- Armband- und Taschenuhren (8)
- Arms (2)
- Asian Art (216)
- Bücher und Graphiken (13)
- Ceramics (18)
- European porcelain (25)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (2)
- Ikonen (2)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (10)
- Paintings Graphics (239)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (21)
- Varia (77)
- Nur Lose mit Abbildungen
1229 Los(e)/Seite
Chinees porseleinen schaal met polychroom geschilderd decor van bloemen en vogels op verhoogde,
blauw/wit Chinees porseleinen klapmuts kommetje met decor van bloemen en antiquiteiten, Kangxi,
blauw/wit Chinees porseleinen klapmuts kommetje met decor van bloemen en antiquiteiten, Kangxi, circa 1700, diam. 10 cm (a) ...[more]
djati huisaltaar versierd met raamwerk en florale motieven, 19e eeuw, h. 102, br. 104 ...[more]
Chinees porseleinen kop en schotel met decor van Joosje te paard en kom, 19e eeuw ...[more]
stel grote 4-lichts kristallen kandelaren, voorzien van lekbakjes en bobeches in ruitjes/waaier
Hollandse Louis XV spiegel, bekroond door verguld metalen en houtgestoken guirlandes en palmetten
vergulde gestoken leeuw met wapenschild van de stad Rotterdam, 18e eeuw, h. 36 cm ...[more]
ivoren beeldje met voorstelling van beer rustend op ovale voet, 2e helft 19e eeuw, h. 8 cm ...[more]
2 Duits porseleinen beeldjes met voorstelling van putto met chocoladeketel aan tafel en putti in
porseleinen kop en schotel met polychroom decor van kippen, gemerkt: Den Haag, circa 1780 (2 x A)
porseleinen kop en schotel met polychroom decor van kippen, gemerkt: Den Haag, circa 1780 (2 x A) ...[more]
Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom decor van meisje met harp en jongen, gemerkt:
Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom decor van meisje met harp en jongen, gemerkt: Amstel, circa 1800 (2 x A) ...[more]
28-delig Engels porseleinen servies met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, 18e eeuw ...[more]
Engelse porseleinen mand met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, Worchester, 2e helft 18e eeuw, h.
Engelse porseleinen mand met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, Worchester, 2e helft 18e eeuw, h. 10, br. 22 cm (A/B) ...[more]
5 Engelse porseleinen bordjes met blauw floraal decor, toegeschreven aan Bow, 18e eeuw, diam. 20
5 Engelse porseleinen bordjes met blauw floraal decor, toegeschreven aan Bow, 18e eeuw, diam. 20 cm (1 x chip) ...[more]
4 antieke aardewerk bierpullen met tinnen deksel, 18e en 19e eeuw, h. 26 cm (25 cm ...[more]
stel bronzen haardbokken versierd met engelenkopjes, 18e eeuw, h. 31 cm ...[more]
Poolse 12-armige bronzen bolkroon, bekroond door tweekoppige arend, met gebogen armen, 18e eeuw,
Poolse 12-armige bronzen bolkroon, bekroond door tweekoppige arend, met gebogen armen, 18e eeuw, h. 105 ...[more]
houten scheepsmodel van een botter in mahonie vitrine, 20e eeuw, b. 120 x d. 40 x h. 110 ...[more]
zeer groot scheepsmodel van een 18e eeuws Brits linie schip, l. 240 cm ...[more]
grootformaat houten schaalmodel van een driemaster, l. 150 cm -beschadigingen- ...[more]
scheepschronometer in mahonie behuising, voorzien van messing cardanische ophanging en verziverde
Hollands ebbenhouten reiskistje voorzien van opklapbaar bovenblad en lade, 17e eeuw, h. 28, br.
Hollands ebbenhouten reiskistje voorzien van opklapbaar bovenblad en lade, 17e eeuw, h. 28, br. 46, d. 28 ...[more]
antiek glas met gegraveerd decor van driemaster en opschrift 'Het well vaaren van Seeland, 18e eeuw,
Russische ikoon met voorstelling van St. Nicolaas, 19e eeuw, h. 36, br. 31 ...[more]
2 ikonen met voorstelling van o.a. moeder met kind geflankeerd door 4 heiligen, 19e eeuw, h. 27 en
2 ikonen met voorstelling van o.a. moeder met kind geflankeerd door 4 heiligen, 19e eeuw, h. 27 en 28 cm ...[more]
kapitale statenbijbel in lederen band voorzien van bronzen sloten, door Hendrik en Jacob Keur,
kapitale statenbijbel in lederen band voorzien van bronzen sloten, door Hendrik en Jacob Keur, anno 1686 ...[more]
antieke statenbijbel in lederen band, Amsterdam, 1786 ...[more]
5 diverse antieke boeken waaronder beschrijving der stad Amsterdam, door M Fokkens, anno 1662 en
serie van 3 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren in landschap, circa 1700,
serie van 3 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren in landschap, circa 1700, diam. 34 cm (randschilfers) ...[more]
blauw/wit aardewerk plooischotel met chinoiserie decor van figuren in landschap, vermoedelijk Delft,
Delfts aardewerk terrine in de vorm van vrucht, gemerkt: De Porceleyne Bijl en bladvormige schotel
