2109 Los(e)/Seite
Eiken damesbureau met schuine klep en 2 laden, h. 106, br. 75, d. 42 cm. ...[more]
Mahonie Louis XVI-stijl salontafel met 2 laden, h. 53, br. 125, d. 50 cm. en 2 bijzettafels met
Mahonie Louis XVI-stijl salontafel met 2 laden, h. 53, br. 125, d. 50 cm. en 2 bijzettafels met marmeren blad, h. 55, br. 32 cm. ...[more]
Wit beschilderd eiken met mahonie kabinet met 2 deuren en 3 laden, 19e eeuw, h. 203, br. 150, d.
Stel geetste spiegeldeuren met decor van de Hollandse leeuw in eiken kader, 105 x 106 cm. ...[more]
Tapijt, Tekke, Bhochara Turkmenistan, 250 x 154 cm. Tekke, Bhokhara Turkmenistan, 250 x 154 cm.
Tapijt, Tekke, Bhochara Turkmenistan, 250 x 154 cm. Tekke, Bhokhara Turkmenistan, 250 x 154 cm. ...[more]
Ovale spiegel in goudlak lijst bekroond met strik, 53 x 38 cm. ...[more]
Ovale spiegel in goudlak lijst, 50 x 44 cm. ...[more]
Houten cafetafel met valse lade, h. 72 br. 83 d. 59 cm. ...[more]
Stel rechthoekige spiegels in goudlak lijst, 42 x 38 cm. A pair of mirrors in gold lacquer frame, 42
Stel rechthoekige spiegels in goudlak lijst, 42 x 38 cm. A pair of mirrors in gold lacquer frame, 42 x 38 cm. ...[more]
Eiken Schwartwalder wandrek met gestoken jachthond en vogels, 80 x 60 cm. ...[more]
Smeedijzeren 5-lichts hanglamp.
Smeedijzeren 5-lichts hanglamp. ...[more]
Tapijt, Heriz 330 x 250 cm. (met restauratie) Heriz carpet 330 x 250 cm. ...[more]
Spiegel in wortelnoten lijst met parelrand, 80 x 50 cm. ...[more]
Eiken Louis XVI hoekkast, kap met opstaande hekjes en parelrand, stel deuren in boven en onderkast
Tapijt, Kashan, 422 x 298 cm. Carpet, Kashan, 422 x 298 cm. ...[more]
Ovale spiegel in mahonie lijst, 70 x 78 cm. Mirror in oval mahogany frame, 70 x 78 cm. ...[more]
Lot van 2 hutkoffers Lot of two trunks ...[more]
Bruin lederen reiskoffer met documentenvak en lederen label Mitsukoshi. Vintage leather suitcase
Bruin lederen reiskoffer met documentenvak en lederen label Mitsukoshi. Vintage leather suitcase with label Mitsukoshi ...[more]
Eiken bureaustoel, zgn. captains chair. ...[more]
Geslepen soester spiegel in mahonie lijst, eind 19e eeuw, 80 x 50 cm. ...[more]
Teakhouten tafel op taps toelopende poten, h. 77, br. 162, d. 103 cm. ...[more]
12 lichts hangkroom met kristallen pegels Chandelier with 12 lights and cristal ornaments ...[more]
Serie van 3 stoelen op aluminium poten en een bijpassende tafel, h. 71, diam. 100 cm. ontwerper Arne
Serie van 4 plastiek stoelen op esdoorn poten, naar ontwerp Charles Eames voor Vitra. ...[more]
Serie van 4 kunststof design stoelen, Italie. ...[more]
Grijs kunststoffen Stool Tool voor Vitra, gemerkt binnenzijde ...[more]
Grijs kunststoffen Stool Tool voor Vitra ...[more]
Geschulpte glazen design groene vaas met beschilderd abstract decor, h. 28 cm. ...[more]
Tapijt, Vintage, 382 x 290 cm. A carpet, Vintage, 382 x 290 cm. ...[more]
Design slaap/bank met blauwe bekleding op chromen onderstel. ontwerper Martin Visser voor Spectrum
Design slaap/bank met blauwe bekleding op chromen onderstel. ontwerper Martin Visser voor Spectrum BR 02., h. 70, br. 190, d. 70 cm. ...[more]
Design armstoel met blauwe stoffering op draaibare poot, Italie Design chair with blue fabric,
Design armstoel met blauwe stoffering op draaibare poot, Italie Design chair with blue fabric, Italie ...[more]
Design armstoel met oranje stoffering op draaibare poot, Italie Design chair with orange fabric,
Design armstoel met oranje stoffering op draaibare poot, Italie Design chair with orange fabric, Italie ...[more]
Deels metalen en plywood design Hopmi stoel, naar ontwerper Gerrit Rietveld, uitgebracht in 2013 +
Deels metalen en plywood design Hopmi stoel, naar ontwerper Gerrit Rietveld, Nr. 143/150, gedat.
