- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Massenlose anzeigen
4634 Los(e)/Seite
Gold plated fountain pen with 18ct gold nib, S.T. Dupont in original case ...[more]
Vulpotlood en twee ballpoints Sheaffer, daarbij: Parker ballpoint en Cross vulpotlood ...[more]
Lady Agatha fountain pen with 18ct gold nib in resin and gold plated case case, Waterman ...[more]
Montblanc Fountain pen with 18ct gold nib, Montblanc Meisterstuck and a Montblanc ball point
Montblanc Fountain pen with 18ct gold nib, Montblanc Meisterstuck and a Montblanc ball point Meisterstuck ...[more]
Porseleinen sculptuur van een Lippizaner paard in 'Levade' houding, gemerkt: Augarten, Wenen, midden
Porseleinen sculptuur van een Lippizaner paard in 'Levade' houding, gemerkt: Augarten, Wenen, midden 20e eeuw - H. 22 cm - ...[more]
Polychroom beschilderd porseleinen beeldje, Capitaine uit "Commedia dell' Arte" naar een model van
Polychroom gedecoreerde sculptuur van een koe, gemerkt: Cow Parade, ontwerp: Irene Lenguas, in
Polychroom gedecoreerde sculptuur van een koe, gemerkt: Cow Parade, ontwerp: Irene Lenguas, in originele verpakking - L 30 cm - ...[more]
Ingelijst twaalf-pas tegeltableau met sepiakleurig decor van de rond 1960 afgebroken, door architect
Porseleinen schaal met gecontourneerde rand, versierd met korenbloemdecor en gehoogd met goud,
Aaardewerk theepot met decor: Canton, uitvoering: Petrus Regout, circa 1900 - H. 15 cm - ...[more]
Porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor, Worcester, 3e kwart 18e eeuw -11 cm hoog,
Groene geaderde aardewerk vaas, gesigneerd Robert Picaud, Vallauris, jaren '50/'60 -h. ca. 33 cm.-
Groene geaderde aardewerk vaas, gesigneerd Robert Picaud, Vallauris, jaren '50/'60 -h. ca. 33 cm.- ...[more]
Biscuit inktpot in de vorm van een zittende vrouw, gemerkt S & S, Oostenrijk-Hongarije, midden 19e
Biscuit inktpot in de vorm van een zittende vrouw, gemerkt S & S, Oostenrijk-Hongarije, midden 19e eeuw - H. 20 cm - ...[more]
Jan Saarloos (1948-2013), keramiek loopvogel - H. 76, L. 40 cm - ...[more]
Aardewerk wandbord met blauw-wit decor van een vis, ontwerp: Wim Vis, uitvoering: Petrus Regout &
Aardewerk wandbord met blauw-wit decor van een vis, ontwerp: Wim Vis, uitvoering: Petrus Regout & Co., Maastricht -diam. Ca. 39 cm.- ...[more]
Polychrome geglazuurde gipsen plaquette 'Olie en Gas Exploratie N.A.M. 1947-1954 met kaart van
Plateel cachepot, decor: Marantha, uitvoering: Plateelfabriek Gelria, Arnhem, circa 1920 - Diam.
Plateel cachepot, decor: Marantha, uitvoering: Plateelfabriek Gelria, Arnhem, circa 1920 - Diam. 16 cm - ...[more]
Polychroom porseleinen beeldje: bokspringende kikker uit de serie 'good luck frogs', ontwerp 2007,
Polychroom porseleinen beeldje: bokspringende kikker uit de serie 'good luck frogs', ontwerp 2007, uitvoering Royal Copenhagen -h 11 cm- ...[more]
Keramiek object, zgn. 'Scheurbol', ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach, circa 1980 - Diam.
