- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Massenlose anzeigen
4634 Los(e)/Seite
A small lot with 2 ancient bronze Lunula's, Roman? ...[more]
A lot with 4 small sacrificial axes, Celtic, the largest ca. 21 mm. ...[more]
A lot with ancient iron tools: 3 (pieces of) axes, 2 knives and 1 sickle ...[more]
A lot with 4 Celtic brooches, a hair needle and a coat hook, all bronze ...[more]
A small lot with 2 bronze knives and 6 arrow heads, all Celtic? ...[more]
A lot with 11 fragments of bracelets, all bronze and decorated ...[more]
A lot with mainly Celtic proto-money, 11 pieces, many rouelles, nice for study ...[more]
A lot with 14 fibulae, several era's and styles, all without needle ...[more]
Lot diverse bodemvondsten waaronder Romeins ...[more]
Lot diverse bodemvondsten waaronder stenen kralen, deels reproductie ...[more]
Uitgebreid lot aardewerk, naar voorbeeld uit de Indusvallei ...[more]
Groot Balinees gestoken houten beeld van een vrouw met ontbloot bovenlichaam -l. 145 cm- ...[more]
Zeszijdig bronskleurig messing dekseldoosje met applique van vogels, kostbaarheden, etc., Japan,
Zeszijdig bronskleurig messing dekseldoosje met applique van vogels, kostbaarheden, etc., Japan, Meiji -h. 2,5, diam. 4,7 cm- ...[more]
Scroll met voorstelling van galopperende paarden, naar Xu Beihong - ...[more]
Chinese scroll met voorstelling van spelende kinderen in paleistuin, China tweede helft 20e eeuw,
Chinese scroll met voorstelling van spelende kinderen in paleistuin, China tweede helft 20e eeuw, 107 x 55 cm. - ...[more]
Chinees porseleinen dekselppot met tabaksblad decor en erotische voorstelling aan de binnenzijde
Chinees porseleinen dekselppot met tabaksblad decor en erotische voorstelling aan de binnenzijde deksel, 20e eeuw - H. 15 cm - ...[more]
Yixing trekpotje met vlechtwerk decor, de greep en tuit in de vorm van bamboe ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met polychroom landschapsdecor en karakters - L. 11 cm - ...[more]
Pompoenvormig Yixing theepotje met greepje in de vorm van een liggend Fo-hondje, voorzien van
Satsuma dekseldoosje met decor van figuren op het deksel -h. 5,5, diam. 9,5 cm, lichte defecten
Satsuma dekseldoosje met decor van figuren op het deksel -h. 5,5, diam. 9,5 cm, lichte defecten onder het deksel- ...[more]
Celadon vaas met craquelé en grepen in de vorm van gestileerde draken op bijpassend rozenhouten
Licht geribde Chinees porseleinen schotel met blauw-wit floraal decor aan 2e gehalte zilveren
Satsuma lampvoet in de vorm van een olifant met pagode op zijn rug, op houten basement, eerste kwart
Satsuma lampvoet in de vorm van een olifant met pagode op zijn rug, op houten basement, eerste kwart 20e eeuw -h. 42,5 cm- ...[more]
Damast stalen kromdolk voorzien van de naam 'Ya Ali' in Arabisch schrift met benen greep, versierd
Damast stalen kromdolk voorzien van de naam 'Ya Ali' in Arabisch schrift met benen greep, versierd met niëllo techniek - L. 49 cm - ...[more]
Damast stalen kromdolk voorzien van de inscriptie 'Allah' in arabisch schrift met greep in de vorm
Damast stalen kromzwaard voorzien van de naam 'Allah' in arabisch schrift en versierd met niëllo
Damast stalen kromzwaard voorzien van de naam 'Allah' in arabisch schrift en versierd met niëllo techniek - L. 63 cm - ...[more]
Chinees porseleinen perzikenvaas met figuren en Chinese karakters, Guangxu gemerkt - H. 52, barst in
Chinees porseleinen perzikenvaas met figuren en Chinese karakters, Guangxu gemerkt - H. 52, barst in voet - ...[more]
Chinees porseleinen Meijping vaas met polychroom floraal decor, Qianlong gemerkt, 20e eeuw - H. 20
Chinees porseleinen Meijping vaas met polychroom floraal decor, Qianlong gemerkt, 20e eeuw - H. 20 cm - ...[more]
Chinees porseleinen plaquette met voorstelling van figuren in een landschapstuin, 20e eeuw - 30 x 20
Chinees porseleinen plaquette met voorstelling van figuren in een landschapstuin, 20e eeuw - 30 x 20 cm - ...[more]
