Amsterdam

  • (Lose: 4500-4710)

  • (Lose: 4800-4964)

  • (Lose: 5000-5248)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

629 Los(e)
  • 629 Los(e)

Toon Pluymers (1910-1967) Gezicht op de Nieuwmarkt [1] aquarel, gesign. met initialen l.o., 48 x 57 cm.

Guillaumin (20e eeuw) Landschap met bomenrij langs een vaart [1] board, 24 x 34 cm.

Cor de Boer-Sinia (1878-1961) Gezicht op een erf [1] pastel, gesign. r.o., 24 x 31 cm.

Louis Icart (1888-1950) Liggende vrouw [1] kleurenets, gesign. m.o., 38 x 46 cm.

Hermanus Johannes van der Weele (1852-1930) Man met paardenkar bij een zandafgraving [1] maroufle, gesign. r.o., 25 x 35 cm.

Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) IJsbeer / Ooievaar [1] twee tekeningen, samen in passepartout, 24 x 28 cm. en 14 x 11 cm.

Marius Bauer (1867-1932) Schets van een Oosters gebouw [1] aquarel, ongesign., 13,5 x 21 cm.

Herman Heuff (1875-1945) Grachtje, Brugge / Tuin te Haarlem [2] paneel, gesign. l.o., 23 x 31 cm. en aquarel, gesign., 14 x 16 cm.

Zoltan Forrai (1901-1996) Haven / Zigeuners / Armoede drie tekeningen, gesign., ca. 15 x 20 cm. [3]

Johan Willem Kiesewetter (1883-1951) Groenteschuit in een sloot [1] mroufle, niet ingelijst, gesign. r.o., 30 x 40 cm.

Conrad Kickert (1992-1965) Drie etsen met afbeeldingen van Bretagne [3] driemaal ets, gemonn., ca. 20 x 24 cm.

Charles Eyck (1897-1983) Zelfportret [1] potloodtekening, gesign. r.b., 27 jan '21, 23,5 x 15 cm.

Erasmus Herman van Dulmen Krumpelman (1925-2000) Ameland [1] houtskool, pastel en aquarel, gesign. l.o., 50 x 63 cm.

Harrie Kuyten (1883-1952) Drie houtskooltekeningen [3] allen gesign., ca. 50 x 35 cm.

Willem Witjens (1884-1962) De Geldersekade bij de Nieuwmarkt [1] aquarel, gesign. l.o., 1931, 47 x 62 cm.

Jan Boon (1882-1975) Panoramisch gezicht op Amsterdam [1] ets, gesign. r.o., 1911, 35 x 132 cm.

Franse school, begin 20e eeuw Man op een pad naast een akker board, 16 x 22,5 cm. [1]

Marius Bauer (1867-1932) Bazaar in Samascus [1] ets, gesign. r.o., 59 x 69 cm.

Mommie Schwarz (1876-1942) Vier diverse tekeningen [4] vier tekeningen, éénmaal gesign. allen ca. 30 x 25 cm.

Hermine David (1886-1970) Schip in de haven van Palma de Mallorca [1] kleurenets, gesign. r.o., 8/100, 30 x 25 cm.

Freek van den Berg (1918-2000) De Nederlandsche Bank op het Frederiksplein in aanbouw [1] gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 30 x 49 cm.

Johan Hendrik van Ieperen (1909-1995) Gezicht op een dorp [1] pastel, gesign., 20 x 28 cm.

Henri ten Holt (1884-1968) Stolpboerderij bij Bergen [1] inkttekening, gesign. l.o., '24, 21 x 28 cm.

Hendrik Roodenburg (1895-1987) Damrak [1] kleurenets, gesign., 40 x 50 cm.

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Landschap met veld met bloemen [1] doek, 40 x 60 cm.

Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Vijf diverse litho's [5] allen gesign., ca. 25 x 35 cm.

Dirk Homberg (1885-1952) Naakt voor een spiegel [1] litho, gesign. r.o., 28 x 24 cm.

Gesigneerd H. Lebasque Figuren in een café [1] tekening, 22 x 16 cm.

Elie Neuburger, 2 maal tekening + litho Muhlstaff Portret vrouw / [3] 60 x 45 cm.

Jan Korthals (1916-1972) Boerenerf [1] doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm.

Dirkje Kuik (1929-2008) Map met een tekening, een litho en een litho waarop getekend [1] map 50 x 35 cm.

Scholz (20e eeuw) Stilleven [1] board, 40 x 50 cm.

Naar Willem de Zwart Wachtende koetsier. Hierbij schilderij naar Viegers [2] paneel, 19 x 24 cm. en board, 28 x 24 cm.

Charles Rochussen (1814-1894) Figuren in een boot op een rivier [1] doek, gesign. r.o., 29 x 36 cm.

Los 4600

Hollandse school

Hollandse school Portret [1] inkt op vellum, 24 x 20 cm.

Dirk Johannes van Haaren (1901-1961) 'De groote wolk' [1] paneel, gesign. r.o., 22 x 31 cm.

Co Chevallier (1880-1951) Twee kaketoes [1] doek, gesign. r.o., 60 x 48 cm.

Los 4603

Cooke (20e eeuw)

Cooke (20e eeuw) Zittende vrouw [1] doek, niet ingelijst, gesign. verso, 40 x 30 cm.

Gesigneerd G.J. vd S. Bakhuijsen Bloemen. Hierbij doek door A. van Gilst [2] aquarel, 42 x 29 cm.

Jan Knikker Jr. (1911-1990) Vissers op een plas met roeiboten [1] doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.

Toon Koster (1913-1990) Polderlandschap bij maanlicht [1] board, gesign. r.o., 30 x 40 cm.

Gabriel Hanedoes (1869-1953) Vrouw met kittens [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.b., 1935, 96 x 69 cm.

Henk Leurs (1890-1956) Paarden op een kade [1] doek, gesign. r.o., 26 x 45 cm.

Frederik Engel (1872-1958) Koeien in een wei [1] board, gesign. r.o., '26, 33 x 45 cm.

Onduidelijk gesigneerd r.o. Rivierlandschap [1] board, 47 x 68 cm.

Alfred Löb (1883-1959) Portret van mevrouw H. [1] doek, gesign. l.o., 1958, 110 x 80 cm.

Theo Hanrath (1853-1888) De Waalseilandsgracht. Hierbij portret. [2] doek, gesign. r.o., 44 x 53 cm.

Hollandse school, 20e eeuw Maaier in park Groenendael [1] doek, 50 x 70 cm.

Karel Colnot (1921-1996) Boerderij tussen de bomen bij Bergen [1] doek, gesign. r.o., '71, 40 x 55 cm.

Hollandse school, 20e eeuw Gezicht op de Oudezijds Kolk [1] doek, 86 x 60 cm.

Ben Merris (geb. 1978) 'Trombone Marmelade' [1] doek, herkomst: Cokkie Snoei, Amsterdam, 40 x 30 cm.

Frans Everbag (1877-1947) Grimnessesluis, Amsterdam [1] kleurenets, gesign. r.o., 60 x 46 cm.

Frans Everbag (1877-1947) Appel- en perebloesem [1] kleurenets, gesign., 50 x 55 cm.

Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw Portret van een dame [1] doek, 68 x 54 cm.

  • 629 Los(e)