- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Massenlose anzeigen
4634 Los(e)/Seite
Drie Chinees porseleinen snuifflesjes met decor van landschappen en witmetalen montuur, dekseldoosje
Drie Chinees porseleinen dekselpotten, drie rolvazen en bolvaasje, 19e en 20e eeuw - diverse
Drie Chinees porseleinen dekselpotten, drie rolvazen en bolvaasje, 19e en 20e eeuw - diverse beschadigingen - ...[more]
Acht Chinees porseleinen snuifflesjes met natuursten dopjes, 19e/20e eeuw ...[more]
Divers porselein en aardewerk, waaronder Kangxi en Qianlong borden en polychroom gedecoreerde
Divers porselein en aardewerk, waaronder Kangxi en Qianlong borden en polychroom gedecoreerde rolvaas, 20e eeuw - diverse kwaliteiten - ...[more]
Diverse blauw-witte en Imari gedecoreerde Chinees porseleinen schoteltjes (defecten) ...[more]
Bronzen wierookbrandertje, spekstenen snijwerk, bronzen tempelleeuwtje, paar metalen enkelbanden,
Paar geplooide Chinees porseleinen bordjes, Kangxi gemerkt en periode, serie van vier kommetjes,
Negen zilveren en verzilverde dekseldoosjes met diverse decors, bloesems, vogels, etc. ...[more]
Agaten en andere natuurstenen flesjes, snijstukjes, etc. ...[more]
Serie van vijf bronzen diergewichtjes en serie van vijf bronzen gewichtjes in de vorm van Boeddha
Serie van vijf bronzen diergewichtjes en serie van vijf bronzen gewichtjes in de vorm van Boeddha ...[more]
Chinees en Japans porselein, 19e eeuwse gemberpot met blauw-wit floraal decor, Kutani tuitflesje,
Chinees en Japans porselein, 19e eeuwse gemberpot met blauw-wit floraal decor, Kutani tuitflesje, kommetjes, etc. ...[more]
Chinees en Japans porselein, dekschalen, kommen, gemberpotten, etc. ...[more]
Elf BWZG opiumpijpjes met cabochon geslepen amethist -l. 12,5 cm- ...[more]
Circa twaalf Chinese gemberpotten, aardewerk, groen geglazuurd en porselein met blauw-wit decor,
Circa twaalf Chinese gemberpotten, aardewerk, groen geglazuurd en porselein met blauw-wit decor, 19e/20e eeuw ...[more]
Japans porseleinen schotel, circa 1920, Kutani schoteltjes en kommetjes en een serie van vier Japans
Lot Aziatisch porselein, waaronder gemberpotten, Imari kop en schotels, 18e eeuw en bloempot -
Lot Aziatisch porselein, waaronder gemberpotten, Imari kop en schotels, 18e eeuw en bloempot - diverse kwaliteiten - ...[more]
15 stuks Chinees porselein, waaronder chocoladebeker, Chenghua gemerkt, Ming periode, monstervaasje,
Divers Chinees porselein, waaronder twee kommetjes en schoteltjes met blauw-wit zotjesdecor,
Divers Chinees porselein, waaronder twee kommetjes en schoteltjes met blauw-wit zotjesdecor, Kangxi -schoteltje defect- ...[more]
Uitgebreid lot divers Aziatisch porselein, waaronder Japanse steelvaas, Yixing trekpotje en polychroom gedecoreerde gemberpot ...[more]
Divers Chinees porselein met blauw-wit decor, kommen en schotels, vazen, kandelaars, etc., 19e/20e
Divers Chinees porselein met blauw-wit decor, kommen en schotels, vazen, kandelaars, etc., 19e/20e eeuw -defecten- ...[more]
Chinese porseleinen schotels, kommen, etc., Kanton, 20e eeuw ...[more]
Chinees porselein en aardewerk vaasjes en kommetjes, voor de Zuid-Oost Aziatische markt, daarbij:
16 bronzen beeldjes met voorstelling van diverse Hindu goden - max. H. 16 cm - ...[more]
20 stuks Chinees en Japans porselein, waaronder assiettes, Kangxi bord en diverse kommetjes met
Serie van 24 Chinese gouaches op rijstpapier voorzien van begeleidende brief met uitleg over de
Grote verzameling Vietnamese keramiek dekselpotjes met blauw-wit decor ...[more]
Verzameling wajang koelit en wajang golek poppen ...[more]
Horn is one of the earliest materials used by mankind for amulets and talismans, weapons and
A frog on leaf, catching the sun rays, elk horn (length c. 30 mm.) ...[more]
A quiet bear in cave, elk horn (height c. 55 mm.) ...[more]
The always scary Death in a cape - Ironwood and elk horn (height c. 70 mm.) ...[more]
An outstretched tortoise, beautiful carved in elk horn (height c. 46 mm.) ...[more]
A stunning dragon, look at it's teeth! - Moose horn (length c. 85 mm., height c. 60 mm.) ...[more]
A happy Orangutan, stretching right arm, elk horn, on wooden basement (height without basement c.
