- Armband- und Taschenuhren (8)
- Arms (2)
- Asian Art (216)
- Bücher und Graphiken (13)
- Ceramics (18)
- European porcelain (25)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (2)
- Ikonen (2)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (10)
- Paintings Graphics (239)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (21)
- Varia (77)
- Nur Lose mit Abbildungen
1229 Los(e)/Seite
spiegel in vergulde lijst versierd met parelrand, 19e eeuw, h. 183, br. 93 ...[more]
mahonie empire spiegel, de fries versierd met vergulde en gestoken palmetten, de spiegel omlijst
mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad rustend op zuilvormige poot met
mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad rustend op zuilvormige poot met driespant ...[more]
grenen hoekkast met rechte geprofileerde kap en 4 deurtjes uitlopend in boogvorm en versierd met
Hollandse mahonie gefineerde Louis XVI secretaire met lade, interieur achter schrijfblad en stel
eiken kast met 3 deuren versierd met palissander kussens, geflankeerd door gestoken mascarons en
spiegel in vergulde ljst, versierd met getorste zuilen, 19e eeuw, h. 122, br. 55 ...[more]
wortelnoten gefineerde theetafel met gebogen front waarin lade en rustend op gebogen poten, Louis
wortelnoten gefineerde theetafel met gebogen front waarin lade en rustend op gebogen poten, Louis XIV-stijl, h. 74, bladmaat: 81 x 51 ...[more]
Friese eiken keeftkast met rechte geprofileerde kap waaronder 2 gestoken paneeldeuren, geflankeerd
Franse eiken kast met boogvormige kap en 2 deuren versierd met panelen, geflankeerd door gestoken
ovale satijnhout gefineerde theetafel versierd met blokrand en versierd met marquetterie van
eiken rococo fauteuil bekroond door cartouche met gebogen armen, versierd met rocailles en rustend
Engels mahonie bibliotheektrapje met 3 treden, h. 80 ...[more]
stel octagonale eiken bijzettafeltjes met facetgeslepen glazen blad, h. 44 ...[more]
eiken archiefkastje met jalouziedeur waarachter uitschuifbare legplanken, h. 110, d. 48 br. 42
eiken archiefkastje met jalouziedeur waarachter uitschuifbare legplanken, h. 110, d. 48 br. 42 ...[more]
eiken stoel met hoge rug versierd met gestoken decor van wijnranken en vogelkoppen, met armleggers
naaitafeltje met gecontourneerd blad en 2 laden met bronzen grepen, rustend op gebogen poten, 19e
naaitafeltje met gecontourneerd blad en 2 laden met bronzen grepen, rustend op gebogen poten, 19e eeuw -naar 18e eeuws voorbeeld- ...[more]
oude gebeitste grenen hoekkast met geboden front, voorzien van 4 paneelderen, hoogte: 210, br. 80,
oude gebeitste grenen hoekkast met geboden front, voorzien van 4 paneelderen, hoogte: 210, br. 80, d. 55 ...[more]
eiken boerenkast met 2 deuren waarin verdiepte panelen en 2 laden, 19e eeuw, h. 202, br. 180, d. 60
eiken boerenkast met 2 deuren waarin verdiepte panelen en 2 laden, 19e eeuw, h. 202, br. 180, d. 60 ...[more]
goudbeschilderde spiegel met kuif versierd met opengewerkte cartouche en bladmotieven, 19e eeuw,
goudbeschilderde spiegel met kuif versierd met opengewerkte cartouche en bladmotieven, 19e eeuw, h. 154, br. 87 ...[more]
Marinus Johannes Drulman (=pseudoniem M. de Jongere) (1912-1978)doek, 50 x 80, Schepen op de
Henk Dekker (1897-1974)doek, 50 x 70, Katwijker botters op zee, gesigneerd r.o. ...[more]
Ger Langeweg (1891-1970)marouflé, 24,5 x 28, Twee dames aan het strand, gesigneerd r.o. ...[more]
Roger Bertin (1915-2003)doek, 60 x 73, Bedrijvig straatje in Parijs, gesigneerd r.o. ...[more]
navolger Orazio Grevenbroeck (1678-1743)paneel, 27 x 55, Een Mediterraanse kust met zeilschepen en
navolger Orazio Grevenbroeck (1678-1743)paneel, 27 x 55, Een Mediterraanse kust met zeilschepen en handelaars op een steiger ...[more]
Jan van Vuuren (1871-1941)paneel, 37 x 57, Boerenerf, gesigneerd r.o. ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 40 x 60, Ploegende boer, gesigneerd r.o. ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 30,5 x 40,5, Houthakker aan de bosrand, gesigneerd l.o.
