- Armband- und Taschenuhren (8)
- Arms (2)
- Asian Art (216)
- Bücher und Graphiken (13)
- Ceramics (18)
- European porcelain (25)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (2)
- Ikonen (2)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (10)
- Paintings Graphics (239)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (21)
- Varia (77)
- Nur Lose mit Abbildungen
1229 Los(e)/Seite
Franse aardewerk dekseldoos met chinoiserie decor van dames in interieur, voorzien van bronzen
Franse aardewerk dekseldoos met chinoiserie decor van dames in interieur, voorzien van bronzen montuur, Japonisme, 19e eeuw, h. 39 cm ...[more]
2 blauw/wit Chinese porseleinen trekpotjes met landschappelijk en floraal decor, 18e eeuw, h. 9 en
2 blauw/wit Chinese porseleinen trekpotjes met landschappelijk en floraal decor, 18e eeuw, h. 9 en 9,5 (beschadigingen) ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen roombordjes met landschappelijk decor, Qianlong, 18e eeuw, diam.
4 blauw/wit Chinees porseleinen roombordjes met landschappelijk decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 17 cm (3 x A, 1 x haarlijn) ...[more]
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van vogel, vazen en bloemen, 1e helft 18e eeuw,
Chinees porseleinen trekpotje met famille verte decor in cartouches, Qianlong, 18e eeuw, h. 10 cm (
Chinees porseleinen trekpotje met famille verte decor in cartouches, Qianlong, 18e eeuw, h. 10 cm (randschilfers en chip aan tuit) ...[more]
Chinees porseleinen famille rose kope en schotel met decor van haan en bloemen, Qianlong, 18e
Chinees porseleinen famille rose kope en schotel met decor van haan en bloemen, Qianlong, 18e eeuw (2 x A) ...[more]
Japans porseleinen schotel met decor van roofvogel met prooi aan rivieroever, circa 1900, diam. 46cm
Japans porseleinen schotel met decor van roofvogel met prooi aan rivieroever, circa 1900, diam. 46cm ...[more]
Japans porseleine schotel met decor van paradijsvogels en bloemen, circa 1900, diam. 40 cm (A)
Japans porseleine schotel met decor van paradijsvogels en bloemen, circa 1900, diam. 40 cm (A) ...[more]
lot blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels, Kangxi, circa 1700 ...[more]
4 Chinees porseleinen kopjes en 6 schotels met polychroom mandarijn decor, 18e eeuw ...[more]
lot blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van draken, 19e eeuw ...[more]
5 Chinees porseleinen famille rose kopjes en 7 schoteltjes met floraal decor en capucijner buitenkant, Qianlong, circa 1740 ...[more]
6 blauw/wir Chinees porseleinen kop en schotels met decor van ruiter en bloemen, Kangxi, 18e eeuw
6 blauw/wir Chinees porseleinen kop en schotels met decor van ruiter en bloemen, Kangxi, 18e eeuw ...[more]
ovale Chinees porseleinen famille rose schotel met decor van hanen en bloemen, Qianlong, 18e eeuw,
ovale Chinees porseleinen famille rose schotel met decor van hanen en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, br. 38 cm (A/B) ...[more]
Chinees porseleinen chine-de-commande bord met decor van vogels op bloemen en voorstellingen van
Japans porseleinen Imari schotel met decor van bloemenmand, 18e eeuw, diam. 37 cm (A) ...[more]
gestoken houten en vergulde sculptuur met voorstelling van Boeddha, 18e/19e eeuw, h. 27 cm -
gestoken houten en vergulde sculptuur met voorstelling van Boeddha, 18e/19e eeuw, h. 27 cm -hoofddeksel los- ...[more]
gestoken Chinees houten sculptuur van een voorouderfiguur, 18e eeuw, h. 16 ...[more]
Japanse gestoken houten en vergulde sculptuur met voorstelling van zittende monnik, 19e eeuw, h.
