- Antique and classic furniture (large) (144)
- Antique and classic furniture (small) (44)
- Antique and Classic Furniture chairs and sofas (65)
- Clocks (42)
- Design furniture (91)
- Jewellery (298)
- Mirrors and Chandeliers (61)
- Modern and Contemporary Art (243)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (167)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Perfume Bottles (17)
- Silver (181)
- Silver jewellery and bijoux (39)
- Uhren (40)
- Nur Lose mit Abbildungen
1684 Los(e)/Seite
Piet Warffemius (geb. 1956)
Viktor IV (1929-1986)
Viktor IV (1929-1986) Twee bladen. tweemaal gemengde techniek, met stempel, 44 x 34 cm. [2]
Piet Warffemius (geb. 1956)
Piet Warffemius (geb. 1956) Zonder titel. Herkomst: Galerie Ramakers, Den Haag. gemengde techniek op papier, gesign., 2004, 100 x 90 cm. [1]
Lysander Apol (geb. 1943)
Lysander Apol (geb. 1943) Zonder titel. gemengde techniek op aluminium, gesign. r.o., '63, 50 x 70 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Jan Meijer (1927-1995)
Jan Meijer (1927-1995) Gezicht op een rotskust. gouache, gesign. r.o., '54, 48 x 61 cm. [1]
Armando (1929-2018)
Tjibbe Hooghiemstra (geb. 1957)
Tjibbe Hooghiemstra (geb. 1957) 'Rabbit'. gemengde techniek op papier gesigneerd op achterzijde lijst, 2001, 30 x 46 cm. [1]
Fernandez Arman (1928-2015)
Fernandez Arman (1928-2015) 'Rouage Temps II'. assemblage, gesign., 46 x 46 x 11 cm. [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Staande vrouw. pastel, gesign. m.o., 1989, 44 x 29 cm. [1]
Piet Warffemius (geb. 1956)
Kiki Smith (geb. 1954)
Bill Woodrow (geb. 1948)
Esiri Erheriene-Essi (geb. 1982)
Lu Peng (geb. 1967)
Raquel Maulwurf (geb. 1975)
Marlene Dumas (geb. 1953)
Martin Noël (1956-2010)
Martin Noël (1956-2010) 'Köpfe'. gouache, signed lower middle, '88, 38 x 28 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]
Umberto Mariani (geb. 1936)
Annelies Strba (geb. 1947)
Anna Frydman (geb. 1962)
Monika Brandmeier (geb. 1959)
Henk Visch (geb. 1950)
Guy Leclercq (geb. 1940)
Geneviève Asse (1923-2001)
Geneviève Asse (1923-2001) 'Entre la Lumière II'. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen, bought at Galerie Froment-Putman, Paris [1]
Carla van de Puttelaar (geb. 1967)
Carla van de Puttelaar (geb. 1967) Borst. c-tye print, verso gesign., '01, 35 x 29 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]
Sam Middleton (1927-2015)
Sam Middleton (1927-2015) 'Experience the silence'. gouache, gesign. r.o., '77, 36 x 50 cm. Provanance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]
Mojé Assefjah (geb. 1970)
Francois Morellet (1926-2016)
Francois Morellet (1926-2016) 'Triangle'. houtdruk, gesign. r.o., '86, 2/50, 60 x 60 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]
Marcel Dzama (geb. 1974)
Cornelia Schleime (geb. 1953)
Cornelia Schleime (geb. 1953)
Boris Mikhailov (geb. 1938)
Boris Mikhailov (geb. 1938) Salzau. offset print, signed lower right, 20/50, 30 x 60 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]
Francois Morellet (1926-2016)
Francois Morellet (1926-2016) 'All right angles'. ets, gesign. l.o., 1992, 45/60, 34 x 45 cm. Provanance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]
Christian L'Hopital (geb. 1953)
Antoni Tapies (1923-2010)
Antoni Tapies (1923-2010) 'Un, deux, trois'. ets en collage, gesign. r.o., 19/100, 65 x 57 cm. Provanance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]
Hervé Heuzé (geb. 1964)
Hervé Heuzé (geb. 1964) 'Abimes'. maroufle, verso gesign., '09, 30 x 30 cm. Provanance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]
Antonio Segui (geb. 1934)
Antonio Segui (geb. 1934) Veteraan. litho, signed lower right, '73, E.A., 53 x 34 cm. [1]
Eric Nehr (geb. 1964)
David Bade (geb. 1970)
Zhao Bo (1974)
Zhao Bo (1974) Twee kleine werken. tweemaal doek, gesign., 2006, 25 x 25 cm. Provanance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [2]
Leo de Goede (geb. 1958)
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Baroc Abstraction'. board, gesign. r.o., 1965, 40 x 41 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Time series'. doek, verso gesign., 38 x 38 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Spectrum series, parallel mutations'. doek, verso gesign., kleine beschadigingen, 1985-1986, 51 x 51 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Espressions in Time'. doek, verso gesign., 1988, 55 x 55 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'New York'. doek, gesign. verso, 1987, 40 x 40 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'The white Rythm'. doek, verso gesign., 1982, 30 x 30 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Gust of green'. doek, verso gesign., 1984, 50 x 50 cm.
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Particles Regrouping nr. 2' . doek, gesign. verso, 1992, 46 x 46 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Expressions in Time 6'. doek, verso gesign., 1987, 41 x 41 cm.
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Espressions in Time'. doek, verso gesign., 1988, kleine defecten, 50 x 50 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) '2047'. gouache, mogelijk verso gesign., 40 x 30 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) Twee gouaches. tweemaal aquarel en gouache, gesign. r.o., '90, 50 x 48 cm. en 56 x 55 cm. [2]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Eclipse'. inkt, aquarel en gouache, titel en naam op achterzijde lijst, 1963, 120 x 107 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) Twee inkttekeningen. tweemaal inkt, gesign. r.o., 1984 en 1981, 30 x 30 cm. [2]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Atomic'. doek, verso gesign., 1980, 60 x 50 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) 'Original cluster'. doek, verso gesign., 1982-83, 45 x 45 cm. [1]
Jan Riske (geb. 1932)
Jan Riske (geb. 1932) Zonder titel. inkttekening op papier op board, gesign. r.o., 89 x 139 cm. [1]
1684 Los(e)/Seite