- Antique and classic furniture (large) (144)
- Antique and classic furniture (small) (44)
- Antique and Classic Furniture chairs and sofas (65)
- Clocks (42)
- Design furniture (91)
- Jewellery (298)
- Mirrors and Chandeliers (61)
- Modern and Contemporary Art (243)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (167)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Perfume Bottles (17)
- Silver (181)
- Silver jewellery and bijoux (39)
- Uhren (40)
- Nur Lose mit Abbildungen
1684 Los(e)/Seite
Jacob Maris (1837-1899)
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949)
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949) Bloemen in een vergulde porseleinen vaas onder een glazen stolp. paneel, gesign. r.o., 61 x 38 cm. [1]
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949) Stilleven met bloemen in een vaas en een kom. paneel, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1]
Taco Mesdag (1829-1902)
Taco Mesdag (1829-1902) Molen in een landschap, in de verte boerderijen. aquarel, gesign. r.o., 34 x 50 cm. [1]
Pieter Lodewijk Kluijver (1816-1900)
Pieter Lodewijk Kluijver (1816-1900) Vrouw op een landsweg bij Haarlem. paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 28,5 x 41 cm. [1]
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866) Figuren op een bevroren meer naast een toegangshek. paneel, gesign. r.o., 15 x 19 cm.
Frans Helffrich (1871-1941)
Frans Helffrich (1871-1941) Elegante figuren in een winkelstraat voor een verlichte etalage. paneel, gesign. l.o., 12 x 16 cm. [1] ...[more]
Jan Toorop (1858-1928)
Jan Toorop (1858-1928) Elegant gezelschap in Café de la Paix, Parijs. houtskool, aquarel en pastel, gesigneerd, 1904 [1] ...[more]
Petrus Johannes Schotel (1808-1865)
Petrus Johannes Schotel (1808-1865) Schepen voor de kust. inkttekening, verso gesign., 14,5 x 20 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Marius Bauer (1867-1932)
Marius Bauer (1867-1932) Hertenkamp, Aerdenhout. houtskool, inkt en aquarel, gesign. r.o., herk.: Van Wisselingh , no. 2315x, 26 x 36 cm. [1]
Jan Sluijters (1881-1957)
Jan Sluijters (1881-1957) Zelfportret. houtskool en aquarel, gesign. l.o., 29 x 22 cm. [1]
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Winters dorpgezicht. paneel, gesign. r.o., '07, 15 x 19 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Leo Gestel (1881-1941)
Bernard de Hoog (1866-1943)
Bernard de Hoog (1866-1943) Moeder met kind bij een raam. doek, gesign. r.o., 73 x 60 cm. [1]
Louis Bron (1884-1959)
Louis Bron (1884-1959) Figuren op een plein in Italië . marouflé, gesign. l.o., 30 x 40,4 cm [1]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Schepen op het IJsselmeer. maroufle, gesign. r.o., '26, 32 x 52 cm. [1]
Robert Hahn (1883-1940)
Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) Konijnen. maroufle, gesign. r.o., 25 x 45 cm. [1]
Mogelijk van de hand van Johannes Josephus Aarts (1871-1934) Twee kinderen op een steiger bij een meer. doek, gesign. r.o., 41 x 62 cm. [1]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Haring. doek, monogram r.o., herk. : Van Wisselingh, no. 4795, 70 x 52 cm. [1]
Marinus Bonifacius Willem Dittlinger (1864-1943) Dames zittend aan een tafel in een tuin. doek, gesign. r.o., 37 x 46 cm. [1]
Frans Langeveld (1876-1939)
Frans Langeveld (1876-1939) Portret van een vrouw. doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 68 x 50 cm. [1]
Clasine Neuman (1851-1908)
Reinier Sybrand Bakels (1873-1956)
Reinier Sybrand Bakels (1873-1956) Scheepswrak aan de kant op het Veerse Meer. doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]
Jan Sluijters (1881-1957)
Jacob Dooijewaard (1876-1969)
Hans Bayens (1924-2003)
Hans Bayens (1924-2003) Liggend naakt. olieverf op doek op board, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]
Leo Gestel (1881-1941)
Leo Gestel (1881-1941) Spakenburger vissers. houtskool, gesign. l.o., 1932, 20 x 17 cm. [1]
Jan Wittenberg (1886-1963)
Jan Wittenberg (1886-1963) Voorstudie voor litho geitje. tekening, gesign. r.o., 20 x 16 cm. [1]
Gerard Johan Staller (1880-1956)
Gerard Johan Staller (1880-1956) Gezicht op een dorp met een kerkje. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1912, 34 x 48 cm. [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Stilleven met geraniums. [1]
Jaap Mooy (1915-1987)
Jaap Mooy (1915-1987) 'De bloem'. maroufle, gesign. l.o., mei 1940, 18 x 23 cm. [1]
Pieter Cornelis de Moor (1866-1953)
Pieter Cornelis de Moor (1866-1953) De naderende regenbui. [1]
Erik Gill (1882-1940)
Kees van Waning (1861-1929)
Kees van Waning (1861-1929) Gezicht op de Prins Hendrikkade met de Schreierstoren en de Sint Nicolaaskerk. doek, gesign. r.o., 38 x 50 cm. [1]
Henri Verstijnen (1882-1940)
Henri Verstijnen (1882-1940) 'Uhu'. board, gesign. r.o., 65 x 50 cm. [1]
Lucien Frits Ohl (1904-1976)
Lucien Frits Ohl (1904-1976) Indonesisch landschap met figuren op een pad bij een huis. doek, gesign. r.o., 60 x 100 cm. [1]
Jules Vermeire (1885-1977)
Jules Vermeire (1885-1977) Vrouwenportret. houtskool, gesign. met initialen r.o., 54 x 34 cm. [1]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Verkoper met een kar met spullen op het Waterlooplein, Amsterdam. aquarel en gouache, gesign. l.o., 69 x 46 cm. [1]
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947) Havengezicht. doek, niet ingelijst, 30 x 40 cm. [1]
Rien Poortvliet (1932-1995)
Rien Poortvliet (1932-1995) Twee figuren. aquarel en gouache, gesign. r.o., 33 x 26 cm. [1]
Toegeschreven aan Jacob Klay (1848-1886) Het uitladen van de vangst. paneel, ongesign., 33 x 24 cm. [1]
Leo Eland (1884-1952)
Leo Eland (1884-1952) Indonesisch landschap met vrouwen werkend op sawa's. aquarel en gouache, gesign. r.o., 29 x 39 cm. [1]
Floris Arntzenius (1864-1925)
Theo Kurpershoek (1914-1998)
Theo Kurpershoek (1914-1998) Landschap bij 's-Gravenvoeren. maroufle, gesign. r.o., '75, 17,7 x 23,8 cm. [1]
Alexandre Benois (1870-1960)
Nola Hatterman (1899-1984)
Leo Gestel (1881-1941)
Leo Gestel (1881-1941)
Leo Gestel (1881-1941) Uitgestrekt landschap met boer aan het werk met hooi. houtskool, inkt en krijt, met atelierstempel, 49 x 63 cm. [1]
Jan Knikker Jr. (1911-1990)
Jan Knikker Jr. (1911-1990) Vissers op een plas met roeiboten. doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]
Gerard Hordijk (1899-1958)
Gerard Hordijk (1899-1958) Een zonnige baai, Zuid-Frankrijk. gouache, gesign. r.o., 29,5 x 46,5 cm. [1]
Staf Beerten (geb. 1930)
Staf Beerten (geb. 1930) Drie Koningen. board, gesign. l.o., 65 x 80 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Willem Weissenbruch (1864-1941)
Willem Weissenbruch (1864-1941) Grazende koeien in een weiland. maroufle, gesign. l.o., 1904, 19 x 30 cm.
Jan Gerard Smits (1823-1910)
Jan Gerard Smits (1823-1910) Bosvijver. paneel, ongesign., 33 x 29 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Staf Beerten (geb. 1930)
Jacob Nieweg (1877-1955)
Jacob Nieweg (1877-1955) Bomen. doek, gesign. r.o., 60 x 70 cm. [1]
Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
Staf Beerten (geb. 1930)
Jan Jans (1893-1963)
Jan Jans (1893-1963) Duingezicht. doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]
1684 Los(e)/Seite