- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
Japan, ivoren netsuke, Meiji-Taisho Periode, staande man met waaier en op de rug een open visnet met
Japan, gestoken ivoren snijwerk 'okimono', 19e eeuw, vroeg Meiji periode;Guanyin staande op lotus,
Japan, ivoren snijwerk 'okimono', 19e eeuw, Meiji periode,Guanyin staande op lotustroon, met lotus
Japan, rolschildering, vogels en bamboe, l. 187 cm. [1]100 ...[more]
Japan, tabakstasje en tabakskistje, Meiji periode.Kistje met vissenhuid belegd en bewerkt benen
Japan, benen greep, Meiji periode,met gegraveerde decoratie van een draak, karakters in cirkel en
Japan, benen greep, Meiji periode,met gegraveerde decoratie van een draak, karakters in cirkel en bloemmotieven, l. 21 cm [1]200 ...[more]
Japan, twee tsuba's, Meiji Periode en China, antiek stenen- of mogelijk glazen amuletHierbij een
Oosterse gongaan rijk deels ajour gestoken houten houder, h. 95 cm. [1]150 ...[more]
Japan, trompetvaas, 20e eeuw, 200
Japan, trompetvaas, 20e eeuw, 200 ...[more]
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming periode;Taoistische onsterfelijke met scepter in de hand, h. 27,5 cm. [1]400 ...[more]
China, bronzen reiger staande op een schildpad, 17e eeuwHierbij bronzen bel, h. 27 en 20 cm. [2]150
China, bronzen reiger staande op een schildpad, 17e eeuwHierbij bronzen bel, h. 27 en 20 cm. [2]150 ...[more]
China, bruiloftsjacketmet de hand geborduurde patronen in zilverdraad, paradijsvogels, L. 51 cm. [
China, bruiloftsjacketmet de hand geborduurde patronen in zilverdraad, paradijsvogels, L. 51 cm. [1]200 ...[more]
China, spekstenen snijwerk;Guanyin gezeten op kylin. Op bewerkt houten voet, h. 25, br 20 cm.
China, spekstenen snijwerk;Guanyin gezeten op kylin. Op bewerkt houten voet, h. 25, br 20 cm. incl. voet [1]100 ...[more]
China, spekstenen snijstuk, 19e eeuw;ruiter te paard met dienaar. Op rijk gestoken houten voet, h.
China, spekstenen snijstuk, 19e eeuw;ruiter te paard met dienaar. Op rijk gestoken houten voet, h. 23, br. 14, d. 12 cm. [2]200 ...[more]
Japan, drie houtsnedes, door Utagawa Kunisada (1786-1865),Drie vrouwen in de sneeuw. Triptiek, in
Japan, drie houtsnedes, door Utagawa Kunisada (1786-1865),Drie vrouwen in de sneeuw. Triptiek, in lijst, [3]120 ...[more]
Japan, drie houtsnedes, door Utagawa Kunisada (1786-1865),Bakkers aan het werk. Triptiek, in lijst.,
Japan, drie houtsnedes, door Utagawa Kunisada (1786-1865),Bakkers aan het werk. Triptiek, in lijst., [1]120 ...[more]
China, twee houten penseelpotten, bitong, taps toelopend, h. 34 en 35 cm. [2]200 ...[more]
Zuid India, Orissa, bronzen Tara, ca. 1800met rood pigment beofferd, h. 15 cm. [1]600 ...[more]
Tibet, zeepstenen Avalokiteshvara met elf hoofden, 16e eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam,
Tibet, zeepstenen Avalokiteshvara met elf hoofden, 16e eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h 8,7 cm [1]700 ...[more]
India, Gujarat, kralen tasje, ca. 1900met afbeelding van dieren en met metalen bellen., h. 39 cm. [
India, Gujarat, kralen tasje, ca. 1900met afbeelding van dieren en met metalen bellen., h. 39 cm. [1]300 ...[more]
India, bronzen sculptuur van een zittende bodhisattva, 11e eeuw, Pala periodeHerkomst: Collectie
India, bronzen sculptuur van een zittende bodhisattva, 11e eeuw, Pala periodeHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h 10,4 cm [1]6000 ...[more]
Tibet, bronzen sculptuur van Manjushri, ca. 1900,met zwaard, lotusbloem en uitgedost met juwelen.
