- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
Vladimir Danilouk (1919-2007)Liggend naakt, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., verso gesigneerd, 69
Rie Weber (1906-1985)Gezicht op de Amstel en de Magere Brug, doek, gesign. r.o., 1947, 60 x 70
Rie Weber (1906-1985)Gezicht op de Amstel en de Magere Brug, doek, gesign. r.o., 1947, 60 x 70 cm. [1]200 ...[more]
Coba Ritsema (1876-1961)Portret van een jongetje, doek, ongesign., verso sign. op spieraam, 58 x
Coba Ritsema (1876-1961)Portret van een jongetje, doek, ongesign., verso sign. op spieraam, 58 x 49 cm. [1]400 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Gezicht op het Oosterdok, Amsterdam, met in de verte de Sint-Nicolaaskerk,
Eugene Robert Pougheon (1886-1955)Vrouw met groene omslagdoek, doek, gesign. l.o., 55 x 46 cm. 250
Eugene Robert Pougheon (1886-1955)Vrouw met groene omslagdoek, doek, gesign. l.o., 55 x 46 cm. 250 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Steegje in 's-Hertogenbosch, doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1]500
Jan Korthals (1916-1972)Steegje in 's-Hertogenbosch, doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1]500 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Bergmeer, Zwitserland, doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]500 ...[more]
Robert Rosenberg (geb. 1962)Stadsgezicht Amsterdam, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 70
Robert Rosenberg (geb. 1962)Stadsgezicht Amsterdam, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 70 cm. [1]500 ...[more]
Henny van der Vegt (geb. 1953)Portret van een Groningse uitgever. Uit de collectie van Otto
Claude Gaveau (geb. 1940)'Les iris violets', doek, gesign. r.o., verso titel, 60 x 77 cm. [1]400
Claude Gaveau (geb. 1940)'Les iris violets', doek, gesign. r.o., verso titel, 60 x 77 cm. [1]400 ...[more]
Abigail von der Willigen (1850-1932)Huizen in Volendam, aquarel, gesign. r.o., 53 x 41 cm. [1]300
Abigail von der Willigen (1850-1932)Huizen in Volendam, aquarel, gesign. r.o., 53 x 41 cm. [1]300 ...[more]
Peter Durieux (geb. 1951)'Terras van Mas Roussel', board, gesign. l.o., '93, kerkomst: Galerie
Jacob Nieweg (1877-1955)Boerderij, aquarel, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Peter Durieux (geb. 1951)'Pier bij Brigneau', board, gesign. 'r.o., '96, herk.: Galerie Mokum,
Aram Koupetsian (geb. 1925)Stilleven met viool, doek, gesign. r.o., '05, 80 x 100 cm. [1]400
Aram Koupetsian (geb. 1925)Stilleven met viool, doek, gesign. r.o., '05, 80 x 100 cm. [1]400 ...[more]
Thé Lau (1889-1958)Stilleven met kan, citroenen en tinnen schotel, doek, 60 x 60 cm. [1]600
Thé Lau (1889-1958)Stilleven met kan, citroenen en tinnen schotel, doek, 60 x 60 cm. [1]600 ...[more]
Dirk Verheul (1864-1939)1. Sneek / 2. Bouwterrein Raamweg Den Haag / Waterpoort Sloten / 4. Binnen
Willem van Hasselt (1882-1963)Interieur met lezende vrouw, doek, gesign. r.o., 55 x 65 cm. [1]1200
Willem van Hasselt (1882-1963)Interieur met lezende vrouw, doek, gesign. r.o., 55 x 65 cm. [1]1200 ...[more]
Frans Meijers (1902-1986)Het atelier van de beeldhouwer Cor Hund te Amsterdam, 1947, doek, gesign.
Charles Paul Gruppe (1860-1940)Polderlandschap, aquarel, gesign. l.o., 43 x 63 cm. [1]150 ...[more]
Evert Moll (1878-1955)Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs, 55 x 81 cm., doek, gesign. l.
Evert Moll (1878-1955)Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs, 55 x 81 cm., doek, gesign. l.o. [1]1200 ...[more]
Dirk Jan Hendrik Joosten (1818-1882)Herfsttafereel, paneel, gesign. r.o., 38 x 48 cm. [1]500
Dirk Jan Hendrik Joosten (1818-1882)Herfsttafereel, paneel, gesign. r.o., 38 x 48 cm. [1]500 ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961)Twee jachthonden, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Piet van der Hem (1885-1961)Twee jachthonden, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]400 ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag, 65 x 77 cm., doek, gesign. r.o., '26 [1]
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag, 65 x 77 cm., doek, gesign. r.o., '26 [1]600 ...[more]
Max Volkhart (1848-1924)Interieur, maroufle, gesign. l.o., 1876, 35 x 30 cm. [1]800 ...[more]
Daan Mühlhaus (1907-1981)Stadsgezicht Parijs met gezicht op de Seine, doek, gesign. l.o., 61 x 80
Daan Mühlhaus (1907-1981)Stadsgezicht Parijs met gezicht op de Seine, doek, gesign. l.o., 61 x 80 cm. [1]400 ...[more]
Gesigneerd BosboomKerkinterieur, 43 x 32 cm., paneel, gesign. r.o. [1]800 ...[more]
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Het sterfbed van Maria, ets, gesign. in de plaat, 1639, 35 x 28 cm. [
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Het sterfbed van Maria, ets, gesign. in de plaat, 1639, 35 x 28 cm. [1]800 ...[more]
Jacob Isaakszoon van Ruisdael (1628-1682)De kleine brug, ets, gesign. in de plaat, 19 x 27 cm. [1]
Jacob Isaakszoon van Ruisdael (1628-1682)De kleine brug, ets, gesign. in de plaat, 19 x 27 cm. [1]200 ...[more]
Europese school, ca. 1900Moeder met kind, doek, 75 x 60 cm. [1]200 ...[more]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Gezicht op een dorp met molen, houtskool en wit krijt, gesign. l.
Wijnand Jan Joseph Nuijen (1816-1839)Landschap met man en vrouw in een boot bij een huis, 25 x 35
Franse school, 17e eeuw, met signatuur BellangeStudieblad, rood krijt, 21,5 x 34,5 cm. [1]200
Franse school, 17e eeuw, met signatuur BellangeStudieblad, rood krijt, 21,5 x 34,5 cm. [1]200 ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuwTwee stillevens met bloemen in een vaas, tweemaal aquarel, 36 x 23 cm.
Hollandse school, 18e/19e eeuwTwee stillevens met bloemen in een vaas, tweemaal aquarel, 36 x 23 cm. [2]500 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwKaasverkoper weegt de kaas, aquarel, 28,5 x 21 cm. [1]100 ...[more]
Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)Studie van een staand mannelijk naakt, rood krijt, verso gesign.,
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, paar tekeningen;Figuren en vee, twee tekeningen, 30 x 40 cm. [2]200
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, paar tekeningen;Figuren en vee, twee tekeningen, 30 x 40 cm. [2]200 ...[more]
Hollandse school, 18e Landschap met figuren op een pad,, inkttekening, 15 x 20,5 cm. 180 ...[more]
Vijf diverse opticaprenten, en een gravure, 18e eeuw,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Hendrik van Ingen (1833-1898)Koe bij een meertje aan een bosrand, board, gesign. r.o., 25 x 35
Hendrik van Ingen (1833-1898)Koe bij een meertje aan een bosrand, board, gesign. r.o., 25 x 35 cm. [1]200 ...[more]
3157 Los(e)/Seite