- Armband- und Taschenuhren (8)
- Arms (2)
- Asian Art (216)
- Bücher und Graphiken (13)
- Ceramics (18)
- European porcelain (25)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (2)
- Ikonen (2)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (10)
- Paintings Graphics (239)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (21)
- Varia (77)
- Nur Lose mit Abbildungen
1229 Los(e)/Seite
lot van 20 aardewerk tegels met voorstelling van o.a dieren, 17e eeuw ...[more]
2 Delfts aardewerk cylindrische apothekerspotten met koperen deksel en geschilderd wapenschild,
2 Delfts aardewerk cylindrische apothekerspotten met koperen deksel en geschilderd wapenschild, 18e eeuw, h. 30 - 1 gelijmd - ...[more]
lot van 42 aardewerk tegels met voorstelling van mensen, 17e eeuw ...[more]
stel Delfts aardewerk borden met decor van boom, gemerkt: Van Duijn (=Johannes van Duijn, eigenaar
gestoken ivoren beeldje met voorstelling van Judith met het hoofd van Holofernes, 19e eeuw, h. 26 cm
gestoken ivoren beeldje met voorstelling van Judith met het hoofd van Holofernes, 19e eeuw, h. 26 cm ...[more]
gestoken ivoren tabaksdoos met decor van ouders met kinderen en deksel bekroond door putti, 19e
gestoken ivoren tabaksdoos met decor van ouders met kinderen en deksel bekroond door putti, 19e eeuw, h. 11 cm ...[more]
Duitse gotische messing offerande kom met decor van Adam & Eva en tekst in guirlande, 16e eeuw,
Duitse gotische messing offerande kom met decor van Adam & Eva en tekst in guirlande, 16e eeuw, diam. 26 cm ...[more]
Duitse gedreven koperen offerbak met decor van engelen, begin 17e eeuw, diam. 25 cm ...[more]
Delfts aardewerk schotel met decor van libelle op rots omgeven door vakverdeling in Wanli-stijl,
2 Italiaanse bronzen deurkloppers versierd met ramskop, mogelijk Renaissance, 15e/16e eeuw, diam.
2 Italiaanse bronzen deurkloppers versierd met ramskop, mogelijk Renaissance, 15e/16e eeuw, diam. 7 cm ...[more]
ronde butlerspiegel in vergulde lijst voorzien van parelrand en bekroond door adelaar, Regency,
ronde butlerspiegel in vergulde lijst voorzien van parelrand en bekroond door adelaar, Regency, circa 1815, h. 107 cm ...[more]
Franse vergulde Louis XVI spiegel, bekroond door vaasmotief en guirlandes, met geprofileerde
Franse vergulde Louis XVI spiegel, bekroond door vaasmotief en guirlandes, met geprofileerde lijst, 18e eeuw, h. 170, br. 64 ...[more]
blauw/wit aardewerk tabakspot met opschrift 'Havana' en aardewerk fruitmand, gemerkt: Tichelaar,
blauw/wit aardewerk tabakspot met opschrift 'Havana' en aardewerk fruitmand, gemerkt: Tichelaar, Makkum, h. 11 en 26 cm (2 x A) ...[more]
Bentheimer stenen tuinbeeld met voorstelling van putto met snaarinstrument, 18e eeuw, h. 86
Bentheimer stenen tuinbeeld met voorstelling van putto met snaarinstrument, 18e eeuw, h. 86 ...[more]
roodkoperen wijnkoeler versierd met leeuwenmascarons en rustend op klauwpoten, Louis XIV, circa
roodkoperen wijnkoeler versierd met leeuwenmascarons en rustend op klauwpoten, Louis XIV, circa 1700, br. 42 cm ...[more]
vergulde bronzen kroonlamp met 12 gebogen armen, versierd met guirlandes palmetten en ranken, 19e
Duitse porseleinen groepje met voorstelling van man en vrouw bij piano, gemerkt: Sitzendorf, h. 19
Duitse porseleinen groepje met voorstelling van man en vrouw bij piano, gemerkt: Sitzendorf, h. 19 cm (B) ...[more]
koperen diamantmaat, gemerkt: Backer, Amsterdam, l. 6 cm ...[more]
gepatineerd bronzen sculptuur op marmeren basement, moeder en kind, gesigneerd A. Reimann, h. 20
gepatineerd bronzen sculptuur op marmeren basement, moeder en kind, gesigneerd A. Reimann, h. 20 ...[more]
stel gestoken houten kandelaars met voorstelling van putto met toorts, h. 40 cm ...[more]
zeldzaam mammoet ivoren kistje met decor van Romeinse figuren, ruiters en goden, voorzien van
Waclaw Szczeblewski (1888-1956)gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van fluitende jongen,
gestoken eiken sculptuur met voorstelling van Anna te drieën, naar Gotisch voorbeeld, 19e eeuw, h.
