- 20th century decorative arts (162)
- Antique and classic furniture (270)
- Archeology and pre-colombian objects (61)
- Asian artifacts (278)
- Chandeliers and mirrors (69)
- Chinese and japanse porcelain (200)
- Clocks (34)
- Coins (11)
- Crockery and glassware (155)
- Design furniture (53)
- Dutch private collection of asian artifacts (58)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (159)
- European sculptures and works of art (281)
- Jewellery (279)
- Modern art from private collections (200)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (388)
- Persian rugs (56)
- Plated objects and objets de vertu (320)
- Silver (261)
- Silver jewellery (38)
- Tribal art (267)
- Uhren (72)
- Fine Art (869)
- Silver & Silver-plated items (619)
- Asian Art (433)
- Furniture (392)
- Ethnographica & Tribal Art (328)
- Decorative Art (321)
- Jewellery (279)
- Kitchenalia (152)
- Japanese Works of Art (103)
- Vintage Fashion (76)
- Watches & Watch accessories (72)
- Carpets & Rugs (56)
- Clocks, Watches & Jewellery (34)
- Coins (11)
- Fine Art & Antiques (3)
3748 Los(e)/Seite
China, twee metalen haarpinnen, ca. 1900 bekleed met ijsvogelveren, een met mestkever Herkomst:
China, jade penseelpot met reliëf als gevlochten riet. Gemerkt met archaïsch zegelmerk h. 8 cm. [1]
China, jade penseelpot met reliëf als gevlochten riet. Gemerkt met archaïsch zegelmerk h. 8 cm. [1] ...[more]
China, groen jadeït snijwerk; Vogel en mandarijneend met tak in de bek l. 13, h. 9,5 cm. [1]
China, groen jadeït snijwerk; Vogel en mandarijneend met tak in de bek l. 13, h. 9,5 cm. [1] ...[more]
China, twee groen spekstenen brushwashers, één mogelijk 19e eeuw, ovaal met snijwerk van bloemen, de
China, wit jade en groen jade ajour snijwerk, in vorm van paddenstoelen/vrucht l. 10 en 5 cm. [2]
China, wit jade en groen jade ajour snijwerk, in vorm van paddenstoelen/vrucht l. 10 en 5 cm. [2] ...[more]
China, groen deel ajour jade snijwerk in vorm van vingercitroen 7 x 4,5 cm. [1] ...[more]
China, ajour jade pendant, laat Qing dynastie, ca. 1900, tweedelig, aan koor met kraal en messing
China, twee spekstenen en drie jade snijwerken, laat Qing dynastie (vaas met geplakte schilfer)
Oosters zilveren dekselvaasje met filigrain, turkooisen en jade band h. 12 cm. [1] ...[more]
Oosters zilveren (BWG) bolvormige ajour wierookhouder, ca. 1900, de binnenzijde met cardanisch
Oosters zilveren (BWG) bolvormige ajour wierookhouder, ca. 1900, de binnenzijde met cardanisch opgehangen bakje diam. 5 cm. [1] ...[more]
China, zitanhouten penseelwasser en paar houten kommen, binnenzijde bekleed met metaal diam. 10 en 9
China, paar gestoken bergkristallen snijwerken, Qing dynastie; Lü Dongbin en He Xian'gu, twee van de
China, ronde jade plaquette met ajour gestoken vogels diam. 5.5 cm. [1] ...[more]
China, twaalf jade en jadeit snijwerken [zkj] ...[more]
China, twee jade snijwerken; zotje/vingercitroen l. 5 en 10 cm. [2] ...[more]
China, zilveren (?) geldstuk en glazen en kunststof snuifflesje [3] ...[more]
Vier stuks aziatica, w.o. kompas (vogel beschadigd) [4] ...[more]
China, zilveren sigarettenetui en poederdoos [2] ...[more]
China, hoornen buste, ca. 1900; Boeddhahoofd, op houten sokkel h. 11, incl sokkel 14 cm. [1]
China, hoornen buste, ca. 1900; Boeddhahoofd, op houten sokkel h. 11, incl sokkel 14 cm. [1] ...[more]
China, Kanton, ronde schilpad doos, 19e eeuw, met gestoken reliëf van landschap diam. 9 cm.
China, groen gepatineerd bronzen koro op driepoot, mogelijk antiek, met twee langwerpige oren en
China, zwart verguld houten altaarstandaard, begin 20e eeuw, met gestoken en opengewerkte voet en
China, antiek bronzen koro met afgeplatte oren en lage driepoot, met (vermaakte) houten deksel.
