- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Massenlose anzeigen
4634 Los(e)/Seite
Herman Brood (1946-2001), Zeefdruk 'Red Baron', in lijst (ca. 70 x 50 cm.), attractief, met certificaat Catch Projecten Utrecht ...[more]
Herman Brood (1946-2001), Zeefdruk 'Some like it hot', in lijst (ca. 110 x 42 cm.), attractief,
Herman Brood (1946-2001), Zeefdruk 'Some like it hot', in lijst (ca. 110 x 42 cm.), attractief, met certificaat Catch Projecten Utrecht ...[more]
Marc Chagall (1887-1985), Place de la Concorde, litho - 39 x 30 cm - ...[more]
Marc Chagall (1897-1985), Eiffeltoren met boeket, litho - 33 x 30 cm - ...[more]
Marc Chagall (1877-1985), Bouquet pour Fernand, litho - 33 x 25 cm - ...[more]
Paul Delvaux (1897-1994), Confidence, litho, 1972 - 33 x 25 cm - ...[more]
Johan van Mastenbroek (1875-1945), bedrijvigheid op Rotterdamse kade, lithografie, gesigneerd en
Johan van Mastenbroek (1875-1945), bedrijvigheid op Rotterdamse kade, lithografie, gesigneerd en gedateerd 1938 -36 x 48 cm- ...[more]
Alfred Andriola (1912-1983), litho uit de serie Detective Kerry Drake, gelimiteerde oplage 3/10,
Alfred Andriola (1912-1983), litho uit de serie Detective Kerry Drake, gelimiteerde oplage 3/10, gesigneerd - 60 x 48 cm - ...[more]
Map met twee groot formaat foto's 'Hollandsche bedevaart 3-11 augustus 1910' en drie lithografieën
Gravure: Nieuwe caert van Frieslant vermeerdert en verbetert op ordre en Gedeputeerde Staten door
Auke de Vries (1937), 'Hyde Park' en 'Tramhalte', twee etsen, gesigneerd en gedateerd '62 en '63 -
Auke de Vries (1937), 'Hyde Park' en 'Tramhalte', twee etsen, gesigneerd en gedateerd '62 en '63 - 23 x 31 en 20 x 24 cm - ...[more]
William H. Bradley - Bradley his Book, Chritstmas (1896) - 1971, herdruk, daarbij: herdruk, Willy
Zeefdruk: blauwe bomen, gesigneerd Kustme Nason -56 x 40 cm-, daarbij: 'White Wings', zeefdruk in
Gemengde techniek, portret van Susanna Henriette Mouthaan-van Gelder, portret van een jonge vrouw,
Engelse school: reizigers bij een herberg waar het dak van nieuw riet wordt voorzien, prent, in
Salvador Dali (1904-1989), Butterfly Suite voor de SNCF, zes litho's, 1640/1700 - 53 x 37 cm -
Salvador Dali (1904-1989), Butterfly Suite voor de SNCF, zes litho's, 1640/1700 - 53 x 37 cm - ...[more]
Salvador Dali (1904-1989), twee reliëflitho's in beperkte oplage verschenen, 4853/4880, 4583/5000,
Twee fotoprints, Marylin Monroe, Licenced by V.I.P. AG Hamburg - 54 x 42 cm - ...[more]
Drie chromolitho's waaronder naar C.L. Dake, circa 1900 - 16 x 20 cm - ...[more]
Gekleurde gravure: Carte Idéale du Brabant, G.L. le Rouge, 1746-47, kaart, gemeente Almkerk en
Linnen beklede map, Benschop, met vier zeefdrukken, 'Leave well alone. Don't meddle anymore. Can't
Twee reproducties van Fouquet Junior, map met 24 lichtfdrukken met voorstellingen van Amsterdam,
Portretten van hoofdzakelijk Franse bekende personen uit de tijd van Napoleon, Lafayette, Daumesnil,
Serie van zes ingekleurde gravures, deels afkomstig uit: Jan Wagenaar, Vaderlandsche historie, Isaak
Serie van zes ingekleurde gravures, deels afkomstig uit: Jan Wagenaar, Vaderlandsche historie, Isaak Tirion, Amsterdam 1752 ...[more]
Acht stuks ingelijst grafiek: staalgravures, lithografieën, etc., insecten en stadsgezichten, 19e/
Acht stuks ingelijst grafiek: staalgravures, lithografieën, etc., insecten en stadsgezichten, 19e/20e eeuw ...[more]
Zeven gravures en prenten van Rotterdam, daarbij: ets van de Oude Kerk te Delft ...[more]
Map affiches, grafiek en reproducties: Openbaringen, Dichters in de graanschuur, Dichters in de
Wim Boost (1918-2005), tekening, Jan Montijn (1924-2015), kleurenets, 'Image of Dylan Thomas,
Map met circa 15 prenten van Gretha PIECK (1898-1920), daarbij: diverse prenten en gravures, 18e t/m
Map met circa 15 prenten van Gretha PIECK (1898-1920), daarbij: diverse prenten en gravures, 18e t/m 20e eeuw ...[more]
Gravures, etsen, aquarellen, etc. ...[more]
Map met enkele honderden kleurenhoutdrukken, China, 20e eeuw - ca. 40 x 50 cm ...[more]
Hoorngrammofoon, Pathé Omnibus - Mahoniehouten kast met groene blikken hoorn (dm 33 cm), Frankrijk
