(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Energieweg 7, MD IJsselstein, 3401, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 30 6063944

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen
Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

4634 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • Nur Massenlose anzeigen
  • 4634 Los(e)

3e gehalte zilveren sauskom met twee handvatten op gecontourneerde onderschotel en sauslepel, eerste kwart 20e eeuw (gewicht 544 gram) ...[more]

2e gehalte zilveren hengselmand met golvende rand, meesterteken: Wilkens & Söhne, Bremen, tweede helft 20e eeuw (gewicht 622 gram) ...[more]

Geslepen kristallen inktstelletje met 2e gehalte zilveren montuur en dop, onduidelijk meesterteken, circa 1900 ...[more]

Rond 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met hartvormig schildje op het deksel, onduidelijk meesterteken, 1845 -gebruikssporen- ...[more]

  • 4634 Los(e)