(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (1994)
1994 Los(e)

  • 1994 Los(e)

Tapijt, Kashan, 355 x 255 cm. Carpet, Kashan, 355 x 255 cm. ...[more]

Staand horloge in eiken kast met koperen wijzerplaat, seconden-aanduiding, adres: J. Dumville Alderley, Engeland ca. 1770, h. 198 cm. ...[more]

Ridderfauteuil met gebloemde stof ...[more]

Eiken verstelbare ambachtskruk Oak craft chair ...[more]

Eiken gestoken haardscherm met geborduurde vogel, h. 104 br. 110 cm. Oak fire screen with embroidered bird, h. 104 w. 110 cm. ...[more]

Eiken en noten linnenpers met twee deuren, vroeg 19e eeuw, h.195 cm. ...[more]

Eiken armstoel met leer bekleed afgezet met siernagels, Engeland. ...[more]

Serie van 6 eiken stoelen met bruin leer. ...[more]

Mahonie schrijftafel met zwart leer ingelegd blad waaronder 2 laden, 19e eeuw, h. 74, br. 122, d. 59 cm. (fineer ontbreekt in blad) ...[more]

Tapijt, Meshed, 380 x 300 cm. Carpett, Meshed, 380 x 300 cm. ...[more]

Tapijt, Heriz 397 x 294 cm. ...[more]

Set van 6 mahonie stoelen met rood uitgeschoren velours ...[more]

3-lichts kristallen hanglamp, model Venetiaans ...[more]

Bronzen 5-lichts zakkroon met kristallen pegels, ca. 1900. ...[more]

Eiken bureau met schuine schrijfklep waarachter interieur en waaronder 3 laden, Engeland 19e eeuw, h. 110, br. 97, d. 48 cm. ...[more]

Eiken Louis XVI commode met 3 laden, 19e eeuw, h. 80, br. 85, d. 55 cm. ...[more]

Set van 4 mahonie eetkamerstoelen bekleed met groen velours, 19e eeuw Set of 4 mahogany dining chairs with green velvet, 19th century ...[more]

Wortelnoten penantkast met lade en twee deuren, h.82, br.81 en d.39 cm. ...[more]

Mahonie ronde bijzettafel, rustend op 3 poten verbonden door etage, h. 80 diam. 54 cm. Mahogany round table, h. 80 diam. 54 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan, 376 x 280 cm. A carpet, Kashan, 376 x 280 cm. ...[more]

Serie van 5 mahonie stoelen met groen velours zitting, 19e eeuw. ...[more]

Mahonie gateleg tafel, Engeland 19e eeuw, h. 76, br. 105, d. 105 cm. ...[more]

Mahonie Vlinderbank met groen velours bekleed, eind 19e eeuw. ...[more]

Tapijt, Kashan, 398 x 287 cm. A carpet, Kashan, 398 x 287 cm. ...[more]

Eiken vitrinekast met gegolfde kap waaronder een vitrinedeur, h. 146, br. 100, d. 38 cm. (2x glas defect) ...[more]

Tapijt, Shiraz, 306 x 185 cm. Carpet, Shiraz, 306 x 185 cm. ...[more]

Albasten staande lamp in de vorm van urn op piedestal, h. 130 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier bijzettafel op kolompoot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 68, br. 110, d. 50 cm. ...[more]

Deels bronzen 6-lichts zakkroon met kristallen pegels, h. 120 cm. ...[more]

Eiken kist met ijzer beslag op sledepoten, 18e eeuw, h.45, br.95, d.50 cm. ...[more]

Rechthoekige spiegel in goudlaklijst, h. 125 cm. Spiegel is gebroken. Square mirror in gold laquer frame, h. 125 cm. ...[more]

  • 1994 Los(e)