Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
Kategorie
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
- Liste
- Galerie
-
3157 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Paar kristallen scheepskaraffen,de piramidevormige flessen met geribde hals, het lichaam met een
Paar kristallen scheepskaraffen,de piramidevormige flessen met geribde hals, het lichaam met een geëtst decor van bloeiende wingerd, stoppers, h. ...
Twee kristallen tazza's en twee dekselcoupes, h. 29 cm (max) [4]700 ...[more]
Meissen, drie porseleinen groepjes, 19e eeuw,voorstellende putti bezig met verschillende activiteiten, samen met een Rotha groep met speldenbakjes...
Wedgwood, biscuit aardewerken jachtterrine, ca. 1900,in relief gedecoreerd met wild, de dekselknop
Wedgwood, biscuit aardewerken jachtterrine, ca. 1900,in relief gedecoreerd met wild, de dekselknop in de vorm van een haas, l. 31 cm [1]250 ...[m...
Aardewerken relieftegel, 19e eeuw,met klassieke voorstelling van vrouw met putto, ingelijst (
Aardewerken relieftegel, 19e eeuw,met klassieke voorstelling van vrouw met putto, ingelijst (hoeken beschadigd), h. 23,5 x b. 22 cm [1]150 ...[mo...
Zeventien aardewerk tegels, 17-20e eeuw(enkele beschadigd), [ds]100 ...[more]
Paar polychroom aardewerk vormstukken naar antiek voorbeeld;Liggende koe. Gemerkt AK, [2]60
Paar polychroom aardewerk vormstukken naar antiek voorbeeld;Liggende koe. Gemerkt AK, [2]60 ...[more]
Bohemen, gegraveerde kelk, 18de eeuw,gegraveerd met herten in een bos, op gedraaide stam en ronde
Bohemen, gegraveerde kelk, 18de eeuw,gegraveerd met herten in een bos, op gedraaide stam en ronde voet, h. 25,5 cm [1]200 ...[more]
Bohemen, gegraveerde bokaal, ca. 1830,gegraveerd met wapen geflankeerd door twee staande leeuwen, op
Bohemen, gegraveerde bokaal, ca. 1830,gegraveerd met wapen geflankeerd door twee staande leeuwen, op baluster stam en ronde voet, h. 21 cm [1]300 ...
Slingerglas, tweede helft 18e eeuw,op ronde voet en met rode en witte spiraal in de stam, kleine
Slingerglas, tweede helft 18e eeuw,op ronde voet en met rode en witte spiraal in de stam, kleine chip, h. 12,5 cm [1]150 ...[more]
Venetië, wijnglas, 16e/17e eeuw,de uitlopende kelk op een gevormde stem en ronde voet, h. 14 cm [1]
Venetië, wijnglas, 16e/17e eeuw,de uitlopende kelk op een gevormde stem en ronde voet, h. 14 cm [1]150 ...[more]
Vier slingerglazen, eind 18e eeuw,met witte slinger (twee met schilfertjes), h. 15 cm [4]140
Vier slingerglazen, eind 18e eeuw,met witte slinger (twee met schilfertjes), h. 15 cm [4]140 ...[more]
Delft of Utrecht, polychroom gedecoreerde 'vogelkooi' plaque, 19e eeuw,gedecoreerd met een kanarie
Delft of Utrecht, polychroom gedecoreerde 'vogelkooi' plaque, 19e eeuw,gedecoreerd met een kanarie in een vogelkooi, h. 25 x b. 26,5 cm [1]300 .....
Delft, blauw-wit aardewerken spreukenbord, laat 18e eeuw, met religieuze inscriptie en gedateerd '
Delft, blauw-wit aardewerken spreukenbord, laat 18e eeuw, met religieuze inscriptie en gedateerd '1782' (randbeschadigingen), diam. 31 cm [1]200 ...
Groen glazen fles, 'kattenkop', 18e eeuw.Hierbij wortelhouten pijpenkop en tinnen schroefkan,
Groen glazen fles, 'kattenkop', 18e eeuw.Hierbij wortelhouten pijpenkop en tinnen schroefkan, gedateerd 1830, h. 20 cm. [3]90 ...[more]
Vier aardewerk borden, 19e eeuw, diam. 22-26 cm. [4] ]80 ...[more]
Delft vier stuks polychroom aardewerk,w.o. plooischotel, vroeg 18e eeuw (beschadigd), [diam. 33
Delft vier stuks polychroom aardewerk,w.o. plooischotel, vroeg 18e eeuw (beschadigd), [diam. 33 cm. ]150 ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk plooibord en pannekoekbord, 18e eeuw, diam. 22 en 23 cm. [2]120 ...[more]
Delft, langwerpig aardewerk dienblad, 18e eeuw,met sepia decor van dame en heer in landschap, de
Delft, langwerpig aardewerk dienblad, 18e eeuw,met sepia decor van dame en heer in landschap, de gecontourneerde rand met blauw-wit decor van cart...
Antieke geaderd glazen flesdruppelvormig, met geribde rand langs de hals, l. 25 cm. [1]200
Antieke geaderd glazen flesdruppelvormig, met geribde rand langs de hals, l. 25 cm. [1]200 ...[more]
Spanje, tegeltableau van zestien tegels, 16e/17e eeuw,met voorstelling van vierpassen (restauraties). Herkomst: uit de collectie van J.G.F. van Ac...
Tegeltableau van zestien mangaan tegels, 18e eeuw, mogelijk Engels,elke tegel met voorstelling van
Tegeltableau van zestien mangaan tegels, 18e eeuw, mogelijk Engels,elke tegel met voorstelling van scenes met voorname figuren in cartouche. Herko...
Set van drie slingerglazen, 18e eeuw,met luchtslinger (één schilfer), h. 17 cm. [3]100 ...[more]
Meissen, paar porseleinen groepen, eind 19e eeuw;Jongen en meisje met bloemen en schep, h. 14 cm. [
Meissen, paar porseleinen groepen, eind 19e eeuw;Jongen en meisje met bloemen en schep, h. 14 cm. [2]200 ...[more]
Thüringen, vier porseleinen groepen, begin 20e eeuwFiguren op stoel in 18e eeuwse kledij, h. 14-19
Thüringen, vier porseleinen groepen, begin 20e eeuwFiguren op stoel in 18e eeuwse kledij, h. 14-19 cm. [4]200 ...[more]
Passau, vier porseleinen groepen, 1e helft 20e eeuw, h. 19 cm. [4]200 ...[more]
Hoechst, vier porseleinen groepjes, eind 19e eeuw;Bloemenmeisjes, h. 10-12 cm. [4]80 ...[more]
Zeven stuks kristal, vnl. Biedermeier,deels met zilveren montering, [7]200 ...[more]
Diverse tegels, 18-20e eeuw,w.o. schildpadtegel, [ds]120 ...[more]
Bohemen, twee kristallen bierpullen en een rood glazen graveerde vaas, 19e eeuw, [3]100 ...[more]
Eskaf, groen geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1930,modelnummer 332, ontwerper Cornelis van der
Eskaf, groen geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1930,modelnummer 332, ontwerper Cornelis van der Sluijs, h. 23,5 cm [1]200 ...[more]
Eskaf, groen geglazuurde aardewerken schenkkan, ca. 1925,modelnummer 242, ontwerper W.H. van Norden,
Eskaf, groen geglazuurde aardewerken schenkkan, ca. 1925,modelnummer 242, ontwerper W.H. van Norden, daarbij een Eskaf schaaltje, h. 13 cm [2]120 ...
W.C. Brouwer, blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,gemodelleerd met horizontale
W.C. Brouwer, blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,gemodelleerd met horizontale ribbels, h. 21 cm [1]120 ...[more]
W.C. Brouwer, drie geglazuurde aardewerken vazen, ca. 1935,groen, bruin en creme geglazuurd, h. 13,7
W.C. Brouwer, drie geglazuurde aardewerken vazen, ca. 1935,groen, bruin en creme geglazuurd, h. 13,7 - 19,5 cm [3]90 ...[more]
W.C. Brouwer, grote blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,randrestauratie, h. 42
W.C. Brouwer, grote blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,randrestauratie, h. 42 cm [1]80 ...[more]
Pieter Groeneveldt, Voorschoten, grote groen geglazuurde aardewerken vaas, 1925-1952,met bruin
Pieter Groeneveldt, Voorschoten, grote groen geglazuurde aardewerken vaas, 1925-1952,met bruin geglazuurde bovenrand, h. 40 cm [1]400 ...[more]
Hannie Mein, aardewerken oorvaas, ca. 1960,daarbij een bruin geglazuurde aardewerken vaas door
Hannie Mein, aardewerken oorvaas, ca. 1960,daarbij een bruin geglazuurde aardewerken vaas door Pieter Groeneveldt, een aardewerken vaasje, mogelij...
Maarssen (voorheen St. Lukas, Utrecht), een collectie rood geglazuurd aardewerk, ca. 1930,bestaande uit vier vazen en een bord, h. 10 - 36,5 cm. e...
Chris Lanooy, vaas,met rood iriserend glazuur, gemerkt aan onderzijde, h. 17,5 cm. [1]120 ...[more]
ADO, houten vrachtauto met oplegger, ca. 1930.'Houthandel'. , l. 79 cm. [1]80 ...[more]
Faience & Tegelfabriek Holland, polychroom geglazuurd jeneverkruikje, ca. 1900,ontwerp J.W.
Faience & Tegelfabriek Holland, polychroom geglazuurd jeneverkruikje, ca. 1900,ontwerp J.W. Mijnlieff, samen met een antieke groengeglazuurde frui...
Plateelbakkerij Zuid-Holland, oranje en grijs geglazuurde aardewerken schenkkan en bord, ca. 1920,de
Plateelbakkerij Zuid-Holland, oranje en grijs geglazuurde aardewerken schenkkan en bord, ca. 1920,de kan met decor 'Pomona', h. 28 cm en diam. 22,...
Plazuid / Plateelbakkerij Zuid-Holland, oranje geglazuurde aardewerken schenkkan, ca. 1935,daarbij
Plazuid / Plateelbakkerij Zuid-Holland, oranje geglazuurde aardewerken schenkkan, ca. 1935,daarbij een Zenith schaaltje met decor 'Sepia' en een o...
Plateelbakkerij Zuid-Holland, polychroom geglazuurde aardewerken oorvaas, 1920,met decor 'Iris',
Plateelbakkerij Zuid-Holland, polychroom geglazuurde aardewerken oorvaas, 1920,met decor 'Iris', h. 24,3 cm [1]120 ...[more]
Arnhemsche Fayencefabriek, polychroom gedecoreerde aardewerken vaas, ca. 1915,modelnummer 614, met
Arnhemsche Fayencefabriek, polychroom gedecoreerde aardewerken vaas, ca. 1915,modelnummer 614, met decor 'Tristan', handvat gerestaureerd, daarbij...
Plateelbakkerij Zuid-Holland, twee geglazuurde aardewerken vazen, ca. 1925,met florale decoratie,
Plateelbakkerij Zuid-Holland, twee geglazuurde aardewerken vazen, ca. 1925,met florale decoratie, een met decor 'Herman', h. 19 - 19,5 cm [2]70 ....
Plateelbakkerij Zuid-Holland, drie aardewerken vazen, ca. 1925,twee gedecoreerd met bloemen, een
Plateelbakkerij Zuid-Holland, drie aardewerken vazen, ca. 1925,twee gedecoreerd met bloemen, een gemodelleerd met horizontale ribben, h. 17 - 21,4...
