2109 Los(e)/Seite
Lot van 5 bronzen beeldjes, w.o. Hanuman en Ganesha, Azie ...[more]
Lot van een buffelhoorn offerbeker, zgn. Libation cup, (met rapport van constatering, trekpotje en
Lot van een buffelhoorn offerbeker, zgn. Libation cup, (met rapport van constatering, trekpotje en snijwerk, Thailand 20e eeuw. ...[more]
Geschulpte ovale bronzen handwarmer met hengsel, gedecoreerd met relief van vogels en bloesemtakken,
Lot van 3 bronzen Lingams of offerzuiltjes, w.o. met relief van Shiva, India ...[more]
Lot divers, w.o. snuffbottles en gewichten, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 2 schilderingen op papier met voorstelling uit de kamasutra, 8 x 12 en 15 x 10 cm. ...[more]
Bronzen beeld van paard en ruiter, India, h. 47 cm. Bronze statue of horse and rider, India, h. 47
Bronzen beeld van paard en ruiter, India, h. 47 cm. Bronze statue of horse and rider, India, h. 47 cm. ...[more]
Luk 13 kris in Ladrang schede met koperen Madura Pendok en ivoren Madura Ukiran, Donoriko, de
Bronzen sculptuur van paard, China vermoedelijk 18e eeuw, h. 13 cm. (been afgebroken) Bronze
Lot van 9 snuif bottle's, China 20e eeuw. ...[more]
Wayang kulit, Batara Bayu, beschilderde koeiehuid en buffelhoornen handvat, ca. 1930, h. 100 cm.
Wayang kulit, Batara Bayu, beschilderde koeiehuid en buffelhoornen handvat, ca. 1930, h. 100 cm. Wayang kulit, Java, appr. 1930 ...[more]
Bronzen sculptuur van Deepa Lakshmi met een Mridangam trommel, India, h. 100 cm. bronze sculpture of
Stenen sculptuur van Boeddha op fabeldier, h. 46 cm. ...[more]
Lot van een palissander gestoken Balinese dame, h. 57 cm. en een palissander snijwerk met 2 figuren,
Lot van een palissander gestoken Balinese dame, h. 57 cm. en een palissander snijwerk met 2 figuren, h. 41 cm. Indonesie 20e eeuw. ...[more]
SHUNSEN, KATSUKAWA (1762-1830), triptiek, zeewier verzamelen, houtsnede, 36 x 25 cm. Shunsen,
Buffel en hert, schildering op zijde, China, 27 x 34 cm. Bull and deer, painting on silk, China,
Buffel en hert, schildering op zijde, China, 27 x 34 cm. Bull and deer, painting on silk, China, 27 x 34 cm. ...[more]
Stel Japanse indigo prenten, 2 vrouwen in de sneeuw en figuren, ges. Kunisada (1786-1865), 11 x 17
Serie van 4 wandpanelen met beschilderde voorstelling van figuren in landschap, China 20e eeuw,
Serie van 4 wandpanelen met beschilderde voorstelling van figuren in landschap, China 20e eeuw, 118 x 35 cm. ...[more]
Schildering op zijde van Japanse acteur, 69 x 38 cm. Painting on silk, Japanese Royal, 69 x 38 cm.
Schildering op zijde van Japanse acteur, 69 x 38 cm. Painting on silk, Japanese Royal, 69 x 38 cm. ...[more]
Achterglasschildering tafelscherm van jonge courtisane, gevat in rozenhouten frame, China eind 19e
Japanse houtsnede, moeder met kind, ges. Kunisada veranderd naar Toyokuni, censuurstempel 1843-1845,
Japanse diptiek houtsnede met Oiko the strong woman and Saeki the Wrestler, ges. Yoshi Toshi (1839-
Kaman met 2 paarden in landschap, aquarel op zijde, ges. en gestempeld l.o., Japan, 73 x 33 cm.
