(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

2109 Los(e)
  • 2109 Los(e)

Eiken damesbureau met schuine klep en 2 laden, h. 106, br. 75, d. 42 cm. ...[more]

Mahonie Louis XVI-stijl salontafel met 2 laden, h. 53, br. 125, d. 50 cm. en 2 bijzettafels met marmeren blad, h. 55, br. 32 cm. ...[more]

Ovale spiegel in goudlak lijst bekroond met strik, 53 x 38 cm. ...[more]

Ovale spiegel in goudlak lijst, 50 x 44 cm. ...[more]

Houten cafetafel met valse lade, h. 72 br. 83 d. 59 cm. ...[more]

Stel rechthoekige spiegels in goudlak lijst, 42 x 38 cm. A pair of mirrors in gold lacquer frame, 42 x 38 cm. ...[more]

Eiken Schwartwalder wandrek met gestoken jachthond en vogels, 80 x 60 cm. ...[more]

Smeedijzeren 5-lichts hanglamp. ...[more]

Tapijt, Heriz 330 x 250 cm. (met restauratie) Heriz carpet 330 x 250 cm. ...[more]

Spiegel in wortelnoten lijst met parelrand, 80 x 50 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan, 422 x 298 cm. Carpet, Kashan, 422 x 298 cm. ...[more]

Lot van 2 hutkoffers Lot of two trunks ...[more]

Bruin lederen reiskoffer met documentenvak en lederen label Mitsukoshi. Vintage leather suitcase with label Mitsukoshi ...[more]

Eiken bureaustoel, zgn. captains chair. ...[more]

Geslepen soester spiegel in mahonie lijst, eind 19e eeuw, 80 x 50 cm. ...[more]

Teakhouten tafel op taps toelopende poten, h. 77, br. 162, d. 103 cm. ...[more]

Serie van 4 kunststof design stoelen, Italie. ...[more]

Grijs kunststoffen Stool Tool voor Vitra, gemerkt binnenzijde ...[more]

Grijs kunststoffen Stool Tool voor Vitra ...[more]

Tapijt, Vintage, 382 x 290 cm. A carpet, Vintage, 382 x 290 cm. ...[more]

Design slaap/bank met blauwe bekleding op chromen onderstel. ontwerper Martin Visser voor Spectrum BR 02., h. 70, br. 190, d. 70 cm. ...[more]

Design armstoel met blauwe stoffering op draaibare poot, Italie Design chair with blue fabric, Italie ...[more]

Design armstoel met oranje stoffering op draaibare poot, Italie Design chair with orange fabric, Italie ...[more]

Salontafel ingelegd met messing, h.47 en bladmaat 120 x 80 cm. ...[more]

Polychroom glazen schaal, mille fiori, h. 10 cm. diam. 41 cm. Polychrome glass bowl, mille fiori, h. 10 cm. diam. 41 cm. ...[more]

Polychroom glazen fruitschaal op voet, h. 14 cm. diam. 33 cm. Polychrome glass fruit bowl on foot, h. 14 cm. diam 33 cm. ...[more]

Chromen booglamp met wit kunststof kap en marmeren voet ...[more]

Pallone design bank met zwartlederen bekleding, Leolux. ...[more]

Chromen koffietafel met glazen bladen. ...[more]

Fase Madrid bureaulamp Boomerang 2000, h. 39 cm. ...[more]

Poltrona Frau bank met zwart leer bekleed. ...[more]

Staande lamp met deels chromen voet en kunststof kap, Italie '70 h.163 cm. ...[more]

Stel groen kunststoffen stoelen op verchroomde poot, Ero door Kartell ...[more]

Messing etagere met 7 glazen bladen, h. 155, diam. 58 cm. ...[more]

Set van 4 terrasstoelen, fabrikaat Talin ...[more]

Design stoel met bruin leer omtrokken, Lush Duitsland, 1960 Design chair brown leather, manufacter: Lush Germany, 1960 ...[more]

  • 2109 Los(e)