2109 Los(e)/Seite
BOHEMEN, KEES VAN (1928-1985), ges. r.o., olifant, zeefdruk (67/100,1976) 70 x 52 cm. Bohemen,
CREMER, JAN (1940), ges. r.o., harten, zeefdruk (24/250,1992) 74 x 52 cm. Cremer, Jan, signed,
CREMER, JAN (1940), ges. r.o., harten, zeefdruk (24/250,1992) 74 x 52 cm. Cremer, Jan, signed, hearts, screenprint 74 x 52 cm. ...[more]
CREMER, JAN (1940), ges. r.o., harten, zeefdruk (29/250,1992) 74 x 52 cm. Cremer, Jan, signed,
CREMER, JAN (1940), ges. r.o., harten, zeefdruk (29/250,1992) 74 x 52 cm. Cremer, Jan, signed, hearts, screenprint 74 x 52 cm. ...[more]
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., Nabucco, litho (75/200,1990) 50 x 40 cm. Corneille, signed,
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., Nabucco, litho (75/200,1990) 50 x 40 cm. Corneille, signed, Nabucco, lithograph 50 x 40 cm. ...[more]
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., la Traviata, litho (75/200,1990) 50 x 40 cm. Corneille, signed,
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., la Traviata, litho (75/200,1990) 50 x 40 cm. Corneille, signed, la Traviata, lithograph 50 x 40 cm. ...[more]
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., Aida, litho (75/200,1990) 50 x 40 cm. Corneille, signed, Aida,
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., Aida, litho (75/200,1990) 50 x 40 cm. Corneille, signed, Aida, lithograph 50 x 40 cm. ...[more]
BOHEMEN, KEES VAN (1928-1985), ges. r.o., bloemstilleven, zeefdruk (71/100,1976) 57 x 55 cm.
YBANEZ, MIGUEL (1946), ges. r.o., autobiografie van een ruimte (1994/95), doek 260 x 660 cm. -op dit
HAGEN, ESPEN GREGER (1964-2008), ges. r.m., compositie met drie heren in smoking, doek 100 x 120 cm.
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. in de druk, lot van 5 zeefdrukken in lijst, 65 x 50 cm. (glas
LINDEN, HETTY VAN DER, ges. r.o., naakte stierenvechter, litho (43/75) 75 x 75 cm. Linden, Hetty van
LO-A-NJOE, GUILLAUME (GEB. 1937), ges. r.o., compositie, doek 100 x 90 cm. ...[more]
POSTMA, HANNES (1933), ges. m.o., Gothische passage II (1987), doek 300 x 200 cm. Postma, Hannes (
VEEN, FRANS VAN (1950), ges. r.o., Bamboescherm (1981), pastel 127 x 250 cm. Veen, Frans van,
PUTTEN, HENK VAN (1936-2019), 1 x achterzijde ges. en gedat. 1987 2 abstracten, paneel 80 x 80 cm.
PUTTEN, HENK VAN (1936-2019), 1 x achterzijde ges. en gedat. 1987 2 abstracten, paneel 80 x 80 cm. ...[more]
FAUBLéE, MICHEL (1939), ges. r.o., guirlande van bloemen en fruit (1995), board 130 x 97 cm.
POSTMA, HANNES (1933), ges. m.o., Gothische passage V (1987), doek 300 x 200 cm. Postma, Hannes (
POSTMA, HANNES (1933), ges. l.o., Gothische passage I (1987), doek 300 x 200 cm. Postma, Hannes (
CRONE, TOBIAS (1982), ges. r.o. Musikwissenschaften, ets 97 x 57 cm. ...[more]
ALTENA, ALLIE VAN (1952), ongesigneerd, abstract, tekening in houtskool, 152 x 121 cm. Altena, Allie
YBANEZ, MIGUEL (1946), ges. m.o., abstract (1992), doek 170 x 120 cm. Ybanez, Miguel (1946), signed,
VREDE, ANTON (1953), ges. m.o., double jump, zeefdruk (31/60,1993) 77 x 106 cm. Vrede, Anton,
Onbekend, ges. l.o.: D96, huis, doek 100 x 135 cm. Unknown, signed D96, house, canvas 100 x 135 cm.
