- Armband- und Taschenuhren (8)
- Arms (2)
- Asian Art (216)
- Bücher und Graphiken (13)
- Ceramics (18)
- European porcelain (25)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (2)
- Ikonen (2)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (10)
- Paintings Graphics (239)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (21)
- Varia (77)
- Nur Lose mit Abbildungen
1229 Los(e)/Seite
Chinees lakpaneel met voorstelling van figuren in landschap, 18e eeuw, 58 x 63 cm, lijst van latere
Chinees lakpaneel met voorstelling van figuren in landschap, 18e eeuw, 58 x 63 cm, lijst van latere datum ...[more]
empire spiegel,bekroond door gestoken en verguld houten vaas en omlijst door meanderrand, circa
empire spiegel,bekroond door gestoken en verguld houten vaas en omlijst door meanderrand, circa 1800, h. 88, br. 52 ...[more]
3 delen 'Nederlandsche vogelen...' in 2 mappen, door Cornelis Nozeman en Christiaan Sepp en zoon,
2 boeken: Oologia Neerlandica, De Eieren..., door A.A. van der Pelt Lechner, anno 1913 ...[more]
antiek boek: L'Erection de toutes lers Terres, Seigneuries & familles Titrees du Brabant, door
antiek boek: L'Erection de toutes lers Terres, Seigneuries & familles Titrees du Brabant, door Pierre van der Aa, Ldeiden, anno 1699 ...[more]
Charles Dickens, Life and adventures of Nicholas Nickleby, with illustrations by Phiz, London
Spaanse en Franse degen, versierd met gravures van trofeën, 17e/18e eeuw, l. 97 tot 91 ...[more]
antieke bronzen vijzel met stamper, voorzien van oren en randschrift Ámor, Vincit, Omnia, anno 1598,
antieke bronzen vijzel met stamper, voorzien van oren en randschrift Ámor, Vincit, Omnia, anno 1598, h. 13 cm ...[more]
gestoken eikenhouten beeld met voorstelling van wenende dame met omslagdoek, 17e/18e, h. 137 - op
gestoken eikenhouten beeld met voorstelling van wenende dame met omslagdoek, 17e/18e, h. 137 - op zwart basement - ...[more]
stel antieke geslepen kristallen coupes met decor van florale motieven op de omgeslagen rand,
6 glazen wijnglazen met geslepen stam en gegraveerde guirlandes, empire periode, circa 1820, h. 12
6 glazen wijnglazen met geslepen stam en gegraveerde guirlandes, empire periode, circa 1820, h. 12 cm (randschilfers) ...[more]
uitgebreid 122-delig kristallen glasservies met ruitjes/waaierslijpsel motief, bestaande uit 12
2 hoepelvormige verguld bronzen empire appliques versierd met leeuwenmascaron, circa 1820, diam.
2 hoepelvormige verguld bronzen empire appliques versierd met leeuwenmascaron, circa 1820, diam. 15 cm ...[more]
stel hoepelvormige vergulde bronzen empire wandappliques versierd met palmetten, circa 1820, diam.
stel hoepelvormige vergulde bronzen empire wandappliques versierd met palmetten, circa 1820, diam. 17 cm ...[more]
Engels creamware kopje met polychroom decor van de prins van Oranje en zijn vrouw, voorzien van
Friese aardewerken plaquette, met afbeelding van de toegangspoort naar landgoed Elsrijk, Makkum door
Delftse aardewerk plaquette met polychroom decor van man en vrouw aan rivieroever, 18e eeuw, h.
Delftse aardewerk plaquette met polychroom decor van man en vrouw aan rivieroever, 18e eeuw, h. 33, br. 28 cm (gerestaureerd) ...[more]
Delfts aardewerk hexagonaal gevormd trekpotje met dekselknop in de vorm van een tempelleeuw en
Delfts aardewerk schotel met Chinoiserie decor naar Wan Li voorbeeld, 17e eeuw, diam. 39 cm (
Delfts aardewerk schotel met Chinoiserie decor naar Wan Li voorbeeld, 17e eeuw, diam. 39 cm (randschilfers) ...[more]
2 Delftse aardewerken schotels met floraal decor en decor van leeuw omgeven door vakverdeling,
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van fazant, gemerkt: Bergman, circa 1900,
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van fazant, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 25 cm, l. 67 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van edelhert op rots, toegeschreven aan firma
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van edelhert op rots, toegeschreven aan firma Bergman, circa 1900, h. 43 cm ...[more]
14 antieke tegels met voorstelling van o.a. bloemenvaas, 17e eeuw ...[more]
Duitse noten staande klok, met rechte geprofileerde kap, de bronzen wijzerplaat geflankeert door
3-lichts hallantaarn, gepatineerd en versierd met esdoornblad motieven, 20e eeuw, h. 83, - gemeten
8-lichts kroonluchter, versierd met polychroom beschilderde acanthusbladmotieven, 20e eeuw, h. 72
Hollandse mahonie Louis XVI bakbarometer met timpaanvormige kap, verzilverde schaalplaten en
Nederlandse mahonie banjobarometer bekroond door "Swan-neck" met koperen vaas, met verzilverde
gietijzeren jardinière met decor van acanthusbladeren en leeuwenkoppen -manco's- ...[more]
stel verguld bronzen wandappliques met gebogen armen, afneembare bobèches en versierd met rocailles,
stel bronzen wandappliques met 2 gebogen armen en versierd met bladmotieven, Louis XV-stijl, 19e
stel bronzen wandappliques met 2 gebogen armen en versierd met bladmotieven, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 30 cm. -elektrisch ingericht- ...[more]
2 glazen lotelingen wandelstokken met ingesloten kleurslingers, l. 105 ...[more]
rood en geelkoperen tabaksdoos met gegraveerd decor, 2e helft 18e eeuw, l. 17 cm ...[more]
Frans reiswekkertje in messing behuizing met emaille wijzerplaat, adres: Beekman Rotterdam, circa
Frans reiswekkertje in messing behuizing met emaille wijzerplaat, adres: Beekman Rotterdam, circa 1900, h. 11 cm ...[more]
zeer grote Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van haan, gemerkt: Bergman,
zeer grote Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van haan, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 52 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van hen, vermoedelijk Bergmann, circa 1900,
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van hen, vermoedelijk Bergmann, circa 1900, h. 5 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van mus, gemerkt: Bergmann, circa 1900, h.