China, bruin gepatineerd bronzen handwarmer, Qing dynastie, gelobd, met reliëf van lotussen in
China, antiek bronzen sokkel in bladvorm. Hierbij kantig tinnen trekpotje met jade knop en gravé
China, bruin gepatineerd bronzen koro, 20e eeuw, met leeuwenkoppen als oor. Gemerkt Ming l. 15
China, bruin gepatineerd bronzen koro, 20e eeuw, met leeuwenkoppen als oor. Gemerkt Ming l. 15 cm. [1] ...[more]
China, bruin gepatineerd bronzen koro, 20e eeuw, met kylin en-relief. Gemerkt Xuande diam. 12 cm. [
China, bruin gepatineerd bronzen koro, 20e eeuw, met kylin en-relief. Gemerkt Xuande diam. 12 cm. [1] ...[more]
China, paar gietijzeren wierookbranders in vorm van kylin, met scharnierende openklapbare kop met
China, paar gietijzeren wierookbranders in vorm van kylin, met scharnierende openklapbare kop met open bek h. 22, l. 13 cm. [2] ...[more]
China, paar grote bronzen (tuin)beelden; Fo-honden, één met jong, de ander met bal, zittend op
China, grote bronzen koro, 20e eeuw, met archaïsche motieven en deksel h. 47, diam. 33 cm. [1]
China, grote bronzen koro, 20e eeuw, met archaïsche motieven en deksel h. 47, diam. 33 cm. [1] ...[more]
China, paar cloisonne wierookbranders, 19e eeuw, in vorm van kwartels, de vleugels als deksel h.
China, bronzen vaasje in Neolithische stijl, mogelijk 19e eeuw (beschadigd). Hierbij keramiek
China, bronzen vaasje in Neolithische stijl, mogelijk 19e eeuw (beschadigd). Hierbij keramiek Hotei h. 16,5 cm. [2] ...[more]
China, bronzen presse-papier, 20e eeuw; kinderen in kool, gemerkt Qianlong [1] ...[more]
China, antiek bronzen koro op driepoot. Gemerkt Xuande (bodem met slijtage) diam. 21, h. 10 cm. [1]
China, antiek bronzen koro op driepoot. Gemerkt Xuande (bodem met slijtage) diam. 21, h. 10 cm. [1] ...[more]
China, groot gestoken houten sculptuur, ca. 1900, Adorant, met lotustak in de hand deels verguld
China, groot gestoken houten sculptuur, ca. 1900, Adorant, met lotustak in de hand deels verguld en rood laque h. 58 cm. [1] ...[more]
China, hardhouten hangvitrine, 20e eeuw, met een glazen ruit waarachter diverse plankjes en
Diverse snuifflesjes [zkj]
Diverse snuifflesjes [zkj] ...[more]
China, fijn gevormd porseleinen snuifflesje, Qing dynastie, 18e/19e eeuw, in vorm van eekhoorn,
China, vijf diverse snuifflesjes (stoppen ontbreken) Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [5] ...[more]
China, malachiet, lapis lazuli en speksteen snuifflesje (stoppen ontbreken) Herkomst: Uit de
China, emaille snuifflesje, Qing dynastie, met fijn geschilderd decor van figuren in prieel, op
China, drie cloisonne snuifflesjes. Eén gemerkt h. 6,5 en 7,5 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap
China, rood stenen en rood lakwerk snuifflesje, de laatste met gestoken decor van wijzen onder
China, twee gladde jade snuifflesjes h. 8 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale
China, twee gladde jade snuifflesjes h. 8 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [2] ...[more]
China, malachiet snuifflesje met fijn gestoken reliëf van vogel, de andere zijde met hert, met
China, rookkwarts snuifflesje, Qing dynastie, met fijn gestoken reliëf van een paard liggend onder
China, bergkristallen snuifflesje met gestoken leeuwenkoppen als oor h. 8 cm. Herkomst: Uit de
China, melkglazen en roze kwarts snuifflesje, de laatste met gestoken reliëf van prunustak h. 6,5
China, drie glazen overlay snuifflesjes, Qing dynastie (twee stoppen ontbreken) Herkomst: Uit de
Diverse schilderingen en thangka's (vnl. gedrukt/reproducties) [ds] ...[more]
China, terracotta vaas in vitrinekastje en vormstuk in Tang stijl Herkomst: Uit de nalatenschap
China, langwerpig rood lakwerk dienblad met gestoken reliëf van pioenrozen 25 x 38 cm. Herkomst: Uit
China, Kanton, paar fijngestoken en ajour penseelpotten, 19e eeuw, met reliëf voorstelling van
China, benen doosje, 20e eeuw in vorm van schoen, met drakenkop en deels ajour l. 9 cm. [1]
China, benen doosje, 20e eeuw in vorm van schoen, met drakenkop en deels ajour l. 9 cm. [1] ...[more]
China, benen en ivoren sculptuur, begin 20e eeuw; Voornaam figuur/Onsterfelijke Lan Caie h. 15 en 24
China, benen en ivoren sculptuur, begin 20e eeuw; Voornaam figuur/Onsterfelijke Lan Caie h. 15 en 24 cm. [2] ...[more]
China, divers aziatica [zkj]
China, divers aziatica [zkj] ...[more]
China, ivoren sculptuur, Qing dynastie; Guanyin met lang gewaad en scroll en gebedsketting in de
China, ivoren schaakspel in laque schaakkist, 19e eeuw [33] ...[more]
China, boxwood gestoken houten Guanyin, waarschijnlijk laat Qing dynastie h. 17 cm. [1] ...[more]
China, gestoken en opengewerkt houten paneel, ca .1900, met decor van irissen en draak en iriserende
3748 Los(e)/Seite