm. [1] ...[more]
Jeroen Krabbe (geb. 1944) Zonder titel druk, gesign. r.o., E.A. VII/37, 55 x 100 cm. Herkomst: Uit
Gesigneerd l.o. Oudere man aan een tafel paneel, '71, 17,5 x 23 cm. Herkomst: Uit de kunstcollectie van Hedda en Rob van Gennep [1] ...[more]
Jasper Krabbé (geb. 1970) 'The 2nd time zone' gemengde techniek op doek, niet ingelijst, gesign. r.
Jasper Krabbé (geb. 1970) Compositie met figuur doek, gesign. m.o., verso annotatie, 1995, 39,5 x 30
Jasper Krabbé (geb. 1970) Zonder titel (ter nagedachtenis aan Rob) tekening, gesign. r.o., 1994,
Jasper Krabbé (geb. 1970) Zelfportret (voor Job) paneel, ongesign., '91, 23 x 19 cm.Herkomst: Uit de
Jasper Krabbé (geb. 1970) Vijf diverse grafische werken Herkomst: Uit de kunstcollectie van Hedda en
Jasper Krabbé (geb. 1970) Vijf diverse grafische werken Herkomst: Uit de kunstcollectie van Hedda en Rob van Gennep [ds] ...[more]
Kees Okx (geb. 1939) Compositie met figuren inkt, aquarel en gouache, gesign. r.o., '67, 50 x 72 cm.
Kees Okx (geb. 1939) Compositie met figuren inkt, aquarel en gouache, gesign. r.o., '67, 50 x 72 cm. [1] ...[more]
Peter Alma (1886-1969) Figuren op verschillende etages in een huis / Lenin / map '8 sociale
Henri Plaat (geb. 1936) 'Een vrolijke godin voor Hedda' / Zonder titel tweemaal aquarel, gesign.,
Cesar Domela (1900-1992) Triptychon map met drie etsen, allen gesign., 65 x 50 cm. Herkomst: Uit
Viktor IV (1929-1986) '.ead the bible' gemengde techniek op board, ongesign., beschadigd, 43 x 33
Ellis Tertoolen (geb. 1951) Portret meisje paneel, gesign. l.b., 2000, 47 x 20 cm. [1] ...[more]
Ellis Tertoolen (geb. 1951) Portret meisje paneel, gesign. l.b., 2000, 40 x 33 cm. [1] ...[more]
Ellis Tertoolen (geb. 1951) Portret meisje paneel, gesign. m.m., 2003, 50 x 27 cm. [1] ...[more]
Ellis Tertoolen (geb. 1951) Dode muis paneel, gesign. m.o., 2001, 11 x 15 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Stilleven. Hierbij onbekend, aquarel, abstracte compositie gouache, 30 x 33 cm.
Onbekend, 20e eeuw Stilleven. Hierbij onbekend, aquarel, abstracte compositie gouache, 30 x 33 cm. en aquarel, 20 x 13 cm. [1] ...[more]
Jan Commandeur (geb. 1954) 'Eiland 13' doek, niet ingelijst, gesign. verso, 2015, 40 x 60 cm.
Josep Maria Reira i Arago (geb. 1954) Zonder titel gemengde techniek, gesign. r.o., 1997, 50 x 37
Josep Maria Reira i Arago (geb. 1954) Zonder titel gemengde techniek, gesign. r.o., 1997, 50 x 37 cm. [1] ...[more]
Jan Montijn (1924-2015) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., 1964, 100 x 80 cm. [1] ...[more]
Quirijn van Tiel (1900-1967) Matroos. Herkomst: Kunsthandel Studio 2000, Blaricum. aquarel en
Quirijn van Tiel (1900-1967) Matroos. Herkomst: Kunsthandel Studio 2000, Blaricum. aquarel en gouache, 52 x 36 cm. [1] ...[more]
Rajendra Dhawan (1936-2012) Zonder titel ets, gesign. r.o., '74, 20/50, 30 x 23 cm. [1] ...[more]
Ed Dukkers (1923-1996) Twee figuren doek, gesign. l.b., '65, 48 x 63 cm. [1] ...[more]
Otto B. de Kat (1907-1995) Heuvellandschap aquarel, gesign. r.o., '64, 36,5 x 53 cm. [1] ...[more]
Jan van der Zee (1898-1988) Abstracte compositie houtsnede, gesign. r.o., '63, 32 x 30 cm. [1]
Jan van der Zee (1898-1988) Abstracte compositie houtsnede, gesign. r.o., '63, 32 x 30 cm. [1] ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959) Heuvellandschap inkt en aquarel, gesign. l.o., '55, 32 x 43 cm. [1]
Jan Wiegers (1893-1959) Heuvellandschap inkt en aquarel, gesign. l.o., '55, 32 x 43 cm. [1] ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959) Gezicht op een bergdorp aquarel, gesign. l.o., 45 x 64 cm. [1] ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959) Studie van een liggend naakt tekening, gesigneerd met stempel [map]