Japanse gestoken houten en vergulde sculptuur met voorstelling van zittende monnik, 19e eeuw, h. 22 cm ...[more]
2 Chinees porseleinen kommen met polychroom decor van paradijsvogels, 19e eeuw, diam. 16 cm (2 x A)
2 Chinees porseleinen kommen met polychroom decor van paradijsvogels, 19e eeuw, diam. 16 cm (2 x A) ...[more]
gefacetteerde Chinees porseleinen kom met decor van onsterfelijken, gemerkt: Tongzhi, 2e helft 19e
gefacetteerde Chinees porseleinen kom met decor van onsterfelijken, gemerkt: Tongzhi, 2e helft 19e eeuw, diam. 11 cm (A) ...[more]
Chinees porseleinen kom met decor van figuren aan tafel en masseur, 2e helft 19e eeuw, diam. 10,5 cm
Chinees porseleinen kom met decor van figuren aan tafel en masseur, 2e helft 19e eeuw, diam. 10,5 cm (barstje) ...[more]
Chinees porseleinen kom met polychroom decor van hoogwaardigheidsbekleders en kom mert decor van
Chinese porseleinen theepot en 5 kopjes met polychroom decor van vogel en bloemen, 2e helft 19e eeuw
Chinese porseleinen theepot en 5 kopjes met polychroom decor van vogel en bloemen, 2e helft 19e eeuw ...[more]
Chinews porseleinen theepot met polychroom decor van figuren en huis in landschap, Tongzhi, 19e
Chinews porseleinen theepot met polychroom decor van figuren en huis in landschap, Tongzhi, 19e eeuw, h. 15 cm (2 x A) ...[more]
stel Chinees porseleinen famille rose schotels met decor van rolschildering en bloemen, Qianlong,
stel Chinees porseleinen famille rose schotels met decor van rolschildering en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 32 cm (2 x A) ...[more]
3 Chinees porseleinen Imari borden, 4 schoteltjes en blauw/wit porseleinen sauskom, allen 18e eeuw
3 Chinees porseleinen Imari borden, 4 schoteltjes en blauw/wit porseleinen sauskom, allen 18e eeuw ...[more]
stel Chinees porseleinen vazen met famille rose decor van bloemen en vogels, 20e eeuw, h. 43 cm
stel Chinees porseleinen vazen met famille rose decor van bloemen en vogels, 20e eeuw, h. 43 cm ...[more]
6 Chinees porseleinen Imari borden met decor van kraanvogels, bloemen en Europese huizen in
kapitaal metalen vormstuk met vergulding en polychrome beschildering en decor van mascarons,
Chinese spekstenen sculptuur met voorstelling van wijsgeer op hert, rustend op gestoken houten voet,
Chinese spekstenen sculptuur met voorstelling van wijsgeer op hert, rustend op gestoken houten voet, totale hoogte: 24 cm ...[more]
lot blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels, 18e en 19e eeuw ...[more]
3 blauw/wit Chinees porseleinen schotels met decor van bloemen bij hek, Kangxi, 18e eeuw, diam. 26-
3 blauw/wit Chinees porseleinen schotels met decor van bloemen bij hek, Kangxi, 18e eeuw, diam. 26-28 cm (2 x haarlijn) ...[more]
Chinees porseleinen kom met decor van hert en florale motieven, kleine Chinese kop, 19e eeuw en
Chinees porseleinen kom met decor van hert en florale motieven, kleine Chinese kop, 19e eeuw en Japans bordje, diam.12-29 cm (3 x A) ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen vazen met decor van dame en vogel op tak, 19e eeuw, h. 24 cm (2 x
stel blauw/wit Chinees porseleinen vazen met decor van dame en vogel op tak, 19e eeuw, h. 24 cm (2 x A) ...[more]
3 blauw/wit Chinees porseleinen kastvazen met decor van figuren in cartouches, 19e eeuw, h. 24 cm (
3 blauw/wit Chinees porseleinen kastvazen met decor van figuren in cartouches, 19e eeuw, h. 24 cm (dekselvaasje en deksel beschadigd) ...[more]
Chinees terracotta Yixing trekpotje met decor van karaktertekens, 19e/20e eeuw, h. 9 cm ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kom met landschappelijk decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 12 cm (barstje)
