- Antique and classic furniture (large) (144)
- Antique and classic furniture (small) (44)
- Antique and Classic Furniture chairs and sofas (65)
- Clocks (42)
- Design furniture (91)
- Jewellery (298)
- Mirrors and Chandeliers (61)
- Modern and Contemporary Art (243)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (167)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Perfume Bottles (17)
- Silver (181)
- Silver jewellery and bijoux (39)
- Uhren (40)
- Nur Lose mit Abbildungen
1684 Los(e)/Seite
Ewald Namatjira (1930-1984)
Ewald Namatjira (1930-1984) 'Twisted Gums and Mulga Trees'. watercolour, signed lower right, 1968, 25 x 35,5 cm. [1]
Gustave Bolin (1920-1999)
Gustave Bolin (1920-1999) Stilleven met fruit op een schaal. doek, gesign. l.o., '57, 27 x 35 cm. [1]
Willem de Zwart (1862-1931)
Willem de Zwart (1862-1931) Bomen op de hei. maroufle, ongesign., 22 x 26 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Coba Ritsema (1876-1961)
Coba Ritsema (1876-1961) Rozen in een glazen vaas. paneel, gesign. l.o., 47 x 37 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Toon de Jong (1879-1978)
Toon de Jong (1879-1978) Boerderij bij Laren (ca. 1900). board, gesign. l.o., 17 x 25,5 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Antoon van Welie (1866-1956)
Antoon van Welie (1866-1956) Portret van moeder en kind. doek, gesign. r.b., '88, 68 x 57 cm. [1]
Jan Altink (1885-1971)
Jan Altink (1885-1971) Boerderijen langs een pad tussen Essen en Haren. doek, gesign. r.o., '42, 50 x 70 cm. [1]
Georg Rueter (1875-1966)
Georg Rueter (1875-1966) Portret van een vrouw. doek, gesign. l.b., '22, 45 x 40 cm. [1]
Richard Gessner (1894-1989)
Gerrit van IJperen (1882-1955)
Gerrit van IJperen (1882-1955) Figuren in een korjaal op de Cottica bij Moengo, Suriname. paneel, gesign. r.o., '49, 30 x 40 cm. [1]
Ger Langeweg (1891-1970)
Ger Langeweg (1891-1970) Dierfiguren tussen bomen. doek, gesign. r.o., 42 x 53 cm. [1]
Dick Elffers (1910-1990)
Dick Elffers (1910-1990) Surrealistisch landschap met huizen. gouace, opgehoogd met wit, gesign. r.o., '36, 51 x 73 cm. [1]
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964) Figuren bij een brug, Noord-Afrika. [1]
Lievin Herremans (1858-1921)
Lievin Herremans (1858-1921) Portret van een visser. doek, gesign. r.b., 188., Anvers, 60 x 50 cm. [1]
Jan Adam Zandleven (1868-1923)
Jan Adam Zandleven (1868-1923) Boom in een landschap. maroufle., gesign., l.o., 1908, herk. Gebr. Koch, 40 x 31 cm. [1]
Jan Adam Zandleven (1868-1923) Boomstam. maroufle., gesign., r.o., '09, herk. Gebr. Koch, 40 x 31 cm. [1]
Jan Cossaar (1874-1966)
Jan Cossaar (1874-1966) Figuren op een trap, Londen. aquarel en gouache, gesign. r.o., 55 x 37,5 cm. [1]
Armand Apol (1879-1950)
Armand Apol (1879-1950) Badende vrouw. doek, gesign. l.o., 104 x 85 cm. [1]
David Joseph Bles (1821-1899)
David Joseph Bles (1821-1899) Interieur met familie. paneel, resten signatuur r.o., 13,5 x 17,5 cm. [1]
Wilm Wouters (1887-1957)
Wilm Wouters (1887-1957) Uitgestrekt heuvellandschap met huizen bij een molen. paneel, gesign. l.o., 13 x 18 cm. [1]
Max Raedecker (1914-1987)
Max Raedecker (1914-1987) Kade aan de Seine, Parijs. board, gesign. r.o., '29, 28 x 37 cm. [1]
Jan Ouwersloot (1912-1975)
Jan Ouwersloot (1912-1975)
Jan Ouwersloot (1912-1975) Stoomschip in de haven van Amsterdam. doek, gesign. m.o., herkomst: familie van de kunstenaar, 45 x 65 cm. [1]
Jan Ouwersloot (1912-1975)
Jan Ouwersloot (1912-1975)
Jan Ouwersloot (1912-1975) Gezicht op een dorp. board, gesign. r.o., herkomst: familie van de kunstenaar, 45 x 78 cm. [1]
Evert Moll (1878-1955)
Evert Moll (1878-1955) Havengezicht. board, gesign. l.o., 25 x 40 cm. [1]
Balthus (1908-2001)
Balthus (1908-2001) 'Valerie'. lithograph, signed lower right, 1994, 64 x 52 cm. [1]
