Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 0300-0487)

  • (Lose: 0001-0298)

  • (Lose: 0500-0691)

  • (Lose: 4774-4998)

  • (Lose: 4500-4664)

  • (Lose: 5000-5253)

  • (Lose: 8000-8064)

  • (Lose: 8200-8288)

  • (Lose: 4000-4060)

  • (Lose: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

1684 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 1684 Los(e)

Wit gelakte beukenhouten medallionfauteuil in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met geriete zitting en leuning en blauwe velours manchettes. [1]

Beukenhouten fauteuil in Louis XV-stijl, met groen-gele velours stoffering. [1]

Set van zes mahomiehouten stoelen en één -fauteuil in Empire-stijl, met gestreepte stoffering. [7]

Grenenhouten Hindelooper bedsteebankje, 19e eeuw, met geschilderde voorstellingen van o.a. boerenerf en ruiters te paard . br. 84 en h. 47 cm [1]

Set van vier noten- en notenwortelhouten stoelen in Queen Anne-stijl, ca. 1900, met gestreepte stoffering. [4]

Frankrijk, groen en verguld gelakt beukenhouten fauteuil-bergère in Louis XV-stijl, 19e eeuw. Met oorspronkelijke stoffering. [1]

Bruin gebeitste iepenhouten fauteuil in Louis XV-stijl, ca. 1900, met verguld gelakte elementen en gele velours stoffering. [1]

Bruin lederen oorcrapaud met siernagels. Provenance Constant Nieuwenhuys

Bruin lederen oorcrapaud met siernagels. Provenance Constant Nieuwenhuys [1]

Paar wit gelakt houten fauteuils in Louis XV-stijl, met blauw-crèmekleurige gebloemde stoffering. [2]

Welsh grenenhouten 'lambing chair', 18e eeuw. Gemaakt van duigen. Dergelijke fauteuils werden gebruikt in stallen door schapenherders. [1]

Frankrijk, set van vier wit laqué houten stoelen in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met lier in de rugleuning en wit-roze gestreepte stoffering. [4]

Frankrijk, notenhouten kuipstoel, 19e eeuw, met verguld bronzen mascarons en sabots. [1]

Paar beukenhouten fauteuils in Empire-stijl, met luipaardprint stoffering van Nobili, Parijs. [2]

Notenhouten fauteuil in Louis XIV-Louis XV-stijl met gele gebloemde stoffering. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Beukenhouten medallion-fauteuil in Louis XVI-stijl met gele damasten stoffering. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Mahoniehouten fauteuil met groen lederen bekleding. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Set van vier mahoniehouten eetkamerstoelen met fijnhouten en parelmoeren inlegwerk. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [4]

Notenhouten crapaud in Louis XV-stijl, 19e eeuw, met blauwe corduroy stoffering. [1]

China, bruin gebeitst hardhouten bank. De leuning met spijlen en gestoken panelen. br. 171 cm [1]

Noten- en eikenhouten fauteuil, 18e eeuw, met witte en goudkleurige stoffering. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]

Los 8064

Crapaud

Joe Colombo, 'Elda' lounge chair, met wit glasvezel schelp en zwart lederen, kussenvormige bekleding. 360 graden draaibaar. [1]

Charles & Ray Eames, paar 'EA214 Soft Pad' lounge chairs met zwart lederen bekleding. Op draaibare aluminium viersprant. [2] ...[more]

Ulf Möller voor Thonet, verchroomd stalen 'Thonet Lum 125' buizenvloerlamp. Dimbaar. h. 125 cm [1]

A.R. Cordemeijer voor Gispen, set van vier draadstalen '1262' eetkamerstoelen De multiplex zittingen en leuningen met teakhout gefineerd. [4]

Joe Colombo voor B-Line, Italië, wit kunststoffen 'Bobby' trolley . br. 43, h. 73 en d. 41 cm [1]

Hay, Rechthoekige 'T12' eettafel, met wit gepoedercoat aluminium onderstel. Het houten blad met wit laminaat toplaag. 200 x 95 en h. 74 cm [1]

Naar Charles & Ray Eames, aluminium bureau-fauteuil met bruin lederen bekleding. [1] ...[more]

ILVA, verchroomd stalen 'Cuba' relax-stoel met bruin lederen zitting/leuning. [1]

Zwart laqué stalen salontafel met driehoekig glazen blad. iedere zijde 77 en h. 43 cm [1]

Kho Liang ie voor Artifort, verchroomd stalen lounge chair P656 met bruin stoffen zitkussen . [1]

Kho Liang ie voor Artifort, verchroomd stalen lounge chair P656 met bruin stoffen zitkussen. [1]

Kho Liang ie voor Artifort, verchroomd stalen lounge chair P656 met rood stoffen zitkussen. [1]

Claire Bataille voor 't Spectrum, verchroomd stalen vierkante 'TZ10' salontafel, '69-'75, met rookglazen blad. 111 x 111 en h. 39 cm [1]

Pierre Paulin voor Artifort, draadstalen 'Oyster' hocker met beige stoffering. [1]

Los 8226

Glazen wandtafel

Glazen wandtafel 120 x 45 en h. 70 cm [1]

  • 1684 Los(e)