1994 Los(e)/Seite
Mahonie boekenkast met 2 deels glazen deuren, 19e eeuw, h. 190, br. 135, d. 48 cm. ...[more]
Serie van 4 gepolitoerde stoelen, rugleuning voorzien van gestoken reliëf, rustend op klauwpoten,
Tapijt, Esfahan 290 x 200 cm.
Tapijt, Esfahan 290 x 200 cm. ...[more]
Beschilderde Hindeloopen hangoortafel met decor van bloemen, h. 75, br. 170, d. 90 cm. (beschadigd)
Beschilderde Hindeloopen hangoortafel met decor van bloemen, h. 75, br. 170, d. 90 cm. (beschadigd) ...[more]
Deels messing 4-lichts zakkroon met kristallen pegels, h. 85 cm. ...[more]
Noten kast met vitrine opstand waarin 2 beglaasde deuren waarachter stof, met 5 lade en 3 paneel
Tapijt, Isfahan 335 x 215 cm.
Tapijt, Isfahan 335 x 215 cm. ...[more]
Bronzen 6-lichts bolkroon.
Bronzen 6-lichts bolkroon. ...[more]
Mahonie Louis XV porseleinkast met gestoken kuif waaronder 1 glazen deur en 3 orgelgebogen laden met
Eiken gestoken lampvoet, h. 159 cm. Oak lamp base, h. 159 cm. ...[more]
Eiken kist met klep en twee lade afgezet met koperen beslag, 18e eeuw h.83, br.119 en d.55 cm. Oak
Mahonie theekastje met lade en glazen deurtje op gebogen poten, eind 19e eeuw, h. 100, br. 59, d. 37
Mahonie theekastje met lade en glazen deurtje op gebogen poten, eind 19e eeuw, h. 100, br. 59, d. 37 cm. ...[more]
Noten Edwardiaanse vitrinekast met 2 glazen deuren, Engeland ca. 1920, h. 120, br. 105, d. 35 cm.
Noten Edwardiaanse vitrinekast met 2 glazen deuren, Engeland ca. 1920, h. 120, br. 105, d. 35 cm. ...[more]
Eiken Rococo-stijl salongarnituur bestaande uit 4 stoelen en tweezitsbankje, allen versierd met
Mahonie hangoortafel op gedraaide poten met lade, Engeland 19e eeuw, h. 69, br. 92, l. 98 cm.
Mahonie Biedermeier kapspiegel met opbergruimte, zgn. psyche, 19e eeuw, h. 79, br. 73, d. 29 cm.
Mahonie Biedermeier kapspiegel met opbergruimte, zgn. psyche, 19e eeuw, h. 79, br. 73, d. 29 cm. ...[more]
Mahonie wandtafel met etage, h. 75, br. 113, d. 40 cm. ...[more]
Tapijt, Heriz 345 x 250 cm. Carpet, Heriz 345 x 250 cm. ...[more]
Mahonie gefineerd bureau met groen leer ingelegd blad met 9 laden, ...[more]
Mahonie kist met metalen beslag, h. 40, l. 86, br. 40 cm. Mahogany chest with copper nails, h. 40,
Mahonie kist met metalen beslag, h. 40, l. 86, br. 40 cm. Mahogany chest with copper nails, h. 40, l. 86, w. 40 cm. ...[more]
Eiken refectory tafel op gedraaide poten verbonden door regels en 2 laden, Engeland 18e eeuw, h. 76,
Noten gefineerde Louis XV-stijl vitrinekast met een glazen deur waarin medaillon en met bronzen
Geslepen spiegel in 19e eeuwse vergulde lijst, 125 x 104 cm. ...[more]
Geslepen spiegel in beschilderde lijst, 132 x 81 cm. ...[more]
Spiegel in goudlak lijst versierd met acanthusbladeren en parelrand, 115 x 88 cm. Mirror in gold
Wortelnoten Chippendale-stijl theetafel met 1 lade en 2 uitschuifbladen, rustend op bolklauwpoten,
Driezits Chesterdfield bank bekleed met bruin leer op houten onderstel verbonden door regels
Mahonie boekenkast met 8 open vakken en gestoken bladmotieven, 19e eeuw, h. 123, br. 162, d. 39 cm.
Mahonie boekenkast met 8 open vakken en gestoken bladmotieven, 19e eeuw, h. 123, br. 162, d. 39 cm. ...[more]
Mahonie eethoek met rechthoekige tafel en 6 stoelen, bekleed met blauw velours ...[more]
Eiken voorraadkastje met paneeldeur, Holland 18e eeuw, h. 78, br. 65, d. 37 cm. ...[more]
Wortelnoten gefineerde Chippendale-stijl theetafel met 1 lade, rustend op bolklauwpoten, h. 71 br.
