- Antique and classic furniture (large) (144)
- Antique and classic furniture (small) (44)
- Antique and Classic Furniture chairs and sofas (65)
- Clocks (42)
- Design furniture (91)
- Jewellery (298)
- Mirrors and Chandeliers (61)
- Modern and Contemporary Art (243)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (167)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Perfume Bottles (17)
- Silver (181)
- Silver jewellery and bijoux (39)
- Uhren (40)
- Nur Lose mit Abbildungen
1684 Los(e)/Seite
Henri van Daalhoff (1867-1953)
Henri van Daalhoff (1867-1953) Vrouw zittend voor een huis naast een vijver met eenden. doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]
Henri van Daalhoff (1867-1953) Vrouw bij een huis. paneel, gesign. r.o., 18 x 24 cm. [1]
Hollandse school, ca. 1920-1930
Hollandse school, ca. 1920-1930 Gezicht op de Sint Servaasbrug, Maastricht. doek, mogelijk gemonogrammeerd r.o., 69 x 97 cm. [1]
Johannes Karel Leurs (1865-1938)
Johannes Karel Leurs (1865-1938) Koeien bij de Dinkel bij Denekamp. board, gesign. r.o., 34 x 51 cm. [1]
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973)
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) Rustende boer op een akker. board, gesign. r.o., 29 x 22 cm. [1]
Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Boerenerf. maroufle, gesign. met initialen r.o., 41 x 27 cm. [1]
Jan Knikker (1889-1957)
Jan Knikker (1889-1957) Gezicht op een dorp met kerktoren. doek, gesign. r.o., 61 x 46 cm. [1]
Tjeerd Bottema (1884-1940)
Tjeerd Bottema (1884-1940) Winterse polder. kleurenets, gesign. r.o., 25 x 35 cm. [1]
Jacoba L. van Essen (1870-1936)
Jacoba L. van Essen (1870-1936) bloemstilleven met papavers. doek, gesign. r.o., 53,5 x 43,5 cm [1]
Willem Hendrik van Schaik (1876-1938) Boerderij. board, gesign. l.o., 16,5 x 22 cm. [1]
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923) Boeren op een korenveld. doek, gesign. r.o., 41 x 56 cm. [1]
Cor Noltee (1903-1967)
Cor Noltee (1903-1967) Figuren en paarden op een kade. doek, beschadigd, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]
Herman Heijenbrock (1871-1948)
Herman Heijenbrock (1871-1948) Brug te overschie. board, gesign. r.o., verso etiket met signatuur en titel, 35 x 53 cm. [1]
Vijf diverse tekeningen, schilderijen en etsen [ds]
Henri van Daalhoff (1867-1953) Gezicht op een dorp. doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]
Hendrik Valk (20e eeuw)
Hendrik Valk (20e eeuw) Schepen op het strand. maroufle, gesign. r.o., '38, 27 x 39 cm. [1]
Elisabeth de Ranitz (1880-1970)
Elisabeth de Ranitz (1880-1970) Bloemstilleven. pastel, gesign. r.o., 82 x 61 cm. [1]
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek [ds+1]
Diverse schilderijen, 19e en 20e eeuw [ds]
Pier Antonio Gariazzo (1879-1963)
Pier Antonio Gariazzo (1879-1963) Gezicht op een tuin in Toscane. [1]
Diverse grafiek, tekeningen en schilderijen, 19e en 20e eeuw [ds]
Poppe Damave (1921-1988)
Poppe Damave (1921-1988) Bloemstilleven. board, gesign. r.o., 41,1 x 43 cm [1]
Diverse schilderijen, 19e en 20e eeuw [ds+1]
Martin Hubrecht (1892-1965)
Martin Hubrecht (1892-1965) Stilleven met plant in een Chinese pot. doek, monogram r.o., 1947, 80 x 60 cm. [1]
Gesigneerd W. de Zwart
Gesigneerd W. de Zwart Vrouw aan een tafel. paneel, 62 x 44 cm. [1]
