- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Massenlose anzeigen
4634 Los(e)/Seite
Divers onedel bestek, doosjes, fotolijst ...[more]
Rijkbewerkt bronzen inktstel met twee inktpotjes en brievenhouder, circa 1900 ...[more]
Bronzen vijzel met maskerons en fries, hierbij: een stamper, 19e eeuw ...[more]
Rood- en geelkoperen doofpot, paar messing tafelkandelaars, 19e eeuw, twee bronzen vijzels, twee
Precisiebalans in mahoniehouten beglaasde kast, adres: John Nesbitt, Machine Maker, 42, Marketst.,
Precisiebalans in mahoniehouten beglaasde kast, adres: John Nesbitt, Machine Maker, 42, Marketst., Manchester ...[more]
Messing wandbakje met liervormig decor ...[more]
Messing pot met koperen en zilveren inlegwerk, voorzien van Arabische tekst, circa 1900 - H. 16
Messing pot met koperen en zilveren inlegwerk, voorzien van Arabische tekst, circa 1900 - H. 16 cm - ...[more]
Bronzen inktstel met lakstempel, handvat in de vorm van een lachende jongensbuste, naar Roubiliac,
Bronzen inktstel met lakstempel, handvat in de vorm van een lachende jongensbuste, naar Roubiliac, met houder om zegellak te verwarmen ...[more]
Paar tweearmige, gedeeltelijk vergulde en donker gepatineerde bronzen wandkandelaars met decor van
Twee bronzen kookpotten (skillet) op drie taps toelopende pootjes, Wasbrough en Wilthis…,
Twee bronzen kookpotten (skillet) op drie taps toelopende pootjes, Wasbrough en Wilthis…, Engeland, 18e eeuw -l. 39 en 54 cm- ...[more]
Koperen en messing melkbus
Koperen en messing melkbus ...[more]
Hamergeslagen koperen wandbord met stervormig motief, Amsterdamse School, gemonogrammeerd A.K. -
Twee bronzen vijzels met stampers, 18e/19e eeuw ...[more]
Tinnen schotel en tinnen dienblad, beiden gemerkt 18e eeuw ...[more]
Paar balustervormige messing/bronzen lampvoeten, door draak omwonden, circa 1870 -h. 47 cm-
Paar balustervormige messing/bronzen lampvoeten, door draak omwonden, circa 1870 -h. 47 cm- ...[more]
Paar tweearmige messing Amsterdamse kandelaren met schilddragende leeuw -h 34,5 cm- ...[more]
Twee ijzeren balansen, waarvan één met kogelvormig gewicht ...[more]
Paar rijkgedecoreerde vijfarmige vergulde messing tafelkandelaars, circa 1880 -H. 60 cm, defecten,
Bronzen Jugenstil brievenhouder, messing tabaksdoos en 1e gehalte zilveren luciferhouder, Birmingham, circa 1900 ...[more]
Messing spatscherm in Louis Quinze-stijl, haardstel en twee chenets ...[more]
Tinnen miniaturen van scheepjes, Artil Specials, Utrecht ...[more]
Divers koper en tin, komfoor, kandelaars, tafelbel, etc. ...[more]
Gewichtenblok met messing gewichten, messing gewichten, etc. ...[more]
Groot formaat koperen aker, wafelijzer, etc. ...[more]
Zes diverse bronzen beeldjes waaronder paard, eend adelaar en hert ...[more]
Koperen ketel, tinnen kannen, hamergeslagen koperen bureauset, bronzen vijzel, kraankan, etc.,
Koperen ketel, tinnen kannen, hamergeslagen koperen bureauset, bronzen vijzel, kraankan, etc., grotendeels 18e/19e eeuw ...[more]
Divers koper, chanouka, tulbandvorm, bakjes, pianokandelaars, etc., 19e/20e eeuw ...[more]
Divers koper en tin: gewichten, bel, lantaarn, theepotje, etc. ...[more]
Tinnen schalen, kannen, etc.
Tinnen schalen, kannen, etc. ...[more]
Circa 20 dakloodjes, Koenders in Neede, Enkhuizen, N.H. Kerk Strijen, etc. ...[more]
Drie bronzen belgewichten, 2,4 en 7 LB en twee sets blokgewichten deels voorzien van ijkmerken,
Drie bronzen belgewichten, 2,4 en 7 LB en twee sets blokgewichten deels voorzien van ijkmerken, 19e eeuw ...[more]
Doos gevuld met sigarenkistjes die alle gevuld zijn met gewichtjes, naamplaatjes etc. van de
Twee stalen ellematen (2 x 59 cm.)
