Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 0300-0487)

  • (Lose: 0001-0298)

  • (Lose: 0500-0691)

  • (Lose: 4774-4998)

  • (Lose: 4500-4664)

  • (Lose: 5000-5253)

  • (Lose: 8000-8064)

  • (Lose: 8200-8288)

  • (Lose: 4000-4060)

  • (Lose: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

1684 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 1684 Los(e)

Henri van Daalhoff (1867-1953) Vrouw zittend voor een huis naast een vijver met eenden. doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Vrouw bij een huis. paneel, gesign. r.o., 18 x 24 cm. [1]

Hollandse school, ca. 1920-1930 Gezicht op de Sint Servaasbrug, Maastricht. doek, mogelijk gemonogrammeerd r.o., 69 x 97 cm. [1]

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Koeien bij de Dinkel bij Denekamp. board, gesign. r.o., 34 x 51 cm. [1]

Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) Rustende boer op een akker. board, gesign. r.o., 29 x 22 cm. [1]

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Boerenerf. maroufle, gesign. met initialen r.o., 41 x 27 cm. [1]

Jan Knikker (1889-1957) Gezicht op een dorp met kerktoren. doek, gesign. r.o., 61 x 46 cm. [1]

Tjeerd Bottema (1884-1940) Winterse polder. kleurenets, gesign. r.o., 25 x 35 cm. [1]

Jacoba L. van Essen (1870-1936) bloemstilleven met papavers. doek, gesign. r.o., 53,5 x 43,5 cm [1]

Willem Hendrik van Schaik (1876-1938) Boerderij. board, gesign. l.o., 16,5 x 22 cm. [1]

Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923) Boeren op een korenveld. doek, gesign. r.o., 41 x 56 cm. [1]

Cor Noltee (1903-1967) Figuren en paarden op een kade. doek, beschadigd, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]

Herman Heijenbrock (1871-1948) Brug te overschie. board, gesign. r.o., verso etiket met signatuur en titel, 35 x 53 cm. [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Gezicht op een dorp. doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]

Hendrik Valk (20e eeuw) Schepen op het strand. maroufle, gesign. r.o., '38, 27 x 39 cm. [1]

Elisabeth de Ranitz (1880-1970) Bloemstilleven. pastel, gesign. r.o., 82 x 61 cm. [1]

Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek [ds+1]

Diverse schilderijen, 19e en 20e eeuw [ds]

Los 4921

Naar Franz Marc

Naar Franz Marc Blauw paard. doek, 49 x 37 cm. [1]

Pier Antonio Gariazzo (1879-1963) Gezicht op een tuin in Toscane. [1]

Poppe Damave (1921-1988) Bloemstilleven. board, gesign. r.o., 41,1 x 43 cm [1]

Diverse schilderijen, 19e en 20e eeuw [ds+1]

Martin Hubrecht (1892-1965) Stilleven met plant in een Chinese pot. doek, monogram r.o., 1947, 80 x 60 cm. [1]

Gesigneerd W. de Zwart Vrouw aan een tafel. paneel, 62 x 44 cm. [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Bomen. board, gesign. r.o., herk.: Kunsthandel Nieuwenhuizen Segaar, Den Haag, 27 x 37 cm. [1]

Hendrik Bary (1632-1707) Portret van Johan de Witt. Met originele handtekening van Johan de Witt. gravure, 39 x 24 cm. [1]

Mar Diemèl (1903-1983) Portret van twee meisjes. doek, gesign. r.o., 55, 75,5 x 55,5 cm [1]

Hendrik IJkelenstam (1897-1993) 'Bakje appelen' / daken. maroufle, gesign. l.o., 1928, 25 x 32 cm. en board, gesign., 1923, 33 x 44 cm. [2]

Hollandse school, 19e eeuw, mogelijk van de hand van Pieter Barbiers II Figuren bij een bruggetje bij maanlicht. aquarel, 46 x 57 cm. [1]

Diverse tekeningen, begin 20e eeuw w.o. gesigneerd Filarski, Mulder, GBH. [ds]

Dook Everse (1910-2005) Moeder met kind op een akker. aquarel, gesign. r.o., 52 x 51 cm. [1]

Frans Masareel (1889-1972) Collectie van 20 houtsnedes. [map]

Ab Knupker (1927-2010) Leda en de zwaan. aquarel, gesign. l.o., '60, 64 x 51 cm. [1]

Joanna Brom (1898-1980) 'O.L.V. met druiventros'. emaille cloisonné, 13,5 x 9 cm. [1]

Marc Chagall (1887-1985) 'Vierge d'Israel'. litho, ongesign., 36 x 26 cm. [1]

Simon Kramer (1880-1957) Winters landschap. doek, gesign. r.o., 30,3 x 40 cm

Onbekende kunstenaar, 19e/202e eeuw Landschap met kerkje. doek, 28 x 35 cm. [1]

Diverse tekeningen en grafiek, 18e, 19e en 20e eeuw w.o. M. Vermeulen, J. v.d. Wetering de Rooij en M. Dearmer. [ds]

Hollandse school, 18e eeuw Portret van een man met pruik, omgeving Wybrant Hendriks (1744-1831). paneel, 46 x 40,5 cm. [1]

Karel van Seben (1893-1988), twee houten sculpturen. Voorstellende 'man met kind' en 'wijze man'.. h. 58 - 64 cm. [2]

Bart Peizel (1887-1974) Schepen op een rivier. Hierbij aquarel, Indonesië. [2] ...[more]

Franse school, 20e eeuw Winters stadsgezicht Parijs. paneel, 30 x 40 cm. [1]

Jaap de Carpentier (1921-1996) Portret van een man. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 40 cm. [1]

E.M. Wild (20e eeuw) Montmartre. doek, gesign. l.o., 54 x 65 cm. [1]

Nel Enklaar (1877-1966) Twemaal bloemstilleven. tweemaal doek, gesign., 1934, 72 x 35 cm. en 30,5 x 31 cm. [2]

Johan Buning (1893-1963) Parkje / Tuin. twee aquarellen, gesign., 35 x 45 cm. [2]

Zes diverse kunstwerken [6]

Willem Janssen (1892-1969) Stilleven. doek, gesign., 50 x 63 cm. [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972) Nest met eieren van een merel tussen bloemen en vlinders. board, gesign. l.o., 45 x 37 cm. [1]

  • 1684 Los(e)