Keramiek object, zgn. 'Scheurbol', ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach, circa 1980 - Diam. 20 cm - ...[more]
Kubusvormige keramiek vaas, uitvoering: Mobach, jaren '80 - alle zijden 22 cm - ...[more]
Keramiek tuinvaas met groen/bruin glazuur, uitvoering: Mobach, jaren '70 - H. 17 cm. - ...[more]
Polychroom porseleinen bord in doos: 'Frutta alla finestra', voor Bulgari, uitvoering Rosenthal -
Polychroom porseleinen bord in doos: 'Frutta alla finestra', voor Bulgari, uitvoering Rosenthal -diam. 31 cm- ...[more]
Keramiek "paddenstoel" lamp met afneembare, deels opengewerkte kap, uitvoering: Mobach, jaren '60/'
Vier keramiek vaasjes, alle gemerkt: Ravelli (Jaap), jaren '70 - H. 12,14 en 21 cm - ...[more]
Aardewerk kruik met blauw-wit decor van een ruiter te paard in een landschap, Zuid-Europa, 19e/20e
Steengoed baardmankruik met zoutglazuur en buikstempel, Frechen - H. 22 cm - ...[more]
Gelobde aardewerk vaas, voorzien van decor "Unique Metallique", schilder: Jan van Schaik 1946-'50,
Gedeeltelijk groen geglazuurde kruik -h. ca. 30 cm- ...[more]
Aardewerk vaas, gemerkt aan onderzijde, 'Potterie de Tramhalte, Bergen, Limburg' ...[more]
Porseleinen vaas met blauw reliëfdecor van pompebladeren en bessen, ontwerp: Elsa Engeström,
Porseleinen vaas met blauw reliëfdecor van pompebladeren en bessen, ontwerp: Elsa Engeström, uitvoering: Gustavsberg -h. 28,5 cm- ...[more]
Geslepen kristallen odeurflacon met 2e gehalte zilveren montuur, gravédecor en glazen binnenstopje, tweede helft 19e eeuw ...[more]
Plateel bord, uitgegeven ter gelegenheid van de 35e verjaardag van prinses Juliana, zgn. 'Julianabord', Schoonhoven -diam 31,5 cm- ...[more]
Aardewerk vaasje met twee oren en polychroom geometrisch jugendstildecor, Plateelbakkerij De Distel,
Keramiek sculptuur "Unicum", gesigneerd: Jaap Ravelli en gedateerd 1997 - H. 20 cm - ...[more]
Aardewerk bord met gecaligrafeerde Arabische tekst, Marmara Gini, Kutahya, Turkije - Diam. 41 cm -
Aardewerk bord met gecaligrafeerde Arabische tekst, Marmara Gini, Kutahya, Turkije - Diam. 41 cm - ...[more]
Polychroom porseleinen tafelstuk in de vorm van een schaal dragende jugendstil vrouw, mogelijk
Extremely rare relief-molded jug by the Sandford Pottery in Wareham, Dorset. This jug was designed
Grijsbruine aardewerk vaas met omgeslagen rand en gegraveerd lijnen- ruiten- en cirkeldecor,
Porseleinen wandbord met blauw-wit floraal decor, De Porceleyne Fles, Delft -diam. 30,5 cm-,
Witte keramiek olifant 'Dolly' op kubistisch basement, art deco, ontwerp LeJan, circa 1930 H. 29
Witte keramiek olifant 'Dolly' op kubistisch basement, art deco, ontwerp LeJan, circa 1930 H. 29 cm- ...[more]
Groene keramiek vaas met floraal art deco decor in reliëf, Frankrijk/België, circa 1930 H. ca. 13
Groene keramiek vaas met floraal art deco decor in reliëf, Frankrijk/België, circa 1930 H. ca. 13 cm- ...[more]
Kobaltblauwe porseleinen cachepot met verguld floraal decor, bronzen leeuwenmaskerons, montuur
Porseleinen kan met blauw-wit floraal decor, De Porceleyne Fles, Delft -H. 18,5 cm- ...[more]
Aardewerk wandbordje 'Olympiade Amsterdam 1928' Société Céramique, Amsterdam, 1928 ...[more]
Balustervormige aardewerk dekselpot met blauw-wit floraal decor, De Porceleyne Fles, Delft -H. ca.
Balustervormige aardewerk dekselpot met blauw-wit floraal decor, De Porceleyne Fles, Delft -H. ca. 30 cm- ...[more]
Porseleinen herdenkingsbordje, 1914-1919 -Diam. 18 cm-, wandbord met blauw-wit floraal decor, bordje
Polychroom beschilderd porseleinen beeldje van twee meisjes hand in hand, gemerkt: Royal Copenhagen - H. 19 cm - ...[more]
Paar porseleinen botervloten met blauw-wit floraal decor, Worcester, 3e kwart 18e eeuw -12 x 6,2 cm,
Paar porseleinen botervloten met blauw-wit floraal decor, Worcester, 3e kwart 18e eeuw -12 x 6,2 cm, één oor gerestaureerd- ...[more]
Paar Delfts wit aardewerk koeien met melkers, 18e eeuw - H. 17 cm - defecten - ...[more]
Paar porseleinen lampvoeten met polychroom geschilderd decor van een moeder met kind in de natuur,
Paar Delfts aardewerk schenkkannen met landschapsdecors, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft - H.
Paar Delfts aardewerk schenkkannen met landschapsdecors, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft - H. 27 cm - ...[more]
Porseleinen wandbord met blauw-wit floraal decor en bloemenmand op het plat, De Porceleyne Fles,
Twee porseleinen herdenkingsbordjes, 'Dordrecht, Eerste Vergadering Staten generaal, 1572-1922', '
Aardewerk botervloot met blauw-wit floraal decor en leeuwtje op het deksel, 18e/19e eeuw, daarbij:
Twee bolvormige keramiek plantenhangers,ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach, jaren '70 - Diam.
Twee bolvormige keramiek plantenhangers,ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach, jaren '70 - Diam. 20 en 26 cm - ...[more]
Porseleinen serviesgedeelte, Hutschenreuther ...[more]
4634 Los(e)/Seite