- 20th century decorative arts (162)
- Antique and classic furniture (270)
- Archeology and pre-colombian objects (61)
- Asian artifacts (278)
- Chandeliers and mirrors (69)
- Chinese and japanse porcelain (200)
- Clocks (34)
- Coins (11)
- Crockery and glassware (155)
- Design furniture (53)
- Dutch private collection of asian artifacts (58)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (159)
- European sculptures and works of art (281)
- Jewellery (279)
- Modern art from private collections (200)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (388)
- Persian rugs (56)
- Plated objects and objets de vertu (320)
- Silver (261)
- Silver jewellery (38)
- Tribal art (267)
- Uhren (72)
- Fine Art (869)
- Silver & Silver-plated items (619)
- Asian Art (433)
- Furniture (392)
- Ethnographica & Tribal Art (328)
- Decorative Art (321)
- Jewellery (279)
- Kitchenalia (152)
- Japanese Works of Art (103)
- Vintage Fashion (76)
- Watches & Watch accessories (72)
- Carpets & Rugs (56)
- Clocks, Watches & Jewellery (34)
- Coins (11)
- Fine Art & Antiques (3)
3748 Los(e)/Seite
Eikenhouten paneel, 17e eeuw, met gestoken reliëf van bloemenvaas en voluten 58 x 14 cm. [1]
Eikenhouten paneel, 17e eeuw, met gestoken reliëf van bloemenvaas en voluten 58 x 14 cm. [1] ...[more]
Notenhouten schaaf, 18e eeuw, met gestoken voluten op de greep en datering 1727 l. 59 cm. [1]
Notenhouten schaaf, 18e eeuw, met gestoken voluten op de greep en datering 1727 l. 59 cm. [1] ...[more]
Duitsland, kerfsnijwerk ofwel 'kerbschnitt' kistje, 19e eeuw, met bronzen beslag en slotplaat 17 x
Duitsland, kerfsnijwerk ofwel 'kerbschnitt' kistje, 19e eeuw, met bronzen beslag en slotplaat 17 x 27, h. 16 cm. [1] ...[more]
Eikenhouten kantige kerfsnijwerk spaarpot, 19e eeuw, met oneindige knoop en in een hart 'MH 1844'.
Gestoken vruchthouten wandconsole met lambrequins, de tapstoelopende spiegelachterwand in vorm van
Twee beukenhouten schaven, 18e eeuw, één met datering 1766 l. 20 cm. Herkomst: uit de privé
Twee beukenhouten schaven, 18e eeuw, één met datering 1766 l. 20 cm. Herkomst: uit de privé collectie van een kunsthandelaar [2] ...[more]
Beukenhouten kistje, 19e eeuw, met ijzeren beslag 15 x 23, h. 31 cm. [1] ...[more]
Paar verguld vruchthouten sierkannen, 18e eeuw, met gestoken rocailles en één greep h. 26 cm. [2]
Paar verguld vruchthouten sierkannen, 18e eeuw, met gestoken rocailles en één greep h. 26 cm. [2] ...[more]
Verguld houten console in XIV stijl, 19e eeuw met drie musicerende putti en lambrequin l. 47, br. 40
Noord Europa, verguld en gestoken vruchthouten wandconsole, ca. 1800 of vroeg 19e eeuw, in vorm
Tafelspiegel in verzilverde gecontourneerde lijst met rocailles, de kuif in vorm van schild tussen
Tafelspiegel in verzilverde gecontourneerde lijst met rocailles, de kuif in vorm van schild tussen twee figuren h. 47, br. 44 cm. [1] ...[more]
Verzilverd metalen (bronzen?) 'Arc de Triomphe' h. 20, voet 14 x 22 cm. [1] ...[more]
Polychroom houten snijwerk en vruchthouten putto als wandlamp, 18e/19e eeuw, met toorts in de
