- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Mannelijk naakt met stralen rondom (lichaam gemodelleerd),
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Mannelijk naakt met stralen rondom (lichaam uitgespaard),
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: diverse figuren, linksboven in beeld krullerige
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Barasingha hert, litho, handgesign. r.o., 1916, Van Es L 012,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Barasingha hert, litho, handgesign. r.o., 1916, Van Es L 012, 40 x 30 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Zittend naakt, ets, gesign. r.o., 1917, Van Es D 076, 35 x 18
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Zittend naakt, ets, gesign. r.o., 1917, Van Es D 076, 35 x 18 cm. [1]500 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie met Siamese tweeling, ets, gesign. r.o., Van Es D
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie met Siamese tweeling, ets, gesign. r.o., Van Es D 096, 15 x 24 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Twee rozen, litho, gesign. r.o., Van Es L 035, 19 x 23,5
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Twee rozen, litho, gesign. r.o., Van Es L 035, 19 x 23,5 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Dode duif (Der onschuld dood), houtsnede, niet ingelijst,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: twee mannenkoppen in profiel naar links, houtsnede,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Vogeltje in hoek van een kooi, houtsnede, gesign. r.o., Van
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Vogeltje in hoek van een kooi, houtsnede, gesign. r.o., Van Es H 064, 16 x 18 cm. [1]350 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie : kop, houtsnede, gesign. r.o., 1930, 18 x 13,5
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie : kop, houtsnede, gesign. r.o., 1930, 18 x 13,5 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: twee figuren met mutsjes, litho, gesign. r.o., 17/
Willem Witsen (1860-1923)Jodenhouttuinen, ets en aquatint, ca. 1905-1906, gesign. r.o., No. 30, de
Willem Witsen (1860-1923)Jodenhouttuinen, ets en aquatint, ca. 1905-1906, gesign. r.o., No. 30, de Groot no. 114, 40 x 50 cm. [1]250 ...[more]
Willem Witsen (1860-1923)Binnenkant met afbraak, ets en aquatint, ca. 1912-1913, gesign. r.o., no.
Willem Witsen (1860-1923)Bierhaven te Rotterdam, ets en aquatint, gesign. r.o., no. 99, De Groot 88,
Willem Witsen (1860-1923)Bierhaven te Rotterdam, ets en aquatint, gesign. r.o., no. 99, De Groot 88, 25 x 20 cm. [1]200 ...[more]
Willem Witsen (1860-1923)Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug, ets en aquatint,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Portret van een vrouw, potlood en houtskool, gesign. r.o.,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Portret van een vrouw, potlood en houtskool, gesign. r.o., 1934, 48 x 35 cm. [1]1200 ...[more]
Albert Regagnon (1874-1961)Kippen op een erf, board, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 33 cm. [1]
Albert Regagnon (1874-1961)Kippen op een erf, board, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 33 cm. [1]80 ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Gezicht op de Keizersgracht, Amsterdam, houtskool en aquarel, gesign. l.
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Gezicht op de Keizersgracht, Amsterdam, houtskool en aquarel, gesign. l.o., 20 x 25 cm. [1]250 ...[more]
Johan Polet (1894-1971)Liggend naakt, tekening, gesign. l.o., ´37, 62 x 95 [1]200 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Moeder en kind voor een huis in de sneeuw, houtskool en wit krijt,
Henri van Daalhoff (1867-1953)Moeder en kind voor een huis in de sneeuw, houtskool en wit krijt, gesign. l.o., 80 x 62 cm. [1]250 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Vrouw bij een poort (volgens annotatie op de achterzijde Samuel de
Dirk Koning (1888-1978)Zonder titel. Hierbij affiche van het Rode Kruis uit 1928., zeefdruk, niet
Salomon Garf (1879-1943)'De Magere Brug te Amsterdam', ets, gesign. in de plaat, 40 x 53 cm. [1]60
Salomon Garf (1879-1943)'De Magere Brug te Amsterdam', ets, gesign. in de plaat, 40 x 53 cm. [1]60 ...[more]
