- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
Qum zijden kleed, 152 x 103 cm [1]800 ...[more]
Tabriz kleed (sleets), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam
Tabriz kleed (sleets), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 , 341 x 249 cm [1]150 ...[more]
Hamadan kleedHerkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 ,
Hamadan kleedHerkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 , 291 x 193 cm [1]500 ...[more]
Kazak kleed, 148 x 105 cm [1]150
Kazak kleed, 148 x 105 cm [1]150 ...[more]
Zijden bidkleed , 163 x 117 cm [1]200 ...[more]
Oezbekistan, paardendeken, 130 x 110 cm. [1]60
Rechthoekige spiegel in gezwarte en verguld houten lijst, 19e eeuw,met robbellijstwerk en achantusbladeren, 109 x 95 cm [1]1200 ...[more]
Damspiegel in verguld en gestoken houten lijst, 19e eeuw,met kabel- en parelranden, herkomst: wijlen
Rechthoekige piegel in gestoken vruchtenhouten lijst in Rococo stijl, 19e eeuw,met acanthusbladeren,
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, 18e eeuw,de opengewerkte kuif met
Eikenhouten staande schemerlamp, Amsterdamse School,met beige kap, diam. 62 en h. 174 cm [1]150
Eikenhouten staande schemerlamp, Amsterdamse School,met beige kap, diam. 62 en h. 174 cm [1]150 ...[more]
Verguld bronzen en messing zeslichts kroonmet kristallen pegels, diam. 48 en h. 66 cm [1]180
Verguld bronzen en messing zeslichts kroonmet kristallen pegels, diam. 48 en h. 66 cm [1]180 ...[more]
Rechthoekige spiegel in cremekleurig en verguld houten lijst, 19e eeuw,met kabel- en parelranden, 98
Rechthoekige spiegel in cremekleurig en verguld houten lijst, 19e eeuw,met kabel- en parelranden, 98 x 56 cm [1]250 ...[more]
Staande koperen schemerlampmet florale motieven (geen kap), h. 125 cm [1]150 ...[more]
Verguld bronzen en messing zeslichts zakkroon en twee -wandlustersmet kristallen prisma's, diam.
Verguld bronzen en messing zeslichts zakkroon en twee -wandlustersmet kristallen prisma's, diam. 42 en h. 61 cm; h. 43 cm [3]250 ...[more]
Staande messing en bronzen schemerlamp, Art Nouveau, h. 135 cm [1]200 ...[more]
Rechthoekige spiegel in wit en verguld gelakt houten lijst, Hollands Empire, ca. 1825,met leeuwenmaskers, h. 136 en br. 53 cm [1]1200 ...[more]
Ovale gefacetteerde Venetiaanse spiegelmet kuif, h. 125 en br. 75 cm [1]500 ...[more]
Verguld houten rechthoekige spiegel, Louis XVI,met gestoken en opengewerkte kuif. Oogsttafereel,
Verguld houten rechthoekige spiegel, Louis XVI,met gestoken en opengewerkte kuif. Oogsttafereel, h. 147 en br. 74 cm [1]2200 ...[more]
Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, ca. 1830,met twee vrijstaande kolommen. Op de kuif
Duitsland, rechthoekige spiegel in berkenhouten lijst, Biedermeier, ca 1830,met timpaan en verguld
Rechthoekige spiegel in grijs-groen en verguld gelakt houten lijst, 19e eeuw.waarboven ovale prent
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, Louis XVI, met gestoken en opengewerkte
Italië, paar spiegels in verguld gelakte en gestoken houten lijst in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met
Rechthoekige spiegel in cremekleurige houten lijst in Rococo-stijl, 19e eeuw,met verguld gelakte
Rechthoekige spiegel in verguld gelakt en gestoken houten lijst, Louis XVI, met opengewerkte kuif (
Rechthoekige spiegel in verguld gelakt en gestoken houten lijst, Louis XVI, met opengewerkte kuif (besch.), h. 66 en br. 40 cm [1]150 ...[more]
Paar kapitale tienlichts zakkronenmet kristallen prisma's en pegels, diam. 78 en h. 128 cm. [2]4000
Paar kapitale tienlichts zakkronenmet kristallen prisma's en pegels, diam. 78 en h. 128 cm. [2]4000 ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,de opengewerkte kuif met
Vertind stalen zeslichts hanglamp, Art Deco,met zes witglazen kappen, diam. 67 en h. 70 cm [1]150
Vertind stalen zeslichts hanglamp, Art Deco,met zes witglazen kappen, diam. 67 en h. 70 cm [1]150 ...[more]
Vertind stalen achtlichts hanglamp, Art Deco,met vier witglazen kapjes en -panelen, diam. 65 en h.
