1994 Los(e)/Seite
Blauw met blank glazen schaal, gemono AD-AZ= Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack voor studio Ahus,
Blauw met blank glazen schaal, gemono AD-AZ= Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack voor studio Ahus, Zweden gedat. 1989, diam. 45 cm. ...[more]
ILU di Vetro eivormige tafellamp met opaline kap, Italie ca. 2000, h. 30 cm. gemerkt. ...[more]
Tapijt, Afghaan Belouch 243 x 168 cm. (klein gaatje) Carpet, Afghaan Belouch 243 x 168 cm. ...[more]
Dik glazen design waterkan met groen glazen greep, Boris Sipek voor Driade, h. 44 cm. ...[more]
Stel glazen design kandelaars met bloemenrand, vermoedelijk Boris Sipek, h. 50 cm. ...[more]
Dik glazen design vaas met bloemenrand, vermoedelijk Boris Sipek, h. 58 cm. ...[more]
Lot van 3 glazen design vaasjes, ges. Boris Sipek ...[more]
Lot van 2 design vaasjes, champagneglas en 2 flutes, o.a. Boris Sipek & David Palterer, uitvoering
Lot van 2 design vaasjes, champagneglas en 2 flutes, o.a. Boris Sipek & David Palterer, uitvoering Ajeto/Bohemen voor Alterego. ...[more]
Lot van 2 design vazen en fruitschaal, gemerkt Driade ...[more]
Dik glazen design vaas met opgelegd decor, vermoedelijk Boris Sipek, h. 61 cm. ...[more]
Handgeblazen Boheems glazen design kroonluchter "Luigi", ontwerper: Boris Sipek, uitgegeven door
Smijtijzeren design kroon met kristallen pegels, ontwerp Maroeska Metz (geb. 1959) ...[more]
Geel metalen vloerlamp met glazen schaal, h. 192 cm. Metal lamp with glass shade, h. 192 cm.
Geel metalen vloerlamp met glazen schaal, h. 192 cm. Metal lamp with glass shade, h. 192 cm. ...[more]
Serie van 4 teakhouten stoelen met groen skai bekleed en teakhouten uitschuiftafel, 60-er jaren,
Serie van 4 teakhouten stoelen met groen skai bekleed en teakhouten uitschuiftafel, 60-er jaren, h. 76, br. 120, d. 80 cm. ...[more]
Serie van 4 design Lord Yo stoelen, ontwerp Philippe Starck, onderzijde gemerkt (met schade)
Serie van 4 design Lord Yo stoelen, ontwerp Philippe Starck, onderzijde gemerkt (met schade) ...[more]
Design Viking kapstok van Magis, ontwerp Toshiyuki Kita, Italie, h. 185 cm. ...[more]
Eiken relaxfauteuil met leren bekleding ...[more]
Serie van 6 design armstoelen met skai bekleed, gemerkt Bulo. ...[more]
Stel roodlak houten waterbakken met vogelkop, China, diam. 42 cm. ...[more]
Tapijt, Lori, 290 x 150 cm. A carpet, Lori, 290 x 150 cm. ...[more]
Tapijt, Bachtiar 315 x 200 cm.
Tapijt, Bachtiar 315 x 200 cm. ...[more]
Deels chromen Nonna schommelstoel, bekleed met zwart leer, ontwerper: Paul Tuttle, voor: Strassle
Tapijt, Shiraz, 275 x 172 cm. A carpet, Shiraz, 275 x 172 cm. ...[more]
Tapijt, Heriz 324 x 251 cm. (sleetse plekken) Heriz 324 x 215 cm. ...[more]
Tapijt, Kelim 200 x 100 cm. (met scheur) ...[more]
Poltrona Frau 2-zits bank bekleed met blauw leer Poltrona Frau sofa with blue leather ...[more]
Poltrona Frau clubfauteuil bekleed met blauw leer Poltrona Frau chair with blue leather ...[more]
Tapijt, Koerdestan, 314 x 182 cm. Carpet Koerdestan, 314 x 182 cm. ...[more]
Flexlux relaxfauteuil met bruin leer bekleed voorzien van verstelbare hoofdsteun en voetensteun,
Stel messing halvemaan bijzettafels met glazen blad, h.43 cm. ...[more]
Polychroom dik glazen sculptuur van vis, h. 20 cm. Poluchrome glaas sculpture of fish, h. 20 cm.
Polychroom dik glazen sculptuur van vis, h. 20 cm. Poluchrome glaas sculpture of fish, h. 20 cm. ...[more]
Polychroom dik glazen vaas met relief van slangen, h. 28 cm. Polychrome glass vase with relief of
Polychroom dik glazen vaas met relief van slangen, h. 28 cm. Polychrome glass vase with relief of snakes, h. 28 cm. ...[more]
Walnoten Lounge chair met zwart leer bekleed, naar ontwerp Charles Eames. ...[more]
Tapijt, Lori 322 x 142 cm.
Tapijt, Lori 322 x 142 cm. ...[more]
Tapijt, Kirman 315 x 215 cm. (sleets bij rand) ...[more]
Lot van 6 schoolstoelen met div. kleurige zitting, w.o. met label Rawi ...[more]
Tafel met marmeren blad op verchroomde schragen, h. 74, br. 113, d. 73 cm. ...[more]
Stel kristallen 5-lichts kandelaars, h. 30 cm. Pair of crystal 5-light candelabra's ...[more]
Porseleinen sculptuuur van haan, gemerkt Goebel, h. 29 cm. ...[more]
Teakhouten vintage modulair wandsysteem met 8 planken en ladenkast, ontwerper Poul Cadovius voor
Tapijt, Belouch 250 x 140 cm.
Tapijt, Belouch 250 x 140 cm. ...[more]
Grijs suede uit 6 delen bestaande Design module bank rustend op chromen poten, ontwerp: Carl StrauB,
Chromen kapstok met zwart kunststof doppen rustend op ronde metalen voet, h.176 cm. ...[more]
Tapijt, Koliai 238 x 131 cm. Koliai carpet 238 x 131 cm. ...[more]
Kunststof lectuurbak, ontwerper Gio Stoppino voor Kartell, Italie ca. 1970, h. 45 cm. ...[more]
Fauteuil bekleed met gekleurde stof Chair with colored fabric ...[more]
Houten vintage Falcon chair met losse kussen, ontwerper Sigurd Resell voor Vatne Mobler, 70-er
Houten vintage Falcon chair met losse kussen, ontwerper Sigurd Resell voor Vatne Mobler, 70-er jaren. ...[more]
Tapijt, Isfahan 240 x 157 cm.
Tapijt, Isfahan 240 x 157 cm. ...[more]
Design leunstoel met chromen onderstel en rode kussen, Italie Chrome Design chair with red pillow,
Design leunstoel met chromen onderstel en rode kussen, Italie Chrome Design chair with red pillow, Italy ...[more]
Teakhouten vintage bureau met 2 laden en paneeldeur, 60-er jaren, h. 72, br. 120, d. 59 cm. ...[more]
Polychroom dik glazen sculptuur van olifant, h. 21 cm. Polychrome glass sculture of elephant, h.
Polychroom dik glazen sculptuur van olifant, h. 21 cm. Polychrome glass sculture of elephant, h. 21 cm. ...[more]
Lot van een glazen 5-lichts kandelaar, gemerkt Flamant, hierbij 2 bijpassende eenlichts kandelaars.
Lot van een glazen 5-lichts kandelaar, gemerkt Flamant, hierbij 2 bijpassende eenlichts kandelaars. ...[more]
Verchroomde 2-zits bank met zwart leer, naar ontwerp Le Corbusier, h. 73, br. 170, d. 75 cm.
Verchroomde 2-zits bank met zwart leer, naar ontwerp Le Corbusier, h. 73, br. 170, d. 75 cm. ...[more]
Tapijt, Vintage, 382 x 290 cm. A carpet, Vintage, 382 x 290 cm. ...[more]
Polychroom dik glazen fruitschaal, h. 20 cm. diam. 43 cm. Polychrome glass fruit bowl, h. 20 cm.
Polychroom dik glazen fruitschaal, h. 20 cm. diam. 43 cm. Polychrome glass fruit bowl, h. 20 cm. diam. 43 cm. ...[more]
Herman Miller salontafel met porseleinen blad op nikkelen voet, met etiket in de voet, h. 41,
Metalen Gispen toonbank met linoleum blad, 30-er jaren, h. 115, br. 170, d. 36 cm. (blad beschadigd)
Metalen Gispen toonbank met linoleum blad, 30-er jaren, h. 115, br. 170, d. 36 cm. (blad beschadigd) ...[more]
Zwart dik glazen sculptuur van paardenhoofd, h. 29 cm. Blach glass sculpture of horse's head, h.
Zwart dik glazen sculptuur van paardenhoofd, h. 29 cm. Blach glass sculpture of horse's head, h. 29 cm. ...[more]
Zwart houten ovale vitrine met 1 deur en rustend op metalen onderstel, h.197, br.96 en d.38 cm. Oval
1994 Los(e)/Seite