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van mus, gemerkt: Bergmann, circa 1900, h. 5 cm ...[more]
Russische bronzen 4-slags reisikoon met voorstelling van feestdagen, 19e eeuw, h. 16 cm ...[more]
antieke statenbijbel in lederen band met opschrift 'Schoout van Hellevoetsluis, door Joh. Enschede &
antieke statenbijbel in lederen band met opschrift 'Schoout van Hellevoetsluis, door Joh. Enschede & Zoonen, anno 1782 ...[more]
antiek boek: 'Beschrijving de stadt Delft' door Reinier Boitet anno1729 -pagina 22 ontbreekt-
antiek boek: 'Beschrijving de stadt Delft' door Reinier Boitet anno1729 -pagina 22 ontbreekt- ...[more]
2 antieke boeken waaronder 'Het Algemeen groot- en naam- en woordenboek van de gantschen H.
2 ronde dekseldoosje met beschilderde deksel waaronder met landschappelijk decor, toegeschreven
Italiaans beschilderd houten kistje met decor van dame aan kaptafel omgeven door vele figuren en
gestoken houten roerklik met voorstelling van zeepaard, 18e/19e eeuw, l. 52 cm ...[more]
antiek boek, 'Asia, Naukeurige beschryving van het rijkdes grooten Mongols...'Asie, door Olfert
antiek boek, 'Asia, Naukeurige beschryving van het rijkdes grooten Mongols...'Asie, door Olfert Dapper 1672 ...[more]
antiek boek, Naukeurige beschryving van Asie...', door Olfert Dapper, anno 1680 ...[more]
antiek boek: 'Les loix Civiles....', door M Domat 1767 ...[more]
stel gepatineerde en vergulde bronzen empire kandelaars met voorstelling van toortsdragen putto op
stel gepatineerde en vergulde bronzen empire kandelaars met voorstelling van toortsdragen putto op zuil, circa 1815, h. 61 cm ...[more]
Franse palissander kolompendule versierd met intarsia, versierd met verguld bronzen ornamenten,
Franse palissander kolompendule versierd met intarsia, versierd met verguld bronzen ornamenten, circa 1840, h. 46 ...[more]
Franse verguld bronzen pendule, met geemailleerde wijzerplaat en omlijst door c-voluten, Louis XV-
Franse verguld bronzen pendule, met geemailleerde wijzerplaat en omlijst door c-voluten, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 39 ...[more]
zakkroon versierd met geslepen kristallen kralen, opstaande palmetten en geslepen pegels, h. 90
stel bronzen empire kandelaars vermaakt tot schemerlampjes, h. 46 ...[more]
Nederlandse mahonie gefineerde contra-bakbarometer bekroond door open timpaan versierd met vaas,
Engelse mahonie banjobarometer bekroond door "Swan neck" met vaasje, de kast ingelegd met palm- en
Franse 'carriage clock' in beglaasde bronzen behuizing, voorzien van emaille wijzerplaat en
Zwitsers bureauklokje in messing en zwart marmeren kast, merk: Jaeger Le Coultre, jaren '60, hoogte:
Zwitsers bureauklokje in messing en zwart marmeren kast, merk: Jaeger Le Coultre, jaren '60, hoogte: 12 cm., breed: 8 cm. ...[more]
Duitse steengoed baarmankruik, 17e eeuw, h. 41 cm en idem oorkan, 18e eeuw, h. 28 cm ...[more]
5 stuks kristal waaronder stel gembercoupes met deksel, h. 29 cm ...[more]
1229 Los(e)/Seite