Thailand, koperlegering huisaltaar, 18e-19e eeuwin de vorm van tempeltje met gegraveerde levensboom op achterwand., h. 35 cm. [1]400 ...[more]
India, bronzen beeld van Hannuman, ca. 1900 en een sculptuur van staande Hannuman, 20st eeuw., h. 14
India, bronzen beeld van Hannuman, ca. 1900 en een sculptuur van staande Hannuman, 20st eeuw., h. 14 en 12 cm. [2]200 ...[more]
Tibet, verguld bronzen sculptuur van Jambhala, 19e/20e eeuw,zittend op een lotustroon, in de ene
Bali, gestoken houten naaikist, 20e eeuw,gedecoreerd met wajangfiguren tussen bloemen, h. 13,5 x
Bali, gestoken houten naaikist, 20e eeuw,gedecoreerd met wajangfiguren tussen bloemen, h. 13,5 x b. 40 x d. 30,5 cm [1]150 ...[more]
Tibet, stempel, Thailand, bronzen hand, India, stenen Lingam en een Oosters ivoren conisch object,
India, bronzen figuur van Ganesha, 20e eeuw,staande op een buffel (defecten), herkomst: Collectie
India, bronzen figuur van Ganesha, 20e eeuw,staande op een buffel (defecten), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 13,5 cm [1]200 ...[more]
Nepal, gedeeltelijk verguld bronzen figuur van Boeddha, 20e eeuw,gezeten in dhyanasana op een
Nepal, bronzen figuur van Vishnu, 18e/19e eeuw,zijn vier armen met verschillende attributen, op
India, bronzen figuur van Krishna, 19e eeuw,afgebeeld in dansende positie, hierbij een Chinees
Nepal, een verguld bronzen figuur van Amitayus,zittend in lotuspositie op een lotustroon, met
Thailand, Ratnakosin, verguld bronzen staande Boeddha, eind 19e eeuw. met opgeheven handen, fraaie
Thailand, ivoren model van Boeddha, 19e eeuw,gezeten in dhyanasana op een lotustroon, h. 15,5 [1]
Thailand, ivoren model van Boeddha, 19e eeuw,gezeten in dhyanasana op een lotustroon, h. 15,5 [1]400 ...[more]
Birma, marmeren buste van Boeddha, met resten van pigment, 20e eeuwin Mandalay stijl. Met resten van
Birma, marmeren buste van Boeddha, met resten van pigment, 20e eeuwin Mandalay stijl. Met resten van beschildering., h. 59 cm. [1]600 ...[more]
Thailand, Rattanakosin, lakwerk en vergulde staande bronzen Boeddha, 1e helft 19e eeuw,Met verfijnde
Tibet, bronzen gezeten Boddhisatva, ca. 1900 met fraaie kroon en sieraden, robe en zittend op
Thailand/Birma, bronzen Buddha, 18-19e eeuwmet gegraveerde tekst in de basis. Met resten van zwart
Thailand/Birma, bronzen Buddha, 18-19e eeuwmet gegraveerde tekst in de basis. Met resten van zwart lakwerk., h. 21 cm. [1]600 ...[more]
Thailand, Ratanakosin, paar lakwerk en verguld bronzen gezeten vrouwfiguren, adoranten, 2e helft 19e
India, bronzen ceremoniele waterschaal, ca. 1900, d. 59 cm. [1]200 ...[more]
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant., L. 60
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant., L. 60 cm. [1]200 ...[more]
India, stenen Nandi, 20ste eeuw., b. 50 cm. [1]400 ...[more]
Cambodja, bronzen bel, ca. 2e eeuw v. Chr - 2e eeuw n. Chr.met relief versieringen van concentrische
India, Tamil, Pandyan, aardwerk sculptuur van Godin Uma of Parvati, 1200-1600,, h. 27 cm. [1]400
India, Tamil, Pandyan, aardwerk sculptuur van Godin Uma of Parvati, 1200-1600,, h. 27 cm. [1]400 ...[more]
Perzie-India, bronzen kromzwaard, L. 79 cm. [1]300 ...[more]
Perzie, rond schild, 18e-19e eeuw,met relief decoratie in drie concentrische cirkels van een koning,
Perzie, blauwgeglazuurde vaas, ca. 1920, met barstbeschilderd decor van vissen. Hierbij twee
Arabische aardewerk schotel, mogelijk 19e eeuw,met rozet in blauw-wit. Gemerkt, diam. 36 cm. [1]300
Arabische aardewerk schotel, mogelijk 19e eeuw,met rozet in blauw-wit. Gemerkt, diam. 36 cm. [1]300 ...[more]
India, collectie van zes portretten op ivoor en een landschap van Rode stad Agra, ca. 1900-1930ex
India, beschilderd papier mache dekselvaasje, ca. 1900Hierbij Japan, papier mache dekseldoosje.,
India, beschilderd papier mache dekselvaasje, ca. 1900Hierbij Japan, papier mache dekseldoosje., h. 11 en 4 cm. [2]100 ...[more]
Perzie, lakwerk ovaal sier dienblad, Qajar Periode,met voorstelling van badende vrouw met figuren in
Perzie, papier mache en beschilderde pennendoos, Qajar Periode, 19e eeuw,met beschilderde afbeelding
India, Rajasthan, miniatuur, eind 19e eeuw.met voorstelling van Moghul heer met twee dienaressen. , 26 x 18 cm. [1]800 ...[more]
Iran, Qajar Periode, beschilderd en lakwerk deel van boekomslag, 19e eeuwmet afbeelding van de
Perzie, Tabriz, zilverlegering borstel en poederdoos, Qajar Periode.Hierbij messing rechthoekig
3157 Los(e)/Seite