Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 0300-0487)

  • (Lose: 0001-0298)

  • (Lose: 0500-0691)

  • (Lose: 4774-4998)

  • (Lose: 4500-4664)

  • (Lose: 5000-5253)

  • (Lose: 8000-8064)

  • (Lose: 8200-8288)

  • (Lose: 4000-4060)

  • (Lose: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

1684 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 1684 Los(e)

Ewald Namatjira (1930-1984) 'Twisted Gums and Mulga Trees'. watercolour, signed lower right, 1968, 25 x 35,5 cm. [1]

Gustave Bolin (1920-1999) Stilleven met fruit op een schaal. doek, gesign. l.o., '57, 27 x 35 cm. [1]

Willem de Zwart (1862-1931) Bomen op de hei. maroufle, ongesign., 22 x 26 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Coba Ritsema (1876-1961) Rozen in een glazen vaas. paneel, gesign. l.o., 47 x 37 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Toon de Jong (1879-1978) Boerderij bij Laren (ca. 1900). board, gesign. l.o., 17 x 25,5 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Antoon van Welie (1866-1956) Portret van moeder en kind. doek, gesign. r.b., '88, 68 x 57 cm. [1]

Jan Altink (1885-1971) Boerderijen langs een pad tussen Essen en Haren. doek, gesign. r.o., '42, 50 x 70 cm. [1]

Georg Rueter (1875-1966) Portret van een vrouw. doek, gesign. l.b., '22, 45 x 40 cm. [1]

Gerrit van IJperen (1882-1955) Figuren in een korjaal op de Cottica bij Moengo, Suriname. paneel, gesign. r.o., '49, 30 x 40 cm. [1]

Ger Langeweg (1891-1970) Dierfiguren tussen bomen. doek, gesign. r.o., 42 x 53 cm. [1]

Dick Elffers (1910-1990) Surrealistisch landschap met huizen. gouace, opgehoogd met wit, gesign. r.o., '36, 51 x 73 cm. [1]

Dirk Filarski (1885-1964) Figuren bij een brug, Noord-Afrika. [1]

Lievin Herremans (1858-1921) Portret van een visser. doek, gesign. r.b., 188., Anvers, 60 x 50 cm. [1]

Jan Adam Zandleven (1868-1923) Boom in een landschap. maroufle., gesign., l.o., 1908, herk. Gebr. Koch, 40 x 31 cm. [1]

Jan Adam Zandleven (1868-1923) Boomstam. maroufle., gesign., r.o., '09, herk. Gebr. Koch, 40 x 31 cm. [1]

Jan Cossaar (1874-1966) Figuren op een trap, Londen. aquarel en gouache, gesign. r.o., 55 x 37,5 cm. [1]

Armand Apol (1879-1950) Badende vrouw. doek, gesign. l.o., 104 x 85 cm. [1]

David Joseph Bles (1821-1899) Interieur met familie. paneel, resten signatuur r.o., 13,5 x 17,5 cm. [1]

Wilm Wouters (1887-1957) Uitgestrekt heuvellandschap met huizen bij een molen. paneel, gesign. l.o., 13 x 18 cm. [1]

Max Raedecker (1914-1987) Kade aan de Seine, Parijs. board, gesign. r.o., '29, 28 x 37 cm. [1]

Jan Ouwersloot (1912-1975) Stoomschip in de haven van Amsterdam. doek, gesign. m.o., herkomst: familie van de kunstenaar, 45 x 65 cm. [1]

Jan Ouwersloot (1912-1975) Gezicht op een dorp. board, gesign. r.o., herkomst: familie van de kunstenaar, 45 x 78 cm. [1]

Evert Moll (1878-1955) Havengezicht. board, gesign. l.o., 25 x 40 cm. [1]

Balthus (1908-2001) 'Valerie'. lithograph, signed lower right, 1994, 64 x 52 cm. [1]

Otto van Rees (1884-1957) Noord-Afrikaanse vrouw. doek, gesign. r.o., '35, 65 x 54 cm. [1]