Kaman met 2 paarden in landschap, aquarel op zijde, ges. en gestempeld l.o., Japan, 73 x 33 cm. ...[more]
Lot van 2 met voorstelling van figuren, India eind 19e eeuw, 20 x 13 en 20 x 11 cm. ...[more]
KYOSHO, TACHIHARA (1786-1840), ges. l.b., twee mannen in berglandschap, scroll, 180 x 50 cm. Kyosho,
Serie van 8 zwartlak dubbelzijdige panelen met reliefdecor van landschap, bloemen, zotjes, figuren
Ida Bagus Swela, ges. r.o. Balinese dames in het veld, gemengde techniek 138 x 88 cm. Ida Bagus
Stel houten wandpanelen met relief gestoken vogels op tak, 87 x 27 cm. ...[more]
Handgekapt zandstenen hoofd van Boeddha, h. 46 cm. (beschadigd) ...[more]
Houten gestoken staande Boeddha met spiegeltjes en glas in gewaad op lotusbloem, Birma 20e eeuw,
Zandstenen sculptuur van Bodhisattva op houten sokkel, h. 25, met sokkel 39 cm. ...[more]
Lot van chinees porselein, w.o. beker, vaas, en borden hierbij een marmeren Ganesha. (div. kwal.)
Lot van chinees porselein, w.o. beker, vaas, en borden hierbij een marmeren Ganesha. (div. kwal.) ...[more]
Lot van 12 porseleinen theekoppen, 17 schoteltjes en 14 deksels met landschap decor, gemerkt met 6
Stel porseleinen balustervormige Kangxi dekselvazen op uitlopende voet, gedecoreerd met bloeiende
Serie van 4 porseleinen schalen met decor van bloemen en 2 porseleinen kommen, gemerkt met 6
Stel Qianlong porseleinen roomschaaltjes met decor van bloemenvaas op een tafel en bruine lip, China
Stel Qianlong porseleinen roomschaaltjes met decor van bloemenvaas op een tafel en bruine lip, China 18e eeuw, diam. 16cm. ...[more]
Serie van 4 porseleinen Kangxi kop en schotel met krab en baars decor, 2 verschillende merken en
Serie van 5 Kangxi porseleinen borden, met centraal decor van bloeiende heesters waaromheen 2 randen
Stel gebombeerde porseleinen Kangxi schalen met geschulpte rand, decor van bloeiende heesters in een
Serie van 3 Kangxi porseleinen borden met decor van vogels in een tuin, gemerkt, Mandarin mark of
Porseleinen Imari trekpotje met decor van bloemen, Edo-periode, Japan 18e eeuw, h. 11 cm. (
Stel porseleinen gelobte achtkantige Kangxi schalen met decor van vogel bij tak in medallions,
Serie van 6 porseleinen Kangxi kop en schotels met decor van Lange Lijs, gemerkt met Jade in dubbele
Blanc de Chine sculptuur van Guanyin met lotusbloem, China 20e eeuw, h. 46 cm. (1x lotusbloem met
Blanc de Chine sculptuur van Guanyin met lotusbloem, China 20e eeuw, h. 46 cm. (1x lotusbloem met schilfer) ...[more]
Stel porseleinen Qianlong borden met famille rose bloemdecor en insect, China 18e eeuw, diam. 22 cm.
Porseleinen Qianlong kwispedoor met famille rose decor, China 18e eeuw, h. 13, diam. 14 cm. (
Lot van 3 polychroom gemberpotten, w.o. een Sancai gemberpot met bloemdecor en karakters voor lang
Polychroom porseleinen theepot, met zgn. Manderijnen decor, deksel met zilveren montering, China 18e
Polychroom porseleinen theepot, met zgn. Manderijnen decor, deksel met zilveren montering, China 18e eeuw, h. 15,5 cm. ...[more]
Porseleinen Arita theepot, met bloemdecor en reliëf, zilveren tuit, Japan 18e eeuw, h. 10 cm.
Porseleinen Arita theepot, met bloemdecor en reliëf, zilveren tuit, Japan 18e eeuw, h. 10 cm. ...[more]
Stel polychroom porseleinen sculpturen van keizer en keizerin, met 4-karakter geluks stempelmerk,
Stel polychroom porseleinen sculpturen van keizer en keizerin, met 4-karakter geluks stempelmerk, China 20e eeuw, h. 26 cm. ...[more]
Porseleinen neksteun met decor van vogel bij bloesemtak, China 19e eeuw, h. 15, br. 12.5, d. 6 cm.
Porseleinen neksteun met decor van vogel bij bloesemtak, China 19e eeuw, h. 15, br. 12.5, d. 6 cm. ...[more]
Een interessante serie van 6 Qianlong Famille Rose porseleinen schotels met centraal decor van een
Serie van 5 Qianlong porseleinen borden met centraal decor famille rose bloeiende chrysanten
Porseleinen schotel met centraal decor van 3 dames rond bloemenvaas, China 1950-1975, gemerkt:
Lot van 2 erotische sculpturen, China 20e eeuw. ...[more]
2109 Los(e)/Seite