1994 Los(e)/Seite
Serie van 6 zeldzame porseleinen Qianlong borden met Chine de Commande decor van tabaksbladeren naar
Lot bestaande uit gebombeerde porseleinen kom met afwissellend decor van hazen en heesters in
Porseleinen famille rose gemberpot met decor van wijze op muilezel, karakter tekst en signatur,
Lot porseleinen kop en schoteltjes, w.o. China 19e eeuw ...[more]
Lot bestaande uit 3 Qianlong borden met o.a. decor van kraanvogels, bloemperk en bloemvazen in tuin,
Serie van 7 Kangxi schoteltjes met decor van zotje en Lange Lijs, in een cirkel, gemerkt met 4
Porseleinen kwispedoor met afwisselden decor van bloeiende heesters en Lange Lijzen in vakverdeling,
Lot bestaande uit porseleinen famille Verte lotusvormige kop en schotel met afwisselend decor van
Lot van een Qianlong trekpotje met decor van figuren in landschap en een Kangxi trekpotje met
Serie van 6 porseleinen Qianlong borden, zogenaamde dubbelborden, met centraal decor van bloeiende
Stel porseleinen gemberpotten met blauw font en medaillions waarin kostbaarheden, gemerkt met
Lot van porseleinen bord met centraal decor van vogels, vlinders en rotspartij, diam. 28 cm. (
Lot bestaande uit set van 4 porseleinen Qianlong koppen en 6 schotels met decor van Lange Lijzen,
Stel porseleinen vazen gedecoreerd met heesters, kraanvogel en draak, China 20e eeuw, h. 24 cm. Pair
Gebombeerde polychroom porseleinen schaal o.a. met decor van voorwerpen in cirkels, Japan 19e
Serie van 3 porseleinen Famille Rose schotels met diverse geëmailleerd decors, China 19e eeuw,
Lot van een Arita porseleinen trekpotje met relief decor van bloemen met zilveren tuit, Japan Edo-
Porseleinen Qianlong achtkantige terrine, deksel bekroond met Kylin, afgezet met grepen in de vorm
Serie van 5 porseleinen kop en schotels met afwisselend decor van landschappen in vakken, gemerkt
Porseleinen kastkom met voorstelling van een stadsmuur waarin teksten, Zhang Ziang Men en Teng
Porseleinen vierkante Kangxi vaas met panelen waarin Lange Lijs bij bloeiende heester, China 17e
Stel porseleinen polychroom Qialong borden met decor van heesters, China 18e eeuw, diam. 23 cm. (
Stel porseleinen Imari kastkommen met decor van bloeiende heesters bij een hek, China 18e eeuw,
Lot bestaande uit polychroom porselein, w.o. Famille Rose, Imari en Rouge de Fer, China 18e/19e eeuw
Lot van 4 porseleinen room en schenkkannetjes, w.o. Arita soya kan, Japan ca. 1700, en 3 vaasjes,
Lot van een famille rose bord met centraal decor van kostbaarheden, vermoedelijk Yongcheng en een
Bronzen met cloisonne koro onder deksel op basement, de deksel versierd met Pho honden en vaas
Bronzen sculptuur met voorstelling van Rama afgebeeld als vechtend tegen Ravana, Thailand, h.47,5
Bronzen sculptuur met voorstelling van Rama afgebeeld als vechtend tegen Ravana, Thailand, h.47,5 cm. ...[more]
Stel bronzen sculpturen met voorstelling van Japans paar geknield in traditionele kledij, gemonteerd
Stel bronzen sculpturen met voorstelling van Japans paar geknield in traditionele kledij, gemonteerd op houten basement h. 30 cm. ...[more]
Lot bestaande uit 6 polychroom porseleinen sculpturen met erotische voorstellingen, China 20e eeuw A
Lot bestaande uit 5 rijstpapieren erotica boekwerken, China 20e eeuw A collection of 5 erotic books,
Lot bestaande uit 5 rijstpapieren erotica boekwerken, China 20e eeuw A collection of 5 erotic books, China 20th century ...[more]
Lot van 10 porseleinen verboden vruchten, waarin voorstelling van erotische scenes, China 20e eeuw A
10 Delen scroll met erotische voorstellingen, China 20e eeuw Stone scroll with erotic scenes,
10 Delen scroll met erotische voorstellingen, China 20e eeuw Stone scroll with erotic scenes, China 20th century ...[more]
Erotica scroll, China 20e eeuw Erotica scroll, China 20th century ...[more]
Houten xylofoon uit Gamelan orkest geflankeerd door maskers, Bali, h. 43, br. 40, d. 13 cm.