Diverse grafiek, begin 20e eeuw, [ds+1]200 ...[more]
Pedro Ribera (1867-1949)Petit souk, Tanger, board, gesign. r.o., 10 x 15 cm. [1]500 ...[more]
Gesigneerd W. WeissenbruchHuizen aan een vaart, doek, gesign. l.o., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Emile Colinus (geb. 1884-1966)Het klooster St. Paul de Mausole in St. Rémy de Provence. Hier was
Emile Colinus (geb. 1884-1966)'Barques sur le Seine', herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Hans Engelman (1922-2000)Uiterwaarden bij Maurik, board, gesign. m.o., 50 x 60 cm. [1]100 ...[more]
Clementine van Lamsweerde (1924-2015)Badende vrouwen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Teunis Ooms (1906-1982)Stilleven, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]100 ...[more]
Vier diverse grafische werken, 20e eeuw;Marius Bauer, Pieter Dupont en Aart van Dobbenburgh, [4]200
Vier diverse grafische werken, 20e eeuw;Marius Bauer, Pieter Dupont en Aart van Dobbenburgh, [4]200 ...[more]
Lou Loeber (1894-1983)Geranium, litho, gesign. l.o., niet ingelijst, 30 x 30 cm. [map]180 ...[more]
Lou Loeber (1894-1983)Zonnebloemen, litho, gesign. l.o., 30 x 30 cm. [1]180 ...[more]
Divers grafiek, tekeningen en schilderijen, 17e t/m 20e eeuw,herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Lou Loeber (1894-1983)Lezende II, linosnede, gesign. r.o., niet ingelijst, 5/75, 30 x 25 cm. [1]400
Lou Loeber (1894-1983)Lezende II, linosnede, gesign. r.o., niet ingelijst, 5/75, 30 x 25 cm. [1]400 ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o.Stilleven met boeken, maroufle, gesign. r.o., 14 x 18 cm. [1]80 ...[more]
Toegeschreven aan Otto Sohn-Rethel (1877-1949)Landschap, board, gesign. r.o., 1897, 33 x 25 cm. [1]
Toegeschreven aan Otto Sohn-Rethel (1877-1949)Landschap, board, gesign. r.o., 1897, 33 x 25 cm. [1]120 ...[more]
Chris Soer (1882-1962)Figuren in een park, board, ongesign., 14 x 22 cm. [1]100 ...[more]
Gesigneerd DasnoyTulpen in een vaas, board, gesign. l.o., 40 x 25 cm. [1]100 ...[more]
Francois Albert Mooy (1884-1968)Twee polderlandschappen, tweemaal doek, gesign. r.o., 15,5 x 25
Francois Albert Mooy (1884-1968)Twee polderlandschappen, tweemaal doek, gesign. r.o., 15,5 x 25 cm. [2]200 ...[more]
Gesigneerd J.H. van MastenbroekGezicht op een binnenhaven. Hierbij paneel, duinlandschap, paneel,
Jan Korthals (1916-1972)Huizen aan een gracht, aquarel, gesign. r.o., 27 x 34 cm. [1]100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwLandschap met korenschoven op een akker, paneel, 28 x 47 cm. [1]80
Hollandse school, 20e eeuwLandschap met korenschoven op een akker, paneel, 28 x 47 cm. [1]80 ...[more]
Willem Noordijk (1887-1970)Polderlandschap, board, gesign. l.o., 21 x 31 cm. [1]80 ...[more]
Willy Fleur (1999-1967)Stilleven, doek, gesign. l.b., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Frederik Kasenda (1920-1950)Landschap Indonesië, doek, gesign. r.o., 30 x 37 cm. [1]120 ...[more]
Gesigneerd Willem MarisMelkende boer, aquarel en gouache, gesign. r.o., 20 x 29 cm. [1]120 ...[more]
Hendrik Cornelis Kranenburg (1817-1897)Gezicht op de Oude Schans met de Montelbaanstoren, doek,
Hendrik Cornelis Kranenburg (1817-1897)Gezicht op de Oude Schans met de Montelbaanstoren, doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm. [1]100 ...[more]
Russische school, 20e eeuwMan zittend bij een meertje, doek, niet ingelijst, 53 x 65 cm. [1]200
Russische school, 20e eeuwMan zittend bij een meertje, doek, niet ingelijst, 53 x 65 cm. [1]200 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Boerderijbij Eemnes, inkt en aquarel, gesign. r.o., '71, 30 x 48 cm. [1]100
Jan Korthals (1916-1972)Boerderijbij Eemnes, inkt en aquarel, gesign. r.o., '71, 30 x 48 cm. [1]100 ...[more]
Johan Enthoven (1898-1956)Bloesemtakken, doek, gesign. l.o., 60 x 50 cm. [1]100 ...[more]
Indonesische school, 20e eeuw,Twee landschappen, tweemaal doek, 40 x 60 cm. [2]250 ...[more]
Wil van Leeuwen (1909-1994)Interieur met bloemen op een tafel, doek, gesign. r.o., 80 x 66 cm. [1]
Wil van Leeuwen (1909-1994)Interieur met bloemen op een tafel, doek, gesign. r.o., 80 x 66 cm. [1]200 ...[more]
3157 Los(e)/Seite