- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
China, vier koppen en zeven schoteltjes, 18e eeuw en blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli(w.b.
China, vier koppen en zeven schoteltjes, 18e eeuw en blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli(w.b. beschadigd), diam. 15 cm. [12]200 ...[more]
China, paar poederblauw porseleinen kopjes, 20e eeuw,gemerkt met zegelmerk Qianlong, h. 4 cm. [2]
China, paar poederblauw porseleinen kopjes, 20e eeuw,gemerkt met zegelmerk Qianlong, h. 4 cm. [2]200 ...[more]
China, Wucai porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van ruiter te paard. Gemerkt 6-
China, Wucai porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van ruiter te paard. Gemerkt 6-karaktermerk Ming, diam. 19 cm. [1]200 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van feniks, diam. 20 cm. [1]200
China, blauw-wit porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van feniks, diam. 20 cm. [1]200 ...[more]
China, porseleinen tonvormige tuinzetel, mogelijk vroeg Republiek,met famille verte decor en rode noppen, h. 45 cm. [1]150 ...[more]
China, twee Imari kommen, 18e eeuw,met decor van landschappen. Hierbij vier wit porseleinen kommen
China, paar Imari Pronk 'La Dame au Parasol' borden, 20e eeuw,gedecoreerd naar een ontwerp van
China, ijzerrood geglazuurde porseleinen stemcup, ca. 1900,met vergulde decoratie van bloemen en
China, ijzerrood geglazuurde porseleinen stemcup, ca. 1900,met vergulde decoratie van bloemen en zeskarakter merk, h. 13,9 cm [1]150 ...[more]
China, famille rose schotel, 20e eeuw,met decor van vogels tussen pioenrozen, met apocrief Yongzheng
China, famille rose schotel, 20e eeuw,met decor van vogels tussen pioenrozen, met apocrief Yongzheng merk , diam. 42,2 cm [1]200 ...[more]
China, famille rose wandvaas, 20e eeuw,gemodelleerd als twee Onsterfelijken, met tekst achterop:
China, paar Canton famille rose vazen, 19e eeuw,gedecoreerd met panelen met figuren en bloemen, op
China, famille rose 'Wu Shuang Pu' theeservies, 19e eeuw,gedecoreerd met figuren uit de 'Wu Shuang
China, porseleinen Chine de Commande Imari sauskom voor de Europese markt, ca. 1750,de binnenzijde
China, een set van drie famille rose porseleinen schoteltjes, Qianlong, elk gedecoreerd met
China, famille rose bord en kop en schotel, ca. 1900 en later,het bord gedecorerd met met Shoulao op
China, bruingeglazuurde porseleinen 'lingzhi' penselenwasser, 20e eeuw, in de vorm van een lingzhi
China, turquoise- en blauwgeglazuurde aardewerken lotusvormige schotel, moderngemodelleerd met
China, perzikkleurig geglazuurde schotel, modernin de vorm van een lotus, met apocrief Yongzheng
China, perzikkleurig geglazuurde schotel, modernin de vorm van een lotus, met apocrief Yongzheng merk, diam. 22 cm [1]400 ...[more]
China, famille rose kom, laat Qing dynastie en kom, Daoguang,met decor van draak. De laatste gemerkt
China, ijzerrood gedecoreerd porseleinen 'draken' wijnkommetje, 20e eeuw,gedecoreerd met twee draken
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.Herkomst: Collectie Cserno,
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 2 tot 8 cm. [8]300 ...[more]
China, famille rose 'ruby back' schoteltje, 20e eeuw,gedecoreerd met vogel op bloesemtak, de
China, bruingeglazuurde 'draken' kalebasvaas, 20e eeuw,in reliëf gedecoreerd in geel en groen met
China, sang de boeuf geglazuurd kalebasvaas, 20e eeuw,met donkerrode glazuur en witte bovenrand, met
China, rose geglazuurde sgraffito 'draken' kop, deksel en schotel, gedecoreerd met ingekerfde draken
China, collectie famille rose dekselkommen, schotels en lepels, 20e eeuw,bestaande uit vier
China, rood geglazuurde porseleinen standaard, 20e eeuw,in goud gedecoreerd met lotus, met apocrief Qianlong merk, diam. 15,5 cm [1]200 ...[more]
China, Imari porseleinen 'lotus' kopje, 20e eeuw,met apocrief Qianlong merk, diam. 8,6 cm [1]200
China, Imari porseleinen 'lotus' kopje, 20e eeuw,met apocrief Qianlong merk, diam. 8,6 cm [1]200 ...[more]
China, rond porseleinen 'kalligrafie' vaasje, 20e eeuw,de zijden met kalligrafische inscripties en
China, collectie blauw-wit porseleinen borden, Qianlong,voornamelijk decor van bloemen (kleine
China, een paar overgedecoreerde blauw-witte dienschaaltjes, Qianlong,met decor van feniksen en
China, een paar overgedecoreerde blauw-witte dienschaaltjes, Qianlong,met decor van feniksen en pijnbomen, l. 26,8 cm [2]150 ...[more]
China, een paar Amsterdams Bont blauw-witte porseleinen kommen, 18e eeuw,gedecoreerd met bloemen
China, famille verte porseleinen tegel, 19e-20e eeuw, gedecoreerd met vijf geleerden die een
China, famille rose porseleinen tegelfragment, 20e eeuw,gedecoreerd met een Onsterfelijke gezeten op
China, famille rose porseleinen tegel, 20e eeuw,gedecoreerd met go-spelers en geleerden die
China, grisaille porseleinen 'rivierlandschap' tegel, 20e eeuw, gedecoreerd in 'Wang Ye Ting' style,
China, twee famille rose porseleinen tegels, 20e eeuw,een gedecoreerd met een tijger (gebroken en
China, set van vijf blauw-witte achtkantige koppen en schotels, 19e eeuw,gedecoreerd met elegante
China, grote blauw-witte vaas, 20e eeuw,gedecoreerd met panelen met riverlandschappen, met olifant-
China, grote blauw-witte vaas, 20e eeuw,gedecoreerd met panelen met riverlandschappen, met olifant-en-ring-grepen, h. 79 cm [1]0 ...[more]
China, famille rose vaas, 20e eeuw,met decoratie van Onsterfelijken en jongetjes in een tuin, met
China, celadon-geglazuurd schoteltje, 20e eeuw,gedecoreerd met vlinders bij een bloesemtak, met
China, blauw-witte Ming-stijl kom,rondom gedecoreerd met elegante dames en jongetjes in paviljoens
China, vierkant blauw-wit porseleinen miniatuur penselenpot, 20e eeuw,de zijden gedecoreerd met
China, famille rose roodgegronde kalebasvormige vaas, 20e eeuw,gedecoreerd met vlinders, bloemen,
China, famille rose porseleinen vierdelige dekseldoos, ca. 1920,gedecoreerd met jongetjes, hierbij
China, zes Imari borden, Qianlong,elk gedecoreerd met lotus rondom een waaiervormig paneel in het
China, paar Chine de Commande wapenborden voor de Nederlandse markt, ca. 1740-1745, gedecoreerd in
China, zwart aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,samen met een zwart zijde hoedje, h. 13,5 cm [
China, zwart aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,samen met een zwart zijde hoedje, h. 13,5 cm [2]100 ...[more]
China, Yixing aardewerken perzikvormige waterpot, 19e eeuw,rustend op takken met kleinere vruchten, gemerkt Ming Yuan, h. 6,5 cm [1]450 ...[more]
China, Yixing aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,de ronde pot met geappliceerde cartouches,
China, Yixing aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,de ronde pot met geappliceerde cartouches, gemerkt, h. 9 cm [1]350 ...[more]
China, twee Yixing aardewerk theepotten en deksels, 20e eeuw,een gemodelleerd met taotie maskers
China, turquoise-geglazuurde vaas, modern,,de zijden met twee maskergrepen, met apocrief Qianlong
China, turquoise-geglazuurde vaas, modern,,de zijden met twee maskergrepen, met apocrief Qianlong merk, h. 29 cm [1]500 ...[more]
China, twee 'theestof' geglazuurde vaasjes en een 'perzikbloesem' geglazuurd vaasje, 20e eeuw,elk
China, famille rose stemcup, ca. 1900,gedecoreerd met bloemen, de binnenzijde met dubbele perzik, h.
China, famille rose stemcup, ca. 1900,gedecoreerd met bloemen, de binnenzijde met dubbele perzik, h. 10,6 cm [1]100 ...[more]
China, paar gekleurd porseleinen gemberpotten, circa 1930met deksels en afbeeldingen van figuren
China, twee celadon-geglazuurde puntvazen, 20e eeuw,elk met gecracqueleerd glazuur (kleine chips),
China, twee celadon-geglazuurde puntvazen, 20e eeuw,elk met gecracqueleerd glazuur (kleine chips), h. 25 cm [2]140 ...[more]
China, celadon-gegelazuurde dekselpot met houten deksel, 20e eeuw,met reliëfdecoratie met lotus (
China, celadon-gegelazuurde dekselpot met houten deksel, 20e eeuw,met reliëfdecoratie met lotus (haarscheur), h. 17,5 cm [1]100 ...[more]
China, aardewerken Cizhou-stijl kom,met reliëfdecoratie aan binnenzijde, diam. 16,6 cm [1]100
China, aardewerken Cizhou-stijl kom,met reliëfdecoratie aan binnenzijde, diam. 16,6 cm [1]100 ...[more]
3157 Los(e)/Seite