Gepatineerde bronzen waterbuffel met Chinese karakters, Qianlong gemerkt, 20e eeuw - L. 42 cm -
Gepatineerde bronzen waterbuffel met Chinese karakters, Qianlong gemerkt, 20e eeuw - L. 42 cm - ...[more]
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor en dubbel geluksteken, 19e eeuw - H. 25 cm -
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor en dubbel geluksteken, 19e eeuw - H. 25 cm - ...[more]
Chinees porseleinen dekselvaas met decor van karpers, zwemmend tussen diverse waterplanten, begin
Chinees porseleinen dekselvaas met decor van karpers, zwemmend tussen diverse waterplanten, begin 20e eeuw - H. 65 cm - ...[more]
Koperen en faux lakwerk vaas met reliëfdecor van figuren en pagodes in landschap - H. 50 cm -
Koperen en faux lakwerk vaas met reliëfdecor van figuren en pagodes in landschap - H. 50 cm - ...[more]
Ivoren okimono voorstellende de god Fukurokuyu, Japan, 19e eeuw - H. 36 cm - ...[more]
Ivoren Quanyin, Japan, 1e kwart 20e eeuw, gesigneerd - H. 18 cm - ...[more]
Chinees porseleinen bolvaasje met decor van figuren in landschapstuin, circa 1800 - H. 13 cm -
Chinees porseleinen bolvaasje met decor van figuren in landschapstuin, circa 1800 - H. 13 cm - ...[more]
Ivoren okimono voorstellende een lezende Boeddha met een hert aan zijn voeten, Japan, circa 1900 -
Ivoren okimono voorstellende een lezende Boeddha met een hert aan zijn voeten, Japan, circa 1900 - H. 7,5 cm - ...[more]
Blanc de Chine Guanyin met kind, eerste helft 20e eeuw, zegelmerk - H. 21 cm - ...[more]
Blanc de Chine zittende Guanyin met ruyiscepter, eerste helft 20e eeuw - H. 19 cm - ...[more]
Spekstenen trekpotje in de vorm van een schildpad, de tuit en greep in de vorm van een draak, China,
Spekstenen trekpotje in de vorm van een schildpad, de tuit en greep in de vorm van een draak, China, 20e eeuw - L. 16 cm - ...[more]
Nefriet dekselpot met decor van draken, China, 20e eeuw - H. 19 cm - ...[more]
Jadeiet snijwerk van een staande vrouw met bloesemtak - H. 26 cm - ...[more]
Koloniaal schildpad sirihkistje voorzien van zilveren sierbeslag met bladmotieven, het interieur met
Spekstenen snijstuk, gestoken rozenhouten onderzetters, Chinees porselein, etc. ...[more]
Polychroom gedecoreerde Chinees porseleinen Hottei met kinderen, vroeg 20e eeuw - H. 19 cm -
Polychroom gedecoreerde Chinees porseleinen Hottei met kinderen, vroeg 20e eeuw - H. 19 cm - ...[more]
Hardhouten buste van de godin Shri Dewi, Bali, tweede kwart 20e eeuw - H. 37 cm - ...[more]
Sikin Panjang, Atjeh, Sumatra, met hoornen heft en afwijkende houten schede - L. 76,5 cm - ...[more]
Klewang, Sumatra, met hoornen heft en verzilverd montuur - L. 79 cm, schede missend - ...[more]
Koperen paandaan (betelnotendoos) met getorst hengsel, India, vroeg 20e eeuw - Diam. 16 cm -
Koperen paandaan (betelnotendoos) met getorst hengsel, India, vroeg 20e eeuw - Diam. 16 cm - ...[more]
Famille verte vaas met florale motieven en griffioenen, China, circa 1900 - H. 44 cm - ...[more]
Chinees porseleinen kraagvaas met decor van krijgers, circa 1900 - H. 44 cm - ...[more]
Chinees porseleinen schotel met blauw-wit vissen-, krab en peterseliedecor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw
Chinees porseleinen schotel met blauw-wit vissen-, krab en peterseliedecor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -diam. 20 cm- ...[more]
Chinese porseleinen schotel van uitzonderlijk groot formaat, met polychroom decor, voorstelling
Famille jaune steelvaas met floraal decor, Kangxi gemerkt, 1e helft 20e eeuw - H. 25,5 cm - ...[more]
Chinese theetegel met reliëfdecor van een poort in een tuin ...[more]
Oude Sari (omslagdoek) met borduurwerk en pailletten - 115 x 370 cm - ...[more]
Roodbruine porseleinen vaas met twee oren en ornamenten in reliëf, Qianlong zegelmerk, 20e eeuw -
Roodbruine porseleinen vaas met twee oren en ornamenten in reliëf, Qianlong zegelmerk, 20e eeuw -h. 29 cm- ...[more]
4634 Los(e)/Seite