Deels metalen en plywood design Hopmi stoel, naar ontwerper Gerrit Rietveld, Nr. 145/150, gedat.
Deels metalen en plywood design Hopmi stoel, naar ontwerper Gerrit Rietveld, Nr. 019/150, gedat.
Salontafel ingelegd met messing, h.47 en bladmaat 120 x 80 cm. ...[more]
Flos Taccia moderne lamp, ontwerper Achille Castiglioni voor Flos Lighting, 60-er jaren, h. 58 cm.
Polychroom glazen schaal, mille fiori, h. 10 cm. diam. 41 cm. Polychrome glass bowl, mille fiori, h.
Polychroom glazen schaal, mille fiori, h. 10 cm. diam. 41 cm. Polychrome glass bowl, mille fiori, h. 10 cm. diam. 41 cm. ...[more]
Polychroom glazen schaal, h. 14 cm. diam. 48 cm. Polychrome glass bowl, h 14 cm. diam. 48 cm.
Polychroom glazen schaal, h. 14 cm. diam. 48 cm. Polychrome glass bowl, h 14 cm. diam. 48 cm. ...[more]
Vintage lounge chair PK 22 met zwart leer bekleed, ontwerper Poul Kjaerholm (1929-1980) voor E. Kold
Polychroom glazen fruitschaal op voet, h. 14 cm. diam. 33 cm. Polychrome glass fruit bowl on foot,
Polychroom glazen fruitschaal op voet, h. 14 cm. diam. 33 cm. Polychrome glass fruit bowl on foot, h. 14 cm. diam 33 cm. ...[more]
Chromen booglamp met wit kunststof kap en marmeren voet ...[more]
Pallone design bank met zwartlederen bekleding, Leolux. ...[more]
Chromen koffietafel met glazen bladen. ...[more]
Design salontafel met glazen blad op zwart houten verstelbare voet, naar ontwerper Isamu Noguchi, h.
Fase Madrid bureaulamp Boomerang 2000, h. 39 cm. ...[more]
Design lounge chair met houten kuip op chromen poten, bekleed met cognac leer, Frankrijk jaren '60
Poltrona Frau bank met zwart leer bekleed. ...[more]
Staande lamp met deels chromen voet en kunststof kap, Italie '70 h.163 cm. ...[more]
Stel groen kunststoffen stoelen op verchroomde poot, Ero door Kartell ...[more]
Blauw kunststof stoel, op verchroomde poot, Eros Swivel by Philippe Starck voor Kartell Blue Eros
Leica M4 met diverse toebehoren w.o. 35 mm, 135 mm met bril en diverse lichtmeters ...[more]
Leica RE spiegelreflexcamera met diverse lensen, macro-ring, waarbij originele doos ...[more]
Messing etagere met 7 glazen bladen, h. 155, diam. 58 cm. ...[more]
Set van 4 terrasstoelen, fabrikaat Talin ...[more]
Design stoel met bruin leer omtrokken, Lush Duitsland, 1960 Design chair brown leather, manufacter: Lush Germany, 1960 ...[more]
Verchroomde theetrolley met twee glasplaten, h. 75, br. 72, d. 46 cm. Chromed thea trolley with
Design vloerlamp met plastic kap, fabrikant Knud Chritensen voor Electric A/S, model Champion,
2109 Los(e)/Seite