Houten xylofoon uit Gamelan orkest geflankeerd door maskers, Bali, h. 43, br. 40, d. 13 cm. ...[more]
Houten polychroom beschilderde krishouder, Bali, h. 40 cm. ...[more]
Porseleinen kraagvaas met samoerai krijgers onder bloesemboom, Japan eind 19e eeuw, h. 60 cm.
Porseleinen kraagvaas met samoerai krijgers onder bloesemboom, Japan eind 19e eeuw, h. 60 cm. ...[more]
Porseleinen kraagvaas met ijzerrood decor van Qilins en karakters afgezet met drakengrepen, China
Porseleinen kraagvaas met ijzerrood decor van Qilins en karakters afgezet met drakengrepen, China 20e eeuw, h. 61 cm. (defect) ...[more]
Polychroom porseleinen 6-kantige siervaas geflankeerd door eekhoorn grepen, met decor van figuren in
Stel kapitale porseleinen baluster vormige vazen met trompetvormige hals, voorzien van polychroom
Stel porseleinen siervazen met decor van dames aan tafel in landschap, China 20e eeuw, gemerkt met 6
Stel porseleinen siervazen met decor van dames aan tafel in landschap, China 20e eeuw, gemerkt met 6 karakters in rood, h. 62 cm. ...[more]
Stel Imari vazen met decor van Geisha's en kraanvogels, Japan 20e eeuw, h. 45 cm. (1x gerestaureerd)
Stel Imari vazen met decor van Geisha's en kraanvogels, Japan 20e eeuw, h. 45 cm. (1x gerestaureerd) ...[more]
Geglazuurde Sawankalok vaas met bloemdecoraties, Vietnam vermoedelijk 15e eeuw, vermaakt als
Geglazuurde Sawankalok vaas met bloemdecoraties, Vietnam vermoedelijk 15e eeuw, vermaakt als schemerlamp, h. 42 cm. ...[more]
Stel porseleinen tempelleeuwen (Fo-dog) op sokkel met decor van draken in achtervolging van de
Porseleinen kraagvaas met decor van twee 5-tenige draken in achtervolging van de vlammende parel,
Porseleinen kraagvaas met decor van twee 5-tenige draken in achtervolging van de vlammende parel, China 20e eeuw, h. 89 cm. ...[more]
Stel houten Chinese dakdelen versierd met snijwerk, h. 33 cm. ...[more]
Serie van 8 zwartlak dubbelzijdige panelen met reliefdecor van landschap, bloemen, zotjes, figuren
Stel bronzen sculpturen van Fo-hond rustend op bol, China 20e eeuw, h. 40 cm. ...[more]
Bronzen met cloisonne schemerlamp als pagode, Japan ca. 1900, h. 48 cm. ...[more]
Terracotta Tang-stijl hofdame, "Fat Lady", China 20e eeuw, h. 61 cm. ...[more]
Houten deels vergulde en roodlak Wong Dong set met relief van dieren, traditionele trommel cirkel
Houten gestoken staande Boeddha met spiegeltjes en glas in gewaad op lotusbloem, Birma 20e eeuw,
IJzerhouten bijzettafel met marmeren blad en gestoken bloemmotieven, China, h. 48, diam. 42 cm.
IJzerhouten bijzettafel met marmeren blad en gestoken bloemmotieven, China, h. 48, diam. 42 cm. ...[more]
IJzerhouten hokker met marmeren blad en gestoken bloemmotieven, China, h. 48, diam. 42 cm. ...[more]
IJzerhouten hokker met gestoken planten en dieren motieven, China, h. 51, diam. 53 cm. ...[more]
IJzerhouten hokker met gestoken planten en bloemmotieven, China, h. 43, diam. 38 cm. ...[more]
IJzerhouten hokker met marmeren blad en gestoken bloemmotieven, China, h. 45, diam. 42 cm. ...[more]
Stel beschilderde liggende Boeddha's, Thailand, h. 32, br. 100 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite