(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

1229 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 1229 Los(e)

2 Delfts aardewerk cylindrische apothekerspotten met koperen deksel en geschilderd wapenschild, 18e eeuw, h. 30 - 1 gelijmd - ...[more]

ronde butlerspiegel in vergulde lijst voorzien van parelrand en bekroond door adelaar, Regency, circa 1815, h. 107 cm ...[more]

Franse vergulde Louis XVI spiegel, bekroond door vaasmotief en guirlandes, met geprofileerde lijst, 18e eeuw, h. 170, br. 64 ...[more]

blauw/wit aardewerk tabakspot met opschrift 'Havana' en aardewerk fruitmand, gemerkt: Tichelaar, Makkum, h. 11 en 26 cm (2 x A) ...[more]

3 diverse aardewerk borden met pauw decor, gemerkt: De Metalen Pot, De Porceleyne Claeuw en Makkum, 18e, 19e eeuw, diam. 34 cm ...[more]

5 Delfts aardewerk borden met decor van bloemenmand, o.a. gemerkt: De Drie Klokken, 18e/19e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers) ...[more]

ovaal miniatuur schilderij met voorstelling van man en vrouw in interieur, voorzien van messing lijstje, circa 1900, h. 14 cm ...[more]

vergulde zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons op gezwart houten voet, 18e eeuw, h. 95 cm ...[more]

stel verzilverde en vergulde processielampen met decor van lambrequins en cherubijnen op messing houder, 19e eeuw, h. 190 cm ...[more]

antiek glas-in-lood raam versierd met florale ornamenten en voorzien van gecontourneerde bovenkant, 40 x 27 cm ...[more]

Delfts bord met polychroom decor van bloem omgeven door gestileerde ranken, 18e eeuw, diam. 31 cm. (forse schilfers) ...[more]

  • 1229 Los(e)