Onbekend, ges. l.o.: D96, huis, doek 100 x 135 cm. Unknown, signed D96, house, canvas 100 x 135 cm. ...[more]
PUTTEN, HENDRI VAN DER (1940), ges. verso, geel abstract (1989), doek 350 x 200 cm. Putten, Hendri
PUTTEN, HENDRI VAN DER (1940), ges. verso, geel abstract (1989), doek 350 x 200 cm. (gaatje) Putten,
Onbekend, onges., naakt liggend op steenblokken, foto/print 85 x 177 cm. (ijzeren frame zonder glas)
SCHUTTE, MARIAN, ges. verso, witte bloem (Vita), doek 150 x 130 cm. Schutte, Marian, signed, white
SCHUTTE, MARIAN, ges. verso, witte bloem (Vita), doek 150 x 130 cm. Schutte, Marian, signed, white flower, canvas 150 x 130 cm. ...[more]
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. 2 dames aan tafeltje, gemengde techniek 80 x 105 cm. ...[more]
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. 3 dames op het strand, gemengde techniek 80 x 105 cm. ...[more]
PLATTEL, IMKE (1960), zonder signatuur, gele boot, board 113 x 105 cm. Plattel, Imke, not signed,
PLATTEL, IMKE (1960), zonder signatuur, gele boot, board 113 x 105 cm. Plattel, Imke, not signed, yellow boat, board 113 x 105 cm. ...[more]
PEDDEMORS, ANKE, ges. r.o. voetballers in duel, doek 78 x 98 cm. Peddemors, Anke, sig. r.u. soccer
PEDDEMORS, ANKE, ges. r.o. voetballers in duel, doek 78 x 98 cm. Peddemors, Anke, sig. r.u. soccer players, canvas 78 x 98 cm. ...[more]
POSTMA, HANNES (1933), ges. r.o., Gothische passage IV (1987), doek 300 x 200 cm. Postma, Hannes (
POSTMA, HANNES (1933), ges. m.o., Gothische passage III (1987), doek 300 x 200 cm. Postma, Hannes (
VISSER, HUBERT (GEB. 1979), ges. met Monsieur Hubert, compositie, doek 100 x 100 cm. ...[more]
VISSER, HUBERT (GEB. 1979), ges. met Monsieur Hubert, compositie, gem. tech. 90 x 70 cm. ...[more]
VISSER, HUBERT (GEB. 1979), ges. met Monsieur Hubert, compositie, doek 90 x 90 cm. ...[more]
VISSER, HUBERT (GEB. 1979), ges. met Monsieur Hubert, compositie, gem. tech. 110 x 78 cm. ...[more]
VISSER, HUBERT (GEB. 1979), ges. met Monsieur Hubert, compositie, paneel 83 x 81 cm. ...[more]
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., vrouw en dieren, zeefdruk (6/200,1988) 24 x 80 cm. Corneille,
Onbekend, onduid. ges. achterzijde, Schotse ruit, doek 70 x 100 cm. Unknown, Tartan, canvas 70 x 100
Onbekend, onduid. ges. achterzijde, Schotse ruit, doek 70 x 100 cm. Unknown, Tartan, canvas 70 x 100 cm. ...[more]
Dupotet, ges. r.o., bos bloemen op commode bij raamopening, doek 116 x 73 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. gemon. en gedat. '06 r.o., pompoenen, doek 80 x 120 cm. Unknown, pumpkins,
Onbekend, onduid. gemon. en gedat. '06 r.o., pompoenen, doek 80 x 120 cm. Unknown, pumpkins, canvas 80 x 120 cm. ...[more]
JONG, FRANS DE, ges. r.o., stilleven, gemengde techniek op papier, 97 x 137 cm. Jong, Frans de,
KOP, DAVID VAN DE (1937-1994), ges. en gedat. 1988 m.o., compositie, aquarel 110 x 73 cm. ...[more]
Jukurrpa kunstenaars collectief, Sally Butler ges. verso, aboriginal art, doek 121 x 60 cm.
Jukurrpa kunstenaars collectief, Sally Butler ges. verso, aboriginal art, doek 121 x 60 cm. ...[more]
Jukurrpa kunstenaars collectief, aboriginal art, doek 123 x 274 cm. ...[more]
Jukurrpa kunstenaars collectief, ges. verso, aboriginal art, doek 86 x 65 cm. ...[more]
KRESZNER, ges. m.o., abstract, gouache op board 35 x 52 cm. Kreszner, signed, abstract, gouache on
KRESZNER, ges. m.o., abstract, gouache op board 35 x 52 cm. Kreszner, signed, abstract, gouache on board 35 x 52 cm. ...[more]
STOILOV, STOIMEN (GEB. 1944), ges. en gedat. '93 r.o., compositie, ets 74/100 57 x 45 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., compositie met figuren, litho 79/100 50 x 40 cm. ...[more]
BERVOETS, PAUL (1931-2002), ges. r.o., figuren en beesten, doek 65 x 45 cm. Bervoets, Paul,
LANDSAAL, TONNY, ges. r.o., abstract, doek 60 x 80 cm. Landsaal, Tonny, signed, abstract, canvas
LANDSAAL, TONNY, ges. r.o., abstract, doek 60 x 80 cm. Landsaal, Tonny, signed, abstract, canvas 60 x 80 cm. ...[more]
GAAG, LOTTI VAN DER (1923-1999), ges. en gedat.'52 r.o., compositie met beest, zwartkrijttekening 38
GAAG, LOTTI VAN DER (1923-1999), ges. en gedat.'52 r.o., compositie met beest, zwartkrijttekening 38 x 32 cm. ...[more]
GAAG, LOTTI VAN DER (1923-1999), ges. en gedat.'51 r.o., compositie met beest, zwartkrijttekening 40
GAAG, LOTTI VAN DER (1923-1999), ges. en gedat.'51 r.o., compositie met beest, zwartkrijttekening 40 x 30 cm. ...[more]
BROOD, HERMAN (1945-2001), ges. in druk m.o., compositie, zeefdruk op linnen 41 x 38 cm. ...[more]
PEETERS, ANTONIETTA (GEB. 1967), ges. en gedat. maart 2001 Nes A.D. Amstel verso, 'Twee Baaien',
COLLARD, LEO, ges. en gedat. '74 m.o., berglandschap, aquarel 38 x 28 cm. ...[more]
KLEIJ, THEO (1936), ges. r.o., landjuweel Ruigoord, tekening 30 x 23 cm. Kleij, Theo, signed, 2
KLEIJ, THEO (1936), ges. r.o., landjuweel Ruigoord, tekening 30 x 23 cm. Kleij, Theo, signed, 2 strange figures, drawings 30 x 23 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., polderlandschap, ets 27 x 19 cm. ...[more]
2109 Los(e)/Seite