(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

2109 Los(e)
  • 2109 Los(e)

Tapijt, Vintage 478 x 298 cm. Vintage carpet 478 x 298 cm. ...[more]

Tapijt, Patchwork 303 x 270 cm. Patchwork carpet 303 x 270 cm. ...[more]

Tapijt, Lori 335 x 175 cm. Lori carpet 335 x 175 cm. ...[more]

Tafel pendule in mahonie kast, Engeland ca. 1900, h. 33, br. 24 cm. Mahogany table clock, England about 1900, h. 33, w. 24 cm. ...[more]

Porseleinen relief, Maria met kind, C.I.A. Manna Torino nr. 527. ...[more]

Plateel vaas, mogelijk Tuschinski ...[more]

Art Deco tafellamp op marmeren voet en glazenkap, h. 37 cm. ...[more]

Poeziëalbum, jaren '30 met oorspronkelijke plaatjes ...[more]

Bronzen koud beschilderde kreeft, h. 19 cm. ...[more]

Jugendstil spiegel op metalen houder. h. 36, br. 33 cm. ...[more]

Polychroom beschilderde teakhouten eettafel, h. 77 br. 200 d. 100 cm. Polychrome painted wooden dining table, h. 77 w. 200 d. 100 cm. ...[more]

Polychroom beschilderde salontafel met gestoken fries, h. 46 br. 121 d. 61 cm. Polychrome painted coffeetable, h. 46 w. 121 d. 61 cm. ...[more]

Art Deco sculptuur van panter op zwartmarmeren voet, h. 27 cm. ...[more]

Polychroom glazen sculptuur van vis, l. 70 cm. br. 8 cm. h. 26 cm. Polychrome glass sculpture of a fish, l. 70 cm. w. 8 cm. h. 26 cm. ...[more]

Staande lamp met gietijzeren voet en stoffen kap, h.160 cm. ...[more]

Art Deco staand horloge in eiken kast, met koperen wijzerplaat, h. 198 cm. Art Deco clock in oak chest with copper dial, h. 198 cm. ...[more]

Blank lazen likeurstel met stopkaraf en 6 glazen, gemerkt Copier op zwart glazen dienblad, Leerdam ca. 1925. ...[more]

Donald Pollard glazen sculptuur van uil, h. 14 cm. ...[more]

Groen persglazen schaal, ontworpen door K.P.C. de Bazel, glasfabriek Leerdam met persmerk, ca. 1924, 35 x 25 cm. ...[more]

Dikwandig rookglazen Rossi sculptuur van dansend paar, h. 45 cm. Glass Rossi scullpture of a dansig couple, h. 45 cm. ...[more]

Dikglazen Leerdam design vaas, ges. Floris Meydam, Unica MF 283, h. 29 cm. ...[more]

Stel Art Deco koperen kerkkandelaars, h. 80 cm. ...[more]

Lot van 5 Lladro sculpturen, w.o. engelen en "London" A collection of 5 Lladro porcelain sculptures, amogn which angles and "London" ...[more]

Lot van 4 Lladro porseleinen sculpturen, van 2 clows en 2 scheepsjongens A collection of 4 Lladro sculptures ...[more]

Lot van 3 Lladro porseleinen sculpturen, van jongen met hond, konijn en ijsbeer A collection of 3 Lladro sculptures ...[more]

Diverse porseleinen sculpturen, w.o. Nao ...[more]

Lot van 2 porseleinen Lladro beeldjes ...[more]

Lot van een porseleinen Royale Stratford dansende dame, porseleinen zittende dame, porseleinen Kameleon en een Goebel luipaard. ...[more]

  • 2109 Los(e)