(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (1994)
1994 Los(e)

  • 1994 Los(e)

Lot van 2 antieke foto's met afbeeldingen van dames, eind 19e eeuw. ...[more]

Lot van 2 mahonie naaikistjes. ...[more]

Porseleinen ovale plaquette met decor van 2 lezende kinderen, 20 x 26 cm. ...[more]

Koperen tabaksdoos met gravure en datering 1624. ...[more]

Beschilderd Weens bronsje van 2 herten, ca. 1880, h. 5 cm. ...[more]

Stel Empire geelkoperen kandelaren op ronde voet versierd met reliëf van acanthusbladeren, Frankrijk 19e eeuw, h.23,5 cm. ...[more]

Miniatuur lantaarnklok in messing kast, Smiths English clocks, h. 18 cm. ...[more]

Bronzen sculptuur van jachthond, ges. F. Delarrierre, l.18 en h.11 cm. ...[more]

Houten gestoken narstok Houten gestoken narstok ...[more]

Lot van 2 koperen tabaksdozen w.o. versierd met graveerwerk. ...[more]

Bronzen sculptuur van lachende figuur met mand op marmeren voet h.17 cm. ...[more]

Lot van een wereldbol, Erd Globe Ludwig Jul. Heymann, Duitsland ca, 1900, h. 28 cm. en een kompasje in houder. ...[more]

Koetsiers klok in leren etui, ca. 1920, h. 14 cm. ...[more]

Perspectief kastje, 2 glasplaatjes met beschilderd decor van rivierlandschap, Holland ca. 1900, h. 16, br. 18, d. 7 cm. ...[more]

Reisklok in messing kast, h. 8 cm. ...[more]

Stel messing kandelaars op octagonale voet, ca. 1800 h.24 cm. ...[more]

Lot van 4 houten voorzitters/veiling hamers. ...[more]

Icoon met figuren rond kruis, Rusland 19e eeuw, 27 x 22 cm. (rand defect) ...[more]

Bronzen sculptuur van`naakte baadster met doek op marmeren voet, h. 25 cm. ...[more]

Lot van 2 vijzels met stampers en een 9 delen stapelgewicht. ...[more]

Polychroom aardewerk bierkan met decor van springend hert in landschap en tinnen montuur, 19e eeuw h.22 cm. (gerestaureerd) ...[more]

Polychroom majolica sierbordje met decor van figuren te paard, vermoedelijk 18e eeuw, diam. 18 cm. (randschilfers en gaatje) ...[more]

Lot van 6 aardewerk borden met bloemdecor, 3 pannenkoekborden en 2 dekselvaasjes met bloemdecor, 18e eeuw. (allen met defecten) ...[more]

Delfts aardewerk polychroom beschilderde schenkkan met bloemdecor, 18e eeuw, h. 21 cm. (randschilfers en barst) ...[more]

Lot bestaande uit 25 KLM huisjes A collection of 25 porcelain KLM houses ...[more]

Lot van ca. 70 aardewerk tegels met landschapdecor in cirkel(1720-1775) hierbij 26 diverse tegels. (diverse gerestaureerd en defect) ...[more]

.3 delen Delfts aardewerk kaststel met decor van hoornblazer bij rivier, pseudomerk de Drie Klokken, 19e eeuw. (div. kwal.) ...[more]

  • 1994 Los(e)