A happy Orangutan, stretching right arm, elk horn, on wooden basement (height without basement c. 130 mm.) ...[more]
A beautiful carved walking bear family, 3 bears following the leader, moose Horn, on wooden basement
Fossil walrus is about 200,000 years old and it only comes from St Laurence Island, Alaska. Native
A stunning carved Mermaid with a seahorse at her side. Watch her fishy skin, real craftmanship!
A stunning carved Mermaid with a seahorse at her side. Watch her fishy skin, real craftmanship! Walrus bone (height c. 150 mm.) ...[more]
Tagua nuts, the nuts from the ivory palm (Phytelephas aequatorialis), often referred to as vegetable
A beautifuly carved cow with calf, netsuke style, take a look at the hooves! - Tagua nut (length
A beautifuly carved cow with calf, netsuke style, take a look at the hooves! - Tagua nut (length c. 40 mm.) ...[more]
A nicely carved rat, her legs resting on her own tail, Tagua nut (length c. 38 mm.) ...[more]
Dog Netsuke style, cut from a Tagua nut (length c. 41 mm.) ...[more]
The Fossil baleen-type whale bone Herpetocetus sp is about 40 million years old. Holland is famous
Herpetocetus, skull (height c. 44 mm.) ...[more]
Herpetocetus, skull (height c. 45 mm.) ...[more]
Herpetocetus, larger skull (height c. 48 mm.) ...[more]
Herpetocetus, large skull from this whalebone, a scarcer piece! (height c. 90 mm.) ...[more]
Herpetocetus, giant skull from this whalebone, a rare piece! (height c. 140 mm.) ...[more]
A sea-turtle (length c. 50 mm.), made of Atlasaurus imelakei (from Arabic imelake, giant), a
A sea-turtle (length c. 50 mm.), made of Atlasaurus imelakei (from Arabic imelake, giant), a fossil dinosaur. ...[more]
Malachite - A carved cat (height c. 42 mm.) ...[more]
Malachite - A carved dog (height c. 51 mm.) ...[more]
A skull (height c. 50 mm.), made of Pyramid stone, the fossil-bearing white limestone, used to cap
From a stony meteorite (undescribed), H-L chondrite, 4.5 billion years old, a skull (height c. 30
From a stony meteorite (undescribed), H-L chondrite, 4.5 billion years old, a skull (height c. 30 mm.) ...[more]
Chinees goudstenen snijstuk: zittende vrouw bij panther -H. met basement circa 14,5 cm- ...[more]
Chinees howlite snijstukje op houten basement: twee kinderen met kalebas, tweede helft 20e eeuw -
Chinees howlite snijstukje op houten basement: twee kinderen met kalebas, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 4,8 cm- ...[more]
Chinees howlite snijstukje op houten basement: vrouw met bloemen, tweede helft 20e eeuw -H. zonder
Chinees howlite snijstukje op houten basement: vrouw met bloemen, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 5,9 cm- ...[more]
Chinees howlite snijstukje op houten basement: man met Fo hond, tweede helft 20e eeuw -H. zonder
Chinees howlite snijstukje op houten basement: man met Fo hond, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 5 cm- ...[more]
Chinees howlite snijstukje op houten basement: vrouw met waaier en bloemen, tweede helft 20e eeuw -
Chinees howlite snijstukje op houten basement: vrouw met waaier en bloemen, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 6,5 cm- ...[more]
Chinees howlite snijstukje op houten basement: twee vrouwen met kan en bloemen, tweede helft 20e
Chinees howlite snijstukje op houten basement: twee vrouwen met kan en bloemen, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 6,5 cm- ...[more]
Chinees howlite snijstukje op houten basement: zittend meisje, tweede helft 20e eeuw -H. zonder
Chinees howlite snijstukje op houten basement: zittend meisje, tweede helft 20e eeuw -H. zonder basement 4,7 cm- ...[more]
4634 Los(e)/Seite