Henri van Daalhoff (1867-1953) Bomen. board, gesign. r.o., herk.: Kunsthandel Nieuwenhuizen Segaar, Den Haag, 27 x 37 cm. [1]
Hendrik Bary (1632-1707)
Hendrik Bary (1632-1707) Portret van Johan de Witt. Met originele handtekening van Johan de Witt. gravure, 39 x 24 cm. [1]
Mar Diemèl (1903-1983)
Mar Diemèl (1903-1983) Portret van twee meisjes. doek, gesign. r.o., 55, 75,5 x 55,5 cm [1]
Pieter A. Scheen, Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950, in twee delen [2]
Hendrik IJkelenstam (1897-1993)
Hendrik IJkelenstam (1897-1993) 'Bakje appelen' / daken. maroufle, gesign. l.o., 1928, 25 x 32 cm. en board, gesign., 1923, 33 x 44 cm. [2]
Hollandse school, 19e eeuw, mogelijk van de hand van Pieter Barbiers II Figuren bij een bruggetje bij maanlicht. aquarel, 46 x 57 cm. [1]
Diverse tekeningen en grafiek, 19e en 20e eeuw [ds]
Diverse tekeningen, begin 20e eeuw
Diverse tekeningen, begin 20e eeuw w.o. gesigneerd Filarski, Mulder, GBH. [ds]
Dook Everse (1910-2005)
Dook Everse (1910-2005) Moeder met kind op een akker. aquarel, gesign. r.o., 52 x 51 cm. [1]
Frans Masareel (1889-1972)
Frans Masareel (1889-1972) Collectie van 20 houtsnedes. [map]
Ab Knupker (1927-2010)
Ab Knupker (1927-2010) Leda en de zwaan. aquarel, gesign. l.o., '60, 64 x 51 cm. [1]
Joanna Brom (1898-1980)
Joanna Brom (1898-1980) 'O.L.V. met druiventros'. emaille cloisonné, 13,5 x 9 cm. [1]
Marc Chagall (1887-1985)
Marc Chagall (1887-1985) 'Vierge d'Israel'. litho, ongesign., 36 x 26 cm. [1]
Simon Kramer (1880-1957)
Simon Kramer (1880-1957) Winters landschap. doek, gesign. r.o., 30,3 x 40 cm
Cornelis Armandus Gips (1829-1892)
Onbekende kunstenaar, 19e/202e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e/202e eeuw Landschap met kerkje. doek, 28 x 35 cm. [1]
Diverse tekeningen en grafiek, 18e, 19e en 20e eeuw w.o. M. Vermeulen, J. v.d. Wetering de Rooij en M. Dearmer. [ds]
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw [ds]
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Portret van een man met pruik, omgeving Wybrant Hendriks (1744-1831). paneel, 46 x 40,5 cm. [1]
Karel van Seben (1893-1988), twee houten sculpturen. Voorstellende 'man met kind' en 'wijze man'.. h. 58 - 64 cm. [2]
Bart Peizel (1887-1974)
Bart Peizel (1887-1974) Schepen op een rivier. Hierbij aquarel, Indonesië. [2] ...[more]
Franse school, 20e eeuw
Franse school, 20e eeuw Winters stadsgezicht Parijs. paneel, 30 x 40 cm. [1]
Diverse tekeningen, 19e en 20e eeuw
Jaap de Carpentier (1921-1996)
Jaap de Carpentier (1921-1996) Portret van een man. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 40 cm. [1]
E.M. Wild (20e eeuw)
E.M. Wild (20e eeuw) Montmartre. doek, gesign. l.o., 54 x 65 cm. [1]
Nel Enklaar (1877-1966)
Nel Enklaar (1877-1966) Twemaal bloemstilleven. tweemaal doek, gesign., 1934, 72 x 35 cm. en 30,5 x 31 cm. [2]
Johan Buning (1893-1963)
Johan Buning (1893-1963) Parkje / Tuin. twee aquarellen, gesign., 35 x 45 cm. [2]
Willem Janssen (1892-1969)
Willem Janssen (1892-1969) Stilleven. doek, gesign., 50 x 63 cm. [1]
Louis Soonius (1883-1956)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972) Nest met eieren van een merel tussen bloemen en vlinders. board, gesign. l.o., 45 x 37 cm. [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
1684 Los(e)/Seite