Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 0300-0487)

  • (Lose: 0001-0298)

  • (Lose: 0500-0691)

  • (Lose: 4774-4998)

  • (Lose: 4500-4664)

  • (Lose: 5000-5253)

  • (Lose: 8000-8064)

  • (Lose: 8200-8288)

  • (Lose: 4000-4060)

  • (Lose: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

1684 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 1684 Los(e)

Dirk Kruizinga (1895-1972) Portret van een boer / Haven. doek, ongesign., 125 x 75 cm. en gouache, ongesign., 74 x 55 cm. [2]

Dirk Kruizinga (1895-1972) De Hoofdtoren te Hoorn. doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972) Figuren op een plein bij een kerk. board, gesign. r.o., 32 x 38 cm. [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972) Hollands landschap met dorpje aan een rivier. doek, gesign. l.o., 41 x 71 cm. [1]

Anna Kermer (1911-1985) Het afscheid. board, monogram r.o., 84 x 58 cm. Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972) De haven van Honfleur. paneel, gesign. r.o., 38 x 58 cm. [1]

Vier diverse schilderijen [4]

Joop van Leeuwen (geb. 1962) Gezicht op een bollenveld. board, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1]

Wiers Ooms (1898-1981) Twee bevrijdingsstillevens. tweemaal, doek, gesign. l.o., '45, kleine beschadigingen, 50 x 58 cm. en 50 x 70 cm. [2]

Wiers Ooms (1898-1981) Stilleven met bloemen in een tinnen kan en een fruitschaal. doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1]

Wiers Ooms (1898-1981) Stilleven. Hierbij gouache, havengezicht St. Tropez. doek, gesign., 57 x 47 cm. en gouache, gesign., 48 x 59 cm. [2]

Wiers Ooms (1898-1981) Twee bloemstillevens. Hierbij drie diverse tekeningen. tweemaal doek, waarvan één gesign., 50 x 35 cm. [5]

Wiers Ooms (1898-1981) Stilleven / Landschap. tweemaal doek, gesign., niet ingelijst, 60 x 50 cm. en 50 x 70 cm. [2] ...[more]

Wiers Ooms (1898-1981) Collectie tekeningen. [2+map] ...[more]

Carl Cohnen (1887-1976) Zeilboot op een meer. olieverf op papier op board, gesign. r.o., 1923, 30 x 40 cm.

Naar Willem Maris Melktijd. 39 x 31 cm. [1]

Adri Bleijs (1877-1964) Volendammer visser. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 40 cm. [1]

Tony Buytendijk (1913-2002) 'Dijkdorp'. doek, niet ingelijst, gesign. verso, gesign. r.o., 125 x 135 cm. [1]

Theo Kroeze (1916-1988) Gezicht op de Magere Brug, Amsterdam. doek, '46, kleine beschadiging, 60 x 80 cm. [1]

Los 4990

Naar Max Ernst

Naar Max Ernst Figuur. ets, 17 x 12 cm. [1]

Chris Soer (1882-1962) Winters gezicht op huizen aan een vaart. doek, kleine beschadiging, gesign. r.o., 30 x 43 cm. [1]

Wim van der Salm (20e eeuw) Schepen op een rivier. paneel, 30 x 40 cm. [1] ...[more]

Diverse tekeningen, 19e en 20e eeuw ...[more]

Los 4992B

Diverse tekeningen

Diverse tekeningen ...[more]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Kinderen in een carrousel op een kermis. board, 73 x 86 cm. [1] ...[more]

Jos Rovers (1893-1976) Stalinterieur. doek, gesign. r.o., 50 x 63 cm. [1]

Diverse schilderijen en tekeningen [2dzn] ...[more]

Theodoor Heynes (1920-1990) Diverse aquarellen. 34 x 55 cm./34 x 52 cm./24 x 20 cm./19 x 33 cm. [4]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Bloemen. gemengde techniek op papier, 65 x 96 cm. [1]

Diverse grafiek, 20e eeuw [map]

Gesigneerd Vredenburg Schepen op een meer. doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 40 cm. [1]

Reinier Lucassen (geb. 1939) 'P&O'. gemengde techniek, gesign. m.o., '93, verso signatuur, formaat gehele blad 24 x 37,5 cm. [1] ...[more]

Juul Kraijer (geb. 1970) 'Pad uit mond'. houtskool, verso gesign., 2002, 40 x 30 cm. Tentoonstelling: Cobra Museum Amstelveen, 2008 [1]

Anton Rooskens (1906-1976) Zonder titel. gouache, gesign. r.o., '70, herkomst: Kunsthandel Elisabeth den Bieman den Haas, 32 x 39,5 cm. [1]

Thomas Struth (geb. 1954) Bernauerstrasse II, Berlin, 1996. C print, verso gesign., 77/100, print 1996, 29 x 41 cm. [1]

Lucebert (1924-1994) Geit en slang. doek, gesign. l.o., '73, herkomst: Galerie Espace, privé collectie Eva Bendien, 80 x 100 cm. [1]

Mario de Brabandere (geb. 1963) 'Figuur '78'. zwart krijt, inkt en oliekrijt op papier, gesign. m.o., 1999, 34 x 22,5 cm. [1]

Klaas Gubbels (geb. 1934) Fruitschaal met peer. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '92, 20 x 24,7 cm. [1]

Luc Claus (1930-2006) Zonder titel. houtskool, potlood en inkt, gesign. r.o., 1982, 25 x 33 cm. Provenance: Collectie Michiel Hennus [1]

Armando (1929-2018) 'Der Zaun'. houtskool op papier, gesign. met initiaal r.o., '96, 15 x 21 cm. [1]

Lucebert (1924-1994) Twee figuren. inkttekening, gesign. r.o., '81.III.24, voor Eva en Rutger (Bendien en Noordhoek Regt), 27 x 20,5 cm. [1]

Eugene Brands (1913-2002) 'Kompositie in ovaal'. gouache, gesign. l.o., verso signatuur, titel en datering 20 april 1979-4, 52 x 70 cm. [1]

Klaus Rinke (geb. 1939) Zonder titel. board, signed lower right, Sydney, 1980, verso 'For Robert from Klaus und Chris the 20.3.1980' [1]

Pierre Alechinsky (geb. 1927), 'Gardien d'apparat'. ink on paper, signed lower right, 1989, 43 x 29 cm. [1]

Jasper de Beijer (geb. 1973) 'Wir sind das Gedächtnis'. foto, top edition, gesigneerd op etiket op de achterzijde, 1/10, 2013, 33 x 49 cm. [1]

Harrie Gerritz (geb. 1940) 'Grijze dagen'. doek, gesign. r.o., 1993, herk. Kunsthandel Borzo, 60 x 50 cm. [1]

Aernout Mik (geb. 1962) Zonder titel (dummy). fotolinnen, stof, keramiek en metaal, ca. 1990, 85 x 45 x 45 cm. [1]

  • 1684 Los(e)