1994 Los(e)/Seite
Deal, J. van, ges. r.o., visserboot bij dorp, paneel 18 x 24 cm. ...[more]
LOKHORST, DIRK VAN (1818-1893), ges. r.o., kippen in schuur, paneel 28 x 37 cm. LOKHORST VAN DIRK (
Onbekend, onduid. ges. r.o., visservrouwen bij schepen aan de kust, paneel 30 x 41 cm. ...[more]
SCHIEDGES JR., PETRUS PAULUS (1860-1922), ges. r.o., drooggevallen tweemaster voor de kust, paneel
WIJNGAARDEN, H.J. (1906-1986), ges. r.o., bloemstilleven, doek 50 x 40 cm. ...[more]
SPROKKELHORST, A. ges. r.o., stilleven met zonnebloemen in vaas, doek 50 x 40 cm. ...[more]
ROGGEVEEN, DIRK (1872-1955), ges. r.b. en ges. en gedat. 1947 verso, stilleven met violieren in
ROGGEVEEN, DIRK (1872-1955), ges. r.b. en ges. en gedat. 1947 verso, stilleven met violieren in glazen vaas, doek 60 x 50 cm. ...[more]
ARPS, BERNARDUS (1865-1938), ges. r.o., stilleven met parelketting, paneel 37 x 49 cm. Arps,
KOOLEN, HARRY, ges. r.o., stilleven met rozen in vaas, doek 40 x 30 cm. ...[more]
VLOOT, HUBERTUS VAN DER (1912-1979), ges. en gedat. '42 l.o., stilleven met appels op tinnen bord,
VLOOT, HUBERTUS VAN DER (1912-1979), ges. en gedat. '42 l.o., stilleven met appels op tinnen bord, doek 60 x 44 cm. ...[more]
ROOSENBOOM, ges. m.o., stilleven met rode en witte druiven, board 39 x 35 cm. Roosenboom, M. signed,
MOURIK, HENDRIK CORNELIS VAN (1877-1944), ges. l.o., Stilleven met fruit en schenkkan, doek 34 x
DOMMERSEN, WILLIAM RAYMOND (1850-1927), ges. r.o., gezicht op de 'The Church of St Laurence
NIESTEN, PIETER JOHANNES (1842-1918), ges. r.o., figuren in straatje bij kerk te Leiden, paneel 38 x
KOEKKOEK, JOHANNES HERMANUS B. (1840-1912), ges. r.o., figuren op roeibootje bij huizen in vaart,
VERTIN, PETRUS GERARDUS (1813-1893), ges. r.o., figuren in besneeuwd straatje, doek 35 x 28 cm. -
HUICK, C. met sign. r.o. zeilschepen op zee, doek 18 x 30 cm. (2X) ...[more]
Onbekend, onduid. ges. l.o., vissersboten op zee, paneel 23 x 17 cm. ...[more]
GALTON, S.A., ges. l.o., gezicht op Hastings, doek 50 x 75 cm. Galton, S.A., signed, view on
GALTON, S.A., ges. l.o., gezicht op Hastings, doek 50 x 75 cm. Galton, S.A., signed, view on Hastings, canvas 50 x 75 cm. ...[more]
WIJSMULLER, JAN HILLEBRAND (1855-1925), ges. r.o., vissers voor de kust, paneel 30 x 40 cm.
KOEKKOEK, WILLEM (1839-1895), naar, stadsgezicht met drukke straat, doek 69 x 92 cm. KOEKKOEK WILLEM
JONGH, OENE ROMKES DE (1812-1896), ges. l.o. figuren in straatje bij kerk in de winter, doek 66 x 53
SCHAFT, CORNELIS VAN DER (1810-1865), ges. r.o., wintergezicht, paneel 38 x 50 cm. CHAFT VAN DER
ARTZ, CONSTANT (1870-1951), ges. l.o., eenden aan waterkant, paneel 30 x 40 cm. ...[more]
WITSEN, WILLEM (1860-1923), brug over gracht, ets uitgegeven door van E.J. van Wisselingh & Co,
WITSEN, WILLEM (1860-1923), brug over gracht, ets uitgegeven door van E.J. van Wisselingh & Co, ets 24 x 30 cm. ...[more]
Onbekend, gemon. A.P. '41 r.b., 'Jonge Merel', doek 28 x 37 cm. ...[more]
DOORN, ADRIANUS VAN (1825-1903), ges. r.o. figuren bij spiegel in interieur, paneel 32 x 23 cm.
