- Antique and classic furniture (large) (144)
- Antique and classic furniture (small) (44)
- Antique and Classic Furniture chairs and sofas (65)
- Clocks (42)
- Design furniture (91)
- Jewellery (298)
- Mirrors and Chandeliers (61)
- Modern and Contemporary Art (243)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (167)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Perfume Bottles (17)
- Silver (181)
- Silver jewellery and bijoux (39)
- Uhren (40)
- Nur Lose mit Abbildungen
1684 Los(e)/Seite
Stanley William Hayter (1901-1988)
Stanley William Hayter (1901-1988) Figuur te paard. etching, signed lower right, 12/30, 25 x 18 cm. [1]
Wim Sinemus (1903-1987)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Breyten Breytenbach (geb. 1939)
Breyten Breytenbach (geb. 1939) 'En jouant la flute'. aquarel, gesign. r.o., '64, Provenance: nalatenschap Onno Boers
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) 'Pro Memoria'. gemengde techniek en collage, verso gesign., 1968, 82 x 40 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) 'Du monde entier'. collage, gesign., 1970, 68 x 48 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Walter Vögeli (1929-2009)
Walter Vögeli (1929-2009) Relief. polyester, verso gestempeld, 60 x 60 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Frank Lodeizen (1931-2013)
Frank Lodeizen (1931-2013) Landschap. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '66, 60 x 60 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Armando (1929-2018)
Armando (1929-2018) 'Driemaal zwart'. driemaal olieverf op board, allen verso gesign., 1974, 21 x 13 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [3]
Luc Claus (1930-2006)
Luc Claus (1930-2006) Zonder titel. aquarel en inkt, gesign. m.o., 1984, herk. Wetering Galerie, Amsterdam, 60 x 47 cm. [1]
Ossip (geb. 1952)
Ossip (geb. 1952) 'W.D. Morf'. gemengde techniek, unica, gesign., 2014, 50 x 37 x 15 cm. [1]
Ossip (geb. 1952)
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981) Zonder titel. litho, gesign. r.o., 199/200, 57 x 74 cm. [1] ...[more]
Marcel van Eeden (geb. 1965)
Marcel van Eeden (geb. 1965)
Gilberto Zorio (geb. 1944)
Gilberto Zorio (geb. 1944) Senza titolo. inkt and aquarel en seriegrafie, gesign. r.o., '92, 56 x 76 cm. [1] ...[more]
Gilberto Zorio (geb. 1944)
Gilberto Zorio (geb. 1944) 'Dal Giovenale'. seriegrafie, gesign. m.o., 6/15, 1993, 61 x 77 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]
Wim Gerritsen (1907-1989)
Wim Gerritsen (1907-1989) Zonder titel. gouache, gesign. r.o., '54, 45 x 61 cm. [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) 'To give through the flower'. krijt, gouache en tape, gesign. m.o., 1982, 70 x 100 cm. [1]
Martin van Vreden (geb. 1952)
Martin van Vreden (geb. 1952) Zonder titel. doek, niet ingelijst, verso gesign., herk. Sotheby's Amsterdam, 1 december 1997, 81 x 60 cm. [1]
Henk Visch (geb. 1950)
Henk Visch (geb. 1950) Zonder titel. inkt en aquarel, verso gesign., '94, 42 x 30 cm. [1]
Lichtenstein, Roy (New York 1923 - 1997) Pyramide (1968). [1]
Ger Gerrits (1893-1965)
Ger Gerrits (1893-1965) Uil. inkt en aquarel, gesign. r.o., '65, 48 x 63 cm. [1]
Henk Visch (geb. 1950)
Elga Eymer (1908-2004)
Elga Eymer (1908-2004) Zonder titel. doek, gesign. r.o., 65 x 55 cm. [1]
Armen Eloyan (geb. 1966)
Armen Eloyan (geb. 1966) 'Red archer and deers'. inkt en gouache, gesign. m.o., '99, 27 x 25 cm. [1]
Sander van Deurzen (geb. 1974)
Hewald Jongenelis (geb. 1962)
Piet Warffemius (geb. 1956)
Piet Warffemius (geb. 1956) Boom. ijzer, onderzijde gesign, (signatuur deels vervaagd), 2008, IV/V, 30 x 30 x 5 cm. [1]
Piet Warffemius (geb. 1956)
Piet Warffemius (geb. 1956) Boom. ijzer, onder sokkel gesign., '15, 2/40, formaat zonder sokkel 15 x 11 x 2 cm. [1]
Jan Homan (1919-1991)
Jan Homan (1919-1991) 'Netten 1958'. doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm. [1]
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw . Provenance: nalatenschap Onno Boers [ds] ...[more]
Geer van Velde (1898-1977)
Alan Davie (1920-2014)
Alan Davie (1920-2014) 'Bird Idol'. ink on paper, 1969, numbered 969-7, signed higher right, 28 x 38 cm. [1]
Alan Davie (1920-2014)
Alan Davie (1920-2014) 'Hause Spirit'. ink on paper, 1969, numbered 1169-21, signed lower right, 28 x 38 cm. [1]
Alan Davie (1920-2014)
Alan Davie (1920-2014) 'Harbour'. ink on paper, signed lower right, 30 x 42 cm. [1]
Stephen Killick (geb. 1947)
David Hockney (geb. 1937)
David Hockney (geb. 1937) 'Celia'. ets, niet ingelijst, gesign. r.o., 1969, Artist s proof, 69 x 54 cm, volledige blad 92 x 71 cm. [1]
Jens Pfeifer (geb. 1963)
Jens Pfeifer (geb. 1963) Zonder titel. inkt, verso gesign., 2008, 100 x 70 cm. [1]
Gloria Pecego (geb. 1954), bronzen sculptuur; Vrouwfiguur. Gesigneerd en genummerd 1/8, op zwart marmeren sokkel. h. incl sokkel 45 cm. [1]
Diverse tekeningen, 20e eeuw;
Nico Molenkamp (1920-1998)
Nico Molenkamp (1920-1998) 'Indiaantje'. maroufle, gesign. l.b., 81 x 96 cm. [1]
Marinus Boezem (geb. 1934)
Marinus Boezem (geb. 1934) Zonder titel. gemengde techniek op papier, gesign. m.o. Marinus v.d. Boezem '59, 24,5 x 37 cm. [1]
1684 Los(e)/Seite