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 30,5 x 40,5, Houthakker aan de bosrand, gesigneerd l.o. ...[more]
Piet Zwiers (1907-1965)doek, 60,5 x 80, Giethoorn, gesigneerd l.o. ...[more]
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)paneel, 40 x 50, moedereend met kuikens langs waterkant,
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)paneel, 40 x 50, moedereend met kuikens langs waterkant, gesigneerd l.o. ...[more]
Victor Bauffe (1849-1921)doek, 36 x 55, 'October morgen, Kortenhoef', gesigneerd l.o. ...[more]
Frits Grips (1869-1961)paneel, 16 x 21, Stilleven met aardbeien en bessen, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)doek, 40 x 60, Prinsengracht te Amsterdam, gesigneerd l.o. ...[more]
Eppo Doeve (1907-1981)paneel, 25 x 39, Gezicht op Heusden, gesigneerd en gedateerd r.o. 44 ...[more]
Gerard Drost (1895-1986)doek, 50,5, x 65, Zicht op Burgh-Haamstede, gesigneerd r.o. ...[more]
doek, 24 x 31, Tempel op de Acropolis te Athene, met resten van een signatuur l.o., vermoedelijk
doek, 24 x 31, Tempel op de Acropolis te Athene, met resten van een signatuur l.o., vermoedelijk Paul Tetar van Elven (1823-1896) ...[more]
marouflé, 52 x 68, Recreërende figuren bij buitenplaats, onbekend ...[more]
Séraphin De Vliegher (1806-1948)paneel, 22 x 17, Handwerkend meisje in venster, gesigneerd r.o.
Séraphin De Vliegher (1806-1948)paneel, 22 x 17, Handwerkend meisje in venster, gesigneerd r.o. ...[more]
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)paneel, 13 x 10, Stadsgezicht met figuren, gesigneerd l.o.
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)paneel, 13 x 10, Stadsgezicht met figuren, gesigneerd l.o. ...[more]
navolger Sir Peter Lely (1618-1680)marouflé, 76 x 64, Portret van een edelman, ter halve lengte, met
navolger Corneille de Lyon (1510-1574)paneel, 25 x 19,5, Portret van een edelman, ter halve lengte, in zwart kostuum en met baret ...[more]
navolger Pieter Bout (1640-1689)doek, 64 x 108, Gezicht op Zwaenseiland vanuit het noordoosten bij
navolger Pieter Bout (1640-1689)doek, 64 x 108, Gezicht op Zwaenseiland vanuit het noordoosten bij Rotterdam ...[more]
doek, 122,5 x 134, Figuren op het boerenerf aan de vaart, onbekend ...[more]
aquarel, 15 x 23, panoramisch zomerlandschap, toegeschreven aan Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897)
aquarel, 15 x 23, panoramisch zomerlandschap, toegeschreven aan Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) ...[more]
aquarel, 21,5 x 32, Rotterdam, onduidelijk gesigneerd l.o., omgeving Jan Weissenbruch, 19de eeuw
aquarel, 21,5 x 32, Rotterdam, onduidelijk gesigneerd l.o., omgeving Jan Weissenbruch, 19de eeuw ...[more]
Harmen Meurs (1891-1964)doek, 60 x 73,5, De boerderij, gesigneerd en gedateerd r.o.1937 ...[more]
Jan Voerman jr (1890-1976)doek, 70 x 50, Waterplanten aan de rand van de plas, niet gesigneerd -door
Jaap Nieweg (1877-1955)doek, 40,5 x 30,5, Veldboeket, gesigneerd met monogram en gedateerd r.o. 1943
Jaap Nieweg (1877-1955)doek, 40,5 x 30,5, Veldboeket, gesigneerd met monogram en gedateerd r.o. 1943 ...[more]
Henri le Fauconnier (1881-1945)doek, 110 x 90, Vanitas stilleven, gesigneerd r.o. ...[more]
Cor Noltee (1903-1967)doek, 40 x 30, Amsterdams stadsgezicht met waspotten en elegante dames,
Cor Noltee (1903-1967)doek, 40 x 30, Amsterdams stadsgezicht met waspotten en elegante dames, gesigneerd r.o. ...[more]
Wim Bosma (1902-1985)board, 55 x 37,5, Matroos op het achterdek, gesigneerd en gedateerd l.o. 1936
Wim Bosma (1902-1985)board, 55 x 37,5, Matroos op het achterdek, gesigneerd en gedateerd l.o. 1936 ...[more]
Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915)doek, 37 x 50,5, Zomers landschap, niet gesigneerd -herkomst:
Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915)doek, 76 x 66, Portret van een oudere vrouw, gesigneerd r.o. -
Alfons Josephus van Dijck (1894-1979)paneel, 29,5 x 34,5, Haven van Veere, gesigneerd en gedateerd
Alfons Josephus van Dijck (1894-1979)paneel, 29,5 x 34,5, Haven van Veere, gesigneerd en gedateerd l.o. 1925 ...[more]
Alfons Josephus van Dijck (1894-1979)paneel, 30 x 35, Zeeuws dorpsgezicht, gesigneerd l.o. ...[more]
Frans Klerkx (1952-)paneel, 31 x 17,5, 'Interieur', gesigneerd met monogram en gedateerd rechts
Frans Klerkx (1952-)paneel, 31 x 17,5, 'Interieur', gesigneerd met monogram en gedateerd rechts midden 03 ...[more]
Piet Sebens (1961-)paneel, 38 x 38, Comositie met Japans popje, gesigneerd met initialen en gedateerd rechts midden 05/06 ...[more]
Aad Hofman (1944-)paneel, 30 x 24, 'Opgestapeld', gesigneerd r.o. -herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam- ...[more]
1229 Los(e)/Seite