gestoken eiken sculptuur met voorstelling van Anna te drieën, naar Gotisch voorbeeld, 19e eeuw, h. 31 cm ...[more]
gestoken palmhouten Louis XV tabaksdoos met decor van figuren en c-voluten, circa 1750, br. 16 cm
gestoken palmhouten Louis XV tabaksdoos met decor van figuren en c-voluten, circa 1750, br. 16 cm ...[more]
noten cilinderbureau, zogenaamd meesterstukje, 19e eeuw, h. 25 cm ...[more]
3 diverse aardewerk borden met pauw decor, gemerkt: De Metalen Pot, De Porceleyne Claeuw en
3 diverse aardewerk borden met pauw decor, gemerkt: De Metalen Pot, De Porceleyne Claeuw en Makkum, 18e, 19e eeuw, diam. 34 cm ...[more]
3-delig Delfts kaststel, allen met deksel bekroond door hond, allen met decor van man met hond bij
Nederlandse mahonnie gefineerde contra-bakbarometer met boogvormige kap met tinnen schaalplaten,
Weense regulateur in noten kast, bekroond door timpaan en met geemailleerde wijzerplaat, 19e eeuw,
Weense regulateur in noten kast, bekroond door timpaan en met geemailleerde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 110 ...[more]
vergulde spiegel met opengewerkte gestoken lijst versierd met bladmotieven, 19e eeuw, h. 102, br. 88
vergulde spiegel met opengewerkte gestoken lijst versierd met bladmotieven, 19e eeuw, h. 102, br. 88 ...[more]
antieke ikoon met voorstelling van Christus, 18e eeuw, h. 35, br. 26 ...[more]
Majolica schotel met decor van bladmotieven, mogelijk 17e eeuw, diam. 36 cm (A) ...[more]
2 hoge opaline lampen met gefaceteerde balustervormige voet, 19e eeuw, h. 64, electrisch ingericht
2 hoge opaline lampen met gefaceteerde balustervormige voet, 19e eeuw, h. 64, electrisch ingericht ...[more]
6-armige Franse hanglamp, empire-stijl, 19e eeuw, h. 60 cm ...[more]
2 Delftse aardewerk schotels met decor van theeboom, gemerkt: De Klaauw, 18e eeuw, diam. 35 cm (
2 Delftse aardewerk schotels met decor van theeboom, gemerkt: De Klaauw, 18e eeuw, diam. 35 cm (randschilfers) ...[more]
stel koperen empire kandelaars op ronde voet, 1e helft 19e eeuw, h. 27 cm ...[more]
stel bronzen appliques in de vorm cherubijnen, 19e eeuw, l. 12 cm ...[more]
Engels slingerglas en Hollands slingerglas, beide 18e eeuw, h. 17 en 19 cm (schilfers aan voetrand)
Engels slingerglas en Hollands slingerglas, beide 18e eeuw, h. 17 en 19 cm (schilfers aan voetrand) ...[more]
2 Delfts aardewerk sculpturen met voorstelling van boer en boerin bij koe, 18e eeuw, h. 17 cm (
2 Delfts aardewerk sculpturen met voorstelling van boer en boerin bij koe, 18e eeuw, h. 17 cm (beschadigingen) ...[more]
Delfts aardewerk puddingvorm met floraal decor, 18e eeuw, l. 26 cm (randschilfers) ...[more]
2 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor in Wanli-stijl, 17e/18e eeuw, diam. 33 cm (
2 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor in Wanli-stijl, 17e/18e eeuw, diam. 33 cm (randschilfers) ...[more]
5 Delfts aardewerk borden met decor van bloemenmand, o.a. gemerkt: De Drie Klokken, 18e/19e eeuw,