Twee stalen ellematen (2 x 59 cm.) ...[more]
Nederlandse tinnen maten, van 1/2 deciliter t/m 1 liter ...[more]
Sikes Hydrometer (Blake London, sold by Simpkins Ltd.), in origineel houten doosje, met bijbehorend boekje met omrekentabellen ...[more]
Diuverse gewichten en gewichtjes, inclusief sluitgewicht, replica van een Nederlands gewicht van 5
Diuverse gewichten en gewichtjes, inclusief sluitgewicht, replica van een Nederlands gewicht van 5 kilo, armen van balansjes, etc. ...[more]
Twee Nederlandse gewichtenblokken en Frans muntgewichtdoosje ...[more]
Decoratieve hoge vochtmaat van een decaliter, messing en koper, Nederlands ...[more]
Vier gewichten voor gouden sovereigns, toegevoegd twee bronzen maatjes, Engels, van een half Gill en
Vier gewichten voor gouden sovereigns, toegevoegd twee bronzen maatjes, Engels, van een half Gill en een 1/4 Gill ...[more]
Spaans muntgewichtdoosje en een precisiebalans, Engels, met grain weights ...[more]
Vier kleine opiumgewichtjes
Vier kleine opiumgewichtjes ...[more]
Turks veelvlaksgewicht van 1 ocha, aan ring ...[more]
Twee Nederlandse Schepels, van 20 Kop, met strijker, van de maker Kuijper uit Groningen ...[more]
Oud omrekenboekje, Engels, uitgever Frederick Warne & Co, daarbij: maatbeker (twee Nederlandsche
Oud omrekenboekje, Engels, uitgever Frederick Warne & Co, daarbij: maatbeker (twee Nederlandsche maatjes), geijkt ...[more]
Apothekersweegschaal, gemarkeerd 'Haagsche balansen en gewichten fabriek', met gewichtenblok
Apothekersweegschaal, gemarkeerd 'Haagsche balansen en gewichten fabriek', met gewichtenblok ...[more]
Terracotta sculptuur. 'Le Devoir, gesigneerd P. Calo - L. 52 ncm - ...[more]
Ernest Patris (1909-1981), buste van een jonge vrouw op natuurstenen basement - H. 46 cm - ...[more]
Bronzen tuinbeeld voor vijver: reiger -h. ca. 67 cm- ...[more]
Bronzen plastiek: 'Ricinusblad', gemonogrammeerd, met achterop het visitekaartje van de kunstenares Yvonne Donders -ca. 37 x 39 cm- ...[more]
Albasten plaquette met decor van een klassieke liggende naakte vrouw -14 x 25 cm- ...[more]
Polychroom beschilderd Weens brons voorstellende een biddende moslim, gesigneerd: Franz Bergman,
Polychroom beschilderd Weens brons voorstellende een biddende moslim, gesigneerd: Franz Bergman, circa 1900 - H. 13 cm - ...[more]
Bronzen olifant -h. 39,5 cm, lichte gebruikssporen - ...[more]
Groot bronzen (tuin-) beeld op rond basement: dwarsfluit spelende Griekse jongeling -h. 76 cm-
Groot bronzen (tuin-) beeld op rond basement: dwarsfluit spelende Griekse jongeling -h. 76 cm- ...[more]
Polychroom gipsen beeld van een poes -46 x 35 cm- ...[more]
Bronzen beeldje op vierkant houten basement: vissersvrouw met mand onder haar arm, gemonogrammeerd
Bronzen beeldje op vierkant houten basement: vissersvrouw met mand onder haar arm, gemonogrammeerd JV ...[more]
Bronskleurig composiet beeld van een ridder te paard op gezwart houten basement -H. 52 cm., lichte
Bronskleurig composiet beeld van een ridder te paard op gezwart houten basement -H. 52 cm., lichte defecten aan zwaard en helm- ...[more]
Auguste Moreau (1834-1917), 'Cosette', -bronskleurig composiet beeld op houten basement, gesigneerd -H. 53 cm- ...[more]
Corry van Ammerlaan-Niekerk (1947) bolvormige aardewerk vaas met bronskleurige messing deksel in
Verguld bronzen of messing beeld van een knielend meisje op een stoel, circa 1900 -H. 33 cm-
Verguld bronzen of messing beeld van een knielend meisje op een stoel, circa 1900 -H. 33 cm- ...[more]
4634 Los(e)/Seite