1994 Los(e)/Seite
Stel deels koperen bijzettafels met glazen blad en krantenhouder, h. 58 br. 42 d. 42 cm. Pair of 2
Stel deels koperen bijzettafels met glazen blad en krantenhouder, h. 58 br. 42 d. 42 cm. Pair of 2 side tables, h. 58 w. 42 d. 42 cm. ...[more]
Stel Schemerlampen op glazen voet met zwarte stoffen kappen, h. 67 cm. Pair of lamps on glas bases
Stel Schemerlampen op glazen voet met zwarte stoffen kappen, h. 67 cm. Pair of lamps on glas bases with black shades ...[more]
Verzilverde sculptuur van 2 olifanten, h. 26 cm. ...[more]
Lot bestaande uit bordeaux en groene staande lampen, voorzien van kap ...[more]
Lot van 2 koperen staande lampen voorzien van witte lampenkap. ...[more]
Serie van 4 beukenhouten Thonet-stijl stoelen met rieten zitting, Drevounia Tsjechie. ...[more]
Mahonie kledingkast met spiegeldeur en lade, Engeland, h. 189, br. 106, d. 44 cm.. ...[more]
Polychroom glazen sculptuur van steigerend paard, h. 54 cm. Polychrome sculpture of prancing
Polychroom glazen sculptuur van steigerend paard, h. 54 cm. Polychrome sculpture of prancing horse, h. 54 cm. ...[more]
Lot dik glazen siervaas en schaal ...[more]
Stel geslepen kristallen dekselbokalen op voet, h. 50 cm. Pair of cut crystl lidded vases on foot,
Stel geslepen kristallen dekselbokalen op voet, h. 50 cm. Pair of cut crystl lidded vases on foot, h. 50 cm. ...[more]
Stel kristallen bonbonnieres op hoge voet en deksels, h. 33 cm. Pair of crystal bonbonieres, h. 33
Stel kristallen bonbonnieres op hoge voet en deksels, h. 33 cm. Pair of crystal bonbonieres, h. 33 cm. ...[more]
Lot van 2 geel metalen verstelbare vloerlampen Two metal lamps, adjustable ...[more]
Lot van een Gouda plateel schotel met bloemdecor, diam. 42 cm. hierbij 2 plateel wandborden met
Lot van een Gouda plateel schotel met bloemdecor, diam. 42 cm. hierbij 2 plateel wandborden met bloemdecor, diam. 23 cm. ...[more]
Stel kristallen scheepskaraffen, h. 29 cm. Pair of crystal ships carafes, h. 29 cm. ...[more]
Tafelklokje onder kunststof stolp ...[more]
Tafelklokje onder glazen stolp
Tafelklokje onder glazen stolp ...[more]
Stel kristallen windlichten met ruitslijpsel, bovenstuk afneembaar, h. 22.5 cm. Pair of crystal
Stel kristallen windlichten met ruitslijpsel, bovenstuk afneembaar, h. 22.5 cm. Pair of crystal windlights, h. 22.5 cm. ...[more]
Kristallen likeurset bestaande uit een karaf en 6 glaasjes op verzilverd dienblad, h. 27 cm. diam.
Stel kristallen kandelaars, h. 30 cm. Pair of crystal candle sticks, h. 30 cm. ...[more]
Lot van 8 presse-papiers, w.o. dikglazen A collection of 8 presse-papiers, among which made of glass
Lot van 8 presse-papiers, w.o. dikglazen A collection of 8 presse-papiers, among which made of glass ...[more]
Lot 10 sculpturen in de vorm van vogels, w.o. kaketoe en adelaar, gemonteerd op edelstenen, w.o.
