(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (1994)
1994 Los(e)

  • 1994 Los(e)

Stel deels koperen bijzettafels met glazen blad en krantenhouder, h. 58 br. 42 d. 42 cm. Pair of 2 side tables, h. 58 w. 42 d. 42 cm. ...[more]

Stel Schemerlampen op glazen voet met zwarte stoffen kappen, h. 67 cm. Pair of lamps on glas bases with black shades ...[more]

Verzilverde sculptuur van 2 olifanten, h. 26 cm. ...[more]

Lot bestaande uit bordeaux en groene staande lampen, voorzien van kap ...[more]

Lot van 2 koperen staande lampen voorzien van witte lampenkap. ...[more]

Polychroom glazen sculptuur van steigerend paard, h. 54 cm. Polychrome sculpture of prancing horse, h. 54 cm. ...[more]

Lot dik glazen siervaas en schaal ...[more]

Stel geslepen kristallen dekselbokalen op voet, h. 50 cm. Pair of cut crystl lidded vases on foot, h. 50 cm. ...[more]

Lot van 2 geel metalen verstelbare vloerlampen Two metal lamps, adjustable ...[more]

Lot van een Gouda plateel schotel met bloemdecor, diam. 42 cm. hierbij 2 plateel wandborden met bloemdecor, diam. 23 cm. ...[more]

Tafelklokje onder kunststof stolp ...[more]

Tafelklokje onder glazen stolp ...[more]

Stel kristallen windlichten met ruitslijpsel, bovenstuk afneembaar, h. 22.5 cm. Pair of crystal windlights, h. 22.5 cm. ...[more]

Lot postzegels w.o. ingeplakt (ca. 1921) in 4 albums. ...[more]

Schuco-Varianto, w.o. bus ...[more]

Lot diverse Marklin treinbaandelen met wagons en andere ...[more]

Lot diverse schemerlampen ...[more]

Lot divers porselein en biscuit sculpturen ...[more]

Lot treinen en spoorbaan, w.o. Märklin ...[more]

Lot diverse modelauto's, w.o. Solido en Matchbox Lot diverse car models ...[more]

Telmachine, Taka, ontwerper: W. Wemelsfelder, Joh. Idding Ede ...[more]

Onbekend, straatgezicht, paneel 40 x 30 cm. ...[more]

BEVORT, JOHN (1917-1996), ges. l.o., schepen in haven, doek 40 x 50 cm. ...[more]

JONG, J. DE, ges. r.o., boerin op zandweg, paneel 24 x 30 cm. Jong, J. de, signed, woman on rural path, panel 24 x 30 cm. ...[more]

Lievens, J., ges. r.o., bootje in vaart, board 25 x 18 cm. Lievens, J., signed, boat in canal, board 25 x 18 cm. ...[more]

SAX, JAAP (1899-1977), ges. l.o., landschap, potloodtekening 16 x 30 cm. ...[more]

BROUWER, PETER, ges. l.o., stilleven met zonnebloemen, doek 80 x 60 cm. ...[more]

ONBEKEND, onduid. ges., Azalea's in keulse pot, doek 70 x 50 cm. Unknown, Azalea's in jug, canvas 70 x 50 cm. ...[more]

Onbekend, naar Nicolaes Maes oude vrouw in gebed, doek 48 x 40 cm. ...[more]

Onbekend, met sign. r.o., boer met slee op het ijs, paneel 18 x 27 cm. ...[more]

Onbekend, onduid. ges. r.o., heidelandschap, paneel 18 x 28 cm. ...[more]

Lamers, Willem, gemon. WL r.o., kippen bij schuur, paneel 16 x 23 cm. ...[more]

STAF, G. VAN, met sign. l.b. 2 kuikens in nest, paneel 12 x 14 cm. ...[more]

Onbekend, onges. 19e eeuw, figuren op ijs, paneel 19 x 23 cm. Unknown, unsigned 19th century, figures on ice, oil on panel 19 x 23 cm. ...[more]

Onbekend, onges. berglandschap, paneel 14,5 x 18 cm. ...[more]

  • 1994 Los(e)