Twee verguld en gestoken houten vaasornamenten elk met ijzeren pen voor kaars h. 58 en 45 cm. [2]
Twee verguld en gestoken houten vaasornamenten elk met ijzeren pen voor kaars h. 58 en 45 cm. [2] ...[more]
Paar koperen penkandelaars, 19e eeuw, met gecanneleerde stam waarop acanthusbladeren h. 70 cm. [2]
Paar koperen penkandelaars, 19e eeuw, met gecanneleerde stam waarop acanthusbladeren h. 70 cm. [2] ...[more]
Paar verzilverde latoenkoperen penkandelaars in Louis XIV stijl, ca. 1800, met gedreven rocailles en
Klein formaat koperen kraagkandelaar, vroeg 18e eeuw h. 17 cm. [1] ...[more]
Paar koperen kraagkandelaren, 18e eeuw h. 19 cm. [2] ...[more]
Koperen kraagkandelaar, 17e eeuw h. 23 cm. [1] ...[more]
Paar bronzen penkandelaars, 17e eeuw, de ronde voet op drie bolpootjes h. 26 cm. [2] ...[more]
Twee tinnen tabakspotten, 18e eeuw, één vierkant, de ander ovaal, met rocailles h. 17 cm. [2]
Twee tinnen tabakspotten, 18e eeuw, één vierkant, de ander ovaal, met rocailles h. 17 cm. [2] ...[more]
Tinnen tabakspot, vroeg 18e eeuw, met afgeschuinde zijden en fijn grave en opschrift 'Enkhuizen Anno
Tinnen inktstel en drie klepkannen, 18e eeuw, met schelpvormige en acoladevormige duimrust en
Drie tinnen klepkannen, 18e eeuw, met accoladevormige duimrust waarop puttokopje, met tweekakig
Drie tinnen klepkannen, 18e eeuw, met accoladevormige duimrust waarop puttokopje, met tweekakig scharnier h. 28-36 cm. [3] ...[more]
Twee tinnen klepkannen, 18e eeuw, met accoladevormige en schelpvormige duimrust en met tweekakig
Twee tinnen klepkannen, 18e eeuw, met accoladevormige en schelpvormige duimrust en met tweekakig scharnier h. 27 cm. [2] ...[more]
Zes stuks tin, 18e eeuw, w.o. offerandeschaaltje met knorlijst, ziekenkan en gortbeker [6]
Zes stuks tin, 18e eeuw, w.o. offerandeschaaltje met knorlijst, ziekenkan en gortbeker [6] ...[more]
Antiek tinnen klepkan 'Rembrandtkan', met tweekakig scharnier en acoladevormige duimrust h. 22,5 cm.
Antiek tinnen klepkan 'Rembrandtkan', met tweekakig scharnier en acoladevormige duimrust h. 22,5 cm. [1] ...[more]
Kapitale bronzen pen-kraagkandelaar, 18e/19e eeuw h. 50 cm. [1] ...[more]
Twee koperen tabaksdozen, 18e eeuw, met gravé voorstelling en teksten, één met datering 1786.
Bronzen Sabbatlamp, 17e eeuw, met lekbak en bronzen in hoogte verstelbare haak 'hael' l. 42 cm. [3]
Bronzen Sabbatlamp, 17e eeuw, met lekbak en bronzen in hoogte verstelbare haak 'hael' l. 42 cm. [3] ...[more]
Bronzen kookpot ofwel 'grape', 17e eeuw, met driehoekige oren, op driepoot. Op de randgemerkt en-
Bronzen kookpot, 17e eeuw, met ijzeren hengel, op driepoot. l. 21, h. 27 cm. Herkomst: uit de
Bronzen kookpot ofwel 'grape', 17e eeuw, op driepoot, met ijzeren hengsel en driehoekige oren h. 23,
Bronzen kookpot ofwel 'grape', 17e eeuw, op driepoot, met ijzeren hengsel en driehoekige oren h. 23, diam 26 cm. [1] ...[more]
Paar bronzen haardvoorzetstukken in Barok stijl, 19e eeuw, met rondborstig mascaron en vaasornament h. 32, br. 21 cm. [1] ...[more]
Paar smeedijzeren-bronzen vuurbokken, 17e eeuw, met ringdragende leeuwenmaskers en-reliëf en grote
