(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

1229 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 1229 Los(e)

3 Chinees porseleinen kommen en dekselvaas met melk en bloed decor, o.a. 19e eeuw (1 kom beschadigd en deksel gerestaureerd) ...[more]

2 blauw/wit Chinees porseleinen assiettes met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, br. 29 en 31 cm (randschilfers) ...[more]

blauw/wit Japans porseleinen Arita schotel met decor van hert in landschap omgeven door vakverdeling, 17e eeuw, diam. 41 cm (A) ...[more]

blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuur met parasol  en florale motieven, circa 1700, h. 25 cm (A) ...[more]

serie van 6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers en 1 x haarlijn) ...[more]

10 Chinees porseleinen kopjes en 2 schoteltjes met famille rose decor van landschap, figuren en bloemen, Qianlong, 18e eeuw ...[more]

4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van vlinder en bloemen, Kangxi, 18e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers en 2 x haarlijn) ...[more]

stel blauw/wit Chinees porseleinen kommen met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 13 cm (1 x chip en 1 x gelijmd) ...[more]

blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotel met peterselie decor en 2 kop en schotels met decor van Joosje te paard, 18e eeuw ...[more]

3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen en landschap in medaillon, 18e eeuw, diam. 22 cm (2 x A, 1 x barstje) ...[more]

blauw/wit Chinees porseleinen penseelhouder/wasser met decor van landschap en antiquiteiten, 19e eeuw, h. 6 cm (A) ...[more]

  • 1229 Los(e)