(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (1994)
1994 Los(e)

  • 1994 Los(e)

Smeedijzeren 7-lichts kandelaar afgezet met drakenkoppen rustend op 3-sprant, h. 190 cm. Iron 7 lights candlestick holder, h. 190 cm. ...[more]

Smeedijzeren 10-lichts kaarsen kandelaar met acanthusbladeren op gedraaide steel uitlopend in plateau, ca. 1850, h. 250 cm. ...[more]

Messing schoorsteenpendule, hierbij stel 4-lichts kandelaren, 19e eeuw Pendulum with pair of 2 candlestickholders ...[more]

93 delen porselein Rosenthal servies, model Maria, ca. 1916, hierbij een Azijn, Koffie en Suiker voorraadpot. (div. kwal.) ...[more]

Bronzen kookpot, zgn. grape op 3 pootjes, 18e eeuw, h. 22, diam. 29 cm. ...[more]

Schoorsteen pendule bekroond met oosterse krijger te paard en leeuwin in zwart marmeren pendule, Frankrijk 19e eeuw, h. 55 cm. ...[more]

Bronzen sculptuur van ruiter te paard met hoorn op marmeren voet, h. 63 cm. (marmeren voet gerestaureerd) ...[more]

Houten modelschip naar 18e eeuws Frans oorlogsschip Le Protecieur, h. 83 cm. (boegspriet defect, kleine gebreken) ...[more]

Ingelijste merklap, gedateerd 1880, 54 x 63 cm. en 4 losse merklapjes met datering 1881 t/m 1884, 25 x 25 cm. ...[more]

Marmeren adelaar, h. 46 cm. (bek gerestaureerd) Soapstone sculpture of eagle, h. 46 cm. (beak restored) ...[more]

Stel kristallen fruitschalen op 6-kantige voet, h. 20, diam. 26 cm. ...[more]

Zwartlak kolompendule met getorste pilaren, 19e eeuw, h. 44 cm. ...[more]

Pendule in zwart marmeren kast bekroond met soldaat en schild, Frankrijk 19e eeuw, h. 46 cm. (slingerophanging defect) ...[more]

Stel messing sier obelisken, h. 40 cm. ...[more]

Deels albasten lampvoet afgezet met bronzen beslag rustend op klauwpoten, h. 61 cm. Partly albast lampstand, h. 61 cm. ...[more]

Wedgwood servies, model Edme met borden, schalen en kop en schotels. Hierbij 5 borden Wedgwood Windor christmas ...[more]

Stoelklok gevat in polychroom houten kast beschilderde met rivierlandschap met molen, 20e eeuw, l. 65 cm. ...[more]

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw l.130 cm. ...[more]

Ca. 90 delen Bavaria porseleinen servies met diverse bordmaten, kop en schotels, saucieres en dienschalen, (div,kwal.) ...[more]

Polychroom gietijzeren rijkswapen 'Je Maintiendrai', eerste helft 20e eeuw, ...[more]

Uitgebreid Masons porseleinen servies, w.o. model Hanging Basket, met decor van bloemen, o.a. borden, soepkommen, theeservies. ...[more]

Friese staartklok in eiken kast met polychroom wijzerplaat, 19e eeuw ...[more]

Schippertje in eiken kast met polychroom wijzerplaat, 19e eeuw ...[more]

Stenen tuinbeeld met voorstelling van jongen met harlekijn pop, h.74 cm. ...[more]

Deels marmeren buste van dame, h. 67 cm. ...[more]

Zamak pendule op albasten voet, bekroond met sculptuur van spinster en twee 3-lichts kandelaars, Frankrijk ca. 1900. ...[more]

Pendule in Louis XVI-stijl deels marmeren kast bekroond met vaas en twee 4-lichts kandelaars, Frankrijk 19e eeuw. ...[more]

Humidor 'Zino' van Davidoff. ...[more]

Pendule in marmeren kast bekroond met zamak dame en 2 zijvazen, zgn. cassolettes, Frankrijk ca. 1900. ...[more]

Stel groen porseleinen vazen met bloemen decor, h. 34 cm. Pair of green porcelain vases with floral decorations, h. 34 cm. ...[more]

Bronzen 2-lichts wandapplique met glazen kapjes en pegels, h. 50 cm. ...[more]

Gietijzeren kanon versierd met decor van bloemen, op houten affuit, 18e eeuw ...[more]

Stel tinnen eenlichts kandelaars A pair of candlesticks, h. 25cm. ...[more]

Stel geelkoperen kandelaars, 19e eeuw ...[more]

Lot polychroom porseleinen dekseldoosjes, w.o. Limoges A collection of polychrome porcelain cover box, among which Limoges ...[more]

Lot diverse siereieren en asbak, w.o. malagiet ...[more]

Lot van 3 aardewerk Delftsblauw schenkkannen, 2 dekseldozen, schaaltje, vaas en dekselpot hierbij een dekselvaas. (div. kwal.) ...[more]

Lot van 7 Delftsblauwe borden, ontwerp Ben v.d. Kolk, (2x defect), plooischotel, wandbord en 2 borden. ...[more]

Stel messing 1-lichts kandelaars, h.35,5 cm. ...[more]

  • 1994 Los(e)