Paar smeedijzeren-bronzen vuurbokken, 17e eeuw, met ringdragende leeuwenmaskers en-reliëf en grote bollen h. 53 en br. 37 cm. [2] ...[more]
Koloniaal teak-ebbenhouten backgammon spel, ca. 1800, met ingelegd ebbenhouten stermotief op het
Scandinavië, fraai koperen inktstel, vroeg 18e eeuw, de opstaande rand gecontourneerd met gravé
Paar geborduurde stroken, 18e/19e eeuw, met voorstelling van bladranken l. 146, br. 10 cm. Herkomst:
Paar gobelin fragmenten, ca. 1700; Bloemenvaas met o.a. tulpen, geflankeerd door vogel (ingelijst)
Wandtapijt, 18e eeuw, Bosgezicht met geiten op voorgrond, met florale rand 196 x 130 cm. [1]
Wandtapijt, 18e eeuw, Bosgezicht met geiten op voorgrond, met florale rand 196 x 130 cm. [1] ...[more]
Vlaanderen, mogelijk Oudenaerde, wandtapijt, 18e eeuw, met voorstelling van een bos met kasteel en
Vlaanderen, wandtapijt, 17e eeuw, met voorstelling van bosrijke paleistuin met bruggen en fonteinen,
Smeedijzeren geldkist, 17e eeuw, met fraaie beschildering van bloemen en twee bronzen grepen. De
Bronzen kanon, 18e/19e eeuw, met reliëf van heraldisch wapen en dolfijnen als greep. Op antiek
Bronzen kanon op houten afuit kanon l. 53, totale l. 73 cm. [2] ...[more]
Franrkrijk, dubbelloops jachtgeweer, 18e eeuw, de gestoken notenhouten kolf met voluut. Met
Franrkrijk, dubbelloops jachtgeweer, 18e eeuw, de gestoken notenhouten kolf met voluut. Met signatuur op het metaal l. 124 cm. [1] ...[more]
Paar bronzen-ijzeren haardventers, Barok, vroeg 18e eeuw, het front met rondborstige buste h. 32,
Paar bronzen-ijzeren haardventers, Barok, vroeg 18e eeuw, het front met rondborstige buste h. 32, br. 24 cm. [2] ...[more]
Zwitserland, messing vogelkooi met speelwerk, 19e eeuw, met twee vogels met vogelveren en mechaniek,
Engeland, paar eikenhouten consoles, 17e eeuw, met fijn gestoken puttokoppen met vleugels boven
Paar eikenhouten steunberen, 17e eeuw, met fraai gestoken puttokoppen met vleugels h.58, br. 38, d
Eikenhouten paneel, Gotisch, 16e eeuw, met gestoken briefpanelen en beslag 54 x 49 cm. Herkomst: uit
Eikenhouten deurtje, 17e/18e eeuw, het gestoken binnenpaneel met rolwerk waarop kruithoorns, met
Eikenhouten deur, 16e-17e eeuw, met Gotische briefpanelen h. 190 en br. 79 cm. Herkomst: uit de
Eikenhouten deur, 16e-17e eeuw, met vier Gotische briefpanelen h. 159 en br. 66 cm. Herkomst: uit de
Twee antieke smeedijzeren hekwerken voor raam 112 x 56 cm; 63 x 41 cm. Herkomst: uit de privé
Twee antieke smeedijzeren hekwerken voor raam 112 x 56 cm; 63 x 41 cm. Herkomst: uit de privé collectie van een kunsthandelaar [2] ...[more]
Antiek smeedijzeren hekdeel 106 x 78 cm. [1] ...[more]
Terracotta puttokopje, Barok, 18e eeuw (beschadigd) h. 19 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van
Terracotta puttokopje, Barok, 18e eeuw (beschadigd) h. 19 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een Amsterdamse collectioneur [1] ...[more]
Italiaanse School. paar terracotta ontwerpen voor tuinbeeld, 'bozetto's', 19e eeuw; Putti. Eén
Drie antiek marmeren vijzels br. 16-26 cm. [3] ...[more]
3748 Los(e)/Seite