Theo Swagemakers (1898-1994) Stilleven met drie peren. board, gesign. l.o., 30 x 35 cm. [1]

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) Achterkant van huizen, Amsterdam. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '44, 80 x 59 cm. [1]

Henriette Broedelet (1877-1966) Bloemen in een koperen pot. paneel, gesign. l.o., herkomst: Frans Buffa & Zonen, 31 x 41 cm. [1] ...[more]

Joseph Reboli (1945-2004) 'Doorway'. doek, signed lower left, '75, 40 x 20 cm. [1]

Hollandse school met mogelijk later toegevoegde signatuur Pyke Koch Interieur met een zittende man. maroufle, 61 x 46 cm. [1]

Anne Pierre de Kat (1881-1968) Havengezicht. board, gesign. l.o., 1958, 53 x 64 cm. [1]

Herbert Fiedler (1891-1962) Berglandschap. board, atelierstempel r.o., 62 x 75 cm. [1]

Gerard Johan Staller (1880-1956) Visverkoopster. houtskool en aquarel, gesign. r.o., 23,5 x 17 cm. [1]

Gerard Johan Staller (1880-1956) Woonwagen. maroufle, niet ingelijst, gesign. r.o., 1925, 23 x 28,2 cm. [1]

Gerard Johan Staller (1880-1956) Portret van een vrouw. maroufle, ongesign., 48 x 39 cm. [1]

Frederik Hendrik Abbing (1901-1955) 'Herfst over Amsterdam' (Gezicht op de Haarlemmersluis). doek, gesign. r.o., 35 x 58 cm. [1]

Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968) Portret van een man. doek, gesign. l.b., 1943, 47 x 39 cm. [1]

Theo Swagemakers (1898-1994) Bloemen in een vaasje. board, gesign. l.o., 35 x 30 cm. [1]

Niek van der Plas (1954) Schepen bij Honfleur. doek, geisgn. r.o., 40 x 50 cm. [1]

Toegeschreven aan Henrich Carl Maclean (1898-1972) Zelfportret . board, ongesign., 70 x 48 cm. [1]

Dirk Smorenberg (1883-1960) Waterlelies naast een rietkraag bij Loosdrecht. pastel, gesign. r.o., 42 x 65 cm. [1]

Herbert Fiedler (1891-1962) Stilleven met handschoenen bij een venster. maroufle, gesign. r.o., 60 x 60 cm. [1]

Ernst Huber (1895-1960) Kustgezicht bij Ragusa, Sicilië. aquarel, gesign. r.o., 1935, 45 x 61 cm. [1]

Mary Aers (1918-1995) Jonge vrouw tekenend bij een raam met uitzicht op een baai. doek, gesign. r.o., 55 x 46 cm. [1]

Theo Swagemakers (1898-1994) Stilleven met oesters op een tinnen bord. board, gesign. r.o., '88, 40 x 50 cm. [1]

Marc Chagall (1887-1985) Circus. litho, ongesigneerd, 42,5 x 33 cm. [1]

Europese school, 17e/18e eeuw Het laatste oordeel. 70 x 69 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Hendrik Weymans (1760-1831) Bok / Schaap. tweemaal penseel in grijs, samen ingelijst, beide gesign., 1793, beide 11,8 x 14,2 cm. [1]

Gesigneerd F. Bonvin (19e eeuw) Stilleven met mand met fruit en fles wijn. olieverf op doek op koper, ovaal, 60 x 44 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur Ch. Leickert Besneeuwde straat in Haarlem met figuren. paneel, 40 x 31 cm. [1]

Hollandse school, ca. 1800 Voorstelling met dekselvaas en bloemen. doek, 84 x 97 cm. [1]

Mogelijk van de hand van Hedwig Oehring Het feestmaal. paneel (mogelijk oleogravure, onduidelijke signatuur l.o., 21,2 x 27 cm. [1]

  • 1684 Los(e)