John Raedecker (1885-1956), bronzen sculptuurPortret van een meisje. Gemonnogrammeerd JR. Op bronzen
John Raedecker (1885-1956), bronzen sculptuurPortret van een meisje. Gemonnogrammeerd JR. Op bronzen sokkel, gemerkt bronsgieterij Plastiek Bloeme...
Wendingen, negen uitgaven, vnl. betreffende architectuur, [9]500 ...[more]
Ontwerp Sol Lewitt, vijf keramiek schotels,handbeschilderd, uitgave Deruta, Italy, diam. 33 cm. 300
Ontwerp Sol Lewitt, vijf keramiek schotels,handbeschilderd, uitgave Deruta, Italy, diam. 33 cm. 300 ...[more]
Amstelhoek, Amsterdam, geglazuurd aardewerken vaas, ca. 1900,met decor van feniksen op paarse
Amstelhoek, Amsterdam, geglazuurd aardewerken vaas, ca. 1900,met decor van feniksen op paarse ondergrond, chip aan voet, daarbij twee verschillend...
Kristalunie Maastricht, negentien kristallen sherry- en likeurglazen, ontwerp Eisenloeffel, ontw.
Kristalunie Maastricht, negentien kristallen sherry- en likeurglazen, ontwerp Eisenloeffel, ontw. 1928met grof diamantslijpsel, , [19]150 ...[mo...
Tiffany Studio, bronzen sigarettendoos 'Zodiac', Art Deco,met twee sterrenbeelden op het deksel.
Tiffany Studio, bronzen sigarettendoos 'Zodiac', Art Deco,met twee sterrenbeelden op het deksel. Gemerkt Tiffany Studios New York 810, 13,5 x 9 cm...
Daum, glazen presse-papier en Sipec, twee glazen in etui, 80 ...[more]
Potterij Kennemerland, Velsen, aardewerk kan en Hanna Mobach, 3drie aardewerk plaquettes, l. 18,5-23
Potterij Kennemerland, Velsen, aardewerk kan en Hanna Mobach, 3drie aardewerk plaquettes, l. 18,5-23 cm. [4]100 ...[more]
Ontwerp Rob van Koningsbruggen, vierentwintig-delig serviesgedeelte,produktie Koninklijke Mosa,
Ontwerp Rob van Koningsbruggen, vierentwintig-delig serviesgedeelte,produktie Koninklijke Mosa, Maastricht, in opdracht van Museum Fodor, Amsterda...
Murano, Gabbiani, kapitale paars glazen vaaskelkvormig, met verguld knoop op de stam. Gesigneerd, h.
Murano, Gabbiani, kapitale paars glazen vaaskelkvormig, met verguld knoop op de stam. Gesigneerd, h. 54, diam. . 34 cm. [1]600 ...[more]
Blauw glazen hoge geribde vaas, 1e helft 20e eeuwmet zes geribde randen en taps-uitlopende hals.
Blauw glazen hoge geribde vaas, 1e helft 20e eeuwmet zes geribde randen en taps-uitlopende hals. Ongemerkt., h. 40 cm. [1]500 ...[more]
Niek Zwartjes, groenglazen vaas, 1995,op ronde voet en gemodelleerd met drie bollen, h. 29,5 cm [1]
Niek Zwartjes, groenglazen vaas, 1995,op ronde voet en gemodelleerd met drie bollen, h. 29,5 cm [1]300 ...[more]
Floris Meydam, blauwglazen schaal, 1993,met donkerblauwe rand, uitgevoerd door Neil Wilkin, Bath, h.
Floris Meydam, blauwglazen schaal, 1993,met donkerblauwe rand, uitgevoerd door Neil Wilkin, Bath, h. 14,5 cm [1]400 ...[more]
-
3157 Los(e)/Seite