5 Delfts aardewerk borden met decor van bloemenmand, o.a. gemerkt: De Drie Klokken, 18e/19e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers) ...[more]
2 Franse porseleinen dekselvazen met decor van oosterse figuren, 19e eeuw, h. 30 cm (1 vaas
2 Franse porseleinen dekselvazen met decor van oosterse figuren, 19e eeuw, h. 30 cm (1 vaas beschadigd) ...[more]
2 Delfts aardewerk pauwenborden, midden 18e eeuw, diam. 30 en 35 cm ...[more]
antieke bronzen grape op 3 pootjes, voorzien van smeedijzeren hengsel, 17e eeuw, h. 20 cm ...[more]
2 hoepelvormige gepatineerde en verguld bronzen empire wandlusters, circa 1820, diam. 17 cm
2 hoepelvormige gepatineerde en verguld bronzen empire wandlusters, circa 1820, diam. 17 cm ...[more]
ovaal miniatuur schilderij met voorstelling van man en vrouw in interieur, voorzien van messing
ovaal miniatuur schilderij met voorstelling van man en vrouw in interieur, voorzien van messing lijstje, circa 1900, h. 14 cm ...[more]
vergulde zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons op gezwart houten
vergulde zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons op gezwart houten voet, 18e eeuw, h. 95 cm ...[more]
stel verzilverde en vergulde processielampen met decor van lambrequins en cherubijnen op messing
stel verzilverde en vergulde processielampen met decor van lambrequins en cherubijnen op messing houder, 19e eeuw, h. 190 cm ...[more]
antiek glas-in-lood raam versierd met florale ornamenten en voorzien van gecontourneerde bovenkant, 40 x 27 cm ...[more]
handbeschilderd portretminiatuur met voorstelling van dame, in zilveren lijstje, circa 1900, 9 x 7
handbeschilderd portretminiatuur met voorstelling van dame, in zilveren lijstje, circa 1900, 9 x 7 cm. ...[more]
stel silhouetportretten met voorstelling van dame en heer, 19e eeuw, h. 15 cm ...[more]
Delfts bord met polychroom decor van dame met boeket, 18e eeuw, diam. 30 cm. (schilfers) ...[more]
Delfts bord met polychroom decor van bloem omgeven door gestileerde ranken, 18e eeuw, diam. 31
Delfts bord met polychroom decor van bloem omgeven door gestileerde ranken, 18e eeuw, diam. 31 cm. (forse schilfers) ...[more]
Delfts aardewerk bord met blauw/wit chinoiserie decor van visser bij pagode in rivierlandschap,
Henrik Schotler ( - ), bronzen beeld van een dame met lelie, gesigneerd op de voet, 1e helft 20e
Henrik Schotler ( - ), bronzen beeld van een dame met lelie, gesigneerd op de voet, 1e helft 20e eeuw, h. 40 ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van zittende wijsgeer, 19e eeuw, h. 27 cm ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van man en vrouw op stenen voet, gemonogrammeerd T.
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van man en vrouw op stenen voet, gemonogrammeerd T.H.R., h. 17 cm ...[more]
porseleinen tete a tete serviesje met polychroom decor van vogels en vlinders, gemerkt: Herend
porseleinen tete a tete serviesje met polychroom decor van vogels en vlinders, gemerkt: Herend ...[more]
1229 Los(e)/Seite