1994 Los(e)/Seite
Smeedijzeren 7-lichts kandelaar afgezet met drakenkoppen rustend op 3-sprant, h. 190 cm. Iron 7
Smeedijzeren 7-lichts kandelaar afgezet met drakenkoppen rustend op 3-sprant, h. 190 cm. Iron 7 lights candlestick holder, h. 190 cm. ...[more]
Smeedijzeren 10-lichts kaarsen kandelaar met acanthusbladeren op gedraaide steel uitlopend in
Smeedijzeren 10-lichts kaarsen kandelaar met acanthusbladeren op gedraaide steel uitlopend in plateau, ca. 1850, h. 250 cm. ...[more]
Messing schoorsteenpendule, hierbij stel 4-lichts kandelaren, 19e eeuw Pendulum with pair of 2
Messing schoorsteenpendule, hierbij stel 4-lichts kandelaren, 19e eeuw Pendulum with pair of 2 candlestickholders ...[more]
93 delen porselein Rosenthal servies, model Maria, ca. 1916, hierbij een Azijn, Koffie en Suiker
93 delen porselein Rosenthal servies, model Maria, ca. 1916, hierbij een Azijn, Koffie en Suiker voorraadpot. (div. kwal.) ...[more]
Bronzen kookpot, zgn. grape op 3 pootjes, 18e eeuw, h. 22, diam. 29 cm. ...[more]
Schoorsteen pendule bekroond met oosterse krijger te paard en leeuwin in zwart marmeren pendule,
Schoorsteen pendule bekroond met oosterse krijger te paard en leeuwin in zwart marmeren pendule, Frankrijk 19e eeuw, h. 55 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van ruiter te paard met hoorn op marmeren voet, h. 63 cm. (marmeren voet gerestaureerd) ...[more]
Bronzen sculptuur van dame met fruitmand, met sign. Aug. Moreau, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 50
Wedgwood serviesdelen, w.o. "Stratford" en "Edme" , bestaande uit o.a. theepot, suikerpot diverse
Houten modelschip naar 18e eeuws Frans oorlogsschip Le Protecieur, h. 83 cm. (boegspriet defect,
Houten modelschip naar 18e eeuws Frans oorlogsschip Le Protecieur, h. 83 cm. (boegspriet defect, kleine gebreken) ...[more]
Ingelijste merklap, gedateerd 1880, 54 x 63 cm. en 4 losse merklapjes met datering 1881 t/m 1884, 25
Ingelijste merklap, gedateerd 1880, 54 x 63 cm. en 4 losse merklapjes met datering 1881 t/m 1884, 25 x 25 cm. ...[more]
Marmeren adelaar, h. 46 cm. (bek gerestaureerd) Soapstone sculpture of eagle, h. 46 cm. (beak
Marmeren adelaar, h. 46 cm. (bek gerestaureerd) Soapstone sculpture of eagle, h. 46 cm. (beak restored) ...[more]
Stel kristallen fruitschalen op 6-kantige voet, h. 20, diam. 26 cm. ...[more]
Terracotta sculptuur van Le Saltimbanque, ges. Desiderius Duwaerts (1850-1901) en gedat. 1878, h. 47
Terracotta sculptuur van Le Saltimbanque, ges. Desiderius Duwaerts (1850-1901) en gedat. 1878, h. 47 cm. ...[more]
Zwartlak kolompendule met getorste pilaren, 19e eeuw, h. 44 cm. ...[more]
Barometer met thermometer in zwart gebeitste houten kast, Frankrijk, eind 19e eeuw, h. 88 cm.
Barometer met thermometer in zwart gebeitste houten kast, Frankrijk, eind 19e eeuw, h. 88 cm. ...[more]
Lot van 3 houten modelschepen, w.o. replica van 15e eeuws oorlogsschip. (div. kwal.) ...[more]
Pendule in zwart marmeren kast bekroond met wasvrouw, Frankrijk 19e eeuw, h. 40 cm. ...[more]
Wedgwood porseleinen serviesdelen, w.o. theeservies "Gold Florentine" en "Kutani" urnvaas en
Pendule in zwart marmeren kast bekroond met soldaat en schild, Frankrijk 19e eeuw, h. 46 cm. (
Pendule in zwart marmeren kast bekroond met soldaat en schild, Frankrijk 19e eeuw, h. 46 cm. (slingerophanging defect) ...[more]
Goudlak zamak pendule bekroond met lezende dame en urn, laat 19e eeuw, h. 34 cm. Gold laquer zamak
ca. 60 delen Villeroy & Boch servies, model Manoir. w.o. borden en peper en zout. ...[more]
Stel messing sier obelisken, h. 40 cm. ...[more]
John Smith tafelklok met verzilverde wijzerplaat en maan aanduiding in noten kast, h. 50 cm.
John Smith tafelklok met verzilverde wijzerplaat en maan aanduiding in noten kast, h. 50 cm. ...[more]
Deels albasten lampvoet afgezet met bronzen beslag rustend op klauwpoten, h. 61 cm. Partly albast
Deels albasten lampvoet afgezet met bronzen beslag rustend op klauwpoten, h. 61 cm. Partly albast lampstand, h. 61 cm. ...[more]
Wedgwood servies, model Edme met borden, schalen en kop en schotels. Hierbij 5 borden Wedgwood
Wedgwood servies, model Edme met borden, schalen en kop en schotels. Hierbij 5 borden Wedgwood Windor christmas ...[more]
Polychroom porseleinen Royal Albert Bone China Sweet Violets servies, waaronder dienschalen,
Stoelklok gevat in polychroom houten kast beschilderde met rivierlandschap met molen, 20e eeuw, l.