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1955)
Otto van Rees (1884-1957)
Otto van Rees (1884-1957) Noord-Afrikaanse vrouw. doek, gesign. r.o., '35, 65 x 54 cm. [1]
Theo Swagemakers (1898-1994)
Theo Swagemakers (1898-1994) Stilleven met drie peren. board, gesign. l.o., 30 x 35 cm. [1]
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) Achterkant van huizen, Amsterdam. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '44, 80 x 59 cm. [1]
Henriette Broedelet (1877-1966)
Henriette Broedelet (1877-1966) Bloemen in een koperen pot. paneel, gesign. l.o., herkomst: Frans Buffa & Zonen, 31 x 41 cm. [1] ...[more]
Joseph Reboli (1945-2004)
Joseph Reboli (1945-2004) 'Doorway'. doek, signed lower left, '75, 40 x 20 cm. [1]
Hollandse school met mogelijk later toegevoegde signatuur Pyke Koch Interieur met een zittende man. maroufle, 61 x 46 cm. [1]
Anne Pierre de Kat (1881-1968)
Anne Pierre de Kat (1881-1968) Havengezicht. board, gesign. l.o., 1958, 53 x 64 cm. [1]
Herbert Fiedler (1891-1962)
Herbert Fiedler (1891-1962) Berglandschap. board, atelierstempel r.o., 62 x 75 cm. [1]
Gerard Johan Staller (1880-1956)
Gerard Johan Staller (1880-1956) Visverkoopster. houtskool en aquarel, gesign. r.o., 23,5 x 17 cm. [1]
Gerard Johan Staller (1880-1956) Woonwagen. maroufle, niet ingelijst, gesign. r.o., 1925, 23 x 28,2 cm. [1]
Gerard Johan Staller (1880-1956) Portret van een vrouw. maroufle, ongesign., 48 x 39 cm. [1]
Frederik Hendrik Abbing (1901-1955)
Frederik Hendrik Abbing (1901-1955) 'Herfst over Amsterdam' (Gezicht op de Haarlemmersluis). doek, gesign. r.o., 35 x 58 cm. [1]
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968) Portret van een man. doek, gesign. l.b., 1943, 47 x 39 cm. [1]
Theo Swagemakers (1898-1994)
Theo Swagemakers (1898-1994) Bloemen in een vaasje. board, gesign. l.o., 35 x 30 cm. [1]
Niek van der Plas (1954)
Niek van der Plas (1954) Schepen bij Honfleur. doek, geisgn. r.o., 40 x 50 cm. [1]
Toegeschreven aan Henrich Carl Maclean (1898-1972) Zelfportret . board, ongesign., 70 x 48 cm. [1]
Dirk Smorenberg (1883-1960)
Dirk Smorenberg (1883-1960) Waterlelies naast een rietkraag bij Loosdrecht. pastel, gesign. r.o., 42 x 65 cm. [1]
Herbert Fiedler (1891-1962)
Herbert Fiedler (1891-1962) Stilleven met handschoenen bij een venster. maroufle, gesign. r.o., 60 x 60 cm. [1]
Ernst Huber (1895-1960)
Ernst Huber (1895-1960) Kustgezicht bij Ragusa, Sicilië. aquarel, gesign. r.o., 1935, 45 x 61 cm. [1]
Mary Aers (1918-1995)
Mary Aers (1918-1995) Jonge vrouw tekenend bij een raam met uitzicht op een baai. doek, gesign. r.o., 55 x 46 cm. [1]
Theo Swagemakers (1898-1994)
Theo Swagemakers (1898-1994) Stilleven met oesters op een tinnen bord. board, gesign. r.o., '88, 40 x 50 cm. [1]
Marc Chagall (1887-1985)
Marc Chagall (1887-1985) Circus. litho, ongesigneerd, 42,5 x 33 cm. [1]
Europese school, 17e/18e eeuw
Europese school, 17e/18e eeuw Het laatste oordeel. 70 x 69 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Hendrik Weymans (1760-1831)
Hendrik Weymans (1760-1831) Bok / Schaap. tweemaal penseel in grijs, samen ingelijst, beide gesign., 1793, beide 11,8 x 14,2 cm. [1]
Gesigneerd F. Bonvin (19e eeuw)
Gesigneerd F. Bonvin (19e eeuw) Stilleven met mand met fruit en fles wijn. olieverf op doek op koper, ovaal, 60 x 44 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur Ch. Leickert Besneeuwde straat in Haarlem met figuren. paneel, 40 x 31 cm. [1]
Hollandse school, ca. 1800
Hollandse school, ca. 1800 Voorstelling met dekselvaas en bloemen. doek, 84 x 97 cm. [1]
Hendrik Albert van Trigt (1829-1899)
Mogelijk van de hand van Hedwig Oehring Het feestmaal. paneel (mogelijk oleogravure, onduidelijke signatuur l.o., 21,2 x 27 cm. [1]
1684 Los(e)/Seite