Hoorngrammofoon, Pathé Omnibus - Mahoniehouten kast met groene blikken hoorn (dm 33 cm), Frankrijk ...[more]
Hoorngrammofoon, Pathé Model F - Strakke houten kast met zwarte (losse) blikken hoorn (dm 40 cm);
Hoorngrammofoon, Pathé No 6 - Houten kast met sierrand en balusters, met witte blikken hoorn (
Hoorngrammofoon, Jumbo - Eikenhouten kast met brede sierrand met bruin-beige blikken gestanste hoorn
Hoorngrammofoon, Damasco - Strakke eikenhouten kast met inlegwerk, met eikenhouten hoorn (dm 53 cm),
Hoorngrammofoon, Damasco - Strakke eikenhouten kast met inlegwerk, met eikenhouten hoorn (dm 53 cm), slinger ontbreekt, Spanje, ca. 1920 ...[more]
Hoorngrammofoon, Kosmophon - Bewerkte houten kast met bladmotief met een rechte koperen hoorn (dm 37
Hoorngrammofoon, Kosmophon - Bewerkte houten kast met bladmotief met een rechte koperen hoorn (dm 37 cm), Duitsland, ca. 1907/08 ...[more]
Hoorngrammofoon, Chantal - Strakke houten kast met blauw/rode blikken gestanste hoor (dm 47 cm),
Hoorngrammofoon, Chantal - Strakke houten kast met blauw/rode blikken gestanste hoor (dm 47 cm), België, ca. 1920 ...[more]
Hoorngrammofoon, HMV 1V (H.D.O.) - Eikenhouten kast met panelen en het HMV embleem met groene
Hoorngrammofoon, Parlophon - Hoorngrammofoon ingebouwd in piedestal met platenvak met koperen
Hoorngrammofoon, Paillard - Grammofoon met heteluchtmotor met koperen hoorn (dm 60 cm), Zwitserland,
Hoorngrammofoon, Paillard - Grammofoon met heteluchtmotor met koperen hoorn (dm 60 cm), Zwitserland, ca. 1910 ...[more]
Hoorngrammofoon, Polyphon - Houten kast met groen/bruin/gouden gestanste blikken hoorn (dm 47 cm),
Hoorngrammofoon, Polyphon - Houten kast met groen/bruin/gouden gestanste blikken hoorn (dm 47 cm), Duitsland, ca. 1910 ...[more]
Hoorngrammofoon, Merkloos - Eikenhouten kast met balusters met koperen gestanste hoorn (dm 58 cm),
Hoorngrammofoon, Merkloos - Eikenhouten kast met balusters met koperen gestanste hoorn (dm 58 cm), Duitsland, ca. 1910 ...[more]
Hoorngrammofoon, Gramophone Company Monarch (cockleshell) - Eikenhouten gebeeldhoude kast met
Hoorngrammofoon, Pathé Jour et nuit - Mahoniehouten kast met interne en externe blikken rood beige
Hoorngrammofoon, Excelsior - Mahoniehouten kast met rondingen met vernikkelde rechte trompethoorn (
Hoorngrammofoon, Excelsior - Mahoniehouten kast met rondingen met vernikkelde rechte trompethoorn (dm 36 cm), Duitsland, ca. 1905 ...[more]
Hoorngrammofoon, Merkloos - Eikenhouten kast met een bree sierrand; slinger, weergever & hoorn
Hoorngrammofoon, Merkloos - Eikenhouten kast met een bree sierrand; slinger, weergever & hoorn ontbreken, Frankrijk, ca. 1905 ...[more]
Hoorngrammofoon, Reneyphone - Eenvoudige houten kast met inlegwerk met koperen bloemenhoorn (dm 50
Hoorngrammofoon, Reneyphone - Eenvoudige houten kast met inlegwerk met koperen bloemenhoorn (dm 50 cm), België, ca. 1920 ...[more]
Hoorngrammofoon, Merkloos - Mahonie gekleurde kast met metalen verzieringen (portret Richard Wagner)
Hoorngrammofoon, Merkloos - Mini hoorngrammophoon met houten kast en rood-gouden bloemenhoorn (dm 26
Hoorngrammofoon, Mammut Muntinworp - Rijk versierde houten kast met grote messing bloemenhoorn (dm
Hoorngrammofoon, Gramophone Company No 11 - Vroege hoorngrammofoon (dog-model) met rijk versierde
Hoorngrammofoon, Columbia - Eikenhouten kast; hoorn ontbreekt, Amerika, ca. 1905 ...[more]
Hoorngrammofoon, Philips Replica - Replica hoorngrammofoon voor 33 toeren platen (met documentatie),
Hoorngrammofoon, Philips Replica - Replica hoorngrammofoon voor 33 toeren platen (met documentatie), Nederland, ca. 1970 ...[more]
Grammofoon, Cliftophone - Eikenhouten tafelmodel zonder deksel, Amerika, ca. 1920 ...[more]
Grammofoon, Pathé Olotonael - Houten tafelmodel met deksel met opening voor geluid, Frankrijk, ca.
Grammofoon, Pathé Olotonael - Houten tafelmodel met deksel met opening voor geluid, Frankrijk, ca. 1925 ...[more]
Grammofoon, Klingsor - Eikenhouten kast met lier en ingebouwde hoorn (h: 85cm; b: 40cm; d: 36 cm);
Grammofoon, Klingsor - Mahoniehouten kast met lier en ingebouwde hoorn (h: 85cm; b: 40cm; d: 36 cm);
4634 Los(e)/Seite