Delfts aardewerk terrine in de vorm van vrucht, gemerkt: De Porceleyne Bijl en bladvormige schotel met onduidelijk merk ...[more]
Charles van Wijk (1875-1917)gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van hooiende boerin,
Gerrit van der Veen (1909-2004)gepatineerd bronzen sculptuur met voorstelling van Juliana, rustend
Charles Mercié Gantragovergulde bronzen plaquette met inscriptie: 'La Fraternité Des Artistes A
mahonie gefineerde bestekkist versierd met biesintaria, 18e eeuw, h. 34 cm ...[more]
Hollands mahonie theekistje met bronzen handgreep en slotplaat, 18e eeuw, h. 13 cm ...[more]
gestoken houten tabaksdoos met bijbelse voorstelling van 'de eerste vis die Petrus ving had een
gestoken houten tabaksdoos met bijbelse voorstelling van 'de eerste vis die Petrus ving had een geldstuk in de bek', 18e eeuw, br. 13cm ...[more]
stel bronzen wandappliques met opengewerkte wandplaat en gebogen arm voorzien van vetvanger, 17e/18e
stel bronzen wandappliques met opengewerkte wandplaat en gebogen arm voorzien van vetvanger, 17e/18e eeuw, h. 28 cm ...[more]
stel koloniale bronzen schijfkandelaas, 18e eeuw, h. 32 ...[more]
Georges van der Straeten (1856-1928)gepatineerde bronzen Art Nouveau buste met voorstelling van
Antoine Louis Barye (1796-1875)gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van kat, bij leven
'La Joueuse d'osselets', gepatineerd bronzen sculptuur naar klassiek voorbeeld, Frankrijk, 19e
'La Joueuse d'osselets', gepatineerd bronzen sculptuur naar klassiek voorbeeld, Frankrijk, 19e eeuw, h. 29 cm ...[more]
2 antieke glazen met gegraveerd decor van familliewapen met weegschaal, o.a. gedateerd 1820, h. 16
2 antieke glazen met gegraveerd decor van familliewapen met weegschaal, o.a. gedateerd 1820, h. 16 en 18 cm (2 x A) ...[more]
set van 9 slingerglazen op stam voorzien van witte spiraal en klokvormige cuppa met ingesloten
set van 9 slingerglazen op stam voorzien van witte spiraal en klokvormige cuppa met ingesloten luchtbellen, 18 cm. hoog, 18e eeuw ...[more]
2 kristallen kommen met gegraveerd decor van gebouwen in medaillons en florale motieven 19e eeuw,
2 kristallen kommen met gegraveerd decor van gebouwen in medaillons en florale motieven 19e eeuw, diam, 22 cm (2 x A) ...[more]
verzilverde metalen processie lantaarn versierd met palmetten en engelenkopjes, 19e eeuw, h. 81
verzilverde metalen processie lantaarn versierd met palmetten en engelenkopjes, 19e eeuw, h. 81 cm -1x glas defect- ...[more]
wit porseleinen sculptuur met voorstelling van man en vrouw met kinderen, Napels, 19e eeuw, h. 16 cm
wit porseleinen sculptuur met voorstelling van man en vrouw met kinderen, Napels, 19e eeuw, h. 16 cm (A/B) ...[more]
Hollands porseleinen bord met blauw decorf van bloemguirlandes, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa
Hollands porseleinen bord met blauw decorf van bloemguirlandes, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa 1780, diam. 24 cm (A) ...[more]
set van 4 Hollandse porseleinen borden met Imari decor, onderglazuur gemerk: Amstel, circa 1790,
set van 4 Hollandse porseleinen borden met Imari decor, onderglazuur gemerk: Amstel, circa 1790, diam. 25 cm (2 x Chip) ...[more]
porseleinen tabakspot, veelkleurig beschilderd met huizen langs riviertje en strooibloemen en met
stel porseleinen kandeelbekers op hoge voet, voorzien van polychroom floraal decor, vermoeldeijk
serie van 6 Hollandse porseleinen kop en schotels met polychroom decor van vlinders en 6 idem kommen
stel vergulde bronzen kolomkandelaar versierd met palmetten, 19e eeuw, h. 29 cm -1 kandelaar met
stel vergulde bronzen kolomkandelaar versierd met palmetten, 19e eeuw, h. 29 cm -1 kandelaar met restauratie- ...[more]
albasten Louis XVI kolompendule met emaille wijzerplaat en verguld bronzen ornamenten, adres:
albasten Louis XVI kolompendule met emaille wijzerplaat en verguld bronzen ornamenten, adres: Meuron's Comp, circa 1790, h. 54 cm ...[more]
stel Franse gepatineerde en verguld bronzen 3-lichts empire kandelaars met voorstelling van
stel Franse gepatineerde en verguld bronzen 3-lichts empire kandelaars met voorstelling van kariatide op zuil, circa 1815, h. 48 cm ...[more]
Duitse noten pendule bekroon door gestoken wild met geemaileerde cijfers, Zwarte Woud, 19e eeuw,
Duitse noten pendule bekroon door gestoken wild met geemaileerde cijfers, Zwarte Woud, 19e eeuw, h. 72 ...[more]
serie van 6 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren bij poort omgeven door
serie van 3 Delfts aardewerk vazen bestaande uit dekselvaas en stel knobbelvazen met chinoiserie-
8 polychrome tegels met decor van vogels, 17e eeuw ...[more]
1229 Los(e)/Seite