Stoelklok gevat in polychroom houten kast beschilderde met rivierlandschap met molen, 20e eeuw, l. 65 cm. ...[more]
Fries staartklokje met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw, h. 100 cm. ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw l.130 cm. ...[more]
Ca. 90 delen Bavaria porseleinen servies met diverse bordmaten, kop en schotels, saucieres en
Ca. 90 delen Bavaria porseleinen servies met diverse bordmaten, kop en schotels, saucieres en dienschalen, (div,kwal.) ...[more]
Polychroom gietijzeren rijkswapen 'Je Maintiendrai', eerste helft 20e eeuw, ...[more]
Friese staart Schippertje met beschilderde wijzerplaat in opengewerkte eiken kast, 19e eeuw, h. 73
Friese staart Schippertje met beschilderde wijzerplaat in opengewerkte eiken kast, 19e eeuw, h. 73 cm. ...[more]
Schwartzwalder hangklok met emaille wijzerplaat en porseleinen zuiltjes, ca. 1900, h. 63 cm.
Schwartzwalder hangklok met emaille wijzerplaat en porseleinen zuiltjes, ca. 1900, h. 63 cm. ...[more]
Uitgebreid Masons porseleinen servies, w.o. model Hanging Basket, met decor van bloemen, o.a.
Uitgebreid Masons porseleinen servies, w.o. model Hanging Basket, met decor van bloemen, o.a. borden, soepkommen, theeservies. ...[more]
Friese staartklok in eiken kast met polychroom wijzerplaat, 19e eeuw ...[more]
Schippertje in eiken kast met polychroom wijzerplaat, 19e eeuw ...[more]
Stenen tuinbeeld met voorstelling van jongen met harlekijn pop, h.74 cm. ...[more]
Deels marmeren buste van dame, h. 67 cm. ...[more]
Zamak pendule op albasten voet, bekroond met sculptuur van spinster en twee 3-lichts kandelaars,
Zamak pendule op albasten voet, bekroond met sculptuur van spinster en twee 3-lichts kandelaars, Frankrijk ca. 1900. ...[more]
Tafellampje gedragen door bronzen putti op basement met glazen bloemkapje, h. 35 cm. (voet defect)
Tafellampje gedragen door bronzen putti op basement met glazen bloemkapje, h. 35 cm. (voet defect) ...[more]
Pendule in Louis XVI-stijl deels marmeren kast bekroond met vaas en twee 4-lichts kandelaars,
Pendule in Louis XVI-stijl deels marmeren kast bekroond met vaas en twee 4-lichts kandelaars, Frankrijk 19e eeuw. ...[more]
Humidor 'Zino' van Davidoff.
Humidor 'Zino' van Davidoff. ...[more]
Pendule in marmeren kast bekroond met zamak dame en 2 zijvazen, zgn. cassolettes, Frankrijk ca.
Pendule in marmeren kast bekroond met zamak dame en 2 zijvazen, zgn. cassolettes, Frankrijk ca. 1900. ...[more]
Tafelklok met emaille wijzerplaat in zwart marmeren kast, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 36 cm.
Tafelklok met emaille wijzerplaat in zwart marmeren kast, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 36 cm. ...[more]
Stel groen porseleinen vazen met bloemen decor, h. 34 cm. Pair of green porcelain vases with
Stel groen porseleinen vazen met bloemen decor, h. 34 cm. Pair of green porcelain vases with floral decorations, h. 34 cm. ...[more]
Gedreven metalen tazza met bloemmotief op marmeren voet, h. 24 cm. Metal bowl on marble basement, h.
Gedreven metalen tazza met bloemmotief op marmeren voet, h. 24 cm. Metal bowl on marble basement, h. 24 cm. ...[more]
Goudlak zamak pendule bekroond met soldaat en paard, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 47 cm. ...[more]
Bronzen 2-lichts wandapplique met glazen kapjes en pegels, h. 50 cm. ...[more]
Gietijzeren kanon versierd met decor van bloemen, op houten affuit, 18e eeuw ...[more]
Stel tinnen eenlichts kandelaars A pair of candlesticks, h. 25cm. ...[more]
Stel geelkoperen kandelaars, 19e eeuw ...[more]
Deels latoenkoperen beker met reliefdecor van boerenfeest rustend op klauwpoten, h.13,5 cm.
Deels latoenkoperen beker met reliefdecor van boerenfeest rustend op klauwpoten, h.13,5 cm. ...[more]
Lot polychroom porseleinen dekseldoosjes, w.o. Limoges A collection of polychrome porcelain cover
Lot polychroom porseleinen dekseldoosjes, w.o. Limoges A collection of polychrome porcelain cover box, among which Limoges ...[more]
Lot diverse siereieren en asbak, w.o. malagiet ...[more]
Lot van 3 aardewerk Delftsblauw schenkkannen, 2 dekseldozen, schaaltje, vaas en dekselpot hierbij
Lot van 3 aardewerk Delftsblauw schenkkannen, 2 dekseldozen, schaaltje, vaas en dekselpot hierbij een dekselvaas. (div. kwal.) ...[more]
Lot van 7 Delftsblauwe borden, ontwerp Ben v.d. Kolk, (2x defect), plooischotel, wandbord en 2
Lot van 7 Delftsblauwe borden, ontwerp Ben v.d. Kolk, (2x defect), plooischotel, wandbord en 2 borden. ...[more]
Lot van 4 mohair beren, w.o. een met mechaniek voor armen, benen en kop, ca. 1920, (in slechte
Pendule in albasten kast bekroond met zamak dame en twee 3-lichts kandelaars, Frankrijk ca. 1900.
Pendule in albasten kast bekroond met zamak dame en twee 3-lichts kandelaars, Frankrijk ca. 1900. ...[more]
Stel messing 1-lichts kandelaars, h.35,5 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite