- 20th century decorative arts (162)
- Antique and classic furniture (270)
- Archeology and pre-colombian objects (61)
- Asian artifacts (278)
- Chandeliers and mirrors (69)
- Chinese and japanse porcelain (200)
- Clocks (34)
- Coins (11)
- Crockery and glassware (155)
- Design furniture (53)
- Dutch private collection of asian artifacts (58)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (159)
- European sculptures and works of art (281)
- Jewellery (279)
- Modern art from private collections (200)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (388)
- Persian rugs (56)
- Plated objects and objets de vertu (320)
- Silver (261)
- Silver jewellery (38)
- Tribal art (267)
- Uhren (72)
- Fine Art (869)
- Silver & Silver-plated items (619)
- Asian Art (433)
- Furniture (392)
- Ethnographica & Tribal Art (328)
- Decorative Art (321)
- Jewellery (279)
- Kitchenalia (152)
- Japanese Works of Art (103)
- Vintage Fashion (76)
- Watches & Watch accessories (72)
- Carpets & Rugs (56)
- Clocks, Watches & Jewellery (34)
- Coins (11)
- Fine Art & Antiques (3)
3748 Los(e)/Seite
Tafelstuk; patrijs, met ingelegde ogen h, 8, l. 10 cm. [1] ...[more]
Lodereindoosje, naaldenkoker en Nieuwe Testament, 19e eeuw, in lederen band met zilveren sloten [3]
Lodereindoosje, naaldenkoker en Nieuwe Testament, 19e eeuw, in lederen band met zilveren sloten [3] ...[more]
Oude testament, 19e eeuw, met geperst lederen band en zilveren sloten 15,5 x 10 cm. [1] ...[more]
Mosterdpot en drie zoutvaten, 18e eeuw, met guirlandes, op bokkenpootjes, met blauw kristallen
Paar zoutvaatjes, 18e eeuw, op balklauwpootjes, met blauw kristallen binnenbak. Mt. I*I, Amsterdam, jl. V [2] ...[more]
Zeslobbig suikerbakje, 18e eeuw, met knorren. Mt. Onduidelijk, jl C diam. 10,5, h. 5 cm. [1]
Zeslobbig suikerbakje, 18e eeuw, met knorren. Mt. Onduidelijk, jl C diam. 10,5, h. 5 cm. [1] ...[more]
Ronde brandewijn kom op ronde voet, 18e eeuw, met gedreven knorlijsten, quirlandes en vogels.
Ovaal suikergoedschaaltje, Louis XVI, 18e eeuw met opengewerkte rand met golfmotief en parelrand,
Engeland, cabaret, 2e helft 18e eeuw, gecontourneerd met schelpmotieven afwisselend op de rand, op
Oostenrijk(?) koffiepot, 18e eeuw, getorste kan op ronde voet met golvende rand, scharnierende
Rammelaar, 19e eeuw, in vorm van zeemeermin, met vier bellen en fluitje l. 10 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, cabaret, Régence, 18e eeuw gecontourneerd met parelrand afgewisseld door bloemmotieven,
Tafelbel, Louis XVI, de greep in vorm van een bloemsteel met vijf bloemknoppen, de klokvormige bel
Paar fraaie balustervormige suikerstrooiers, midden 18e eeuw, met gecontourneerde zijden, de ajour
Friesland, paar kandelaars, 18e eeuw, met vierkantige balustervormige stam op gecontourneerde
Tabakspot, Louis XV, de ronde gecontourneerd pot met opstaande golvende deksel met tapstoelopende
Miniatuur rijtuig met tweespan, 18e eeuw, de koets met twee inzittende en twee koetsiers. Mt.
Miniatuur; koets met menner en paard, 18e eeuw. Mt. Pieter van Somerwil I, Amsterdam, jl. A, 1735.
Schuitvormige theebus, Empire, met geribde horizontale band, dekselgreep in accolade vorm, mt. Arend
Negentien lepels, 18e eeuw, o.a. met Amsterdams lof 1236 gr. Dit lot wordt geveild ten bate van de
Negentien lepels, 18e eeuw, o.a. met Amsterdams lof 1236 gr. Dit lot wordt geveild ten bate van de Elisabeth Otter-Knoll Stichting [19 ...[more]
Blauw opaline strooier, 19e eeuw, met zilveren dop en voet op driepoot h. 12 cm. [1] ...[more]
Twee avondtassen met zilveren beugels, de beugels ca. 1800, met gravering [2] ...[more]
Zes stuks zilverwerwerk, 19e eeuw, w.o. twee tasbeugels [6] ...[more]
Vierdelig gehamerd theeservies, Art Deco, met houten knoppen waaronder gestileerde voluten, Mt. Koch
Duitsland, kantige gehamerde schaal. Mt. Otto Wolter, 3e gehalte. Hierbij diverse mesjes 21,5 x 21,5
Duitsland, kantige gehamerde schaal. Mt. Otto Wolter, 3e gehalte. Hierbij diverse mesjes 21,5 x 21,5 cm. [1 + zkj] ...[more]
Zeven miniaturen, ca. 1900, w.o. Engeland, miniatuur theeservies Herkomst: Uit de collectie van de
Zeven miniaturen, ca. 1900, w.o. Engeland, miniatuur theeservies Herkomst: Uit de collectie van de familie Schimmelpenninck [zkj] ...[more]
Divers klein zilverwerk, w.o. miniaturen [zkj] ...[more]
Ziekenkannetje, bonbonmandje en vier rammelaars met bijtring [6] ...[more]
Poppengoed blaker, 18e eeuw en drie stuk klein zilverwerk, 19e eeuw, w.o. doosje in vorm van boek,
Poppengoed blaker, 18e eeuw en drie stuk klein zilverwerk, 19e eeuw, w.o. doosje in vorm van boek, verguld aan binnenzijde [4] ...[more]
Diverse bonbonschaaltjes, enkele onedel 380 gr. [zkj] ...[more]
Diverse schaaltjes 750 gr. [zkj]
Diverse schaaltjes 750 gr. [zkj] ...[more]
Diverse theelepels en overig klein bestek 690 gr. [zkj] ...[more]
Vijf stuks zilverwerk; dienblad, twee tafelkandelaars, melkkan en suikercoupe 850 gr. [5] ...[more]
Theepot en melkkan met parelrand. Mt. Fa. van Kempen, jl 1881 460 gr. [2] ...[more]
Vijf stuks klein zilverwerk [zkj] ...[more]
Diverse lepels en vorken, Haags lof. Monogram M. Hierbij diverse messen, deels onedel 1400 gr. [2
Diverse lepels en vorken, Haags lof. Monogram M. Hierbij diverse messen, deels onedel 1400 gr. [2 zkjs] ...[more]
Diverse klein dienbestek, monogram M 700 gr. [zkj] ...[more]
Vijf tafelmessen en tien dessertmessen met kantig zilveren heften, monogram M [15] ...[more]
Twaalf viscouverts, Haags lof. Mt. Fa. van Kempen, jl. 1919, 2e gehalte 944 gr. [24] ...[more]
Set van twaalf oestervorken. Mt. Bonebakker & Zn, jl. 1948, 1e gehalte. Hierbij pleet oestervorken [12 + zkj] ...[more]
Pijpencomfort, 19e eeuw. Hierbij divers klein zilverwerk 1000 gr. [1 + zkj] ...[more]
Divers bestek, vnl. parelrand 1600 gr. [zkj] ...[more]
Schuimspaan, gelegenheidslepel en tafelborstel, Oudhollands [3] ...[more]
Belgie paar zilveren vierlichts kandelaars, Art Deco, de vier armen op ronde voet, 3e gehalte h.
Denemarken, zilveren sauskom, Art Deco, met bakelieten greep met voluut. Mt. M. Cohr, assayeur
Denemarken, set van zes geëmailleerd en vergulde mokkalepels, 1e gehalte, in etui. Hierbij divers
Denemarken, set van zes geëmailleerd en vergulde mokkalepels, 1e gehalte, in etui. Hierbij divers klein zilverwerk [7 + zkj] ...[more]
Engeland, sigarenetui, Edwardian, met grave en roosdiamant, de binnenzijde verguld. Met opschrift '
Vijfdelig thee-koffieservies ovaal van vorm, met geprononceerde band rond de bovenzijde met zwart
Ovaal dienblad, kunnende dienen bij voorgaand nummer. Mt. Fa. H. Hooijkaas, jl. 1947 30 x 44 cm,
Ovaal dienblad, kunnende dienen bij voorgaand nummer. Mt. Fa. H. Hooijkaas, jl. 1947 30 x 44 cm, 1070 gr. [1] ...[more]
Fraai uitgevoerde gehamerde zilveren wijnkoeler, Amsterdamse School, met fijn gedreven gestileerde
Ovaal dienblad met gecontourneerde rand. Gemerkt S. Speijer, 2e gehalte 30 x 23 cm., 370 gr. [1]
Ovaal dienblad met gecontourneerde rand. Gemerkt S. Speijer, 2e gehalte 30 x 23 cm., 370 gr. [1] ...[more]
Engeland, driedelig kantig mokkaservies, Birmingham, jl. 1931 h. 7-19 cm., 530 gr. [3] ...[more]
Engeland, grote fotolijst. Mt. RC, Sheffield, jl. 1986 binnenmaat 25,5 x 20 cm. [1] ...[more]
Divers bestek, w.o. spiegeleischep, mt. Helgweg, jl. 1919,1e gehalte [zkj] ...[more]
Zes vergulde eierlepels, 3e gehalte. In etui [7] ...[more]
3748 Los(e)/Seite