- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
Divers pleet,waaronder champagnekoeler, zeventien onderborden en dienschalen, [26]150 ...[more]
Twee tinnen klepkannen, theepotje en diversen, 19e/20e eeuw., [ds]200 ...[more]
Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,met verguld decor. (schildpad etui met defecten),
Duitsland, een kleine treeft met houten handvat, 19e eeuw;hierbij twee grotere smeedijzeren
Albasten vogelbadgedragen door drie pelikanen. In twee delen (besch.), [1]250 ...[more]
Engeland, kompas, circa 1800,in mahoniehouten vatting. Hierbij drie zakkompassen, 18e/19e eeuw en
Frankrijk, zakbarometerin messing kast. Hierbij Duitsland, zakmicroscoop en Frankrijk, muntgewicht
Duitsland, micrometer in kistje.Hierbij een Rabone&Sons meetlint en messing duimstok, herkomst:
Almanack de Gotha1886-1903 (enkele delen ontbreken), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Divers tin, waaronder klepkan, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's
Bronzen vijzel en stamper., [1]120
Bronzen vijzel en stamper., [1]120 ...[more]
Messing deels zwart gelakte microscoop gesigneerd Carl Zeiss, Jena. Serienummer 35039., [1]120
Messing deels zwart gelakte microscoop gesigneerd Carl Zeiss, Jena. Serienummer 35039., [1]120 ...[more]
Duitsland, globe gesigneerd Otto Herkt, ca. 1930,Geplaatst op houten gedraaide voet met ingelegd
Album Amicorum, 19e eeuw en album met oude reclamekaarten/poeziealbumplaatjes, ca. 1900, [2 albums]
Album Amicorum, 19e eeuw en album met oude reclamekaarten/poeziealbumplaatjes, ca. 1900, [2 albums]60 ...[more]
Oude ansichtkaarten in album (ca 400 stuks, maar niet compleet), ca, 1900,, [1]100 ...[more]
Barograaf in mahoniehouten kast, adres L. J. Harri, Amsterdam. Uitgevoerd met 5 Vidi doosjes,
Engeland, messing sextant gesigneerd Lawrence & Mayo, London, 19e eeuw;'clover-frame', met
Frankrijk, pendule in gegoten metalen kast, ca. 1880,porselein ornamenten, bekroond met vaas
Engeland, tafelklok naar antiek voorbeeld,in wortelnotenhouten kast. Met maan aanduiding. Gesigneerd
Engeland, prikklok,adres National Time Recorder Co. Lts. Kent, [1]60 ...[more]
Houten poppenhemelbedje, begin 19e eeuw,samen met een kakstoeltje (beschadigingen), h. 68 x b. 55
Een eikenhouten model van een afuit, ca. 1800.(defecten)., l. 43 cm. [1]80 ...[more]
Drie doosjes met diverse tinnen figuurtjes, Honi speelgoedSoldaatjes, boerderij- en sportfiguurtjes,
Drie doosjes met diverse tinnen figuurtjes, Honi speelgoedSoldaatjes, boerderij- en sportfiguurtjes, [3]60 ...[more]
Meesterstukje; houten linnenkast, circa 1930met koperen beslag, [1]70 ...[more]
Twee handgeschilderde waaiers, 19e eeuw.Hierbij China, twee parasols, herkomst: wijlen mevrouw
Van Melle's toffee blik, [1]20
Van Melle's toffee blik, [1]20 ...[more]
Drie beschilderde spanen dekseldozen, [3]250 ...[more]
Waddinxveen, twee beschilderde houten koetsen, [2]150 ...[more]
Miniatuur stoomschip, 'Wilhelmina' gemonteerd op een plank, [1]300 ...[more]
Houten speelgoed draaibrug, [1]150
Houten speelgoed draaibrug, [1]150 ...[more]
Pluche Mickey Mousemet origineel label Walt Disney. Hierbij vier andere knuffels, twee in originele doos, [5]100 ...[more]
Stel cilindrische spanen winkel voorraad dozen. Met hand geschilderd nummer, '17' en '18'. 19e
Stel cilindrische spanen winkel voorraad dozen. Met hand geschilderd nummer, '17' en '18'. 19e eeuw., [2]80 ...[more]
Model van een kanon. Gietijzeren loop op eikenhouten afuit, 19e eeuw., l. 40 cm. [1]200 ...[more]
Rood marmeren vide-poche,met bronzen sculptuur van jager met geschoten wild (geweer beschadigd),
Rood marmeren vide-poche,met bronzen sculptuur van jager met geschoten wild (geweer beschadigd), h. 29 cm. [1]100 ...[more]
Bronzen sculptuur naar Mene;Paard, l. 37 cm. [1]400 ...[more]
Tinnen schotel, 18e/19e eeuw,met gravé familiewapen ED en leeuw., diam. 37 cm. [1]160 ...[more]
Drie tinnen schotels,één met datering 1773, [3]280 ...[more]
Negen diverse crucifixen en kroontjes, 20e eeuw., [2 dzn]200 ...[more]
Gipsen sculptuur Christus de verlosser, ca. 1900,polychroom beschilderd (handen beschadigd). , h. 68
Gipsen sculptuur Christus de verlosser, ca. 1900,polychroom beschilderd (handen beschadigd). , h. 68 cm. [1]80 ...[more]
Houten vis, circa 1920, h. 25, l. 18, d. 17 cm [1]60 ...[more]
Aardewerken kruik en China en Indonesië, diverse objecten,waaronder Nias figuur, [1+ds]150 ...[more]
Indonesië, wajangpop, [1]20
Indonesië, wajangpop, [1]20 ...[more]
Drie Romeinse stijl glazen kannetjes, [3]120 ...[more]
Perzisch kussen en quilt, 20
Perzisch kussen en quilt, 20 ...[more]
Boekensteun met houten uil,hierbij een gesneden houten hoofd van man, [2]50 ...[more]
Java, paar houten boekensteunen, [2]80 ...[more]
Indonesië, drie houten sculpturen, [3]150 ...[more]
Indonesië, zes stuks divers, [6]60
Indonesië, zes stuks divers, [6]60 ...[more]
Indonesië, divers snijwerk, [5]60
Indonesië, divers snijwerk, [5]60 ...[more]
Vier metalen stafjes,twee bekroond met figuren, [4]80 ...[more]
Everzwijnkop, gemonteerd op houten bord,geschoten in de tuin van de vorige eigenaar, l. 80 cm [1]
Everzwijnkop, gemonteerd op houten bord,geschoten in de tuin van de vorige eigenaar, l. 80 cm [1]300 ...[more]
Opgezette kop van een neushoornvogel, ca. 1900,geplaatst op een houten wandplaat., h. 39 cm, b. 23
Opgezette kop van een neushoornvogel, ca. 1900,geplaatst op een houten wandplaat., h. 39 cm, b. 23 cm. [1]80 ...[more]
Zeven verschillende wand vitrine kasten met geprepareerde insecten, vruchten e.d. Ca. 1960,w.o.
'Singing birdcage', 1900-1930;De koperen vogelkooi met twee vogels met veren, met mechaniek en
'Singing birdcage', 1900-1930;De koperen vogelkooi met twee vogels met veren, met mechaniek en speelwerk, h. 26 cm. [1]200 ...[more]
Twee Nautilusschelpen,één met Duits zilveren montering en voet, beker h. 20 cm. [2]250 ...[more]
Twee conch shells, l. 28 en 14 cm. [2]120 ...[more]
3157 Los(e)/Seite