1994 Los(e)/Seite
LOEAKKER, BERT (1948), ges. achterzijde abstract, doek 50 x 50 cm. herkomst galerie Nanky de Vreeze.
LOEAKKER, BERT (1948), ges. achterzijde abstract, doek 50 x 50 cm. herkomst galerie Nanky de Vreeze. ...[more]
HAMEL, VINCENT (1931), ges. l.o., gezicht op dorp, aquarel 40 x 56 cm. Hamel, Vincent, signed,
HAMEL, VINCENT (1931), ges. l.o., gezicht op dorp, aquarel 40 x 56 cm. Hamel, Vincent, signed, village, watercolor 40 x 56 cm. ...[more]
MIRO, JOAN (1893-1983), ges. in druk, abstract, litho 49 x 36 cm. Miro, Joan, signed in print,
MIRO, JOAN (1893-1983), ges. in druk, abstract, litho 49 x 36 cm. Miro, Joan, signed in print, abstract, lithography 49 x 36 cm. ...[more]
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. en gedat. 1985 r.o. eigen druk Christus aan het kruis, ets 53 x 38
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. en gedat. 1985 r.o. eigen druk Christus aan het kruis, ets 53 x 38 cm. ...[more]
KRASNYANSKY, ANATOLE (1930), ges. en genummerd 254/300 Harlekijn met harp, zeefdruk 85 x 63 cm.
TIEMAN, HENK (1921-2001), compositie, gem. tech. mozaiek 94 x 119 cm. -Herkomst: collectie; de
TIEMAN, HENK (1921-2001), compositie, gem. tech. mozaiek 94 x 119 cm. -Herkomst: collectie; de Porceleyne Fles'- ...[more]
JAS, ges., lot van 3 zeefdrukken met afbeelding van tulpen, 32 x 30 cm. JAS, signed, 3 screenprints,
JAS, ges., lot van 3 zeefdrukken met afbeelding van tulpen, 32 x 30 cm. JAS, signed, 3 screenprints, tulips, 32 x 30 cm. ...[more]
Perel, E. ges. en gedat. '93 l.o., veel figuren bij trouwerij, paneel 100 x 90 cm. ...[more]
SEBEN, KAREL VAN, ges. verso, Mexicaans landschap, doek 90 x 100 cm. Seben, Karel van, signed,
SEBEN, KAREL VAN, ges. verso, Mexicaans landschap, doek 90 x 100 cm. Seben, Karel van, signed, mexican landscape, canvas 90 x 100 cm. ...[more]
BAKKER, SJOERD (GEB. 1943), gemon. SB r.o., 'Hoed van de biddende monnik', aquarel 84 x 38 cm.
DAAMEN, THEO (GEB. 1939), ges. en gedat. 1975 m.o., twee figuren, gem. tech. 27 x 27 cm. ...[more]
MAN, WIM DE, ges. l.o., celliste, doek 80 x 60 cm. Man, Wim de, signed, cellist, canvas 80 x 60 cm.
MAN, WIM DE, ges. l.o., celliste, doek 80 x 60 cm. Man, Wim de, signed, cellist, canvas 80 x 60 cm. ...[more]
HANSELAAR, MERCELLE (GEB. 1945), ges. en gedat. dec'84/jan.'85 verso, 'My Friend', doek 90 x 108 cm.
HANSELAAR, MERCELLE (GEB. 1945), ges. en gedat. dec'84/jan.'85 verso, 'My Friend', doek 90 x 108 cm. ...[more]
HANSELAAR, MERCELLE (GEB. 1945), ges. en gedat. jan'86 verso, compositie, doek 45 x 56 cm. ...[more]
LINDHOUT, WILLIAM, onges. voorzien van galerie stikker verso, 'Giocatori di dadi' wat vertaald
APPEL, KAREL (1921-2006), ges. r.o., muzikant, zeefdruk (e.a.) 99 x 67 cm. Appel, Karel, signed,
APPEL, KAREL (1921-2006), ges. r.o., muzikant, zeefdruk (e.a.) 99 x 67 cm. Appel, Karel, signed, musician, screenprint 99 x 67 cm. ...[more]
HANSELAAR, MERCELLE (GEB. 1945), ges. en gedat. '82 verso, compositie, doek 40 x 50 cm. ...[more]
HANSELAAR, MERCELLE (GEB. 1945), ges. en gedat. 1990 l.o., compositie met naakt, gouache 28 x 22 cm.
HANSELAAR, MERCELLE (GEB. 1945), ges. en gedat. 1990 l.o., compositie met naakt, gouache 28 x 22 cm. ...[more]
MURARIU, MARILENA (1954), ges. r.o., viool, doek 46 x 62 cm. Murariu, Marilena, signed, violin,
MURARIU, MARILENA (1954), ges. r.o., viool, doek 46 x 62 cm. Murariu, Marilena, signed, violin, canvas 46 x 62 cm. ...[more]
YBANEZ, MIGUEL (1946), ges. r.o., abstract, olieverf op papier 140 x 100 cm. Ybanez, Miguel (
GERETS-TIMMERS, JOSé, gemon. JGT en gedat. '05 l.o., 'Tsunami', olieverf op papier 50 x 70 cm.
GERETS-TIMMERS, JOSé, gemon. JGT en gedat. '05 l.o., 'Tsunami', olieverf op papier 50 x 70 cm. ...[more]
VOERMAN, F.R., ges. r.o., liggend meisje, paneel 100 x 70 cm. ...[more]
VIJLBRIEF, ERNST (1934-2010), ges. en gedat. dec. '94 l.o., compositie van karakterteken, aquarel 95
COMPIER, WIM (1946-2003), ges. r.o., 'Bijna Schroot', ets 10/12 75 x 100 cm. COMPIER, WIM (1946-
POLL, BAS VAN DER (GEB. 1947), ges. en gedat. '79 l.o., compositie met tekst 'CONSTRUCTED MAN',
Onbekend, onduid. ges. en gedat. '51 r.o., compositie, gouache 28 x 38 cm. Unknown, unclear signed
PETERS, HERMAN, gemon. P.H. en gedat. USA '53 r.m., pin-upgirl aan bar, gouache 50 x 35 cm.
PETERS, HERMAN, gemon. P.H. en gedat. USA '53 r.m., pin-upgirl aan bar, gouache 50 x 35 cm. ...[more]
PETERS, HERMAN, gemon. P.H. en gedat. USA '54 l.m., pin-upgirl, gouache 50 x 35 cm. ...[more]
PETERS, HERMAN, gemon. P.H. en gedat. USA '54 r.m., pin-upgirl, gouache 50 x 35 cm. ...[more]
POUPROU, ALBERT (1899-1966), allen ges., 'Scandale', lot van 5 ontwerptekeningen 38 x 28 cm.
POUPROU, ALBERT (1899-1966), allen ges., 'Scandale', lot van 5 ontwerptekeningen 38 x 28 cm. ...[more]
Serie van 7 kleuren litho's, van het lithografische proces tot afdruk van Flipje van Tiel in
PARIZ ONE (1984), ges. r.b., 'Queen Mercury', gemengde techniek op doek, 75 x 47 cm. Pariz-One,
ZWIER, JAAP (1952-1990), ges. achterzijde, In cafe de Gulle Slok, gemengde techniek 50 x 60 cm.
DANIKER, KLAUS (GEB. 1930), ges. en gedat. '73 r.o., compositie, kleurets 1/180 19 x 25 cm.
DANIKER, KLAUS (GEB. 1930), ges. en gedat. '73 r.o., compositie, kleurets 1/180 19 x 25 cm. ...[more]
BOUTHOORN, WIL (1916-2004), ges. en gedat. '52 r.b., 'twee figuren', board 70 x 50 cm. ...[more]
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '72 r.o., compositie 'Tene Mexicaine', litho 152/190 65 x 50
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '72 r.o., compositie 'Tene Mexicaine', litho 152/190 65 x 50 cm. ...[more]
ROOSKENS, ANTON (1906-1976), ges. r.o., figuren, zeefdruk (77/100,1967) 30 x 39 cm. Rooskens, Anton,
BAUKNECHT, PHILIPP (1884-1933), allen ges. r.o., landschap met ondergaande zon, landarbeiders en
PLUG, MARIAN (1937), ges. r.o., Zwijgend licht, zeefdruk (44/85,1985) 69 x 49 cm. Plug, Marian,
OVERWATER, JOCKE, ges. l.o. bloemenveld met blauwe tulpen, doek 120 x 120 cm. Jocke Overwater,
OVERWATER, JOCKE, ges. l.o. bloemenveld met blauwe tulpen, doek 120 x 120 cm. Jocke Overwater, tulips, canvas 120 x 120 cm. ...[more]
Toulouse Lautrec, naar ontwerp van, voorzien van reliefstempel 'Circle' r.o., vrouw die zicht wast
Toulouse Lautrec, naar ontwerp van, voorzien van reliefstempel 'Circle' r.o., vrouw die zicht wast voor spiegel, litho 50 x 40 cm. ...[more]
Toulouse Lautrec, naar ontwerp van, uitgaansleven, lot van 2 litho's 50 x 40 cm. ...[more]
BECKER, HANSJE, ges. en gedat. 1965 verso, Vrouw met bloem, doek 50 x 70 cm. BECKER HANSJE, sign.
VERMEIRE, JULES (1885-1977), gemon. J.V. r.o., portret, zwartkrijttekening 61 x 64 cm. VERMEIRE,
Becker, Hansje, onges. Treurend figuur, doek 49 x 60 cm. Unkown, unsign. Mourning figure, oil on
Becker, Hansje, onges. Treurend figuur, doek 49 x 60 cm. Unkown, unsign. Mourning figure, oil on canvas 49 x 60 cm. ...[more]
BRANDS, EUGENE (1913-2002), ges. r.o., abstract, litho (105/200) 67 x 42 cm. Brands, Eugene, signed,
BRANDS, EUGENE (1913-2002), ges. r.o., abstract, litho (105/200) 67 x 42 cm. Brands, Eugene, signed, abstract, lithography 67 x 42 cm. ...[more]
LEEUWEN, PIETER VAN, ges. en gedat. '58 l.o., compositie, olieverf op papier, 23 x 30 cm. ...[more]
HAAN, JURJEN DE., ges. en gedat. '86 r.o., abstract, pastel/gouache 37 x 49 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., houten paard in de coulissen, marouflé 32 x 39 cm. ...[more]
MONTIJN, JAN (1924-2015), ges. r.o., symbolen, kleurets (17/40,1973) 65 x 50 cm. Montijn, Jan,
MONTIJN, JAN (1924-2015), ges. r.o., symbolen, kleurets (17/40,1973) 65 x 50 cm. Montijn, Jan, signed, symbols, etching 65 x 50 cm. ...[more]
FERNAY (GEB. 19330), is Ferdinand Sparnaay, ges. en gedat. '61 r.o., abstract 'Visserbootje',
FERNAY (GEB. 19330), is Ferdinand Sparnaay, ges. en gedat. '61 r.o., abstract 'Visserbootje', gouache 31 x 24 cm. ...[more]
LEIJERZAPF, HANS, ges. en gedat. mei 1982, Stilleven met klap- en bioscoopstoel, doek 48 x 68 cm.
LEIJERZAPF, HANS (1951), ges. en gedat. Aug. 1982, Man gehuld in regenjas op doorreis, doek 48 x
LEIJERZAPF, HANS (1951), ges. en gedat. juli 1982, Transgender, doek 48 x 68 cm. Leijerzapf, Hans (
LEIJERZAPF, HANS (1951), ges. en gedat. sept. 1981, Transgender, doek 38 x 48 cm. LEIJERZAPF HANS (
LEIJERZAPF, HANS (1951), ges. en gedat. Jul. '76, Stilleven met chloroform apothekersfles en cactus,
PEVZOV, ges. en gedat. '46 l.o., compositie met vierkante vlakken, gouache 28 x 45 cm. PEVZOV,
COPANOV, ges. en gedat. '50 l.o., compositie met vlakken, gouache 26 x 35 cm. COPANOV, signed and
CORSTANJE N., ges en gedat. 1972, Dorpsgezicht, doek 50 x 50 cm. Corstanje N., sign and dated
BRUSSEE, GERARD (1940-1988), zonder signatuur, abstract, gemengde techniek op board, 75 x 75 cm.
1994 Los(e)/Seite