Tapijt, Tabriz 315 x 212 cm. (schade aan franjes) Tabriz carpet 315 x 212 cm. ...[more]
Houten winkelkast met 45 open schuiflade en 4 dichte laden, h. 213, br. 201, d. 50. -Herkomst:
Houten winkelkast met 45 open schuiflade en 4 dichte laden, h. 213, br. 201, d. 50. -Herkomst: Lingeriezaak van Rietschoten- ...[more]
Spiegel in mahonie Empire lijst met bronzen ornamenten, ca. 1820, 117 x 42 cm. Empire mirror in
Spiegel in mahonie Empire lijst met bronzen ornamenten, ca. 1820, 117 x 42 cm. Empire mirror in mahogany list. ...[more]
Facet geslepen spiegel in goudlak sierlijst, 74 x 130 cm. Mirror in decorative frame, 74 x 130 cm.
Facet geslepen spiegel in goudlak sierlijst, 74 x 130 cm. Mirror in decorative frame, 74 x 130 cm. ...[more]
Schoorsteen spiegel in vergulde lijst bekroond met medaillon waarin druiventros geflankeerd door
Schoorsteen spiegel in vergulde lijst bekroond met medaillon waarin druiventros geflankeerd door rozetten, ca. 1880, 165 x 102 cm. ...[more]
Vergulde Louis XV-stijl console met marmeren blad en gestoken rozen en bladeren, Italie 20e eeuw, h.
Spiegel in goudbeschilderde lijst met los gestoken ornament van vogels bij lauwerkrans, 151 x 90 cm.
Eiken commode met 3 laden, 19e eeuw, h. 69, br. 62, d. 43 cm. ...[more]
Eiken Louis XVI theetafel met besteklade op taps toelopende poten, h. 74, br. 78, d. 44 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier tafel op kolompoot uitlopend in gestoken 3-sprant, 19e eeuw, h. 78, diam. 113
Mahonie Biedermeier tafel op kolompoot uitlopend in gestoken 3-sprant, 19e eeuw, h. 78, diam. 113 cm. ...[more]
Vurenhouten dekenkist met bolle deksel en bronzen beslag, h. 50, br. 79, d. 44 cm. ...[more]
Mahonie Biedemeier bijzettafel, met gecontourneerd blad rustend op 3-sprant, h. 56 diam. 84 cm.
Spiegel in goudlak lijst, h. 132, br. 21 cm. Mirror in gold laquer frame, h. 132 cm. ...[more]
Schoorsteenspiegel met gipsen fries en geflankeerd door cannelures, 19e eeuw, 166 x 103 cm. ...[more]
Mahonie Empire-stijl consoletafel rustend op zuilen met messing ornamenten, h.76,5 bladmaat 120 x 37
Noten vitrinekast met 2 deels beglaasde deuren, h. 180 br. 108 d. 41 cm. Vitrine with 2 partly glass
Noten vitrinekast met 2 deels beglaasde deuren, h. 180 br. 108 d. 41 cm. Vitrine with 2 partly glass doors, h. 180 w. 108 d. 41 cm. ...[more]
Geslepen spiegel in houten ajour lijst, 67 x 55 cm. ...[more]
Eiken dekenkist met gestoken frontpanelen en gedateerd 1724, h. 55, br. 123, d. 60 cm. Oak chest
Eiken dekenkist met gestoken frontpanelen en gedateerd 1724, h. 55, br. 123, d. 60 cm. Oak chest with dated 1724. ...[more]
Stel mahonie chinoise beschilderde stoelen met rieten zitting. ...[more]
Tapijt, Kelim 250 x 160 cm.
Tapijt, Kelim 250 x 160 cm. ...[more]
Tapijt, Kelim 320 x 170 cm.
Tapijt, Kelim 320 x 170 cm. ...[more]
Houten Koloniale reiskist met koper beslag op bolpoten, h. 72, br. 165, d. 66 cm. (deksel beschadigd) ...[more]
Mahonie Louis XVI penantkast voorzien van 2 laden en 2 paneeldeuren, gedecoreerd met koper inlegwerk
Eiken betaaltafel als salontafel met lade, 18e eeuw, h. 46, br. 105, d. 78 cm. ...[more]
Kastanjehouten tafel met 3 laden op blokpoten, Spanje 18e eeuw, h. 55, br. 175, d. 58 cm. ...[more]
Eiken kloostertafel met rechthoekig blad rustend op balustervormige poten verbonden door regel,
Tapijt, Kashan, 403 x 293 cm. A carpet, Kashan 403 x 293 cm. ...[more]
Eiken Louis XVI hoekkast met hekje en onderin 4 deuren, Holland 18e eeuw, h. 220, br. 95, d. 57 cm.
Eiken Louis XVI hoekkast met hekje en onderin 4 deuren, Holland 18e eeuw, h. 220, br. 95, d. 57 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite