- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
Duitsland, twee koperen kraagkandelaren, 17e eeuw,met balustervormige stam, op ronde voet, h. 19 cm.
Duitsland, twee koperen kraagkandelaren, 17e eeuw,met balustervormige stam, op ronde voet, h. 19 cm. [2]700 ...[more]
Duitsland, paar fraaie bronzen penkandelaars, 17e eeuw;balustervormige stam uit één stuk met wijde
Tinnen Rembrandt- klepkan, 18e eeuw,met accoladevormige duimrust en tweekakig scharnier. Tingieter
Tinnen Rembrandt- klepkan, 18e eeuw,met accoladevormige duimrust en tweekakig scharnier. Tingieter FVE, h. 23 cm. [1]600 ...[more]
Klein formaat tinnen klepkannetje, 18e eeuw,met twee eikels als duimrust. Gemerkt op de deksel
Klein formaat tinnen klepkannetje, 18e eeuw,met twee eikels als duimrust. Gemerkt op de deksel alsmede op de bodem. , h. 14,5 cm. [1]200 ...[more]
Tinnen joodse chanuka lamp, 18e eeuw,met gecontourneerde rand, op bolpootjes. , h. 21, br. 20 cm, [
Tinnen joodse chanuka lamp, 18e eeuw,met gecontourneerde rand, op bolpootjes. , h. 21, br. 20 cm, [1]350 ...[more]
Collectie van twintig vnl. ijzeren antieke snuitscharen gemonteerd op plank, h. 104, br. 41 cm. [1]
Collectie van twintig vnl. ijzeren antieke snuitscharen gemonteerd op plank, h. 104, br. 41 cm. [1]1500 ...[more]
Geweven wollen wandtapijt ofwel tapisserie, 17e eeuw,met voorstelling van koninklijk gezelschap en
Duitsland, paar gestoken en deels vergulde houten sculpturen van putti, eerste helft 18e eeuw;
Eikenhouten langwerpig paneel, 18e eeuw,in poortvorm een gestoken reliëf van bloemvoluten en
Eikenhouten langwerpig paneel, 18e eeuw,in poortvorm een gestoken reliëf van bloemvoluten en maskaron, 83 x 46 cm. [1]200 ...[more]
Eikenhouten schidvormig snijwerk, 18e eeuw,cartouchevormig met maskaron en voluten an acanthusmotieven, h. 43, 54 cm. [1]400 ...[more]
Eikenhouten mangelplank, 19e eeuw,met kerfsnijwerk, met huwlijks-initialen, datering 1872 en hart,
Eikenhouten mangelplank, 19e eeuw,met kerfsnijwerk, met huwlijks-initialen, datering 1872 en hart, l. 87, br. 12 cm. [1]300 ...[more]
Mogelijk Vlaanderen, gestoken eikenhouten sculptuur, 19e eeuw;Treurend staand jongetje met twijg
Mahoniehouten kuipblad en likeurkelder, vroeg 19e eeuw,de likeurkelder met intarsia van schelp,
Wit gelakt gipsen console, 19e eeuw,in vorm jongeling in raamopening omringd door druivenranken.
Houten paspop, mogelijk ca. 1800, h. 67 cm. [1]250 ...[more]
Opengewerkt en zwart gelakt vruchtenhouten bovenlicht, ca. 1830.met versiering van krullen, ster
Engeland, messing standaard meetlat in mahoniehouten kist, gesigneerd Potter, Poultry London; 19e
Frankrijk, collectie van tweeëntwintig ingekleurde optica prenten, 18e eeuw.Voornamelijk Italiaanse-
Dubbelloops percussiegeweer met bajonet, 18e/19e,met gestoken dierenkop op de kolf. Gesigneerd Damas
Dubbelloops percussiegeweer met bajonet, 18e/19e,met gestoken dierenkop op de kolf. Gesigneerd Damas , l. 98 cm. [1]350 ...[more]
Enkelloops percussiegeweer, 18e eeuw,met gestoken en messing ingelegd rocailles, l. 100 cm. [1]650
Enkelloops percussiegeweer, 18e eeuw,met gestoken en messing ingelegd rocailles, l. 100 cm. [1]650 ...[more]
Dubbelloops percussie jachtgeweer gesigneerd Damas, Turc, eind 19de eeuw,fraaie 'Twist Damascus'
Vuursteen jachtgeweer, gesigneerd op de slotplaat Penterman Leeuwarden, ca. 1720. Lengte 132 cm.