Vertind stalen achtlichts hanglamp, Art Deco,met vier witglazen kapjes en -panelen, diam. 65 en h. 82 cm [1]150 ...[more]
Vierlichts kroonmet kristallen prisma 's en pegels, diam. 45 en h. 90 cm [1]400 ...[more]
Messing twaalflichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw,in twee etages, diam. 78 en h. 109 cm [1]200
Messing twaalflichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw,in twee etages, diam. 78 en h. 109 cm [1]200 ...[more]
Verguld bronzen en messing tienlichts kaarsenkroon in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met kristallen
Verguld bronzen en messing zeslichts geëlektrificeerde kaarsenkroon in Empire-stijl, 19e eeuw,
Verguld stalen vijftienlichts kroonmet o.a. zeemeermin, kindfiguren en acanthusbladeren, diam. 85 en
Verguld stalen vijftienlichts kroonmet o.a. zeemeermin, kindfiguren en acanthusbladeren, diam. 85 en h. 93 cm [1]250 ...[more]
Venetiaanse glazen zeslichts kroon, versierd met bladranken, appliek en glazen bol aan onderzijde,
Venetiaanse glazen zeslichts kroon, versierd met bladranken, appliek en glazen bol aan onderzijde, h. 55 cm. [1]200 ...[more]
Frankrijk, hexagonaal vormige vernikkeld bronzen één lichts plafonniere, Art Deco, ca. 1930,
Een paar kristallen vaasvormige tafellampen met ananas slijpsel, ca, 1940,voorzien van bronzen
Ovale gefacetteerde spiegel in poli cuivre bewerkte lijst, 19e eeuw, de vergulde kuif (deels besch.)
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, louis XVI,de gestoken en opengewerkte kuif o.a. met
Engeland, butlerspiegel in ronde verguld houten lijst, 19e eeuw,met kuif, h. 79 en br. 46 cm [1]500
Engeland, butlerspiegel in ronde verguld houten lijst, 19e eeuw,met kuif, h. 79 en br. 46 cm [1]500 ...[more]
Gefacetteerde rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijstmet messing bieswerk, h. 156 en br. 109
Gefacetteerde rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijstmet messing bieswerk, h. 156 en br. 109 cm [1]150 ...[more]
Rechthoekige spiegelin verguld en gebronst hardhouten lijst met parelrand en piramidale omlijsting, h. 150 en br. 104 cm [1]150 ...[more]
Damspiegel in verguld en zwart laqué houten lijst, laat 19e eeuw,met kuif, h. 204 en br. 30 cm [1]
Damspiegel in verguld en zwart laqué houten lijst, laat 19e eeuw,met kuif, h. 204 en br. 30 cm [1]600 ...[more]
Rechthoekige spiegel in olijfhouten lijst, 17e eeuw, met gestoken en opengewerkte notenhouten
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis Philippe,met parelrand, zijspiegels en kuif
Europese school, 18e eeuwLandschap met Apollo, putti en een jonge vrouw, doek, niet ingelijst, 104 x
Europese school, 18e eeuwLandschap met Apollo, putti en een jonge vrouw, doek, niet ingelijst, 104 x 137 cm. [1]800 ...[more]
Naar Guido Reni, 18e eeuwEcce Homo, doek, 65 x 51 cm. [1]500 ...[more]
Navolger van Gerard ter BorchMusicerend gezelschap in een interieur, paneel, 26 x 33 cm. [1]1000
Navolger van Gerard ter BorchMusicerend gezelschap in een interieur, paneel, 26 x 33 cm. [1]1000 ...[more]
Johannes Lingelbach (1622-1674)Rustend gezelschap bij een fontein in een park met beelden, paneel,
Johannes Lingelbach (1622-1674)Rustend gezelschap bij een fontein in een park met beelden, paneel, gesign. r.o., 34 x 25 cm. [1]5000 ...[more]
Vlaamse School, 17e eeuwZittende vrouw bij een beekje, paneel, 25 x 31 cm. [1]1800 ...[more]
Hollandse school, 17e/vroeg 18e eeuw, met initialen WvV 1691Vele schepen, waaronder het jacht van de
Christian Stöcklin (1741-1795)Kerkinterieur met figuren, paneel, gesign. m.o., 28 x 30 cm. [1]1800
Christian Stöcklin (1741-1795)Kerkinterieur met figuren, paneel, gesign. m.o., 28 x 30 cm. [1]1800 ...[more]
Toegeschreven aan Simon Jacobsz. de Vlieger (c. 1600 - c. 1653)Schepen in een storm, paneel, ond.
Toegeschreven aan Simon Jacobsz. de Vlieger (c. 1600 - c. 1653)Schepen in een storm, paneel, ond. gesign. r.o., 35 x 4 5cm. [1]12000 ...[more]
Abraham de Pape (1620-1666)Interieur met oudere man en vrouw en een jongen met schooltas, paneel,
Toegeschreven aan Jan de Momper (actief 1632-1684)Landschap met figuren bij een ruïne, 32 x 23
Toegeschreven aan Jan de Momper (actief 1632-1684)Landschap met figuren bij een ruïne, 32 x 23 cm., doek, ongesign. [1]500 ...[more]
3157 Los(e)/Seite