Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 0300-0487)

  • (Lose: 0001-0298)

  • (Lose: 0500-0691)

  • (Lose: 4774-4998)

  • (Lose: 4500-4664)

  • (Lose: 5000-5253)

  • (Lose: 8000-8064)

  • (Lose: 8200-8288)

  • (Lose: 4000-4060)

  • (Lose: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

1684 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 1684 Los(e)

Viktor IV (1929-1986) Twee bladen. tweemaal gemengde techniek, met stempel, 44 x 34 cm. [2]

Piet Warffemius (geb. 1956) Zonder titel. Herkomst: Galerie Ramakers, Den Haag. gemengde techniek op papier, gesign., 2004, 100 x 90 cm. [1]

Lysander Apol (geb. 1943) Zonder titel. gemengde techniek op aluminium, gesign. r.o., '63, 50 x 70 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]

Jan Meijer (1927-1995) Gezicht op een rotskust. gouache, gesign. r.o., '54, 48 x 61 cm. [1]

Tjibbe Hooghiemstra (geb. 1957) 'Rabbit'. gemengde techniek op papier gesigneerd op achterzijde lijst, 2001, 30 x 46 cm. [1]

Fernandez Arman (1928-2015) 'Rouage Temps II'. assemblage, gesign., 46 x 46 x 11 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Staande vrouw. pastel, gesign. m.o., 1989, 44 x 29 cm. [1]

Martin Noël (1956-2010) 'Köpfe'. gouache, signed lower middle, '88, 38 x 28 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]

Geneviève Asse (1923-2001) 'Entre la Lumière II'. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen, bought at Galerie Froment-Putman, Paris [1]

Carla van de Puttelaar (geb. 1967) Borst. c-tye print, verso gesign., '01, 35 x 29 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]

Sam Middleton (1927-2015) 'Experience the silence'. gouache, gesign. r.o., '77, 36 x 50 cm. Provanance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]

Francois Morellet (1926-2016) 'Triangle'. houtdruk, gesign. r.o., '86, 2/50, 60 x 60 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]

Boris Mikhailov (geb. 1938) Salzau. offset print, signed lower right, 20/50, 30 x 60 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]

Francois Morellet (1926-2016) 'All right angles'. ets, gesign. l.o., 1992, 45/60, 34 x 45 cm. Provanance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]

Antoni Tapies (1923-2010) 'Un, deux, trois'. ets en collage, gesign. r.o., 19/100, 65 x 57 cm. Provanance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]

Hervé Heuzé (geb. 1964) 'Abimes'. maroufle, verso gesign., '09, 30 x 30 cm. Provanance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]

Antonio Segui (geb. 1934) Veteraan. litho, signed lower right, '73, E.A., 53 x 34 cm. [1]

Los 5129

Zhao Bo (1974)

Zhao Bo (1974) Twee kleine werken. tweemaal doek, gesign., 2006, 25 x 25 cm. Provanance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [2]

Jan Riske (geb. 1932) 'Baroc Abstraction'. board, gesign. r.o., 1965, 40 x 41 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) 'Time series'. doek, verso gesign., 38 x 38 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) 'Spectrum series, parallel mutations'. doek, verso gesign., kleine beschadigingen, 1985-1986, 51 x 51 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) 'Espressions in Time'. doek, verso gesign., 1988, 55 x 55 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) 'New York'. doek, gesign. verso, 1987, 40 x 40 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) 'The white Rythm'. doek, verso gesign., 1982, 30 x 30 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) 'Gust of green'. doek, verso gesign., 1984, 50 x 50 cm.

Jan Riske (geb. 1932) 'Particles Regrouping nr. 2' . doek, gesign. verso, 1992, 46 x 46 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) 'Expressions in Time 6'. doek, verso gesign., 1987, 41 x 41 cm.

Jan Riske (geb. 1932) 'Espressions in Time'. doek, verso gesign., 1988, kleine defecten, 50 x 50 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) '2047'. gouache, mogelijk verso gesign., 40 x 30 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) Twee gouaches. tweemaal aquarel en gouache, gesign. r.o., '90, 50 x 48 cm. en 56 x 55 cm. [2]

Jan Riske (geb. 1932) 'Eclipse'. inkt, aquarel en gouache, titel en naam op achterzijde lijst, 1963, 120 x 107 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) Twee inkttekeningen. tweemaal inkt, gesign. r.o., 1984 en 1981, 30 x 30 cm. [2]

Jan Riske (geb. 1932) 'Atomic'. doek, verso gesign., 1980, 60 x 50 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) 'Original cluster'. doek, verso gesign., 1982-83, 45 x 45 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) Zonder titel. inkttekening op papier op board, gesign. r.o., 89 x 139 cm. [1]

  • 1684 Los(e)