Paar verguld bronzen sculpturen, 19e eeuw;Jagers met harnas, elk met jachtbuit in de hand. Op
Paar verguld bronzen sculpturen, 19e eeuw;Jagers met harnas, elk met jachtbuit in de hand. Op ronde roodmarmeren voet, h. 27 cm. [2]400 ...[more]
Lederen bestekfoedraal en Zeeland, ijzeren 'paeremes' , 18e/19e eeuw,de houten greep bekroond door
Lederen bestekfoedraal en Zeeland, ijzeren 'paeremes' , 18e/19e eeuw,de houten greep bekroond door twee paarden, l. 34 en 15 cm. [2]150 ...[more]
Yzerhouwer, 'leeuwenkop'sabel, model M 1912,met troetel, h. 112 cm [1]80 ...[more]
Degen, 19e eeuw,Met messing gevest, gesigneerd op lemmet S. de Jager te Haarlem. Hierbij moderne
Antonin Mercié (1845-1916), gebronsd metalen sculptuur, ca. 1900; Jehanne d'Arc. Gesigneerd en
Duitsland, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, ca. 1900;Staande man met pikhouweel bij rots
Eugene Antoine Aizeling (1821-1902), bronzen sculptuur, 19e eeuw;'Glaneuse'. Gesigneerd, h. 94
Eugene Antoine Aizeling (1821-1902), bronzen sculptuur, 19e eeuw;'Glaneuse'. Gesigneerd, h. 94 cm. [1]900 ...[more]
Bronzen sculptuur naar model Degas, moderne gieting; 'Danseuse regardant la plante de son pied
Bronzen sculptuur naar model Degas, moderne gieting; 'Danseuse regardant la plante de son pied droit', h. 98 cm. [1]4000 ...[more]
Houten, zilver beschilderd, architectonisch element, 88 cm. [1]150 ...[more]
Ronde wortelhouten plaquette,, 18e eeuw,met relief van vrijage met twee paren in koninkijk bed met draperie, diam. 8 cm. [1]300 ...[more]
Bronzen plaquette door Warin, 1630 (Richelieu) en penning Louis XVI, [2]1500 ...[more]
Acht gestoken mahoniehouten Ionische kapitelen en twee zuilen met kapitelen, ca. 1900,onderdelen
Acht gestoken mahoniehouten Ionische kapitelen en twee zuilen met kapitelen, ca. 1900,onderdelen lambrisering , h. 26 cm. [2 + 2 dzn]200 ...[more]
Antiek smeedijzeren deur, boogvormig, circa h. 120, br. 83 cm. [1]250 ...[more]
Italië, paar verguld houten kandelaars als lampenvoet, 18e eeuw,met plissé kappen, h. 68 cm. [2]200
Italië, paar verguld houten kandelaars als lampenvoet, 18e eeuw,met plissé kappen, h. 68 cm. [2]200 ...[more]
Paar gestoken houten vaasvormige lampvoetenmet gemarmerde polychroom voet en één zijde verzilverd,
Set van vijf bronzen tweelichts wandappliques in Empire stijl,met pijlmotief en groen gelakte rozet,
Set van vijf bronzen tweelichts wandappliques in Empire stijl,met pijlmotief en groen gelakte rozet, l. 32 cm. [5]200 ...[more]
Messing bouilotte in Empire stijlmet wit gelakte kap, h. 83 cm. [1]150 ...[more]
Paar wit gelakte houten penkandelaarsverguld aan één zijde, h. 67 cm. [2]80 ...[more]
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;Jonge Christus met herdersstaf en rood
Paar gestoken beukenhouten putti, Barok, 18e eeuw,beide met bladzilver, gezeten op zwart gelakte
Paar gestoken beukenhouten putti, Barok, 18e eeuw,beide met bladzilver, gezeten op zwart gelakte rotsformatie, h. 80 cm. [2]3500 ...[more]
Lindenhouten en polychroom houten Vanitas sculptuur, 17e/18e eeuw;Christus met zegenend gebaar
Duitsland, polychroom en verguld vruchtenhouten sculptuur van St. Florian, 18e/19e eeuw,met
Vruchthouten Madonna met kind, 18e eeuw,met zilveren (?) kroon, h. 40 cm. [1]600 ...[more]
Beschilderd en gestoken houten sculptuur, 19e eeuw;Bisschop met mijter en lange mantel, knielend
Duitsland, koperen offerande schotel, 18e eeuw;met geslagen voorstelling van Adam en Eva in de hof
Koperen offerande schotel, 17e eeuw,het plat met gedreven knorlijst waaromheen tekst, rand met
Koperen offerande schotel, 17e eeuw,het plat met gedreven knorlijst waaromheen tekst, rand met palmetten, diam. 49,5 cm. [1]550 ...[more]
Eikenhouten zuilvormige nis, 18e/19e eeuw,met gestoken St. Jacobsschelp en puttokopje, l. 50, br. 20
Eikenhouten zuilvormige nis, 18e/19e eeuw,met gestoken St. Jacobsschelp en puttokopje, l. 50, br. 20 cm. [1]150 ...[more]
Frankrijk, ivoren Corpus Christi, 19e eeuw;met fraai gestoken details. Op beklede plank, l. 37
Frankrijk, ivoren Corpus Christi, 19e eeuw;met fraai gestoken details. Op beklede plank, l. 37 cm., plank 51 x 40 cm. [1]800 ...[more]
Ovaal ivoren relief, 19e eeuw;Christus met bijbel op zetel omringd door heilingen. De notenhouten
Paar vergulde panelen met geschilderde voorstelling in Gotische stijl, 19e eeuw,Engelen. Elk in
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;Madonna, staand met vergulde mantel met
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;Madonna, staand met vergulde mantel met groene bladmotieven, h. 65 cm. [1]800 ...[more]
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;Christus 'Noli me tangere', met deels
3157 Los(e)/Seite