Onbekend, onduid. ges. r.o. kerkinterieur, doek 49 x 39 cm. ...[more]
PLAS, LAURENS (1828-1888), gemon. L.P. r.o., zomer en winter, pendant paneel 16 x 13 cm. PLAS
OPDENHOFF, GEORGE WILLEM (1807-1873), ges. r.o., Hollandse schepen bij onstuimig weer, doek 34 x
More, C.J., ges. en gedat. 1855 r.o. op drijfhout, scheepsportret van Hollandse tweemaster '
MORGENSTJERNE MUNTHE, GERHARD A.L (1824-1903), ges. l.o., vissersboot en man te paard in de
DONNY, DESIRE (1798-1861), ges. l.o., drooggevallen visserboten voor de kust, paneel 28 x 38 cm.
BERG, WILLEM HENDRIK VAN DEN (1886-1970), ges. r.o., Eend, board 34 x 24 cm. BERG VAN DEN WILLEM
ARTZ, CONSTANT (1870-1951), ges. l.o., eendjes aan slootkant, paneel 24 x 18 cm. Artz, Constant (
APOL, LOUIS (1850-1936), ges. r.o., kerk bij maanlicht, aquarel 49 x 37 cm. Apol, Louis (1830-1936),
Onbekend, onges. 19e eeuw, vissers aan de Zuiderzee, paneel 23 x 30 cm. Unknown, unsigned 19th
SEIGNAC, PAUL (1826-1904), ges. l.o., baldadigheid, paneel 33 x 25 cm. SEIGNAC, PAUL (1826-1904),
STALLER, GERARD JOHAN (1880-1956), ges. l.o., figuren bij kraam, marouflé 24 x 18 cm. ...[more]
HAUS, HENDRIK MANFRED (1803-1843), ges. r.o., houtsprokkelde figuren in winterlandschap, paneel 18 x
KIMMEL, CORNELIS (1804-1877), ges. en gedat. 1850 l.o., figuren op het ijs, paneel 26 x 31 cm.
EVERSEN, JOHANNES HENDRIK (1906-1995), ges. r.o., stilleven met perziken op schaal, paneel 31 x 41
VREEDENBURGH, HERMAN (1887-1956), ges. l.o., stilleven met rozen in vaas, doek 44 x 35 cm. -
Lot van 4 div. gravures w.o. 2 Amsterdam door Wagenaar 1760 en 2 door Terwen 1860 ...[more]
Gravure: "A new exact map of the theather of the war in Flanders and Holland", 1709 60 x 87 cm.
Gravure: "A new exact map of the theather of the war in Flanders and Holland", 1709 60 x 87 cm. ...[more]
Gravure: Holsatia Ducatus vernacule Das Hertzogtum Holstein, 18e eeuw 52 x 90 cm. ...[more]
Gravure: La Seigneurie de Groninque, Pare S'Sanson 1692, 54 x 80 cm. ...[more]
Gravure: "Groeninga", ingelijst, 32 x 46 cm. ...[more]
4-Luik op doek met voorstelling van figuren en dieren in tuin, ca. 180 x 205 cm. 4 paintings on
HEIJENBROCK, HERMAN (1871-1948), ges. r.o., arbeiders in fabriek, pastel 47 x 62 cm. HEIJENBROCK,
Onbekend, met sign, B. Campers, r.o. meisje met bloemenmand, paneel 24 x 19 cm. ...[more]
Lot van litho "St. Andrews 1800", herdruk 1960, 24 x 31 cm. en een nadruk met interieur van
Lot van litho "St. Andrews 1800", herdruk 1960, 24 x 31 cm. en een nadruk met interieur van apotheek, 24 x 35 cm. ...[more]
KOSTER, TOON (1913-1989), ges. r.o., huizen en boten aan vaart, aquarel 21 x 27 cm. ...[more]
MARCUS, HENRIETTE (1891-1993), ges. r.o., Fontaine-hofje in Brugge, tekening 33 x 49 cm. Marcus,
KEVER, JACOB SIMON HENDRIK (1854-1922), ges. l.o., moeder met kinderen in boereninterieur 'de
DIEVENBACH, HENDRICUS (1872-1946), ges. r.o. interieur met moeder bij wieg, aquarel 32 x 38 cm.
DIEVENBACH, HENDRICUS (1872-1946), ges. r.o. interieur met moeder bij wieg, aquarel 32 x 38 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. aangekleed gaat uit, doek 27 x 21 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite