- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met hooiberg bij Oosterbeek, doek, niet ingelijst,
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met hooiberg bij Oosterbeek, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]80 ...[more]
Johannes Christoffel van Reekum (1877-1943)Eenden, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Nascimbeni (20e eeuw)Italiaanse markt, doek, 60 x 80 cm. [1]200 ...[more]
Gerard Schäperkötter (1914-2006)Stilleven / Portret van een meisje/ Portret van een jongetje,
Theo Dobbelman (1906-1984)Zittende vrouw. Uit de collectie Otto Schaap, aquarel, gesign. r.o., '
Theo Dobbelman (1906-1984)Zittende vrouw. Uit de collectie Otto Schaap, aquarel, gesign. r.o., '54, 56 x 37 cm. [1]100 ...[more]
Carla Sirks Bijvanck (1904-1989)Portret van een man. Hierbij doek, stilleven., tweemaal doek, 60 x
Carla Sirks Bijvanck (1904-1989)Portret van een man. Hierbij doek, stilleven., tweemaal doek, 60 x 45 cm. en 54 x 46 cm. [2]80 ...[more]
Frieda Uzan (20e eeuw)Portret van een jongetje, doek, gesign. r.o., 40 x 33 cm. [1]100 ...[more]
Frans Everbag (1877-1947)Gezicht op de Leidsegracht bij de Herengracht, kleurenets, ongesign., 40
Frans Everbag (1877-1947)Gezicht op de Leidsegracht bij de Herengracht, kleurenets, ongesign., 40 x 50 cm. [1]200 ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)Schreewende kraai, houtsnede, gesign. r.o., 18 x 24 cm. [1]400 ...[more]
Joop Kropff (1892-1979)Bloemen in een vaas, board, gesign. l.o., 45 x 35 cm. [1]200 ...[more]
Charles Roelofsz (1897-1962)Lusten en lasten, doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 33 x 23 cm. [1]
Charles Roelofsz (1897-1962)Lusten en lasten, doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 33 x 23 cm. [1]100 ...[more]
Diverse schilderijen en grafiek, 18e t/m 20e eeuw, [ds]200 ...[more]
Dick Elffers (1910-1990)Bloemstilleven, doek, gesign., '39 60 x 50 cm. [1]120 ...[more]
Gerhard Altmann (1877-1940)Bloemstilleven, doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]200 ...[more]
J. Simon (20e eeuw)Havengezicht, doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1]100 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Bloemen voor een raam, board, gesign. r.o., '37, 14,5 x 19,5 cm. [1]100
Gérard Grassere (1915-1994)Bloemen voor een raam, board, gesign. r.o., '37, 14,5 x 19,5 cm. [1]100 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Figuren in een park, board, verso gesign., 28 x 20 cm. [1]100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwMelktijd, 45 x 60 cm., aquarel [1]80 ...[more]
T. Rothwell (actief ca. 1876)Landschap, aquarel, gesign. l.o., 1876, 32 x 42 cm. [1]200 ...[more]
Deense school, 20e eeuwKustgezicht, doek, 40 x 80 cm. [1]100 ...[more]
Jan van der Linde (1864-1945)Dorpsgezicht, maroufle, gesign. l.o., 22 x 23 cm. [1]200 ...[more]
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad, 67 x 60 cm., doek, gesign. l.o. [1]200
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad, 67 x 60 cm., doek, gesign. l.o. [1]200 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Landschap met witte hooimijten, board, resten signatuur r.o., 25 x 35 cm.
Gérard Grassere (1915-1994)Landschap met witte hooimijten, board, resten signatuur r.o., 25 x 35 cm. [1]80 ...[more]
Gesigneerd de Jong 1810Schepen op een meer, paneel, 19 x 22 cm. [1]50 ...[more]
Frits Pieters (20e eeuw)Vrouwen bij een wasplaats, doek, 60 x 80 cm. [1]100 ...[more]
André Zentveld (geb. 1933)Lezende vrouw, gouache, gesign., 30 x 22 cm. [1]40 ...[more]
Jan Knikker (1889-1957)Gezicht op Hazerswoude, doek, gesign. r.o., 52 x 90 cm. [1]200 ...[more]
Herman Bieling (1887-1964)Ontwerp voor een monument aan de Maas, aquarel, ongesign., 55 x 45 cm. [
Herman Bieling (1887-1964)Ontwerp voor een monument aan de Maas, aquarel, ongesign., 55 x 45 cm. [1]100 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Straatje in Noord-Afrika, gouache, gesign. l.o., 23 x 17 cm. [1]100 ...[more]
Anton Pieck (1895-1987)Ets. Hierbij diverse tekeningen, 20e eeuw, [map]100 ...[more]
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee, 20 x 25 cm., paneel,
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee, 20 x 25 cm., paneel, ongesign. [1]600 ...[more]
Jan Grégoire (1887-1960)Bloemstilleven, board, gesign. l.o., 57 x 47 cm. [1]250 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwBordeelscène, aquarel en gouache, 18 x 24 cm. [1]50 ...[more]
Maria van Hoogstraten (1895-1979)Kustgezicht Zuid-Frankrijk, board, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Maria van Hoogstraten (1895-1979)Kustgezicht Zuid-Frankrijk, board, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]120 ...[more]
Leonid Sologaub (1884-1956), pastel, 30 x 40 cm. [1]80 ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven, 50 x 40 cm., doek, gesign. r.o. [1]100 ...[more]
Max Raedecker (1914-1987)Kustgezicht. Hierbij ongesigneerd, gouache, zeegezicht, 30 x 45 cm.,
Max Raedecker (1914-1987)Kustgezicht. Hierbij ongesigneerd, gouache, zeegezicht, 30 x 45 cm., aquarel en gouache, gesign. [2]120 ...[more]
Hollandse school, ca. 1925Gezicht op de watertoren aan de Amstel gezien vanaf de (huidige) Rijnstraat., doek, 30 x 42 cm. [1]120 ...[more]
Anton Smeerdijk (1885-1965)Stilleven, doek, gesign., 45 x 45 cm. [1]150 ...[more]
Tom Lenders (1942-2019)Stilleven, board, verso gesign., 60 x 80 cm. [1]50 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Pierrot, board, gesign. r.o., '42, 40 x 35 cm. [1]100 ...[more]
Toegeschreven aan Paul de Longpré (1855-1911)Bloemstilleven, doek, 90 x 60 cm. [1]1000 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwBloemstilleven, board, 55 x 64 cm. [1]40 ...[more]
Herman Bieling (1887-1964)Zelfportret, ets, gesign. r.o., '19/'20, 25 x 19 cm. [1]120 ...[more]
Kiki Lamers (geb. 1964)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Bloom Gallery,
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. herkomst: Galerie Parade,
Reinier Lucassen (geb. 1939)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie
Toon Verhoef (geb. 1946)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Galerie Onrust, 2002,
Fons Haagmans (geb. 1948)Nachtegalen. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Art & Project, doek,
Daniel Pitnin (geb. 1977)'Stage III’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Grim Gallery,
Antonio Saura (1930-1998)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Nouvelles
Reinier Lucassen (geb. 1939)'Idol noir’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Espace,
Nobuyoshi Araki (geb. 1940)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap, iris print, verso gesign., 20
Nobuyoshi Araki (geb. 1940)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap, iris print, verso gesign., 20 x 28 cm. [1]500 ...[more]
Michael Kirkham (geb. 1971)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust,
Alain Uglow (1941-2011). Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust,
Jurriaan Molenaar (geb. 1968)'Studio II’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Livingstone
Ricardo Brey (geb. 1955)'Black Stone’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Lumen Travo
3157 Los(e)/Seite