- Armband- und Taschenuhren (8)
- Arms (2)
- Asian Art (216)
- Bücher und Graphiken (13)
- Ceramics (18)
- European porcelain (25)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (2)
- Ikonen (2)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (10)
- Paintings Graphics (239)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (21)
- Varia (77)
- Nur Lose mit Abbildungen
1229 Los(e)/Seite
stel verzilverde bronzen kolomkandelaars met balustervormige schacht en gecontourneerde voet,
stel verzilverde bronzen kolomkandelaars met balustervormige schacht en gecontourneerde voet, Louis XV-stijl, hoogte 28 cm. ...[more]
stel bronzen bouillotte lampjes met groene metalen kap, h. 52 cm ...[more]
coco de mer voorzien van gedreven zilveren beslag en vermaakt tot dekseldoos, h. 20 cm ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van ramskop, h. 14 cm ...[more]
Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw,
Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw, gesigneerd: Sjah Najaf, l. 21 cm ...[more]
Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw, gesigneerd: Abbas Shirazi, h. 22 cm ...[more]
verguld zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons, gemonteerd op faux
Martha Waijop (1945-)bronzen borstbeeld van prinses Beatrix, gesigneerd en gedatterd '96, h. 50 cm
Martha Waijop (1945-)bronzen borstbeeld van prinses Beatrix, gesigneerd en gedatterd '96, h. 50 cm ...[more]
ingekleurde gravure met voorstelling van Nonio Magum (Nijmegen), uit I. Blaeu, 17e eeuw, h. 42,
eiken documentenkistje versierd met koperen hoekstukken en slotplaat, neogotiek, 19e eeuw, h. 14,
eiken documentenkistje versierd met koperen hoekstukken en slotplaat, neogotiek, 19e eeuw, h. 14, br. 29 ...[more]
portretminiatuur in inkt en profile en portretminiatuur met gestoken ivoor in verguld bronzen lijst,
portretminiatuur in inkt en profile en portretminiatuur met gestoken ivoor in verguld bronzen lijst, 18e/19e eeuw ...[more]
Franse hutkoffer versierd met houten stootbanden, koperen hoekstukken en bekleed met bedrukte
porseleinen sculptuur met voorstelling van paard met man, gemerkt: Herend, h. 19 (A) ...[more]
12 flessen rode wijn waaronder 3 flessen Chateau du Tertre 1974 en 2 flessen Chateau Palmer 1976
12 flessen rode wijn waaronder 3 flessen Chateau du Tertre 1974 en 2 flessen Chateau Palmer 1976 en 1977, 2 labels los ...[more]
paar Delfts aardewerk schalen met blauw-wit floraal decor, gemerkt: De Porceleyne Claeuw, midden
gestoken eiken koekplank met portret van Willem III, 18e/19e eeuw, h. 68 cm ...[more]
Frans porseleinen theebus met floraal decor, Samson, 19e eeuw, h. 12 cm (2 x A) ...[more]
bronzen sluitgewicht bekroond door ornament van paard en olifant, h. 15 cm ...[more]
Boheemse kristallen lampenvoet met decor van figuren te paard in landschap, hoogte: 50 cm. ...[more]
royale spiegel in gestoken en vergulde lijst versierd met eikenblad motieven en gecanneleerde bies,
royale spiegel in gestoken en vergulde lijst versierd met eikenblad motieven en gecanneleerde bies, 1e helft 19e eeuw, h. 260, br. 70 ...[more]
fraaie 3-lichts bronzen kroonlamp bekroond door vergulde palmetten, de gepatineerd bronzen koorden
Peinte, Henri (1845-1912)Franse bronzen sculptuur van boogschutter, getiteld: 'Sarpedon'. h. 32 -
Peinte, Henri (1845-1912)Franse bronzen sculptuur van boogschutter, getiteld: 'Sarpedon'. h. 32 -pees ontbreekt- ...[more]
stel vuursteen ruiterpistolen met noten kolf, gegraveerde slotplaat en messing sierstukken, de deels
12 fruitcouverts met parelmoer heft, in mahonie kist, circa 1910 ...[more]
set van 24 dinermessen met parelmoer heft in kist ...[more]
3-delig galvano pendulestel bestaande uit pendule bekroond door sculptuur van dame en stel 5-
2 spiegels met gestoken houten lijst, bekroond door cartouche, versierd met meanderrand en rocailles, Louis XIV-stijl, 19e eeuw, h. 55 ...[more]
stel Duits porseleinen schalen met decor van korenbloemen, gemerkt met gekruisde zwaarden, 19e eeuw,
stel Duits porseleinen schalen met decor van korenbloemen, gemerkt met gekruisde zwaarden, 19e eeuw, l. 51 cm (2 x A) ...[more]
1229 Los(e)/Seite