blauw/wit Chinees porseleinen kom met landschappelijk decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 12 cm (barstje) ...[more]
2 Chinees porseleinen steelvaasjes met decor van draken, 19e eeuw, h. 4 en 16 cm (2 x chip)
2 Chinees porseleinen steelvaasjes met decor van draken, 19e eeuw, h. 4 en 16 cm (2 x chip) ...[more]
7 stuks Chinees porseleinen met decor van bloemen en fiiguren, 19e eeuw ...[more]
serie van 6 Chinees porseleinen borden met decor van valkenier en boogschutter te paard, Kangxi,
stel Chinees porseleinen Imari schotels met decor van bloemen bij hek, 1e helft 18e eeuw, diam. 35
stel Chinees porseleinen Imari schotels met decor van bloemen bij hek, 1e helft 18e eeuw, diam. 35 cm (1 x A, 1 x B) ...[more]
kris met gestoken houten greep voorzien van gouden montuur in schede voorzien van zilveren beslag,
kris met gestoken houten greep voorzien van gouden montuur in schede voorzien van zilveren beslag, 19e eeuw, l. 38 cm ...[more]
5 blauw/wit Chinees porseleinen kommen met landschappelijk decor en capucijner buitenkant, afkomstig
set van 4 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van florale motieven, afkomstig
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en 2 dames in interieur,
7 blauw/wit Chinees porseleinen kommen, 18e/19e eeuw, diam. 6,5 - 17 cm (randschilfers) ...[more]
Chinees porseleinen famille rose schotel met decor van eenden en bloemen, Qianlong, 18e eeuw,
Chinees porseleinen famille rose schotel met decor van eenden en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 32 cm (gerestaureerd) ...[more]
porseleinen schaal en stel bijpassende borden met decor van vogels en bloemen in famille rose-stijl,
3 Chinees porseleinen gemberpotten met decor van figuren landschappen en bloemen, circa 1900, h.
3 Chinees porseleinen gemberpotten met decor van figuren landschappen en bloemen, circa 1900, h. 10-12 cm ...[more]
groot blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van vazen met fruit en bloemen, Qianlong, 18e
groot blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van vazen met fruit en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 32 cm (randschilfers) ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschappenm en florale motieven, 18e en 19e
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschappenm en florale motieven, 18e en 19e eeuw (4 x A/B) ...[more]
Chinees porseleinen Imari kom en 3 capucijner kop en schotels, 18e eeuw (beschadigingen) ...[more]
Japans porseleinen Imari scheerbekken met decor van vogels en florale motieven, circa 1700, diam. 30
Japans porseleinen Imari scheerbekken met decor van vogels en florale motieven, circa 1700, diam. 30 cm (A) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita kan met decor van figuren in landschap, voorzien van tinnen
Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van man met waaier en beker, circa 1900, h. 24 cm
Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van man met waaier en beker, circa 1900, h. 24 cm ...[more]
Chinese gestoken ivoren sculptuur met voorstelling van Quanyin met bloemen, circa 1900, h. 25 cm
Chinese gestoken ivoren sculptuur met voorstelling van Quanyin met bloemen, circa 1900, h. 25 cm ...[more]
6 diverse blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes, hoofdzakelijk 2e helft 19e eeuw, hoogte grootste
6 diverse blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes, hoofdzakelijk 2e helft 19e eeuw, hoogte grootste vaas: 31 cm -imperfecties- ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen sauskom met landschappelijk decor, Qianlong 18e eeuw (randschade en
1229 Los(e)/Seite