Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 0300-0487)

  • (Lose: 0001-0298)

  • (Lose: 0500-0691)

  • (Lose: 4774-4998)

  • (Lose: 4500-4664)

  • (Lose: 5000-5253)

  • (Lose: 8000-8064)

  • (Lose: 8200-8288)

  • (Lose: 4000-4060)

  • (Lose: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

1684 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 1684 Los(e)

Jan Riske (geb. 1932) Zonder titel. inkt op papier op doek, ongesigneerd?, 200 x 130 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) 'Skimmed blue'. doek, verso gesign., 1984, 40 x 40 cm. [1] ...[more]

Jan Riske (geb. 1932) 'Black hole'. inkt op papier op board, gesign. r.o., kleine beschadiging, 143 x 118 cm. [1]

Jan Riske (geb. 1932) 'Cosmic curtain'. doek, verso gesign., 1984, 185 x 185 cm. [1]

John Peart (1945-2013) Zonder titel. board, gesign. m.b., 22/3/66, 121 x 60 cm. [1]

Roger Raveel (1921-2013) Zonder titel. ets, gesign. r.o., 59/60, 27 x 35 cm. [1]

Aat Veldhoen (1934-2018) Peinzende man. ets, gesign. l.o., 23 x 29 cm. [1]

Wang Jian Zhong (geb. 1972) Vogel. doek, gesign. l.o., 2006.12, niet ingelijst, 81 x 65 cm. [1]

Wanda Koop (geb. 1951) 'Last Light'. doek, verso gesign., 2006, 30 x 40,5 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]

Corneille (1922-2010) 'Femmes de nuit et d'aube'. litho, gesign. l.o., '67, H.C. IV/X, 38 x 56 cm. [1]

Shlomo Koren (1932-2013) Zonder titel. gemengde techniek op papier, gesign. l.o., '96, 25 x 32 cm. [1] ...[more]

Julia Bornefeld (geb. 1963) Zonder titel. gemengde techniek , gesign. r.o., formaat gehele lijst 27 x 32 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) 'Stone as conscience, blood as know'. ets, gesign. r.o., 1984, 106 x 77 cm. [1]

Kang Yu (geb. 1963) Vrouw met slangen. doek, gesign., 2007-9, niet ingelijst, 80 x 60 cm. [3]

Diverse moderne kunst Provenenance: Collectie Michiel Hennus, Wetering Galerie [ds]

Jan Montijn (1924-2015) Drie etsen, samen ingelijst. driemaal ets, gesign., 1964, formaat etsen elk 15,4 x 11 cm. [1]

Frank Lodeizen (1931-2013) Zonder titel. inkt, aquarel en gouache, gesign. m.l., '63, 21 x 36 cm. [1] ...[more]

Frank Gribling (geb. 1933) Zonder titel. seriegrafie, gesign. r.o., 1972, 3/5, 62 x 62 cm. [1] ...[more]

Constant (1920-2005) 'Japanese Love call'. litho, gesign. r.o., 164/190, 50 x 75 cm. [1] ...[more]

Anton Rooskens (1906-1976) Drie composities. drie litho's, gesign., r.o., '73, XXIII/XXX, P.A., niet ingelijst, 70 x 50 cm. [map]

A.R. Penck (1939-2007) Zonder titel. offset litho, gesign., 60 x 85 cm. [1]

Jan van der Pol (geb. 1949) Zonder titel. doek, herkomst Wetering Galerie, privé collectie Michiel Hennus, 130 x 110 cm.

Gabrielle Schleijpen (geb. 1957) 'Wonderlight'. gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '93-'94, 84 x 84 cm. [1]

Georges Tesson (20e eeuw) Composition cubiste. houtskool, 56 x 41 cm. [1]

Maryan (1927-1977) Compositie met figuur. inkt en aquarel, gesign. r.o., '67, niet ingelijst, 25 x 16,2 cm. [1]

Hans Vanhorck (geb. 1952) Zonder titel. Hierbij schilderij. board, gesign. r.o., 1987, 90 x 90 cm. [2]

Erik Roos (1938-1994) Zonder titel. aquarel, gesign. l.o., 1973, 29 x 20 cm. [1]

Paul de Reus (geb. 1963) 'Spiderman'. foto, mogelijk verso gesign., editie 1/5, 72 x 48 cm. [1]

Maarten Verhaak (geb. 1953) 'Groepsportret met Gary Kasparow'. doek, bestaande uit drie delen, totale afmeting 146 x 54 cm. [1]

Stephan Chambers (geb. 1960) 'Food and Drink'. zeefdruk, gesign. r.o., 1991, 27/45, 84 x 90 cm. [1]

Yvonne van Apol (geb. 1940) Zonder titel. gouache, gesign. l.o., '65, 55 x 42 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]

David Diao (geb. 1943) Zonder titel. seriegrafie, gesign. r.o., A.P., hele blad 33 x 48 cm. [1]

Drie diverse stuks moderne grafiek/fotografie Kate Royle, Guillaume Paris en Jacobien de Rooy. [3]

Katherina Sieverding (geb. 1944) 'Gewonnene Kurven'. seriegrafie, gesign. r.o., 1985, 57/120, 50 x 70 cm. [1]

Bob Bonies (geb. 1937) Zonder titel. Hierbij bronzen sculptuur. inkt, aquarel en gouache, verso gesign. met Nieuwenhuis, '60, 34 x 50 cm. [2]

Lynn Chadwick (1914-2003) 'Winged figure'. lithograph, signed lower right, 50/100, '58, 57 x 42 cm. [1]

Paolo Serra (geb. 1946) Zonder titel. tekening, gesign. r.o., formaat volledige blad 28 x 28 cm. [1]

Diverse moderne kunst [ds+1]

Los 5203

Gesigneerd J.B.

Gesigneerd J.B. 'Major'. tekening, 36 x 47 cm. [1]

Wolfram Adalbert Scheffler (geb. 1956) Figuur. tekening, gesign. l.o., 1.6.'79, 48 x 64 cm. [1]

Walasse Ting (1929-2010) Twee vrouwen. brief in inkt met tekeningen, gesign. m.o., 29 x 20 cm. [1]

Willem van Nunen (geb. 1953) 'Voorbijgangers I'. doek, gesign. r.o., 2002, 80 x 40 cm. [1]

Serge Poliakoff (1900-1969) Zonder titel. seriegrafie, meegedrukte signatuur, 86 x 63 cm. [1]

Los 5209

Gesigneerd VRL

Gesigneerd VRL Liggend vrouwelijk naakt. doek, 65 x 54 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]

Brecht (1953-2010) Diverse tekeningen. [ds]

Diverse moderne kunst Provenance: Collectie Michiel Hennus, Wetering Galerie [ds]

  • 1684 Los(e)