Jan Wiegers (1893-1959) Studie van een liggend naakt tekening, gesigneerd met stempel [map] ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959) Studie van een oudere dame tekening, gesigneerd met stempel [map] ...[more]
Otto B. de Kat (1907-1995) Landschap doek, gesign. r.o., '85, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Otto B. de Kat (1907-1995) 'Herfstlandschap Auvergne' aquarel, gesign. l.o., tenoonstelling
Otto B. de Kat (1907-1995) Landschap doek, gesign. r.o., '88, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Otto B. de Kat (1907-1995) Het rode huis doek, gesign. r.o., '52, 40 x 50 cm. Opbrengst ten bate van
Otto B. de Kat (1907-1995) Stilleven met glazen vaas houtskool en pastel, gesign. r.o., '57, 23 x 18
Otto B. de Kat (1907-1995) Stilleven met vaas, ui en boeken doek, gesign. r.o., 35 x 42 cm. [1]
Otto B. de Kat (1907-1995) Stilleven met vaas, ui en boeken doek, gesign. r.o., 35 x 42 cm. [1] ...[more]
Andrew Hemingway (geb. 1955) Stilleven met kersen krijttekening, gesigneerd l.o., gedateerd MMI,
Andrew Hemingway (geb. 1955) Stilleven met kersen krijttekening, gesigneerd l.o., gedateerd MMI, 21 x 18 cm. [1] ...[more]
Henk Munnik (1912-1997) Stilleven met tafeltje en stoel board, verso etiket met naam, 29 x 23 cm.
Henk Munnik (1912-1997) Bloemstilleven board, gesign. l.o., 50 x 40 cm. Opbrengst ten bate van het
Henk Munnik (1912-1997) 'Stilleven op groene tafel' board, verso signatuur en titel, 37 x 45 cm.
Henk Munnik (1912-1997) Frans dorpsstraatje maroufle, gesign. l.o., 30 x 35 cm. Opbrengst ten bate
Henk Munnik (1912-1997) 'Landschap tussen bunkers, Rockanje' board, gesign. l.o., verso titel, 24
Dolf Breetvelt (1892-1975) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., verso etiket Stedelijk Museum
Dolf Breetvelt (1892-1975) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., verso etiket Stedelijk Museum Amsterdam, 90 x 90 cm. [1] ...[more]
Bram Bogart (1921-2012) Tulpen doek, gesign. r.o., 70 x 40 cm. [1] ...[more]
Corneille (1922-2010) 'L'oiseau rose oxulte' litho, gesign. r.o., '68, 65 x 50 cm. [1] ...[more]
Jean Paul Vroom (1922-2006) Korenveld doek, gesign. verso, 63 x 88 cm. [1] ...[more]
Frans Boers (1914-1987) Havengezicht doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm. [1] ...[more]
Wim Oepts (1904-1988) Bomen bij een huis gouache, gesign. r.o., '72, 42 x 54 cm. Herkomst: Uit het
Wim Oepts (1904-1988) Gezicht op een huis gouache, gesign. l.o., '72, 50 x 58 cm. Herkomst: Uit
Wim Oepts (1904-1988) 'Lampetkan No. 1' doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '28, verso titel, 60 x
Ru Vunderink (geb. 1927) Landschap doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm. [1] ...[more]
Ru Vunderink (geb. 1927) Rozen in een vaas doek, gesign. r.o., 80 x 70 cm. [1] ...[more]
Willy Belinfante (1922-2014) 'Siësta' ets, gesign. r.o., 16/60, 25 x 30 cm. [1] ...[more]
Jaap van den Ende (geb. 1944) 'Kleurstructuur S (12) '70] olieverf op board, verso signatuur en
Borje Skohg (20e eeuw) Abstracte compositie terracotta, 30 x 70 cm. [1] ...[more]
Lucebert (1924-1994) Figuren houtskool, gesign. l.o., 17 jan. '62, 28 x 20,6 cm. [1] ...[more]
Carel Visser (1828-2015) Abstracte compositie houtsnede, gesign. r.b., 62 x 92 cm. [1] ...[more]
Lisa Couwenberg (20e-21e eeuw) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 1998, 120 x 85
Lisa Couwenberg (20e-21e eeuw) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 1998, 120 x 85 cm. [1] ...[more]
Theo Daamen (geb. 1939) 'Het gouden kalf' board, 1965, verso titel en signatuur, gesign. m.o., 82
Theo Daamen (geb. 1939) 'Het gouden kalf' board, 1965, verso titel en signatuur, gesign. m.o., 82 x 104 cm. [1] ...[more]
3748 Los(e)/Seite