Lot porseleinen objecten, w.o. stel Limoges Elite visborden, diverse miniatuur vaasjes en borden A
Lot postzegels w.o. ingeplakt (ca. 1921) in 4 albums. ...[more]
Lot diverse Marklin treinbaandelen met wagons en andere ...[more]
Lot divers porselein en biscuit sculpturen ...[more]
Serie van van 27 glazen polychroom handbeschilderde borden, zgn. "Weihnachtsteller", ontwerp:
Lot treinen en spoorbaan, w.o. Märklin ...[more]
Lot diverse modelauto's, w.o. Solido en Matchbox Lot diverse car models ...[more]
Blikken locomotief en 9 blikken wagons, w.o. 4x gemerkt Kraus-Fandor (JKCo), ca. 1935. ...[more]
Telmachine, Taka, ontwerper: W. Wemelsfelder, Joh. Idding Ede ...[more]
Onbekend, straatgezicht, paneel 40 x 30 cm. ...[more]
BEVORT, JOHN (1917-1996), ges. l.o., schepen in haven, doek 40 x 50 cm. ...[more]
JONG, J. DE, ges. r.o., boerin op zandweg, paneel 24 x 30 cm. Jong, J. de, signed, woman on rural
JONG, J. DE, ges. r.o., boerin op zandweg, paneel 24 x 30 cm. Jong, J. de, signed, woman on rural path, panel 24 x 30 cm. ...[more]
Lievens, J., ges. r.o., bootje in vaart, board 25 x 18 cm. Lievens, J., signed, boat in canal, board
Lievens, J., ges. r.o., bootje in vaart, board 25 x 18 cm. Lievens, J., signed, boat in canal, board 25 x 18 cm. ...[more]
BEAUDUIN, JEAN (1851-1916), ges. r.o., jongedame met hondje, doek 74 x 61 cm. (krassen en gat in
DOKKUM, HANS VAN (1908-1995), ges. r.o., winterlandschap, ets 10/100 19 x 30 cm. ...[more]
SAX, JAAP (1899-1977), ges. l.o., landschap, potloodtekening 16 x 30 cm. ...[more]
RICHTERS, MARIUS (1878-1955), ges. r.o. en gedat. 1932 r.o., 'Ietske met geruite jurk', doek 84 x 77
RICHTERS, MARIUS (1878-1955), ges. r.o. en gedat. 1932 r.o., 'Ietske met geruite jurk', doek 84 x 77 cm. ...[more]
KUIJPERS, D. met sign. interieur, paneel 33 x 23 cm. en 2 figuren onder boom, doek 30 x 24 cm.
KUIJPERS, D. met sign. interieur, paneel 33 x 23 cm. en 2 figuren onder boom, doek 30 x 24 cm. ...[more]
BROUWER, PETER, ges. l.o., stilleven met zonnebloemen, doek 80 x 60 cm. ...[more]
MEINES, H.W. VAN, ges. l.o., bospad langs de Senois, doek 80 x 110 cm. Meines, H.W. van, signed,
Onbekend, gemon. AV '45 r.o., stilleven met schelpen, olieverf op papier 32 x 47 cm. ...[more]
ONBEKEND, onduid. ges., Azalea's in keulse pot, doek 70 x 50 cm. Unknown, Azalea's in jug, canvas 70
ONBEKEND, onduid. ges., Azalea's in keulse pot, doek 70 x 50 cm. Unknown, Azalea's in jug, canvas 70 x 50 cm. ...[more]
Onbekend, naar Nicolaes Maes oude vrouw in gebed, doek 48 x 40 cm. ...[more]
KAEMMERER, JOHAN HENDRIK (1894-1970), ges. r.o., 'het buurtpraatje', doek 30 x 24 cm. KAEMMERER
Onbekend, met sign. r.o., boer met slee op het ijs, paneel 18 x 27 cm. ...[more]
Onbekend, onges. naar 17e eeuws voorbeeld, bedrijvigheid aan kade, doek 90 x 82 cm. Unknown,
GROOTHUIZEN, LAETUS, ges. r.o., stilleven met viool en luit, doek 70 x 60 cm. Groothuizen, Laetus,
HECK, ED VAN, ges. r.o. appels in mand en schaal op Kelim tapijt, paneel 76 x 91 cm. Heck, Ed van,
Onbekend, onduid. ges. r.o., heidelandschap, paneel 18 x 28 cm. ...[more]
WISSELINGH, JOHANNES PIETER VAN (1812-189), beide gemon. J.P.v W., figuren in landschap en koeien in
Onbekend, onges 19e eeuw, figuur met kreeft en mand in raamopening, paneel 20 x 15 cm. ...[more]
Lamers, Willem, gemon. WL r.o., kippen bij schuur, paneel 16 x 23 cm. ...[more]
STAF, G. VAN, met sign. l.b. 2 kuikens in nest, paneel 12 x 14 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. l.o., 19e eeuw, drukte op straat, paneel 21 x 14 cm. Unknown, unclear
Onbekend, onges. 19e eeuw, figuren op ijs, paneel 19 x 23 cm. Unknown, unsigned 19th century,
Onbekend, onges. 19e eeuw, figuren op ijs, paneel 19 x 23 cm. Unknown, unsigned 19th century, figures on ice, oil on panel 19 x 23 cm. ...[more]
VERHOESEN, ALBERTUS (1806-1881), beide ges. l.o., pluimvee, pendant paneel 13 x 18 cm. -slechte
Onbekend, onges. berglandschap, paneel 14,5 x 18 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite