(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (1994)
1994 Los(e)

  • 1994 Los(e)

Blauw met blank glazen schaal, gemono AD-AZ= Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack voor studio Ahus, Zweden gedat. 1989, diam. 45 cm. ...[more]

Dik glazen design vaas met bloemenrand, vermoedelijk Boris Sipek, h. 58 cm. ...[more]

Lot van 3 glazen design vaasjes, ges. Boris Sipek ...[more]

Lot van 2 design vaasjes, champagneglas en 2 flutes, o.a. Boris Sipek & David Palterer, uitvoering Ajeto/Bohemen voor Alterego. ...[more]

Lot van 2 design vazen en fruitschaal, gemerkt Driade ...[more]

Serie van 4 teakhouten stoelen met groen skai bekleed en teakhouten uitschuiftafel, 60-er jaren, h. 76, br. 120, d. 80 cm. ...[more]

Design Viking kapstok van Magis, ontwerp Toshiyuki Kita, Italie, h. 185 cm. ...[more]

Eiken relaxfauteuil met leren bekleding ...[more]

Serie van 6 design armstoelen met skai bekleed, gemerkt Bulo. ...[more]

Stel roodlak houten waterbakken met vogelkop, China, diam. 42 cm. ...[more]

Tapijt, Lori, 290 x 150 cm. A carpet, Lori, 290 x 150 cm. ...[more]

Tapijt, Bachtiar 315 x 200 cm. ...[more]

Tapijt, Shiraz, 275 x 172 cm. A carpet, Shiraz, 275 x 172 cm. ...[more]

Tapijt, Heriz 324 x 251 cm. (sleetse plekken) Heriz 324 x 215 cm. ...[more]

Tapijt, Kelim 200 x 100 cm. (met scheur) ...[more]

Tapijt, Koerdestan, 314 x 182 cm. Carpet Koerdestan, 314 x 182 cm. ...[more]

Stel messing halvemaan bijzettafels met glazen blad, h.43 cm. ...[more]

Polychroom dik glazen vaas met relief van slangen, h. 28 cm. Polychrome glass vase with relief of snakes, h. 28 cm. ...[more]

Walnoten Lounge chair met zwart leer bekleed, naar ontwerp Charles Eames. ...[more]

Tapijt, Lori 322 x 142 cm. ...[more]

Tapijt, Kirman 315 x 215 cm. (sleets bij rand) ...[more]

Lot van 6 schoolstoelen met div. kleurige zitting, w.o. met label Rawi ...[more]

Tafel met marmeren blad op verchroomde schragen, h. 74, br. 113, d. 73 cm. ...[more]

Porseleinen sculptuuur van haan, gemerkt Goebel, h. 29 cm. ...[more]

Tapijt, Belouch 250 x 140 cm. ...[more]

Tapijt, Koliai 238 x 131 cm. Koliai carpet 238 x 131 cm. ...[more]

Fauteuil bekleed met gekleurde stof Chair with colored fabric ...[more]

Houten vintage Falcon chair met losse kussen, ontwerper Sigurd Resell voor Vatne Mobler, 70-er jaren. ...[more]

Tapijt, Isfahan 240 x 157 cm. ...[more]

Polychroom dik glazen sculptuur van olifant, h. 21 cm. Polychrome glass sculture of elephant, h. 21 cm. ...[more]

Tapijt, Vintage, 382 x 290 cm. A carpet, Vintage, 382 x 290 cm. ...[more]

Polychroom dik glazen fruitschaal, h. 20 cm. diam. 43 cm. Polychrome glass fruit bowl, h. 20 cm. diam. 43 cm. ...[more]

Zwart dik glazen sculptuur van paardenhoofd, h. 29 cm. Blach glass sculpture of horse's head, h. 29 cm. ...[more]

  • 1994 Los(e)